>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Coreq typuje NHL

blejd777 2

blejd777

Użytkownik
Na Vancouver też puściłem ale na Washington bym nie puścił. New Jersey może sprawić niespodziankę.
Mam nadzieję, że jednak tego nie zrobią i kupony Ci wpadną.
Pozdrawiam
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Coreq co sądzisz dzisiaj o Bruins i Sharks? Też fajne typy wg mnie.
sorki ze dopiero odpisuje - nie zaglądałem tu po podaniu typów. Ja nie ryzykuje bo mogą byc niespodzianki moim zdaniem. a jak mam takie przeczucie to po prostu nie stawiam ????
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
ooouuu masakra dzisiaj. jeszcze jeden taki dzien i koncze to

230⛔
231⛔⛔
232⛔
233⛔⛔⛔
234⛔
235⛔⛔⛔⛔
236⛔⛔⛔⛔

dobrze ze na następną kolejkę mam już perełki które mam nadzieje nie zawiodą.
WESOŁYCH ŚWIĄT ????
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
po pierwsze nie jestesmy kolegami.
Po drugie od początku tematu jest zysk wiec nie mam pojęcia o czym mówisz. Pokaż swoje własne typy bo pewnie masz tu konto by zrzynać je od innych.
A jesli cos Ci nie wlazło to nie płacz po prostu i tyle, żegnam oziemble;]

edit: a czy ja powiedziałem że Bruins nie wygra? powiedziałem ze jak dla mnie nie warto ryzykować po takim kursie i tyle. pajaac
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blejd777 2

blejd777

Użytkownik
Ja puściłem na Bruins ale miałem też inne mecze na kuponie i nie weszło ;/
Ogólnie to ostatnio masz słabszy okres z tego co widziałem ale czasami tak bywa. Powodzenia w najbliższej kolejce. Wrzuć te perełki a może sam skorzystam, bo gdy ostatnio dałeś pewniaki to wszystko weszło a ja nie puściłem ;/
Wesołych świąt i wysokich wygranych
 
K 3

kreizollz

Użytkownik
ziomeczek się zna na nhl co widzę od pewnego czasu tak więc nie rozumiem hejterów ???? a Tobie coreq życzę Wesołych Świąt! obyś nadal pisał swoje typy bo nieźle na tym wychodzę:p 3m sie ????
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Dziękuje panowie! ????
Jutro coś z NBA podam i moze przy okazji na nhl poki nie będzie jeszcze duzych spadków kursów ????

Pozdrawiam, dziękuję za życzenia i wzajemnie - Wesołych świat i wysokich wygranych!
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Wróbel ty to się znasz na bukmacherce jak świnia na gwiazdach to siedź tam i jak dorośli typy podają to cichutko badź ???? Coreq bardzo dobrą robotę odwalasz i rób tak dalej ???? WESOŁYCH ŚWIĄT!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom