>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CostaDelPoker 10 euro bonus

W 0

whitegreen

Użytkownik
dzieki, promocja dziala, 10€ na koncie.
jedynie nie wiem czemu mialem klopot z otwarciem strony o czym pisalem w poprzednim swoim poscie (probowalem tez na innym kompie u kumpla jakas godzine temu i ten sam blad byl).
vipa dostajesz gdy serwer pobierze minimum 0,30€ rake, w puli wtedy musi byc 6€. wystarczy, ze dostaniesz w takim rozdaniu karty i spasujesz je przed flopem.
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
Hello,

Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

There is no limitations except mentioned. May we note that you already used a sign-up bonus, and it is strictly forbidden to have more than one account per person with Costa del Poker.



Best Regards,

Customer Support Service

Costa del Poker
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Hello,

Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

There is no limitations except mentioned. May we note that you already used a sign-up bonus, and it is strictly forbidden to have more than one account per person with Costa del Poker.



Best Regards,

Customer Support Service

Costa del Poker
Drugie konto chciałes chyba załozyc.... ale juz na jedno otrzymales bonus
 
K 0

kamex

Użytkownik
Wysłałem im skan dowodu i tak mi odpisali:

Dear User,

please could you confirm your ID by emailing us from the account registered with your username at CostaDelPoker.com

Best regards

CostaDelPoker Promotions Team

Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi
 
kubinho 0

kubinho

Użytkownik
chodzi o to, że musisz potwierdzić swoje ID przez wysłanie maila, który zarejestrowałeś u nich
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Wysłałem teraz maila ze scanem, zobaczymy jak bedzie, ale z tego co czytałem na paru forach, nie tylko polskich to wypłacają i nie trzeba uzbierać tych 200 pktów vip.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam, czy mógłby mi ktos dokladnie napisac jak wypelnic te wszystkie pola przy wypłacie na Moneybookers? pierwszy raz to robie,takze prosze o wyrozumiałosc i pomoc.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Kiedy wpisuje kwote jaka chce wyplacic wyskakuje mi : The value could not be interpreted as a numeric value

o co chodzi?
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Ok to wyzej przeszedłem,ale teraz juz na samym koncu wyskauje mi jaka opcje wyplaty wybrac...

Pay via bank transfer (takes 2-3 days)

Deposit money via our site first. (your current account balance: PLN 0.00)


ktore mam wybrac?

OK juz zazadałem wypłaty, kaski jeszcze nie odjeło... dostane jakiegos maila czy co? prosze o odp kogos kto jzu to robil ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
W drugim etapie rejestracji nie chce mi zatwierdzać :

Recommended By
(Username)



The username does not exists in our system!
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Wszystko jest kasa jest na koncie tylko teraz pytanie CZY KTOŚ WYPŁACIŁ JUŻ I CZY TRZEBA TE VIPy MIEC CZY NIE ? ????
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
W ogole mam cos problemy ???? napisalem im dlaczego nie mam kasy na moneybookers i mam zablokowane konto, oni odpisali mi cos takiego..

Unfortunately, the email address you provided cannot be located in our system.

For security reasons we are unable to proceed with your request unless it is resent from the e-mail address registered in your account. If this e-mail address is no longer valid we urge you to change it in the Cashier section of the website and contact us again.


pomocy...
 
Do góry Bottom