>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Copa Sudamericana 2010

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP

W tym tygodniu ruszają rozgrywki Copa Sudamericana 2010. Jest to odpowiednik rozgrywanej w Europie Ligi Europejskiej (dawniej pucharu UEFA). Tytułu broni ekwadorske LDU Quito, które pod koniec poprzedniego roku w finałowym dwumeczu pokonało brazylijskie Fluminense. Jak co roku trudno wskazać faworyta. Niektóre zespoły traktują te rozgrywki jako wartościowy turniej międzynarodowy, inne uważają za niepotrzebny wysiłek i grają rezerwami, a jeszcze inne zaczynają się nim interesować dopiero w końcowej fazie. W turnieju biorą udział zespoły z takich państw jak: Argentyna (6 przedstawicieli), Boliwia (3), Brazylia (8), Chile (3), Ekwador (4), Kolumbia (3), Paragwaj (3), Peru (3), Urugwaj (3) i Wenezuela (3).

Turniej składa się z kilku etapów. Argentyńskie i brazylijskie zespoły wchodzą do gry w 2 rundzie. Jak zawsze, Sudamericana organizacyjnie przypomina mały chaos. W każdym tygodniu rozgrywane są pojedyncze spotkania z różnych rund. W tym tygodniu rusza pierwszy i drugi etap rozgrywek, rozegrane zostaną 3 spotkania pierwszej rundy i 2 drugiej. Znana jest już drabinka do samego końca imprezy:

Runda 1

Runda 2

Pozostała część drabinki:

Wątpię, żeby ktoś próbował już na takim etapie typować zwycięzce, ale oferty są już dostępne u bukmacherów. Największe szanse bukmacherzy dają ubiegłorocznemu zwycięzcy - LDU Quito. Ciężko jednak będzie obronić ten tytuł. W końcu obok Ekwadorczyków mamy tu takie zespoły, jak Santos, Palmeiras, Gremio czy Estudiantes. Turniej zapowiada się bardzo ciekawie, ale będzie można powiedzieć, kiedy dowiemy się o podejściu poszczególnych klubów do tych rozgrywek. Oferta bukmacherów na dzień dzisiejszy wygląda tak (wklejam tylko część oferty):



Zapraszam do dyskusji.

edit: Od tego sezonu zwycięzca Copa Sudamericana ma zagwarantowany udział w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. To zmieni podejście wielu zespołów, które będą traktować ten turniej bardzo poważnie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście typowanie zwycięzcy Copa Sudamericana wydaje się byc niezwykle trudnym zadaniem. Zbyt wiele czynników sie na to składa. Niektóre zespoły traktują rozgrywki po macoszemu wystawiając rezerwowe składy. Również priorytetem w początkowej fazie tychże rozgrywek może byc liga. Moim cichym faworytem tych rozgrywek przyznam szczerze jest Palmeiras. Owszem trudno tak wywróżyc teraz zwycięzce, ale jakoś tak mi się poprostu to widzi. ;)
Oto jak prezentuje się oferta kursowa na pierwsze mecze :
Pierwsze mecze w tym tygodniu. Z typowaniem poczekam do składów jakie zamierzają trenerzy wystawic w tych spotkaniach i wtedy pokuszę się o swoje sugestie i coś spróbuje wytypowac. W głowie jakieś pomysły już niby są, zobaczymy czy składy na te mecze poważnie zweryfikują moje plany :p
Zachęcam do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bramkarz Goias Rodrigo Caleca został zawieszony przez klub na tydzień i nie zagra w jutrzejszym meczu przeciwko Gremio Porto Alegre. Z kolei w klubie z Porto Alegre spora motywacja aby wkońcu odnieśc zwycięstwo i sądzą , że to potem zaowocuje lepszą grą w Brasileiro. Liczą na przełamanie złej serii. To tak na wstępie apropo jutrzejszego meczu.
VS

GREMIO PRUDENTE - ATLETICO MG
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,80 Betsson⛔0:0
Przeglądając zapowiedzi tego meczu w brazylijskich portalach widac, że Luxemburgo poważnie traktuje te rozgrywki. Atletico MG w poprzednim sezonie Brasileiro było blisko strefy G-4 która dawała bezpośredni awans do Copa Libertadores. Niesttey się nie udało. Teraz nic nie wskazuje na to by poprzez ligę mogli uczestniczyc w tychże rozgrywkach w przyszłym sezonie. Tak więc wg ich opinii wygranie Copa Sudamericana to najkrótsza droga do tego celu. Dlatego Luxemburgo na dzisiejszy mecz przygotował wszystkie swoje armaty i zamierza ich użyc, oby się nie okazało, że to &quot;niewypały&quot; jak to miało miejsce do tej pory w lidze.
Dla Prudente będzei to pierwszy udział tego zespołu w rozgrywkach międzynarodowych. Ciekaw jestem jak poradzą sobie w debiucie. Patrząc na skład to do zespołu dołącza Rodrigo Mancha i Carlos Eduardo. Czy to jednak wystarczy by przejśc pierwszego rywala?
Oba zespoły mierzyły się na samym początku rozgrywek Brasileirao. Wtedy na tym stadionie Prudente wygrali aż 4:0!
Na obecnym etapie można powiedziec, że oba zespoły są w podobnej sytuacji z tym, że po Prudente nikt nie oczekuje cudów, a Atletico MG z takim potencjałem kadrowym powinno wygrywac mecz za meczem, a tego nie czyni. Może ten mecz coś zmieni. Dla mnie jednak podstawowym typem na to starcie będzie typ na powyżej2,5gola. Dopiero w dalszej kolejności rozważał będe stawianie na gości tego spotkania. Szkoda, że nie mogę nigdzie znaleśc kursów na awans Atletico MG bo chętnie bym z takowych skorzystał. Grêmio Prudente Giovanni- Paulo César, Leonardo, Anderson Luís, Marcelo Oliveira-Rodrigo Mancha, João Vítor, Carlos Eduardo, Deyvid Sacconi-William,Wesley.
Atlético-MGFábio Costa- Diego Macedo, Cáceres, Jairo Campos, Fernandinho-Serginho, João Pedro, Diego Souza, Ricardinho- Daniel Carvalho,Diego Tardelli.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Zwycięzca Copa Sudamericana gwarantuje sobie udział w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. Ta wiadomość sporo mi namieszała, bo jak w tamtym roku większość zespołów traktowała ten turniej jak zło konieczne, to w tym mają się spinać i walczyć o zwycięstwo. Zmienia to całkowicie podejście brazylijskich zespołów i boję się, że walka w Sudamericanie odbędzie się kosztem ligi... Zobaczymy w sobotę czy drużyny, które grają w tym tygodniu w CS, wystawią rezerwy.
Długo myślałem nad brazylijskim pojedynkiem, ale nic nie wymyśliłem. Zawsze w pojedynkach pomiędzy tymi drużynami stawiam na Atletico i ciągle się na tym potykam. Rok temu Prudente wygrało 4:2, kilka miesięcy temu 4:0... Teraz argumenty mam podobne, więc wolę odpuścić... Prudente jest słabe i prawdopodobnie się to w najbliższym czasie nie zmieni. Nie wiem jak zdobyli te wszystkie punkty w lidze, bo jak zobaczyłem ich mecz u siebie z osłabioną Vitorią, wyglądało to beznadziejnie. Atletico Mineiro ma potencjał, skład, trenera na walkę o mistrzostwo, a gra tak samo źle. W tym przypadku przynajmniej się łudzę, że wreszcie się przełamią i zaczną wygrywać. Chociaż po ostatnich meczach zaczynam w to wątpić. Jak tak dalej pójdzie, to Luxemburgo będzie się żegnał z posadą, bo jak długo można marnować taki skład? Bliżej mi w tym meczu do Atletico, ale wolę sobie to spotkanie odpuścić.
W dwóch pozostałych spotkaniach zapowiada się na zwycięstwa gospodarzy. O ile mało wiem o zespole Huila, to Deportivo Quito sam zagrałem:
Deportivo Quito - San Martin DNB 1 (1.50 Unibet) ✅
Wiadomo nie od dziś, że Quito to jeden z trudniejszych terenów do gry. Wysokogórska miejscowość udowodniła już wielu klubom, jak potrafi pomagać Deportivo i LDU. Przyjezdni w międzynarodowych pucharach zawsze mają tutaj problemy i dzisiaj powinno być podobnie. Deportivo pamiętam z tegorocznych rozgrywek Copa Libertadores. Zagrali tam całkiem przyzwoicie, zajęli drugie miejsce w grupie i gdyby nie pomieszane zasady awansu z drugich miejsc, powinni grać w fazie pucharowej. Na własnym terenie pokonali Emelec, Cerro M. i zremisowali z Internacionalem, a to są wyniki bardzo dobre. Myślę, że San Martin nie będzie się dzisiaj szczególnie otwierał i nie przyjeżdżają do Quito, żeby za wszelką cenę strzelać bramki. Niedługo czeka ich rewanż na własnym terenie i jeżeli mają awansować, to właśnie u siebie ograją Deportivo i odrobią dzisiejsze straty.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Zamrażam kasę na tydzień:
Goias - Gremio: awans Gremio (1.85 Bwin) ⛔
Gremio jest wymieniane wśród najpoważniejszych kandydatów do zdobycia Sudamericany. Ostatnio ich wyniki nie zachwycają, ale widać, że powoli wracają do formy. Dobre mecze z Cruzeiro i Internacionalem pozwalają wierzyć w odrodzenie. Jak Silas wszystko poukłada, to Gremio znowu będzie wielkie. Wierzę w ich zwycięstwo w całym turnieju, więc tym bardziej postawie na nich w 1 rundzie. Goias było ostatnio w świetnej formie, ale powoli wszystko wraca do normy. Porażka z Atletico PR i z Avai, to marna zapowiedź przed meczem z Gremio. Coś tam się wzmocnili, ale prawda jest taka, że drużyny dzieli różnica klas. Goias prędzej czy później musi pożegnać się z turniejem. Nie jest to ekipa stworzona do sukcesów na arenie międzynarodowej. Równe kursy na awans w tym pojedynku to dla mnie przesada. W jutrzejszym spotkaniu chciałem grać coś w stronę gości, ale lepszą opcją wydaje się ich awans. Nawet, jeśli jutro zawiodą, to w Porto Alegre mogą odrobić każdą stratę. Poza tym Gremio w lidze radzi sobie beznadziejnie. Z takim startem mogą mieć poważne problemy z walką o pierwszą czwórkę, więc tym bardziej będą chcieli zdobyć miejsce w Libertadores poprzez wygranie Sudamericany. To może być ich główny cel w tym roku.
 
Y 1

yaneiro

Użytkownik
Odnośnie meczu z Interem - Colorados grali praktycznie rezerwowymi przed 1/2 finału CL. Tak właściwie ten remis można traktować jak porażkę. :/
Ja w nich nie wierzę w CS. Santos może coś ugra. Ja bym stawiał na Estudiantes i mimo wszystko LDU, które dzięki swojemu stadionowi może pogrozić rywalom.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Odnośnie meczu z Interem - Colorados grali praktycznie rezerwowymi przed 1/2 finału CL. Tak właściwie ten remis można traktować jak porażkę. :/
Ja w nich nie wierzę w CS. Santos może coś ugra. Ja bym stawiał na Estudiantes i mimo wszystko LDU, które dzięki swojemu stadionowi może pogrozić rywalom.
To fakt, trochę składu wymienili, ale derby i tak traktuje jak poważny mecz. Tam nikt nie odpuści, chociaż mieliby grać trzecim składem.
Obejrzałem pierwszy mecz Gremio z Goias i nie wygląda to tak dobrze jak myślałem. Goias przejdą, ale o zwycięstwo w turnieju będzie bardzo ciężko. No chyba, że wrócą do dawnej formy i chociaż w Porto Alegre będą grać na dawnym poziomie. Ja za to nie wierzę w Santos. Bez Robinho i Andre, powoli skład się zaczyna sypać. Poza tym nie wierzę, żeby im się chciało. Sudamericane się raczej olewa. Teraz drużyny się spinają, bo walka toczy się o udział w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores, ale Santos miejsce w CL zapewnił sobie wygrywając Copa do Brasil. Główna motywacja odpada, więc wątpię w ich bezinteresowność.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W tym tygodniu kolejne mecze Copa Sudamericana. Rozkład jazdy na najbliższy tydzień:

Kilka słów o dzisiejszym meczu. Według mnie faworytem jest zespół gospodarzy. Piłkarze San Martin dzielnie walczyli na wyjeździe i po pierwszym meczu wydają się lepszą drużyną. To oni wykonali pierwszy krok do awansu w pierwszej odsłonie. Wiadomo, że Deportivo Quito mocniejsze jest na własnym terenie. Nie wykorzystali tego atutu i wynik 3:2 wydaje się lepszy dla rywala. Poza tym tydzień temu piłkarze San Martin od 60 minuty grali w dziesiątkę. Mimo to stawiali opór do ostatniej minuty i w tym czasie nawet doprowadzili do wyrównania. Deportivo miało dużo szczęścia, że udało im się wygrać po golu w 90 minucie meczu. Tak naprawdę mogli przesądzić losy dwumeczu już ostatnio. Nie wykorzystali atutu własnego terenu i gry w przewadze. Według mnie zawalili i teraz to ekipie San Martin należy się awans. Do awansu wystarczy zwycięstwo jedną bramką, więc mogą to spokojnie osiągnąć.​
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj po dramatycznym meczu piłkarze San Martin awansowali do następnej rundy. Deportivo Quito prowadziło do 79 minuty meczu. Później karnego dla gospodarzy strzela Arriola, ale od razu rzuca się na bramkarza rywala, żeby odebrać mu piłkę i szybko wznowić grę. Za to dostaje czerwoną kartkę i głupio osłabia swój zespół. Mimo to, minute później Alemanno strzela ładnego gola z przewrotki i daje awans gospodarzom. Brakuje mi słów do tego, co zrobili piłkarze Deportivo Quito... Najpierw na własnym, niezwykle groźnym terenie, nie potrafią spokojnie wygrać (grając 30 min w przewadze jednego zawodnika i tracąc przy tym gola), a teraz przegrywają prowadząc do 79 minuty i znowu tracą gola grając w 11 na 10... Po takich meczach nie mieli prawa awansować do następnej rundy.

Dzisiaj następne dwa mecze. Sam nie znalazłem nic ciekawego do gry, ale napisałem kilka słów o obu spotkaniach:
VS


Teoretycznie drużyna Atletico Mineiro powinna być zdecydowanym faworytem. Mają świetny skład, ich trenerem jest Luxemburgo. Oczekiwania przed sezonem były spore, ale w tym momencie wygląda to beznadziejnie. Ja niestety już przestałem w nich wierzyć. Dopóki nie zobaczę ich przełamania, nie mam zamiaru na nich grać. W czterech ostatnich spotkaniach drużyna Atletico nie strzeliła żadnego gola, a to wynik tragiczny. Chyba najwyższy czas zmienić trenera, bo jak widać nic z tego nie będzie. Dzisiaj dodatkowo grają bez Diego Tardelliego, Daniela Carvalho, Ze Luisa i Caceresa. W silniejszym składzie nie potrafili strzelić gola przez ostatnie 360 minut, więc tym bardziej nie wierzę w nich dzisiaj. Prudente to najmłodszy zespół w pierwszej lidze brazylijskiej i jest to ich pierwszy międzynarodowy pojedynek w historii. Zupełnie nie podoba mi się ich gra, ale jednak jakoś te punkty zdobywają. Ostatnio udało im się zremisować wyjazdowe pojedynki z Fluminense, Sao Paulo i Cruzeiro. Po takich wynikach, dzisiaj nie można ich skreślać. Ich największym problemem jest odejście trenera, który dwa dni temu przeniósł się do Vitorii. Dzisiaj zespół poprowadzi Diego Cerri, czyli szkoleniowiec tymczasowy. Nie wiem jaki to będzie miało wpływ na drużynę z Presidente Prudente, ale widząc kursy na awans (Atletico 1.30 / Prudente 3.20), na pewno wolałbym ryzykować zespół gości. Nie widzę nadziei na odrodzenie Atletico, a jeśli się dzisiaj nie przełamią to szanse na awans oceniam 50 na 50.

Przewidywane składy:
Atletico MG: Fabio Costa - Lima, Werley, Jairo Campos - Diego Macedo, Joao Pedro, Serginho, Ricardinho, Fernandinho - Diego Souza, Ricardo Bueno
Prudente: Giovanni - Paulo Cesar, Anderson Luiz, Leonardo, Marcelo Oliveira - Rodrigo Mancha, Joao Vitor, Robson, Deyvid Sacconi - Wesley. Wanderley

VS

Drugi mecz też bardzo wyrównany. Napisze to co zawsze. Vitorię stać na wszystko na Barradao, a to właśnie tutaj rozgrywany jest pierwszy mecz. Vitoria tydzień temu przegrała finał Copa do Brasil i jeżeli chcą grać w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores to muszą wygrać Sudamercianę. Na wygranie całego turnieju nie daje im dużych szans, ale na wyeliminowanie pierwszego przeciwnika jak najbardziej. Vitoria dwa dni temu zmieniła szkoleniowca. Ricardo Silvę zastąpił Toninho Cecilio z Prudente. Nie wiem jak to wpłynie na grę Vitorii, ale na razie rewolucji się nie spodziewam. W Palmeiras przestaje wierzyć. Ile można czekać na ich poprawę ze Scolarim i pierwsze zwycięstwo. Dużo się w klubie zmieniło, ale wyniki dalej osiągają słabe. Ich nudny atak pozycyjny nic nie daje przeciwko fantazji innych brazylijskich klubów. Po strzelonej bramce zbyt często się cofają na własną połowę i próbują ograniczyć do obrony i kontry. Zemściło się to na nich w meczach z Botafogo czy Goias. Spodziewałem się więcej po Scolarim i tak silnej kadrze Palmeiras. Mecz z Goias uświadomił mi, że wcale nie jest dobrze. Strzelenie bramki to nie koniec meczu, a cofnięcie się we własne pole karne na pozostałe 75 minut prędzej czy później się zemści. W Vitorii brakuje Viafary i Nino, a po stronie gości nie ma Klebera, Marcosa, Lincolna. Gdyby nie świeża zmiana trenera u gospodarzy, to grałbym właśnie na nich. W takim wypadku wolę jednak odpuścić. Bwin wystawił kursy na awans: Vitoria 2.30 / Palmeiras 1.55. Według mnie pojedynek będzie bardziej wyrównany. Palmeiras jeszcze nie wygrało ze Scolarim, więc nie wiem dlaczego mają być tutaj faworytem.
Przewidywane składy:
Vitoria: Lee - Eduardo, Wallace, Anderson Martins, Egidio - Vanderson, Ricardo Conceiccao, Bida, Ramon – Schwenck, Elkeson
Palmeiras: Deola - Vitor, Danilo, Mauricio Ramos, Pablo Armero - Pierre, Edinho, Marcio Araujo, Rivaldo – Ewerthon, Tadeu
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Atletico Mineiro zagrało nieskutecznie jak zawsze, ale mieli dużo szczęścia w końcówce meczu. W ostatniej akcji spotkania udało im się pokonać bramkarza Prudente i dzięki temu awansowali do następnej rundy. Nie uważam tego jednak za jakąś zapowiedź lepszych czasów. Nie pokazali nic ciekawszego niż w poprzednich meczach i z przebiegu spotkania byłem pewny, że mecz zakończy się rzutami karnymi. Prudente nie ma się czego wstydzić. Byli blisko awansu i przy odrobinie szczęścia to oni mogli grać dalej.
Na Barradao kolejny słaby mecz Palmeiras. Vitoria nie pokazała nic szczególnego, ale nie mieli żadnych problemów z dwubramkowym zwycięstwem. Najgroźniejsze były rzuty wolne strzelane przez Ramona. Dwa pierwsze ładnie obronił Deola, ale trzeci strzał trafił już do bramki. Tak jak pisałem wczoraj, okazało się, że Palmeiras nie jest żadnym faworytem. Z taką grą wątpię w ich awans za tydzień.

Dzisiaj:
VS
Kurs na Santos zbyt niski. Odszedł już Robinho i Andre. Neymar i Ganso grali dwa dni temu w reprezentacji i też są dzisiaj nieobecni. Santos w tym meczu bez czterech najlepszych zawodników, a to całkowicie zmieni ich grę. Oczywiście mają młodych, zdolnych zmienników, ale tyle osłabień na jeden mecz powinno poważnie wpłynąć na ustawienie zespołu. Poza tym ciekawy jestem podejścia Santosu do Copa Sudamericany. Większość zespołów mobilizuje się na Sudamericanę, ponieważ zwycięstwo w tych rozgrywkach gwarantuje miejsce w przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. Santos udział w CL 2011 ma zapewniony dzięki wygraniu Copa do Brasil. W takim wypadku szkoda marnować siły na te rozgrywki i według mnie mogą się bardziej skupić na lidze. Avai nie umiem rozgryźć. Mają lepsze i gorsze występy. Na pewno dzisiaj będzie im ciężko osiągnąć jakiś dobry wynik, ale dzięki osłabieniom rywala, ich szanse znacznie wzrosły.
Przewidywane składy:
Santos: Rafael - Para, Edu Dracena, Durval, Leo - Arouca, Wesley. Marquinhos - Madson, Ze Eduardo, Marcel
Avai: Zé Carlos - Patric, Emerson, Rafael, Eltinho - Marcinho Guerreiro, Rudnei, Davi, Caio - Robinho, Vandinho

VS

Tego meczu dzisiaj nie ruszam, bo w grze mam awans Gremio sprzed tygodnia. Przed pierwszym meczem zagrałem ich awans po kursie 1.85. Dzisiaj na to zdarzenie w Bwin kurs wynosi już tylko 1.25, więc na pewno nie warto. Mam małe obawy co do Gremio. Kilka dni temu zwolnili trenera i dzisiaj w nowej roli debiutuje Renato Gaucho. W bramce Marcelo Grohe zastąpi Victora, który dwa dni temu grał w reprezentacji. W pomocy nie ma Fabio Rochembacka, a w ataku Borgesa. Gremio ma dzisiaj grać tylko jednym napastnikiem - Jonasem. Piłkarsko na pewno lepszym zespołem są gospodarze. Widziałem dwa ostatnie spotkania Goias. Grali u siebie, więc próbowali dominować na boisku. Gremio i Palmeiras ograniczały się do kontry, ale obu drużynom udało się już w pierwszej połowie strzelić gola. Nie wiem jak dzisiaj będzie wyglądał mecz. To Goias musi gonić wynik i pewnie będą próbowali atakować. Jeżeli się otworzą to Gremio powinno poradzić sobie kontrami, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Gremio na swoim stadionie ograniczyło się do obrony. Awans Goias na pewno byłby sensacją, ale przy kłopotach Gremio, wszystko się może zdarzyć.
Przewidywane składy:
Gremio: Marcelo Grohe - Edilson, Rafael Marques, Neuton, Fabio Santos - Willian Magrao, Ferdinando, Maylson, Douglas, Souza - Jonas
Goias: Harlei - Wendel Santos, Ernando, Rafael Toloi, Junior - Amaral, Jonilson, Wellington Monteiro, Bernardo - Everton Santos, Rafael Moura
 
M 4

maxir

Użytkownik
Goias ma teraz dwa wyjazdy z Gremio. Jeśli w którymś powalczy, to bardziej w tym pierwszym. Do niedzieli sytuacja kadrowa Gremio pewnie jeszcze się poprawi, a w Goias w lidze nie będzie mógł grać Rafael Moura, a na ławce zabraknie Leao za ten &quot;incydent&quot; w Salvadorze. Jak dla mnie to w obu tych spotkaniach Goias wiele nie ugra. Co do Atletico to pierwsza połowa z Prudente do bani, nic nie grali, z ławki tylko było słychać jak Luxemburgo na nich pokrzykuje. Najwięcej obrywało się Ricardo Bueno. Widać, że trener gra z nimi, żyje meczem. W przerwie pewnie była w szatni ostra rozmowa, bo w drugiej połowie Prudente właściwie tylko wybijało piłkę. Gol w końcówce, ale Atletico zasłużyło na tą bramkę wcześniej. Jakoś też jak piłkarze w drugiej połowie zaczęli grać ambitniej, to i kibice się ożywili. Dobry mecz zagrał Neto Berola, szybki, wszędzie go pełno. Ogólnie znacznie bardziej aktywna była prawa strona boiska z włączającym się jako skrzydłowy Diego Macedo. Grający po drugiej stronie Leandro znacznie rzadziej pokazywał się do gry. Bramka w 93 minucie może uskrzydlić, mecz z Guarani dla nich mega ważny. Niestety trafiają na rywala, który potrafi bardzo dobrze bronić a do tego nie będzie Diego Macedo - ma trzy żółtka, więc będzie pauza.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Gremio niestety rozczarowało. Pierwsza połowa to zupełne dno w ich wykonaniu. Prawie w ogóle nie atakowali, stracili gola, po którym to dalej Goias sprawiało wrażenie drużyny lepszej. Dopiero w drugiej połowie Gremio wzięło się do roboty i pokazało zupełnie inne oblicze. Od początku zaczęli atakować i ich gra była dużo lepsza. Szkoda, że żadna piłka nie trafiła do bramki albo strzały były za słabe. W 75 minucie Andre Lima strzela gola, stadion szaleje, ale sędzia w końcu bramkę anulował... Druga bramka w samej końcówce już nie miała znaczenia, piłkarze Gremio i tak odpadają. Po pierwszej połowie nie było mi w ogóle żal zawodników Gremio. Jednak z przebiegu drugiej części zasłużyli na jakiegoś gola. Będzie mi ich brakować, bo dla atrakcyjności Sudamericany Gremio byłoby dużo lepszą ekipą od Goias.
No i porażka Santosu... Nie oglądałem meczu, ale w składach widzę, że w drugiej połowie grał Ganso z Neymarem. To koniec magii Santosu?
 
macready 56

macready

Użytkownik
Dziwi mnie dlaczego nikt nie opisał meczu Cesar V - SC Barcelone, po pieknym kursie, ja złapałem 3,90:)

Tylko jednego nie rozumiem, interesuje sie tymi ligami (tak jak wy) i nigdy bym nie ustalił takiego kursu , poprostu nie ogarniam tego, podobnie na Internacional w CL kurs ponad 3
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziwi mnie dlaczego nikt nie opisał meczu Cesar V - SC Barcelone, po pieknym kursie, ja złapałem 3,90:)
Tylko jednego nie rozumiem, interesuje sie tymi ligami (tak jak wy) i nigdy bym nie ustalił takiego kursu , poprostu nie ogarniam tego, podobnie na Internacional w CL kurs ponad 3
No to gratulacje;)
Kursy zapewne były na tej podstawie ustalane bowiem gospodarze jak w przypadku Chivas pokazali już wczesniej że na wlasnym boisku są w stanei wygrywac wysoko, ale mecz przebiegał inaczej co sami widzieliśmy.
A meczu Barcelony nie opisał nikt bowiem, przynajmniej ja nie siedze aż tak głęboko w tejże lidze i nie znam potencjału tych zespołów.
Witamy w dziale i zapraszamy do udziału w dyskusji czesciej!
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dziwi mnie dlaczego nikt nie opisał meczu Cesar V - SC Barcelone, po pieknym kursie, ja złapałem 3,90:)
Tylko jednego nie rozumiem, interesuje sie tymi ligami (tak jak wy) i nigdy bym nie ustalił takiego kursu , poprostu nie ogarniam tego, podobnie na Internacional w CL kurs ponad 3
Po meczu to kazdy moze sobie napisac takie rzeczy ????
Jak juz poruszasz takie kwestie, mogles wspomniec dlaczego Barcelona tak &quot;pieknie&quot; wygladala i podobnie uzasadnic powod zdziwienia kursem Interu ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Santos wydaje mi się że potraktował ten mecz dość luźno. Dwie stracone bramki nie sprawiły na nich większego wrażenia... Bramka na 0-2 to tragiczny błąd stoperów gospodarzy. W drugiej połowie na boisku pojawił się Neymar, który w swoim stylu próbował kreować grę i zaliczył asystę przy bramce Ze Eduardo. Bramka na 1-3 to znowu prostopadłe podanie między obrońców i strzał to pustej bramki. Widać że zespół Avai starał się osiągnąć dobry wynik co potwierdzały pierwsze minuty meczu, gdzie goście nie dali wyjść ze swojej połowy Santosowi aż do osiągnięcia swojego celu. Nie wydaje mi się że Santos będzie w stanie w rewanżu odrobić stratę poniesioną na swoim terenie.
Co do meczu Gremio-Goias to zastanawiam się co sędzia widział przy nieuznanej bramce Andre Limy... Bo dzięki tej bramce w dwumeczu byłby remis i gospodarze nie musieliby się tak odkrywać co w konsekwencji doprowadziło do straty drugiej bramki w ostatnich minutach gry.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
zksstal ja też nie rozumiem tej nieuznanej bramki Gremio. O co chodziło sędziemu? Spalony? Dziwna sytuacja, bo na powtórkach widziałem, że sędzia liniowy nic nie sygnalizował. Sędzia główny też w pierwszej chwili w ogóle się nie wahał i wskazał na środek boiska. Dopiero po ostrej reakcji zawodników Goias zaczęły się jakieś dyskusje. Kibice zrobili swoją lawinę, piłkarze świętowali i długo trwała ta narada sędziów... Szkoda, że znowu sędziowie w Brazylii mają wpływ na końcowy wynik.
Nie wiem czy Santos mecz odpuścił, czy to już obraz &quot;nowego&quot; Santosu. Nie ma Robinho i Andre, a Neymar ma przejść do Chelsea... Gra Santosu opierała się właśnie na tych zawodnikach. Obronę zawsze mieli tragiczną i tylko dzięki dobrej grze w ataku, udawało im się grać efektownie i wygrywać. W najbliższych spotkaniach powinniśmy poznać odpowiedź i więcej wiedzieć na temat Santosu po osłabieniach.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS


Już najbliższej nocy o godzinie 1:15 rozpocznie się pierwsze spotkanie pierwszej rundy Copa Sudamericana Universitario de Sucre-Colo Colo. Pierwszy mecz będzie rozgrywany w Boliwii na wysokości 2800 metrów nad poziomem morza co z pewnością będzie dla gospodarzy na pewno jakąś pomocą w starciu z dużo lepszym rywalem.
O gospodarzach nie wiem praktycznie nic chociaż coś udało mi się wyszperać w internecie. W 2010 roku w rozgrywkach Apertury Boliwijskiej zajęli 7 miejsce. System rozgrywania tam ligi jest strasznie zawiły z tego co widziałem. Ich najlepszym strzelcem w lidze był Roberto Galindo z 12 trafieniami na koncie i to na niego najbardziej będą musieli uważać chilijscy defensorzy. W Clausurze po rozegraniu 4 meczy mają na swoim koncie 5 punktów. U siebie grali 3 mecze w których zdobyli wszystkie punkty. Wygrali 2:1 z La Paz oraz zremisowali 1:1 z Jorge Wilstermann i 2:2 z liderem San Jose. Oczywiście najwięcej goli bo 5 strzelił Roberto Galindo. To tyle ile udało mi się dowiedzieć o tym klubie. Mało ale i nawet jakbym więcej coś napisał to sam bym o tym nie wiele wiedział, a tak chociaż przedstawiłem jak się prezentują w lidze i kto jest ich najlepszym graczem.
Colo Colo to już nie jest anonimowa drużyna tylko najlepsza Chilijska ekipa aktualnie no chyba, żeby patrzeć poprzez pryzmat Copa Libertadores to za takową można by uważać Universidad de Chile. Nie mniej nie będę tutaj pisał kto jest pierwszą siłą w Chile bo to nie ma sensu ale poziom prezentowany przez tą ekipę jest o wiele wyższy niż ten, który prezentują piłkarze z Sucre. Colo Colo ma w swoich szeregach piłkarzy takich jak choćby Ezequiel Miralles, Esteban Paredes, Macnelly Torres, Roberto Cereceda czy Rodrigo Millar. Ci co interesują się południowoamerykańską piłką to raczej nie mają problemów z rozpoznaniem grupy tych zawodników. Siłą napędową 23 krotnego mistrza Chile będzie dwójka ofensywnych skrzydłowych Lucas Wilchez(wypożyczony do Colo Colo z greckiego Asterasu Tripolis) oraz Matias Quiroga obaj to Argentyńczycy. W tym sezonie w bardzo dobrej formie jest Ezequiel Miralles czego było potwierdzeniem zainteresowanie Corinthiansu tym zawodnikiem. Na szczęście Chilijczyków udało się przekonać gracza do pozostania w klubie i jest to ich nie wątpliwie duży sukces. W meczu w Boliwii goście mają wyjść ustawieniem 4-5-1. Jak na nich defensywnie ale trener Diego Cagna zdaje się wiedzieć co robi gdyż na takiej wysokości gra się bardzo ciężko drużynom przyjezdnym. Niby ostatnio są w słabszej formie gdyż w lidze przydarzyły im się wpadki z Universidadem Concepcion i Cobreloa to jednak nie zmienia faktu, że pozostają faworytem tej pary.
Podsumowując jakoś nie wierzę w awans gospodarzy pierwszego meczu ale też nie zdziwię się jeżeli dzisiaj to właśnie Universitario może wygrać lub też padnie remis gdyż wysokość zrobi swoje. Pamiętam jak Cruzeiro się męczyło z Realem Potosi w Boliwii gdzie było 1:1, a w Belo Horizonte Cruzeiro wygrało 7:0 co pokazało co znaczy wysokość. O tym przekonała się Argentyna w eliminacjach do Mundialu w RPA przegrywając 1:6 w La Paz. Tutaj nie spodziewam się takiego zwycięstwa gdyż Sucre to 2800 m n.p.m, a nie jak stolica 3700 oraz to, że Chilijczycy też są przyzwyczajeni do gór bo w końcu przez cały kraj ciągną się Andy i Santiago de Chile nie leży bardzo nisko bo okolo 800 m.n.p.m. Ja się zdecydowałem na typ na awans Colo Colo do następnej rundy.
Universitario de Sucre: Carlos Lampe; Óscar Áñez, Tobías Albarracín, Martín Aguirre, Marvin Bejarano; Luis Liendo, Sacha Lima, Ronald Gallegos, Julio César Junco; Martín Michel y Roberto Galindo.

Colo Colo:
Francisco Prieto; José Pedro Fuenzalida, Miguel Riffo, Sebastián Toro, Roberto Cereceda; Luis Pavez, Rodrigo Millar, Lucas Wilchez, Macnelly Torres, Matías Quiroga; Ezequiel Miralles.

Mój typ:
Awans Colo Colo @ 1,40 Bwin
⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Typ : Oba strzelą? TAK @ 1,57 Bet365⛔ 0:1
Avai ostatnio świetna forma. W pierwszym meczu udało im się Santos pokonac 3:1 na wyjeździe. Santos wiadomo jak gra, odrobienie strat będzie niezwykle trudne, ale czy w ogóle wykonalne? Przecież muszą strzelic min trzy bramki. Są w stanie tego dokonac i owszem, ale chyba nie bez strat w tyłach. Co tutaj będe pisał więcej. Było to wałkowane tysiąc razy już ;) Avaí : Renan-Patric, Rafael, Emerson ,Eltinho- Marcinho Guerreiro, Rudnei, Davi, Caio- Robinho, Vandinho.
Santos : Rafael- Pará, Edu Dracena, Durval, Léo- Arouca, Wesley, Paulo Henrique Ganso,Marquinhos-Neymar, Marcel.
 
macready 56

macready

Użytkownik
San Felipe - LDU Quito
Typ: 2 , ew DNB ⛔
Kurs na 2: 2,40 na 2DNB 1,72

Napisze bardzo krotko, za zdecydowanego faworyta uważam LDU, Według mnie San Felipe powinno odpasc juz w ostatniej rundzie z Guarani , gdzie dzieki wielkiemu szcześciu zremisowali pierwszy mecz i wygrali po dogrywce lub karnych w drugim meczu. Myśle, że szczęście ekipy z Chile sie skończy, tym razem za rywala maja jednego z faworytów turnieju LDU, ktory ostatnio zaliczył sensacyjne wtopy w swojej lidze gdzie jest jedna z najlepszych druzyn, według niektorych najlepsza w Ewadorze, natomiast San felipe w swojej lidze, wydaje mi sie, że odstaje przynajmniej od 3 - 4 drużyn.
Niestety kursy pospadały z tego co widziałem pare dni temu na LDU były sporo wieksze niz sa teraz, ale dalej warte gry, tak czyste 2 jak i DNB.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom