>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CostaDelPoker 10 euro bonus

rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
ja dostalem 10E ???? tylko nie wiem ktorych punktow VIP mam miec 200 zeby wyplacic :/ i jak uzyskiwac te pkt... ???? moze mi ktos to powiedziec? :p
 
W 0

whitegreen

Użytkownik
mam pytanko, czy aby na pewno ta promocja nadal jest dostepna, gdy wchodze na na link podany przez MAzaq to wyswiietla mi sie cos takiego


nie jest to blad przegladarki, na operze i IE jest to samo :|
no i jesli jakos ta promocja dalej dziala, to w jakis sposob sie zarejestrowac, skoro ten link nie dziala i co to jest jeszcze to ID, o ktorym mowa w powyzszych postach, bo teorie na ten temat sa rozne ????
 
M 0

milojacek

Użytkownik
Restrict login to these IP-addresses
Your current IP-address is (np 88.11.50.142) - wyswietli się jak sie wejdzie w Cashier -
MY ACCONT -i zakładke IP Restriction
 
M 0

milojacek

Użytkownik
pewnie macie rację. Dzięki. Z tego to wiem to z tym mailem trzeba im przesłac skan dowodu, prawka lub coś co potwierdzi im nasza tożsamość a czy to jest to samo co ID czy też nie,to nie wiem :?:
 
S 0

sopel81

Użytkownik
KOLEDZY ???? WE WCZORAJSZYM POSCIE PISALEM ZE WYSLALEM IM MAILA W KTORYM POPROSIŁEM MOJ NUMER ID ZA 10 MINUT WYSLALI MI GO NA POCZTE !!!!!!!! :smile:
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
MAzaq ja im na poczatku wysalem meila ale nie z tym loginem :/ pomylilo mi sie, a pozniej wyslalem wlasciwy login + skan dowodu jak myslisz dadza mi bonusa?
 
E 0

emjot88

Użytkownik
na poczatku wyslalem im maila z tematem emjot88 i B-O-GAMBLING i ID numer osobistego ;] (bez skanu dowodu) teraz dostalem maila

Dear User,

Thanks for emailing promotions@CostaDelPoker:

We unfortionately have not found a copy of your ID in your previous email,
could you please send us an email with any ID such as Passport, National ID
card etc. attached as an image file!

Best regards

Czyli trzeba wyslac skan ???? i wtedy sie dostaje ;) Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Wszystko działa ok można nawet przelac kase od razu na zaklady sportowe nie ma zadnej blokady tylko trudno wyczuc jak pozniej będzie z ewentualna wyplatą, na jednym z For dzis czytałem , ze gosciowi w 5 min. na moneybookers przelali 20 euro
 
D 152

damian0012

Użytkownik
fajna promocja nie trzeba wysylac rzadnego ID jedynie scan dowodu tozasamosci i swoj login + ten kod bonusowy bonus przyznali po ok 5 godzinkach
 
E 0

emjot88

Użytkownik
kmllmk, ja czekalem 10h ???? ale sie doczekalem i teraz sobie gram w moja ulubiona gre BJ ???? i teraz mi Panowie powiedzcie jak sie zdobya te pkt VIP ;] Pozdrawiam !
 
K 0

kolpik

Użytkownik
bodi kase mozna odrazu na zakłady bez tych vipow? i jak własnie sie je zdobywa bo grałem 2h na 0.25-0.50 i mam 6 vipow...
 
Do góry Bottom