>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Coreq typuje NHL

coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Porażka, nie wiem jak Canucks moglo przegrac z Kaczkami...
Mam ostatnia kase po wypłatach z konta, jak dzisiaj strace to narazie zawiesze temat bo szkoda mi wplacac gdy takie rzeczy sie dzieja;)
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Dzieki ????
Spodziewałem sie porazki Bostonu bo Tampa fatalnie 7 meczy przegrala wiec musieli wkoncu wygrac, myslalem nawet o stawianiu na nich ale cos mi nie pasowaloby Bruins mieli ostatnio taka slaba passe, no coz pomyslilem sie, na szczescie nie mialem Bruins na wiecej niz 1 kuponie ????
Potem podam na dzisiaj, bo nie wiem jeszcze co stawiac;)
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Tylko NBA nie zawiodło już któryś raz, jak na łość rozstrzeleli sie w Pittsburghu. Dallas tez dało dupy ze słabymi TBL.
Narazie zawieszam temat, moze jak cos wpłace to wtedy będę kontynuował typowanie tutaj ????

Pozdrawiam wszystkich którzy korzystali z typów i odwiedzali temat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Po przerwie wracam do tematu, narazie na sucho bez kasy.

Stawki będą w jednostkach. Kursy głównie z willhill, czasem z bwin

✅ZACZYNAMY✅
#1
Flames - LAK under 5 1.67
Kurs: 1.67
Stawka: 100j


potem podam coś na NBA jak będzie pełna oferta na dzisiejszą noc.
Będą starał się utrzymać jak największą skuteczność stąd nie będę zbyt często podawał tutaj typów jak w Rankingu NBA o wysokim kursie.
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
#4⛔

#5
Flyers - Jets over 5.5 1.87
Portland - SAS Portland -4 1.91
AKO: 3.57
Stawka: 100j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom