>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

CostaDelPoker 10 euro bonus

M 0

matrix

Użytkownik
Unfortunately, the email address you provided cannot be located in our system.

For security reasons we are unable to proceed with your request unless it is resent from the e-mail address registered in your account. If this e-mail address is no longer valid we urge you to change it in the Cashier section of the website and contact us again.
Chodzi w tym o to że ten e-mail który wprowadzałes nie istnieje w ich systemie.
Dla podanego konta już jest przypisany inny e-mail piszą że jeśli twój email powinien być taki jak wpisujesz to masz spróbować zmienić go w Cashier lub skontaktować się z nimi. Nie dokladnie przetłumaczylem bo niektórych slówek nie znam lub nie pamiętam ale sens jest raczej dobry.
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Ja mam jeszcze na koncie gracza kaske ???? tylko sie zastanawiam czy wogóle jest szansa że ją wypołace :?: Powie mi ktoś czy da sie wypłacić kase przelewem na konto bankowe???? TZn wiem że taka opcja jest tylko dlaczego każdy próbował do tj pory na MB.....
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja mam jeszcze na koncie gracza kaske ???? tylko sie zastanawiam czy wogóle jest szansa że ją wypołace :?: Powie mi ktoś czy da sie wypłacić kase przelewem na konto bankowe???? TZn wiem że taka opcja jest tylko dlaczego każdy próbował do tj pory na MB.....
Kazdy wypłacał MB bo tak szybciej i wygodniej, bo w kazdej chwili mozna przelac do innego buka z MB i obracac dalej :grin:
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Unfortunately, the email address you provided cannot be located in our system.

For security reasons we are unable to proceed with your request unless it is resent from the e-mail address registered in your account. If this e-mail address is no longer valid we urge you to change it in the Cashier section of the website and contact us again.
Chodzi w tym o to że ten e-mail który wprowadzałes nie istnieje w ich systemie.
Dla podanego konta już jest przypisany inny e-mail piszą że jeśli twój email powinien być taki jak wpisujesz to masz spróbować zmienić go w Cashier lub skontaktować się z nimi. Nie dokladnie przetłumaczylem bo niektórych slówek nie znam lub nie pamiętam ale sens jest raczej dobry.
hmm to juz wiem chyba co jest grane, chodzi o to ze dalem takiemu &quot;koledze&quot; moje dane zeby cos zoabczyl... i widocznie zmienil...

prosze mi napisac jak mam napisac do nich maila ,prosze bardzo!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Unfortunately, the email address you provided cannot be located in our system.

For security reasons we are unable to proceed with your request unless it is resent from the e-mail address registered in your account. If this e-mail address is no longer valid we urge you to change it in the Cashier section of the website and contact us again.
Chodzi w tym o to że ten e-mail który wprowadzałes nie istnieje w ich systemie.
Dla podanego konta już jest przypisany inny e-mail piszą że jeśli twój email powinien być taki jak wpisujesz to masz spróbować zmienić go w Cashier lub skontaktować się z nimi. Nie dokladnie przetłumaczylem bo niektórych slówek nie znam lub nie pamiętam ale sens jest raczej dobry.
hmm to juz wiem chyba co jest grane, chodzi o to ze dalem takiemu &quot;koledze&quot; moje dane zeby cos zoabczyl... i widocznie zmienil...


To co Ty niepowazny jestes dane konta jakiemus &quot;koledze&quot;podałes? przeciez mógł zmienic twoje hasło i ty juz na konto nie wejdzesz- a on kase z konta przeleje na MB - chyab ze chcą kopie dowodu-tego nie wiem jak jest u tego buka niech inni sie wypowiedza co juz wypłacali....

prosze mi napisac jak mam napisac do nich maila ,prosze bardzo!
 
M 0

matrix

Użytkownik
prosze mi napisac jak mam napisac do nich maila ,prosze bardzo!
Jak napisać maila to trudniej napisz tutaj po polsku to spróbuje jakoś przetłumaczyć na angielski a wracając do kumpla spytaj moze czy nie zmienił maila czy czegoś na twoim koncie a jak tak to niech poda prawidłowe dane i powinno być Ok.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
prosze mi napisac jak mam napisac do nich maila ,prosze bardzo!
Jak napisać maila to trudniej napisz tutaj po polsku to spróbuje jakoś przetłumaczyć na angielski a wracając do kumpla spytaj moze czy nie zmienił maila czy czegoś na twoim koncie a jak tak to niech poda prawidłowe dane i powinno być Ok.
hmm napisałem &quot;kolega&quot; w cudzyslowie ,raczej mi nie poda... no wlasnie napisac cos do nich ze ktos mi sie wkradl na konto i niech moze na moj mail wysla dane jeszcze raz...?
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
poprostu oszukal mnie...

dlatego musze im napisac,ze wkradli mi sie na konto i zeby jakos odblokowali...

pomozcie
 
M 0

matrix

Użytkownik
I&#39;m sorry I letter for you because in my account was be a burglar. I don&#39;t know how he break my password. Could I have please of my new password?? I want to believe therefore I give my datum of this account:
To powinno być dobre napisałem&quot; Pisze do Was poniewaz na moim koncie jest włamywacz. Nie wiem jak on złamał moje hasło. Czy moge prosić o dane dostępu do konta. Dla bycia wiarygodnym podaje Wam dane tego konta&quot; i po tym dopisz wszystkie dane jakie tam podałes, powinno być dobre ale nie jestem specjalistą od języka i mogą być błedy.
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
wczoraj zleciłem wypłate na MB i w zakładce cashier wyświetla mi sie taki komunuikat: An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending.
Nie wiem za bardzo co to oznacza :/ wie ktoś moze ??? I jeszcze jedno pyt ile czasu sie czeka na pieniądze w MB????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja się dziś rejestrnąłem zobaczymy...

A mam takie pytanko, da się zamiast w pokerka przelać to na zakłady sportowe?
Bo w sumie poker mnie nie kręci ale zakłady sportowe tak ????
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie warunków wypłaty (nie było jeszcze o tym informacji na forum). Otóż ile razy trzeba obrócić tym bonusem 10 euro w zakładach sportowych, żeby mieć prawo do wypłaty ?
 
picia 13

picia

Użytkownik
Nie ;) Wczoraj zapomniałem napisać. Od 8 lutego promocja jest nieaktualna przez &quot;graczy&quot; rejestrujących się kilkakrotnie.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie ;) Wczoraj zapomniałem napisać. Od 8 lutego promocja jest nieaktualna przez &quot;graczy&quot; rejestrujących się kilkakrotnie.

Przeciez z jednego IP nikt nie mogł rejestrowac sie kilkakrotnie chyba że po kawiarenkach chodzili.....
 
Do góry Bottom