>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Copa Sudamericana 2010

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzięki tej porażce LDU można już zacząć polować na awans LDU i handi LDU w rewanżu, bo nie wierzę, żeby tego nie odrobili. Poza tym jeszcze gorsza, frajerska porażka Banfield... od 60 minuty grali w przewadze jednego zawodnika i nie umieli strzelić jednego głupiego gola. Mało tego, grając w przewadze stracili bramkę z rzutu wolnego i odpadli z turnieju...

Dzisiaj bardziej brazylijskie klimaty. Najbardziej interesuje mnie spotkanie Emelec z Avai. Kurs śmieszny, ale chce się zmotywować do zarwania nocki:

Emelec - Avai DNB 1 (1.40 Bwin) ✅ 2:1
Avai ma teraz na głowie ważniejsze sprawy niż Suda. Walczą o utrzymanie w lidze, a z takimi wynikami może być ciężko. W ogóle ostatnio trudno ich wyczuć, raz grają lepiej, raz gorzej. Dzisiaj na ławce nowy trener Vagner Benazzi, ale co on mógł zrobić w 3 dni pracy? Myślę, że niewiele i jak ma pomóc tej drużynie to jeszcze na to trochę poczekamy. Samo nazwisko nic nie wnosi, bo sam Benazziego w ogóle nie kojarzę, a ostatnie lata zajmował się głównie ekipami drugoligowymi. Goście niby grają w podstawowym składzie, jednak wątpię, żeby poradzili sobie w tak trudnym meczu. Avai w ogóle nie pasuje mi do rozgrywek międzynarodowych. Ostatnie lata spędzali głównie w niższych ligach i nie mieli takich możliwości. Teraz próbują się przebić na salony, ale to nadal tylko przeciętny zespół. W pierwszym pojedynku w Sudamericanie grali z Santosem, a to oznacza, że wyjazd do Ekwadoru to ich pierwsza poważna wycieczka w ciągu wielu ostatnich lat. Wątpię, żeby sobie z tym poradzili, w końcu Ekwador to trudny teren i piłkarze Avai mogą być dzisiaj trochę zablokowani. Martwiłem się o Emelec, bo Rojas, Ayovi i Quiroz byli na zgrupowaniu reprezentacji, ale wcześniej zostali zwolnieni i mogą dzisiaj wystąpić. Na obronie zabraknie Marcelo Freitasa, ale i tak jakoś nie wierzę w Avai w tym pojedynku. Dzisiaj własny teren i doświadczenie gospodarzy powinno wystarczyć.
Pozostałe mecze odpuszczam. W ogóle jakiś dziwny brazylijski skład w Sudamericanie w tym sezonie. Avai, Atletico MG i Goias walczą o utrzymanie w lidze i to na pewno jest ich główny cel na końcówkę sezonu. Z drugiej strony przypominam sobie Fluminense w poprzedniej edycji Sudamericany... Oni w lidze byli w jeszcze gorszej sytuacji, a mimo to Cuca nie pozwolił im odpuścić pucharu. Jak się później okazało było to świetne rozwiązanie, bo walcząc co kilka dni na obu frontach, udało im się utrzymać w lidze i dojść do finału Copa Sudamericana. Tylko czy w tym sezonie brazylijskie zespoły stać na takie posunięcie?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Dzisiejszej nocy w Boliwijskim Sucre miejscowe Universitario podejmować będzie Brazylijski Palmeiras. Faworytem tego dwumeczu są oczywiście Verdao ale w pierwszym meczu ja bym się skłaniał zdecydowanie ku gospodarzom.

Universitario de Sucre zapewne nie jest znane nikomu i mi również nie bardzo. Jednak trochę szukałem o nich informacji, a także mam w pamięci ich mecz u siebie z Colo Colo w tegorocznych rozgrywkach więc już jakieś rozeznanie mam. Największą gwiazdą tej drużyny jak udało mi się ustalić jest napastnik Roberto Galindo, który strzela dla nich mnóstwo goli, a w tej edycji Copa Sudamericana ma już na swoim koncie 4 gole. UdS pokonali we wcześniejszych fazach już nie byle jakich rywali. Na samym początku ograli Colo Colo 2:0 u siebie i 1:3 na wyjeździe i dzięki strzelonemu golowi w Chile awansowali. W kolejnej rundzie ograli jedną z najlepszych drużyn z Paragwaju Cerro Porteno 1:0 u siebie i 2:2 na wyjeździe. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z rywalem chyba najmocniejszym na jakiego mogli trafić. Ich atutem powinna być wysokość na, której położone jest miasto Sucre-2790 metrów nad poziomem morza. Ciężko się tam gra drużynom z poza gór, a nie wątpliwie taką ekipą jest Palmeiras chociaż Sao Paulo też nisko nie leży bo dokładniej około 800 metrów nad poziomem morza.
Palmeiras to drużyna, której głównym celem jest zwycięstwo w Copa Sudamericana by zakwalifikować się do najbliższej edycji Copa Libertadores. Z jednej strony rywal może nie jakiś mocny piłkarsko ale ta wysokość może im pomóc i u siebie są w stanie doprowadzić Verdao do rozpaczy. Dodatkowym problemem jest jakaś kontuzja Jorge Valdivii, który ostatnio zaczął grać na miarę tego czego od niego oczekiwano od przyjazdu do Sao Paulo. Nie wiadomo czy zagra w Boliwii ale szanse na to są. Również Luiz Felipe Scolari przyznał, że Deola, Danilo i Luan jeszcze się nie zaaklimatyzowali i nie czują się najlepiej. Palmeiras właśnie żeby się oswoić z wysokością pojechał do Boliwii już w poniedziałek ale jak widać trochę mało czasu jak dla niektórych.
Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to Palmeiras piłkarsko jest zespołem lepszym jak już pisałem lecz w Boliwii może być różnie, gdyż swoje może zrobić wysokość, która na pewno gospodarzom pomoże w uzyskaniu korzystnego rezultatu, a takim na pewno będzie wygrana, która wcale nie jest nie możliwa.
Universitário de Sucre-BOL
Carlos Lampe; Rafael Segovia, Tobías Albarracín, Martín Aguirre e Marvin Bejarano; Luis Liendo, Sacha Lima, Ronald Gallegos e Julio César Junco; Roberto Galindo e Horacio Fernández
Palmeiras
Deola; Marcio Araujo, Mauricio Ramos, Danilo e Gabriel Silva; Pierre, Edinho, Marcos Assunçao e Rivaldo; Jorge Valdivia e Kléber

Moje typy:
Universitario de Sucre lub remis @ 1,85 Bet365⛔
Univeristario de Sucre DNB @ 2,95 Bwin⛔
Gospodarze strzelą gola? TAK @ 1,55 Bwin⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
LDU Quito - Union San Felipe 1 (1.33 Bet365) ✅ 6:1
LDU Quito (-1.5) - Union San Felipe 1 (1.825 Bet365) ✅
LDU Quito - Union San Felipe: awans LDU (1.95 Bwin)
✅

Nie wyobrażam sobie ćwierćfinałów Sudamericany bez LDU. Dla mnie nadal są jednym z głównych kandydatów do zdobycia tego pucharu i ostatnia porażka w Chile w niczym nie przeszkadza. Wiadomo, że LDU to drużyna własnego boiska, bo większość ekip nie daje sobie rady w ich wysoko położonym Quito. Tutaj będzie tak samo. W pierwszym meczu Union miał szanse, wykorzystał błędy bramkarza i udało im się strzelić te cztery bramki. Ale tutaj będzie dużo gorzej. Z taką zaliczką powinni przyjechać się bronić, ale jakoś nie pasuje mi to do chilijskiego charakteru. Prędzej czy później się pogubią pod naporem gospodarzy i pękną. Wynik 4:2 z pierwszego spotkania wysoki, ale wcale nie jest tragiczny dla Ekwadorczyków. Wystarczy wygrać dwoma bramkami u siebie, a to jest jak najbardziej do wykonania. Kto kiedykolwiek widział LDU na własnym stadionie, powinien wiedzieć o czym piszę. Ich mecze w Quito chce się oglądać i stać ich tam na piękną grę. W tamtym roku też na wyjazdach zawodzili, ale wszystkie straty potrafili odrabiać u siebie i w ten sposób zdobyli Copa Sudamericana 2009. W tym roku powinno być podobnie. Przed sezonem niby się osłabili, ale przecież potrafili już ograć Estudiantes w Recopie Sudamericana, a to już coś znaczy. Dla mnie są jedną z najlepszych drużyn w Sudamericanie i jeżeli dzisiaj odpadną to puchar straci na wartości.

LDU: Cevallos - Calderon, Guagua, Calle - De la Cruz, Urrutia, Chila, Lara, Reasco - Barcos, Sigueiro
San Felipe: Bravo - Magana, Suarez, Fernandez, Perez - Toloza, Paez, Carvajal, Gonzalez - Distefano, Vildozo
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do typu na LDU Quito to nie wypada mi nic innego napisac jak tylko się zgodzic z kacmon.
Santa Fe Bogota- Atletico MG
Typ : Santa Fe @ 1,53 Bet365✅1:0
Atletico MG odzyskało forme, w lidze pare meczów wygrali. Przyjście trenera Dorivala Juniora dało pozytywny impuls zespołowi. Z pierwszego meczu Galo mają zaliczke 2:0, ale teraz przyjdzie im mierzyc się na wysokogórskim terenie w Bogocie czyli 2640 m.n.p.m. Dodatkowo na ten mecz nie przyjeleciało sporo zawodników. Wkleje może tych którzy polecieli do Kolumbii by było prościej.
Goleiros: Aranha, Renan Ribeiro
Laterais: Diego Macedo, Fernandinho
Zagueiros: Cáceres, Jairo Campos, Lima
Volantes: Alê, Diney, Fabiano
Meia: Edison Mendez
Atacantes: Jheimy, Neto Berola, Ricardo Bueno
Zatem mozna by z Copa Sudamericana złożyc ładnego dubla LDU + Santa Fe @ 1,95 Bet365 ✅6:1 i 1:0
 
A 4

alex123

Użytkownik
LDU u siebie gra fantastycznie,a co myslicie o monterrey na dzisiejszą noc?odpuści mecz marathonowi,maja pewny awans ale czy ogórki z hondurasu dadza rade zwiesc utytułowaną druzynę z meksyku?
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Kolejny świetny mecz LDU. Union był bez szans, a Ekwadorczycy pokazali im jak się gra w piłkę ;)
Dzisiaj zastanawiam się nad Penarolem. Myślę, że mają szanse z Goias. Różnica pomiędzy tymi drużynami jest niewielka, dlatego Urugwajczycy powinni wykorzystać atut własnego terenu. Goias nie pasuje mi do sukcesów międzynarodowych, na pewno nie jest to drużyna, która może jeździć po całym kontynencie i spokojnie wygrywać. Poza tym teraz mają ważniejsze sprawy na głowie i będą musieli walczyć do ostatniej kolejki o utrzymanie w brazylijskiej Serie A. Trener zapowiada walkę o awans i jadą podstawowym składem, ale według mnie to nie ich świat. Awans może wywalczą, ale wygrać tego mecz nie powinni. Zastanawiam się nad zakładem Penarol DNB (1.48 Bwin).
O meczu Atletico MG wszystko już zostało napisane. Faktycznie już tydzień temu Dorival Junior mówił, że do Kolumbii wysyła rezerwy i skupia się na lidze. Na początku kursy były zachęcające, ale teraz już ostro pospadały. Brakuje kilku najlepszych zawodników, ale i tak myślałem, że będzie gorzej i ich przewidywany skład nie wygląda tak tragicznie: Renan Ribeiro; Diego Macedo, Cáceres, Jairo Campos e Fernandinho; Alê, Diney, Fabiano e Edison Mendes; Neto Berola e Ricardo Bueno. Górski klimat i osłabienia to na pewno mocne argumenty po stronie gospodarzy, ale już po kursie ok. 1.45 wolę tego nie ruszać.
Na Palmeiras kurs śmieszny i na pewno nie opłaca się na nich grać. Handicapy odpadają, bo Verdao wcale nie muszą gromić rywala. Nawet remis daje im awans, a dzisiaj zagrają dodatkowo osłabieni (Ewerthon, Marcos czy Valdivia). Przy takich kursach omijam ten mecz z daleka.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Powoli zbliżamy się do końca turnieju:

Dokładny rozkład jazdy najbliższej rundy:
Juegos de ida
27.10.2010 | 19.45hs. (21.45 GMT) | Atlético Mineiro (BRA) vs. Palmeiras (BRA)
27.10.2010 | 22.00hs. (00.00+ GMT) | Goiás EC (BRA) vs. Avaí FC (BRA)
02.11.2010 | 21.15hs. (00.15+ GMT) | Newell&#39;s Old Boys (ARG) vs. Liga de Quito (ECU)
03.11.2010 | 19.15hs. (00.15+ GMT) | Deportes Tolima (COL) vs. Independiente (ARG)

Juegos de revancha
10.11.2010 | 16.30hs. (21.30 GMT) | Liga de Quito (ECU) vs. Newell&#39;s Old Boys (ARG)
10.11.2010 | 22.00hs. (00.00+ GMT) | Palmeiras (BRA) vs. Atlético Mineiro (BRA)
11.11.2010 | 20.00hs. (22.00 GMT) | Avaí FC (BRA) vs. Goiás EC (BRA)
11.11.2010 | 21.30hs. (00.30+ GMT) | Independiente (ARG) vs. Deportes Tolima (COL)
Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Liga de Quito - Newell&#39;s Old Boys i Palmeiras - Atletico Mineiro. LDU to obrońca trofeum i na pewno będą chcieli wykorzystać swoje wysoko położone Quito do pokonania Argentyńczyków. Do tej pory LDU nie miało żadnych problemów z poprzednimi rywalami, ale nie mieli jeszcze w tym roku do czynienia z przeciwnikiem z wyższej półki. Jeszcze ciekawszy dwumecz zobaczymy w Brazylii. Odrodzone Atletico Mineiro stać na wyeliminowanie podopiecznych Scolariego. Od przyjścia Dorivala Juniora to zupełnie inny zespół, który może liczyć się w elicie. Problemem może być zła sytuacja w lidze. Celem numer 1 w tym sezonie na pewno będzie utrzymanie w Serie A i trudno powiedzieć czy zawodnicy Galo odpuszczą Sudamericane, czy potraktują ją poważnie. W tym tygodniu pojedynki brazylijskie, ale z typami poczekam na składy.
Zapraszam do dyskusji.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeśli dzisiaj musiałbym coś stawiać w Copa Sudamericana to bym się zdecydował na Atletico Mineiro. Słyszałem, że wiele osób lamentuje na skład jaki dzisiaj Galo wystawiło na ten mecz. Jednak kogo tam brakuje takiego ważnego? Diego Tardelli od dłuższego czasu nie gra z powodu kontuzji, a brakować będzie tylko Diego Souzy ale przecież zawsze może wejść na boisko w drugiej połowie. Na boisku będą Edison Mendez i Daniel Carvalho więc o akcje ofensywne nie ma się co martwić w dodatku, że w ataku bryluje Obina. Co ciekawe ten mecz będzie szczególny dla Obiny i Diego Souzy, którzy jeszcze rok temu grali w Palmeirasie i walczyli z tym klubem o mistrzostwo Brazylii ale wiadomo z jakim skutkiem. Teraz jednak to ważne ogniwa zespołu z Belo Horizonte. W dodatku goście zagrają najprawdopodobniej bez swojego gwiazdora Jorge Valdivii. Ale jak dla mnie to jest sztuczny gwiazdor, gdyż do tej pory rozegrał sporo meczy, a tak naprawdę wyszedł mu tylko mecz z Avai u siebie w lidze i to tyle. Od niego wolę oglądać młodego Tinge u którego widać wielkie zaangażowanie w grę i spory talent. Jak dla mnie dzisiejszy mecz będzie wyrównany ale na tę chwilę mocniejszym zespołem wydaję się być Atletico więc ich typuje jako zwycięzce tego meczu.

Mój typ:

Atletico DNB @ 2,05 Bwin
Zwrot
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Zgadzam się. Mecz odpuszczam, bo grają zbyt wyrównane drużyny i wszystko się może zdarzyć, ale jeżeli miałbym już typować, to według mnie większe szanse dzisiaj mają gospodarze. Palmeiras gra nierówno i dzisiaj dodatkowo bez swojego lidera - Valdivii. Informacje pojawiające się w internecie na temat &quot;rezerw&quot; Atletico Mineiro grubo przesadzone. Portale trąbią o drugim składzie, bo tylko trzech zawodników dzisiejszej jedenastki wystąpiło w ostatnim meczu z Cruzeiro. Tylko, że m.in. Caceres, D.Carvalho, Mendez, Neto Berola to nie są zawodnicy anonimowi i każdy kto interesuje się ligą brazylijską, powinien już o nich usłyszeć. Tacy zawodnicy spokojnie utrzymaliby się w podstawowej jedenastce niejednej drużyny brazylijskiej Serie A. Na początku sezonu pisaliśmy w temacie ligi brazylijskiej o niesamowicie wyrównanej kadrze Atletico i wreszcie ta bogata ławka się przyda. Poza tym wiele osób sugeruje się miejscem Atletico w lidze, a to w ogóle nie odzwierciedla ich obecnej formy. Sezon zawalił Luxemburgo, ale odkąd w klubie nastąpiło kilka zmian, drużyna gra zdecydowanie lepiej. Według mnie w obecnej formie są w stanie wyeliminować Palmeiras i to nawet tym &quot;rezerwowym&quot; składem. Ja tak jak pisałem, pieniędzy w tak wyrównany mecz wkładać nie chcę, chociaż myślę, że ze względu na wysokie kursy warto zwrócić uwagę na zakłady: Atletico 0 (2.20 Bet365) i BTS (1.80 Bet365).
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nie znalazłem jeszcze dokładnych informacji o składach, ale raczej to nic nie zmieni. Od początku sezonu LDU na własnym terenie jest moim faworytem i w dalszym ciągu będę się tego trzymał. Rywal napewno najmocniejszy z tych, z którymi Ekwadorczycy zmierzyli się w Copa Sudamericana w tym roku, ale dalej uważam, że LDU w Quito może pokonać każdego. Newell&#39;s do tej pory nie miało żadnego sensownego przeciwnika w tym turnieju i udział w tym ćwierćfinale dostali raczej za darmo. Test gry na wysokości oblali w ostatnim meczu w Boliwii, gdzie zagrali podstawowym składem i przegrali 0:2 z San Jose. Oczywiście warunki były trochę gorsze i sytuacja inna (nawet taka porażka dała im awans), ale widać, że wysokość im przeszkadzała. Podobnie może być w wysoko położonym Quito. Według mnie zanosi się tu na powtórkę z kwalifikacji do Copa Libertadores sprzed pół roku. Wtedy NOB grali z Emelec, najpierw zremisowali u siebie 0:0, ale w Ekwadorze przegrali i pożegnali się z turniejem. Teraz znowu po bezbramkowym remisie wycieczka do Ekwadoru i to na jeszcze trudniejszy teren do Quito.
LDU - Newell&#39;s 1 (1.57 Bet365) ✅ 1:0
LDU (-1 AH) - Newell&#39;s 1 (2.00 Bet365)
zwrot
 
A 4

alex123

Użytkownik
co myslicie o meczu ldu-newells.ekwadorczycy u siebie sa drużyna świetną,raz ich ogladałem w poprzedniej rundzie i naprawde na swoim bosiku sa niedozatrzymania,ekipa newells to niejest kopciuszek,maja w składzie ciekawych zadowników,ale własnie oni teraz jade w góry do qiuto gdzie praktycznie kazdy przegrywa
Robson // Odpowiedz własnie troszke wyżej;) Ale zostawie post.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W dzisiejszej ofercie warto przyjrzeć się jeszcze Palmeiras. Sam chyba odpuszczę, bo kurs bardzo niski, ale i tak wszystko wskazuje na ich zwycięstwo i awans do następnej rundy. Trener gości, Dorival Junior, nadal głośno mówi, że liga jest najważniejsza i dzisiaj w Sao Paulo zagrać ma drugi skład. Dwa tygodnie temu pisałem o tym, że ich &quot;rezerwy&quot; są mocne i nadal tak uważam, bo mają jedne z silniejszych rezerw w lidze. Jednak w pierwszym meczu Koguty mnie zawiodły. Swojego jedynego gola zdobyli z rzutu karnego i gdyby nie to, sprawa awansu byłaby już prawie rozstrzygnięta. Palmeiras, mimo gry na wyjeździe, sprawiało wrażenie drużyny lepszej. Atletico nie wykorzystało atutu własnego terenu, a na Pacaembu będzie jeszcze trudniej. Tym bardziej, że bilety na ten mecz rozchodzą się bardzo szybko i nawet spodziewany jest rekord frekwencji w tym sezonie. Ich jedynym problemem jest uraz Valdivii, który mecz zacznie na ławce rezerwowych. Jednak Valdivia ostatnio co chwile pauzuje z powodu kontuzji i w pierwszym spotkaniu z Galo również rozegrał tylko 20 minut. Myślę, że gospodarze dzisiaj wygrają i awansują do następnej rundy. Tylko pozostaje pytanie, czy warto ruszać ten mecz po takim marnym kursie?

Przewidywane składy:
Palmeiras: Deola; Márcio Araújo, Danilo, Fabrício e Gabriel Silva; Edinho, Marcos Assunção, Tinga e Lincoln; Kléber e Luan.
Atlético-MG: Renan Ribeiro; Jairo Campos, Cáceres e Lima; Diego Macedo, Alê, Fabiano, Edison Mendez e Fernandinho; Neto Berola e Ricardo Bueno.


Co do składów w drugim dzisiejszym meczu, LDU wystąpi w najsilniejszym ustawieniu, więc zakłady na ich zwycięstwo jak najbardziej aktualne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W tym tygodniu półfinały Sudamericany. Według mnie każdy finał inny niż LDU - Palmeiras będzie niespodzianką, dlatego wrzucam tu typy na awanse obu drużyn.
LDU - Independiente: awans LDU (1.60 Bwin) ⛔
O LDU pisze najczęściej, więc nie będę się znowu powtarzał. Skład mają dobry, a do tego własne zabójcze Quito. Ciągle udowadniają, że mogą nawiązać walkę z najlepszymi drużynami w Ameryce Południowej i bez nich finał straci na wartości. Independiente nie jest w najlepszej formie. W Sudamericanie nie mieli jeszcze żadnego poważnego rywala, a w lidze idzie im fatalnie i zajmują 18 miejsce w tabeli.
Goias - Palmeiras: awans Palmeiras (1.57 Bwin) ⛔
Verdao to na pewno lepsza marka i w ostatnim czasie wyglądają na solidniejszą drużynę. Co prawda Goias w ostatnim tygodniu spisuje się nadzwyczaj dobrze (remis z Fluminense, szczęśliwy awans z Avai), ale to chyba za mało na Palmeiras. Scolari od dawna podkreśla, że Suda jest dla nich piorytetem. W lidze grają już rezerwami i wszystko ustawiają pod mecze w pucharze. Goias ma na głowie ligę i to tam grają ważniejsze mecze. Utrzymanie się w Serie A powinno być dla nich ważniejsze niż sukcesy w Sudamericanie, na które raczej i tak ich nie stać. Wątpię, żeby walcząc na dwóch frontach dali radę wyeliminować silniejszy Palmeiras.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Goias ma na głowie ligę i to tam grają ważniejsze mecze. Utrzymanie się w Serie A powinno być dla nich ważniejsze niż sukcesy w Sudamericanie, na które raczej i tak ich nie stać
Ale w tej lidze to tylko cud ich już uratuje. Do końca 3 kolejki, a oni z dorobkiem ledwo 32pkt zajmują 19 miejsce. Będąca na bezpiecznej pozycji Vitoria ma tych oczek 39. Tak więc Goias musieliby wygrac 3 swoje mecze i liczyc, że rywale nie zdobędą żadnego punktu. Czy realne? Na pewno, ale nie wiem czy piłkarze Goias bardziej się nei skupią własnie na dwumeczu z Palmeiras.
To dla nich szansa na jakiś sukces w tym sezonie. Rafael Moura ciągnie gre, gdy tylko się dowiemy, że jego trener będzie oszczędzał to wtedy ewentualnie się skusiłbym się na taki krok.
Oglądałem ostatni mecz Fluminense - Goias. Goście nie zachwycili, ale co rzuciło się w oczy to gra na Rafaela Moure i dobra postawa w bramce Harleia. WYbronił wiele strzałów Conci, Freda i reszty z Flu.
Warto też dodac, że Palmeiras zagra bez Valdivii, ale jego akurat zastąpi Lincoln. Niby finał wydaje się LDU - Palmeiras, ale to Ameryka Płd przecież.
Osobiście nie wchodze do tej rzeki i nie gram na dany moment nic z półfinałów Copa Sudamericana. Zostane tylko obserwatorem z boku pod względem czysto sportowym ;)
Powodzenia jednak życze!
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W sumie masz rację z tą ligą. Sytuacja bardzo trudna, chociaż cuda się zdarzają (Fluminense w poprzedinm sezonie). Mimo to nie wierzę, że Goias odpuści ligę mając jeszcze jakiekolwiek szanse, w końcu liga jest dużo ważniejsza niż Suda. Oczywiście może się tak zdarzyć, że już w ten weekend piłkarze z Goianii stracą szanse na utrzymanie i w rewanżu zrobią wszystko, żeby awansować w CS. Poważne podejście Goias do tego dwumeczu na pewno podniosłoby poziom pojedynku i mecze pomiedzy tymi drużynami byłyby dużo ciekawsze. Jednak nawet jeśli Goias potraktuje ten dwumecz bardzo poważnie, to podopieczni Scolariego pozostają dla mnie faworytami. Palmeiras też oszczędza się w lidze, więc pod tym względem na pewno nie będą gorsi. Rafael Moura ostatnio gra bardzo dobrze, ale Palmeiras też ma w swoim składzie kilku wartościowych piłkarzy i kadrowo na pewno wyglądają o wiele lepiej. O Valdivii pisałem już ostatnio. Ciągłe kontuzje i w ostatnich meczach w Sudamericanie grał tylko po kilkanaście minut, więc już przyzwyczaiłem się do braku tego piłkarza. Mecz może okazać się wyrównany, ale dla mnie faworytem są Zieloni. Wierzę w finał Palmeiras - LDU, bo to byłoby najciekawsze widowisko w tym roku w Sudamericanie.
Wczoraj podałem typy na awans, a dzisiaj kilka słów o pierwszych pojedynkach. Brazylijskie spotkanie wolę odpuścić. Palmeiras w poprzednich rundach też najpierw grał mecze na wyjeździe i zawsze były to spokojniejsze mecze. Często ograniczali się do obrony i kontry. Nigdy nie rzucali się do ataku, bo oni awans mają wywalczyć na własnym terenie. Myślę, że w Goianii będą zadowoleni z remisu i to im w zupełności wystarczy.
W drugim meczu warto grać gospodarzy. Kursy już ostro pospadały i na pewno nie są poważne, jak na półfinał Copa Sudamericana. Jednak ja tutaj nie widzę innej możliwości niż zwycięstwo LDU. Jeżeli Ekwadorczycy chcą awansować, to muszą wygrać u siebie. Zawsze wysoko położone Quito pomagało im w awansie do następnej rundy, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej. Independiente w tym sezonie nie widziałem, ale wyniki w poprzednich rundach Sudamericany nie robią żadnego wrażenia. W lidze już w ogóle tragedia... Po 14 kolejkach 18 miejsce w tabeli. Ich wyjazdowy bilans ligowy to 0-2-5 i bramki 6:17. A jeżeli nie radzą sobie w meczach wyjazdowych we własnym kraju, to co dopiero w dalekim Ekwadorze i Quito, które słynie ze specyficznego położenia? Jeżeli ktoś nie grał awansu LDU, to według mnie warto stawiać na nich w pierwszym meczu. Jeśli mają awansować, to powinni wykorzystać atut własnego terenu i to właśnie w Quito muszą wywalczyć bezpieczną zaliczkę. Składów jeszcze nie widziałem, ale wielkich zmian po ostatnim meczu być nie powinno. Co prawda reprezentacja Ekwadoru gra w tym tygodniu mecze towarzyskie, ale żaden zawodnik LDU nie został powołany do kadry.
LDU - Independiente 1 (1.50 Gamebookers) ✅ 3:2
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
LDU - Independiente
Za dużo o tych rozgrywkach nie wiem i makaronu nie będę nawijał ale już drugi rok mam okazję śledzić mecze LDU. Sam wiem, że warto grać na gospodarzy ale o tym było już pisane... Teren jest wysoko położony co sprawia problem rywalom. Ostatnio LDU trochę się męczyło z Newell&quot;s Old Boys i dopiero w 80 minucie zdobyli bramkę dzięki czemu zapewnili sobie awans do dalszej fazy... W związku , że kurs średni dobrym rozwiązaniem też może być zagrania na LIVE po trochę wyższym kursie. Na tym obiekcie rywal na początku nie odstaję dopiero potem zaczyna się problem i przeciwnicy odczuwają trudy położenia tego obiektu dlatego myślę , że warto chwilę poczekać i wyciągnąć wyższy kurs na te &quot;cacko&quot;...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
LDU - Independiente
Za dużo o tych rozgrywkach nie wiem i makaronu nie będę nawijał ale już drugi rok mam okazję śledzić mecze LDU. Sam wiem, że warto grać na gospodarzy ale o tym było już pisane... Teren jest wysoko położony co sprawia problem rywalom. Ostatnio LDU trochę się męczyło z Newell&quot;s Old Boys i dopiero w 80 minucie zdobyli bramkę dzięki czemu zapewnili sobie awans do dalszej fazy... W związku , że kurs średni dobrym rozwiązaniem też może być zagrania na LIVE po trochę wyższym kursie. Na tym obiekcie rywal na początku nie odstaję dopiero potem zaczyna się problem i przeciwnicy odczuwają trudy położenia tego obiektu dlatego myślę , że warto chwilę poczekać i wyciągnąć wyższy kurs na te &quot;cacko&quot;...
Długo myślałem także nad tym spotkanie. Jednak nie tylko aspekt że kolejny rok LDU Quito walczy o Sudamericana, ale także ich pozycja w lidze ich styl gry. Jestem w szoku jak widze Juana Manuela Salgueiro który ma 36 lat a potrafi strzelić już 8 razy do siatki rywali. Czy argentyńczyk Hernan Barcos. W obronie dwójka filarów po 30stce Ulises De La Cruz (36lat) i Neicero Rano ( 33 lata) to powoli zaczynam myśleć o nich zespół dziadków ale jak dużo potrafiących dziadków w tym roku mogą zdobyć wiele i kurs powinien być przyzwoity biorę ich wygraną w ciemno !
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W pełni zgadzam się z tym co napisali tutaj poprzednicy. Przed nami pierwszy półfinałowy mecz Pucharu Sudamericana. Na gorącym ekwadorskim terenie zmierzą się ze sobą LDU Quito i argentyńskie Independiente. Kursy są jakie są, ale nie ma co się dziwić. Gospodarze to potęga na południowo amerykańskim kontynencie. W ubiegłym roku zdobyli to trofeum, a dwa lata temu triumfowali w Copa Libertadores. W swojej rodzimej lidze nie mają żadnej konkurencji, pewnie prowadząc w tabeli. Stadion LDU jest położony na dużej wysokości, co sprawia, że rywale mają nie małe problemy z grą na obiekcie dzisiejszych gospodarzy. O ile kluby ekwadorskie do tego przywykły,to zagraniczni rywale mają z tym problemy. Dlaczego? Wysoko położony teren = rozrzedzone powietrze. Rozrzedzone powietrze = problemy z bieganiem. Problemy z bieganiem = nieciekawa sytuacja ???? Ekwadorczycy mają w swoim składzie kilku ciekawych grajków. Wspomnę tylko o niezniszczalnym Ulisesie De la Cruzie czy rozgrywającym Cristianie Larze. Nie zapominajmy też o bramkostrzelnym Hernanie Barcosie, który w tym sezonie zdobył już 22 bramki. Goście w ostatnim czasie kompletnie bez formy. W lidze są na dalekim 18 miejscu z zaledwie dwunastoma punktami na koncie. Ostatnie pięć meczów remisowali, strzelając w nich ledwie cztery bramki. Biorąc pod uwagę formę obydwu drużyn, a także grę na trudnym, wysoko położonym terenie stawiam, że gospodarze dzisiaj wygrają pewnie - co najmniej dwoma bramkami. Liczę na wynik w granicach 3-0. LDU Quito (-1.0) - Independiente 1 2,30⛔3:2
4/10 Expekt
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W tym tygodniu rewanże w Copa Sudamericana. W pierwszym meczu Goias przegrało u siebie z Palmeirasem 0:1. Faworytem od samego początku byli Verdao ale dzięki swojej wygranej już w Goianii są niemal pewni awansu do kolejnej rundy. Jednak Goias rzuci na ten mecz wszystkie swoje siły, gdyż porażką z Santosem przypieczętowali swój spadek z ligi. Bukmacherzy i tak strasznie faworyzują Palmeiras i może zgoda ale na pewno gospodarze nie rzucą się do ataku, gdyż po prostu nie mają po co. Każdy remis im wystarcza do szczęścia. Ja bym się tu pokusił o typy na gości, które mają naprawdę ciekawe kursy do dubla. W niedziele z Santosem nie grał w barwach Goias, Rafael Moura, który był zawieszony za kartki w lidze. Tak więc ich największa gwiazda będzie wypoczęta co tylko może dać przewagę im. Ostatnio znajduje się w świetnej formie więc możliwe, że po raz kolejny da gola swojej drużynie.

Moje typy:
Goias(+2) @ 1,50 Bwin✅
Goias strzeli @ 1,72 Bwin✅

Co do drugiego meczu to tutaj faworytem według bukmacherów i ogólnie są gospodarze. Independiente miało sytuację tragiczną w Quito, gdy przegrywali 3:0 ale udało im się wyciągnać na 3:2 i teraz są w naprawdę korzystnej sytuacji. Można się spodziewać ataków z ich strony od samego początku. Wnioskuję, że pewnie szybko strzelą gola co zmusi Ekwadorczyków do zaatakowania. A jeżeli nie strzelą to mogą nadziać się na kontry co będzie dla nich bardzo niebezpieczne. Dla mnie ciekawie wygląda typ na strzelenia gola przez gości, a kurs na to jest jak dla mnie bardzo wysoki i możliwe, że sam pobiorę.

Mój typ:
LDU Quito strzeli @ 1,48 Bwin✅
 
A 4

alex123

Użytkownik
co myślicie o dzisiejszym indep.-quito,gdyby nie 2 bramki strzelone przez argentyńczyków
w ekwadorze to sprawa awansu byłaby jasna,a takto bedzie ciekawo,oba zespoły grały w poniedziałek mecze ligowe ale w rezerwowych składach a wiec kazdemu zalezy na pucharze,zreszta to juz półfinały a wiec koniec całorocznych zmagań,quito poza domem stac na dobry wynik,w ich przypadku kazdy remis to awans do finału i to dzis zagram,co sie dzieje z kacmonem,czyżby przespał rewanże?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom