>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Coreq typuje NHL

coreq93 806

coreq93

Użytkownik
yhh a myslalem zeby zamiast na TS.Luis stawiac na under;p
trudno ????
269⛔✅

na dzisiaj wg mnie wszystko pewne, jedynie najmniej Chelsea. Reszta powinna na lajcie wejść
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Wszystkiego dobrego w Noywm Roku życzę, sukcesów nie tylko w bukmacherce ale takze osobistym życiu!!!

I kuponik na noc odemnie - jeśli wejdzie Calgary to reszta tym bardziej;)
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Miałoybć podsumoowanie ale jak narazie nie mam ochoty liczyć ani mi się nie chce więc musicie mi wybaczyc moje lenistwo:p
Za jakis czas napewno to zrobie ????
No i znowu najmniej pewny nie wszedl, no coz szkoda bo ładna kasa by była gdyby nie CAL ????
275✅⛔✅✅
276 wygrana z systemu: 55.48 zł
277 wygrana z systemu: 35.57 zł
278✅✅⛔
dzisiaj na plus a oto kuponiki jakie puszczam dzisiaj. Stawki małe bo zrobiłem kolejną wypłate i zostawiłem ~50 zł na koncie.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Canucs fatalnie...
279✅⛔
280 wygrana z systemu 10.77
281⛔
282⛔⛔✅✅

na dzisiaj myśle że mam pewniaki które siądą na lajcie
 
szympek 5

szympek

Użytkownik
Także czekam na nowe typy, obserwuje temat od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem, świetne zakłady ????
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Dziękuję za miłe słowa ????
Oto typt jakie puszczam na dzisiaj. Myśle ze z kupon 287 dla odważniejszych, ale 3 zakłady wybrane w kuponach wyżej jak najbardziej do wejścia są;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
tasma nie wlazła ale te 3 typy wyselekcjonowane weszły ładnie;)
287✅✅⛔✅⛔
288 wygrana z systemu - 30.49 zł
289 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
dzisiaj moze byc ciekawie, ani nhl ani nba nie powinno zawieść a w tenisie mega faworyci wiec wydaje mi sie ze 100% dzis wejdzie. (ale oczywiscie moze cos nie wejs, zeby nie było;))

 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
hohoho tenis skrecz i prfzegrana faworyta - nie wierze! ????
no to dorzuce taki tasiemiec ze stawką 2 zł:
293
Pittsburgh Penguins
Chicago Blackhawks
Anaheim Ducks
Charlotte Bobcats +1,5
Cleveland Cavaliers + 7

Kurs: 16.81 ????
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
NO zawiodło mnie Chicago i to bardzo - nie spodziewałem się ich porażki.
290 wygrana z systemu - 17.19
291 ⛔✅✅
292 ⛔Z⛔✅✅
293 ⛔⛔✅⛔✅

no niestety dzisiaj ~7 zł na minusie. Ale na dzisiaj widzę ładne typy z NHL więc będzie ok;)
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Mam nadzieje że dzisiaj będzie lepiej, wydaje mi się że typy bardzo pewne, oczywiscie każdy łączy jak chce albo wogóle nie łączy ????
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Nie wiem jak pingwiny mogły przegrac kolejne spotkanie, czołówka ligi a graja jak patałachy.. ????
294✅⛔✅✅⛔⛔
295✅✅⛔⛔
296⛔✅
297⛔⛔
298✅⛔⛔
299⛔⛔⛔
300✅✅⛔

dawno tak kiepsko nie było, mam nadzieje ze jednak to jednorazowy przypadek ????
 
Do góry Bottom