>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores 2015

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik



To już ten moment, dziś rozpoczynamy kolejny sezon z Pucharem Wyzwolicieli, czyli inaczej mówiąc Copa Libertadores. Tytułu z poprzednich rozgrywek broni San Lorenzo.
Jeszcze w grudniu rozlosowano fazę grupową. Jednak zanim przystąpimy do grania w grupie czeka nas rywalizacja w fazie play off w sześciu parach. Zwycięzcy trafią do poszczególnych grup.

Oto jak wygląda zestawienie par play off z adnotacją, do której grupy trafi zwycięzca danej pary.



Ostatnim zespołem, który awansował przed kilkoma dniami został zespół Boca Juniors, który wygrał baraże z Velez Sarsfield 1:0 i automatycznie awansował do fazy grupowej, a w jego miejsce do Estudiantes La Plata przystępuje do meczów eliminacyjnych.

Natomiast grupy prezentują się tak :





Tak jak wspomniałem dziś zaczynamy kwalifikacje. Poniżej oferta kursowa na pierwsze mecze, które rozegrane zostaną od wtorku do czwartku. Rewanże tydzień później.




Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oj coś cisza w dziale...
Wczoraj w nocy debiutant w Copa Libertadores a więc Huracan szturmem zdobył Limę wygrywajac aż 4:0! Wynik nieco mnie zaskoczył, jednak potwierdza się, że Argentyńczycy są znaczącą siłą na kontynencie, nawet taki Huracan, który przecież w poprzednim sezonie zajął dopiero 12msc w drugiej lidze argentyńskiej potrafi tak wysoko wygrywać !

Dziś do gry wkraczają inni. Mnie z perspektywy sympatyka ligi brazylijskiej najbardziej interesuje mecz Corinthians z Once Caldas.

Corinthians - Once Caldas
Typ : Corinthians @ 1,45 b365
✅4:0

Corinthians jest faworytem w tej parze. W klubie pewnie plują sobie w brodę, że w poprzednim sezonie nie udało im się zając 3 msc w lidze, dosłownie w ostatnim momencie na 3 msc wskoczył Internacional i to on czeka już w fazie grupowej. A Corinthians przychodzi grać kwalifikacje z Kolumbijczykami. Na myśl o Kolumbii w Corinthians przychodzą im pewnie same złe wspomnienia. Przypomina im się trauma gdy wspomina się nazwę Tolima. Wtedy w Corinthians grali Ronaldo, Roberto Carlos, a u siebie zremisowali tylko 0:0 z nimi, w rewanżu ulegając niespodziewanie 0:2! Dla mnie był to wielki szok, w klubie tez wtedy się gotowało po tej niespodziance. Teraz więc nikt nie chce dopuścić do podobnej sytuacji. Parcie na pierwszy mecz i wyrobienie sobie zaliczki przed rewanżem jest spore.
W przetarciu w Campeonato Paulista Corinthians bez trudu wygrało 3:0 z Marila. Świetną partię zagrał tam Jadson, który rozdzielał piłki az miło. W ogóle skład Corinthians jest ciekawy, szczelna obrona z dobrym bramkarzem. Najbardziej dziwi mnie jednak powrót Emersona Sheika do zespołu. Ja wiem, że to jego gole zapewniły Corinthians triumf w Copa Libertadores w 2012 roku, ale od tego czasu minęło już dawno. Teraz Emerson jest emerytem prawie że, a gra w podstawie, prochu już nie wymyśli, stawianie na niego wydaje się głupotą. Wierzę jednak, że jak skończy się Copa America u20 i wróci Malcom to on będzie partnerował Guerrero z przodu bo chłopak ma wielki talent.

O kolumbijczykach za dużo powiedzieć nie mogę. W ostatnim sezonie na kontynencie ligę świetnie reprezentował Atletico Nacional, Once Caldas w lidze radził sobie średnio. Sporo remisowali, ale 3msc wywalczyli.
Liczę na Corinthians, że nie powtórzą tego co w 2011 roku. teraz skład mają mocny, nowy stadion, dobry trener jakim jest Tite, który lubi żelazną taktykę, przywiązanie do gry obronnej i ceni sobie skuteczność. Myslę, że jakieś 1:0/2:0 Corinthians u siebie zrobi.

Corinthians : Cássio, Fagner, Gil, Felipe e Fábio Santos; Ralf, Elias, Renato Augusto e Jadson; Sheik e Guerrero.

Once Caldas : Cuadrado, Piedrahita, Camilo Pérez, Jonathan Lopera e Murillo; Jaime Sierra, Harrison Henao, Balanta, Valoy e Arango; Penco

Typ do dubla jak najbardziej mogę polecić. Sam pobrałem wygraną Corinthians w dublu z Brazylia u20-Peru u20 Typ : 1 @ 1,36 b365 co dało AKO @ 1,97✅

O młodych Brazylijczykach pisał co nieco Czaro09 -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f21/mistrzostwa-ameryki-poludniowej-u20-urugwaj-2015-a-117659.html#post5122962

Od siebie mogę dodać, że owszem faworytem do złota Brazylia nie jest bo trener Gallo nie ogarnia za bardzo... Co mecz zmiana składu, brak koncepcji i pomysłu na grę, więcej improwizacji w tym wszystkim niż poukładanej myśli taktycznej, ale Peru jest najsłabsze w tej fazie finałowej. Indywidualności jak Carlos, Gerson, Nathan czy Kenedy powinny wystarczyć w tym meczu na rywala spokojnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Corinthians - Once Caldas
Timao jeśli myślą o awansie, muszą dzisiaj wygrać. Prawdą jest, że Kolumbijczycy sprawiali w przeszłości duże problemy drużynom z Brazylii, ale tym razem myślę, że będzie inaczej. Corinthians do tego meczu przystępuje chyba w najmocniejszym obecnym składem. W bramce Cassio, obrona Gil, Fagner, Felipe i Fabio Santos. Z tej czwórki tylko Felipe w tamtym sezonie był bardziej rezerwowym. W pomocy zobaczymy Ralfa, Eliasa, Renato Augusto i Jadsona. W ataku wiekowy, ale dający jeszcze sporo Sheik oraz Guerrero. Skład na pewno nie najgorszy, a jeszcze w obwodzie jest Luciano, nowo pozyskany pomocnik Cristian, Danilio, Bruno czy Petros. Co prawda w ostatnich dniach stracili Lodeiro na rzecz Boca Juniors i to może być osłabienie. Ostatnio grali u siebie mecz w ramach rozgrywek stanowych z Marilia i pewnie wygrali 3-0 po bramkach Fagnera, Guerrero i Augusto.
Once Caldas tak jak wspomniałem na początku jest niewygodnym przeciwnikiem, ale z roku na rok obniża loty. Przed pięcioma dniami grali pierwszy mecz w lidze i przegrali go z Medellinem u siebie 2-0, a grali takim samym składem jaki ma dzisiaj wybiec w Brazylii. Okej, myśleli już nad meczem z Timao, ale na przestrzeni ostatnich tygodni nie grali najlepiej. Odszedł Izquierdo do Club Brugge i gra się im troszku posypała. Widać jak ważnym był zawodnikiem, co udowadnia teraz w Belgii. Odszedł również z pomocy doświadczony Gilardo, napastnik Jimenez i obrońca Garcia. Sprowadzono w ich miejsce Penco, Valoya i Balante, którzy od razu wskoczyli do pierwszego składu. Skład personalnie wygląda nie najgorzej (ale to bardziej stwierdzenie odnoszące się do ich ligi), szczególnie atak, bo oprócz doświadczonego Penco jest jeszcze Arias, Romero, Arango, ale mimo to czegoś brakuje.
Goście ostatnimi czasy troszku spuścili z tonu, wyniki słabe, teraz przeciwnik będzie mocny i ciężko mi sobie wyobrazić by udało im się wywieść korzystny rezultat z Brazylii, tym bardziej patrząc, że Timao na wyjazdach szaleństwa nie gra, myślę, że sprawa awansu powinna się wyjaśnić dzisiaj, dwie bramki zapasu przed rewanżem powinny być dobrym prognostykiem.
Timao : Cássio, Fagner, Gil, Felipe e Fábio Santos; Ralf, Elias, Renato Augusto e Jadson; Sheik e Guerrero
Once Caldas : Cuadrado, Piedrahita, Camilo Pérez, Jonathan Lopera e Murillo; Jaime Sierra, Harrison Henao, Balanta, Valoy e Arango; Penco.
Corinthians - Once Caldas @ Corinthians - 1,45 Bet365 ✅ 4:0
Co do drugiego spotkania nocnego, widzi mi się over 2,5. Tachira po przyjściu Rojasa odżyła, zaczęła w końcu strzelać. Rojas mimo że już bardzo wiekowy wniósł do zespołu dużo dobra, odblokował się Rivas, swoje gra też Gonzalez, Reyes. Doszedł Oliveria, który jeszcze nie dawno strzelał 17 bramek w Carabobo. Atak wydaje się być bardzo mocny, a co do defensywy, warunki latino, także szału nie ma.
Swoje szanse powinni mieć też goście, bo pomimo odejścia Dos Santosa, braci Romero (chociaż Angel już wcześniej przeszedł do Timao) czy Gamarry to siła ataku nadal jest. Daniel Guiza, Ortigoza, który strzela praktycznie w każdym meczu, Dominguez, który już strzelił w debiucie, doświadczony Sperduti, Fabbro. Defensywa to głównie wiekowy Bonet, który już po woli będzie schodził ze sceny, drugi doświadczony Mareco, reszta młodsi. Wyjazdy w ich wykonaniu słabo, szczególnie między krajowe.
Over może paść, bo tak jak mówiłem na początku ofensywa gospodarzy bardzo mocna, muszą sobie zrobić zaliczkę przed rewanżem, który w Paragwaju może okazać się bardzo ciężki. Oba zespoły defensywy średnie, ale z przodu wyglądają okej i kilka bramek powinno paść, dlatego ja osobiście próbuję, bo kurs na prawdę zachęcający.
Tachira - Cerro @ Over 2,5 - 2,40 Bet365 ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Timao nie zawiedli, szybka bramka Emersona ustawiła spotkanie. Później pomimo braku Guerrero, który otrzymał głupią czerwoną, gospodarze i tak wyglądali lepiej. Bramka w osłabieniu, potem czerwona dla Murillo i mecz był już całkowicie pod kontrolą Timao. Trzecia bramka pokazała &#39;jakość&#39; defensywy Caldas.. Przy czwartej bramce ładnym zagraniem popisał się Augusto. I na koniec durny faul i czerwień dla Fabio, który tylko osłabił zespół przed rewanżem. Ogólnie sprawa awansu z tej pary jest już przesądzona.

Tutaj wszystkie bramki, na pewno najładniejsza to ta Emersona.

https://www.youtube.com/watch?v=rq9Tq2fps-8

Drugie spotkanie przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami. W Wenezueli zobaczyliśmy bramki, bramki, ale jakie. Gol Fabbro z rzutu wolnego na pewno przedni, ale to co zrobił Rojas... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=tzf_0X1Rz_8
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Monarcas
Kursy powinny pospadać, więc biorę teraz. Długo pisał nie będę, Strongest to już w Boliwii uznana firma, nie tak mega mocna jak wcześniej, ale trzeba się z nią na pewno liczyć. Przemawia na pewno za nimi obecna forma, no i własne boisko a co za tym idzie - wysokość. Wrzucam typy teraz, im bliżej meczu postaram się opisać Boliwijczyków w miarę możliwości. O Monarcas prócz ich formy za wiele powiedzieć nie mogę, a sztuczne formułki nic nowego nie wniosą do słuszności typu.
Strongest awans @1,73 marathon
Strongest DNB @1,56 marathon

✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Atl. Huracan - Alianza Lima
W pierwszym spotkaniu Argentyńczycy zmiażdżyli rywali. 4-0 i sprawa awansu jest przesądzona. Co wtedy grała defensywa Alianzy to po prostu brak pytań, trzy bramki po ich błędach, a bodaj drugi gol dla przyjezdnych to już patologia. Widać, nie weszli dobrze w nowy rok, cztery mecze i cztery porażki. Po przegranej w Copa Libertadores przegrali też swoje spotkanie pucharowe z Huancayo 2-1, grając w praktycznie identycznym zestawieniu jak w CL. Wiadomo, że nie awansują i też raczej z optymizmem do Argentyny nie przyjechali. Okej, Huracan może zagrać &#39;minimalistycznie&#39;, ale uważam, że u siebie dadzą kibicom tą radość z awansu i wygrają. Wychodzą mocnym składem, jedyną zmianą w porównaniu z pierwszym meczem jest brak w defensywie Santiago Echeverri, a jego miejsce ma zagrać sprowadzony ostatnio z Arsenal de Sarandi Hugo Nevro. U gości nic się nie zmieniło. Alianza mało tego, że bez formy to jeszcze sobie na wyjazdach nie najlepiej radzi, a na przeciw Huracan, który u siebie mocny (nawet biorąc pod uwagę drugą ligę, gdzie poziom jest podobny do tego, jaki prezentują obecnie Peruwiańczycy).
Ja osobiście próbuję grać na gospodarzy, chociaż wiadomo, że ze stawką bez szaleństwa.
Huracán: Marcos Díaz, Federico Mancinelli, Martín Nervo, Eduardo Domínguez, Luciano Balbi, Lucas Villarruel, Federico Vismara, Alejandro Romero Gamarra, Patricio Toranzo, Agustín Torassa, Ramón Ábila.
Alianza Lima: George Forsyth; Roberto Guizasola, Miguel Araújo, Marcos Miers, Luis Trujillo; Gabriel Costa, Pablo Míguez, Paulo Albarracín, William Mimbela; Víctor Cedrón, Mauro Guevgeozián.
Huracan - Alianza Lima @ Huracan 1,50 Bet365
The Strongest - Monarcas ⛔
Szkoda, bo kursy już na gospodarzy poleciały straszliwie, ale nie ma co się dziwić, wysokość zabije przyjezdnych. Boliwijczycy zrobili co mieli zrobić na wyjeździe, co zresztą przewidziałem tutaj. Wątpię, żeby w rewanżu grali defensywnie i bronili wyniku. Na pewno wyjdą ofensywnie i pokażą że to oni zasługują na awans. Przemawia za nimi na pewno teren, który jest najmocniejszym argumentem drużyn z Boliwii. Forma też na pewno jest po ich stronie, bo Monarcas szału nie robi. Grali ostatnio co prawda z Club Americą, źle nie zagrali, nawet mieli dużą szansę na pierwszą wygraną w Clausurze, ale padł remis, który w moim odczuciu jest lekko niesprawiedliwy dla Morelii. W defensywie wyglądali ciut lepiej, ale dalej czegoś brakuje. Nie zmienia to faktu, że w rewanżu będzie ciężko o korzystny wynik. Gospodarze ich zabiegają, zabiegają jak wszystkie zespoły które przyjeżdżały do La Paz.
Tygrysy są faworytami i pomimo kursu jaki obecnie widnieje, pobieram.
Ciekawie też wygląda over 2,5 po dość sympatycznym kursie. Monarcas z przodu nie wygląda najgorzej i szanse na bramkę na pewno będą, po kontrze czy stałym fragmencie, w których są stosunkowo mocni. Swoje powinni zrobić gospodarze, czyli z dwie powinni wsadzić, może i więcej. Kurs zachęcający, więc próbuję.
The Strongest - Monarcas @ The Strongest 1,44 Bet365 ✅
The Strongest + Over 2,5 @ 2,30 Bet365
⛔
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cerro - Tachira
Co do drugiego spotkania nocnego, widzi mi się over 2,5. Tachira po przyjściu Rojasa odżyła, zaczęła w końcu strzelać. Rojas mimo że już bardzo wiekowy wniósł do zespołu dużo dobra, odblokował się Rivas, swoje gra też Gonzalez, Reyes. Doszedł Oliveria, który jeszcze nie dawno strzelał 17 bramek w Carabobo. Atak wydaje się być bardzo mocny, a co do defensywy, warunki latino, także szału nie ma.
Swoje szanse powinni mieć też goście, bo pomimo odejścia Dos Santosa, braci Romero (chociaż Angel już wcześniej przeszedł do Timao) czy Gamarry to siła ataku nadal jest. Daniel Guiza, Ortigoza, który strzela praktycznie w każdym meczu, Dominguez, który już strzelił w debiucie, doświadczony Sperduti, Fabbro. Defensywa to głównie wiekowy Bonet, który już po woli będzie schodził ze sceny, drugi doświadczony Mareco, reszta młodsi. Wyjazdy w ich wykonaniu słabo, szczególnie między krajowe.
Over może paść, bo tak jak mówiłem na początku ofensywa gospodarzy bardzo mocna, muszą sobie zrobić zaliczkę przed rewanżem, który w Paragwaju może okazać się bardzo ciężki. Oba zespoły defensywy średnie, ale z przodu wyglądają okej i kilka bramek powinno paść, dlatego ja osobiście próbuję, bo kurs na prawdę zachęcający.
Wiele w tej kwestii się nie zmieniło, tylko teraz mecz w Paragwaju. Po raz kolejny będę polował na over, bo mecz wydaje mi się do nudnych należał nie będzie. Cerro musi nadrabiać straty, a wątpię, żeby Tachira przyjechała tylko i wyłącznie bronić wyniku, bo z taką obroną daleko nie zajadą. Szanse na kontry będą, może tak jak w pierwszym meczu wykorzystają jakiś stały fragment. Skład prawdopodobnie wybiegnie identyczny z Rojasem, Rivasem czy Gonzalezem. Cerro u siebie mocne, będą prowadzić grę, ale czy nie popełnią błędu w defensywie? Problemem będzie na pewno brak Oviedo, jako defensywnego pomocnika. W pierwszym meczu nie byli na pewno drużyną słabszą, teraz grają u siebie i powinni z 2-3 bramki wsadzić, chociaż widać że defensywa ostatnio z formą nie najlepiej, bo nawet beniaminek im dwie bramki kładzie w meczu u siebie.
Over 2,5 @ 1,80 Bet365 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pięknie @BSNT rozpykany dwumecz Cerro Porteno- Tachira! Dwa piękne kursy ustrzelone, gratuluję ;) W tej parze można mówić o niespodziance, że Cerro Porteno odpadło w kwlaifikacjach. Pozostały jeszcze nam dwie niewiadome. Estudiantes czy Idependiente del Valle i Nacional czy Palestino ?
Wszystko będziemy wiedzieli w poźnych godzinach nocnych albo jak kto woli wczesnych godzinach rannych w piatek.

VS

Estudiantes La Plata - Independiente del Valle
Typ : Estudiantes @ 1,44 b365
✅4:0​

Typ wydaje się dobry do dubla, sam to wczoraj grałem w dublu z Palmeiras.

Esutudiantes liczy na udany rewanż bo pierwszy mecz 0:1 po kapitalnej bramce z dystansu, strzał nie do obrony! Jako wytłumaczenie Estudiantes można podać fakt, że grali na wysokości bo w Ekwadorze w mieście położonym 10km od Quito, a więc było ponad 3 tys. m.n.p.m. czyli cholernie ciężko. Teraz Estudiantes u siebie zagra, a tutaj potrafi wygrywać takie mecze, w tamtym sezonie ligi argentyńskiej u siebie w La Placie byli najlepszym zespołem w lidze pod tym względem.
Teraz schodząc z gór, ekwadorczycy tracą swój atut, argentyńska ekipa znacznie lepsza się wydaje. W ogóle argentyński futbol w ostatnim czasie przeżywa wzloty same.
Mauricio Pellegrino a więc trener Estudiantes dziś nie może skorzystać z Alvaro Pereiry niestety, ale wszyscy bojowo nastawieni i myślę, ze odrobią straty z pierwszej gry i dziś awnasują.


ESTUDIANTES DE LA PLATA (ARG): Hilario Navarro; Matías Aguirregaray, Jonathan Schunke, Leandro Desábato, Pereira; Carlos Auzqui, Israel Damonte, Leonardo Gil, David Barbona; Diego Vera y Guido Carrillo.
INDEPENDIENTE DEL VALLE (ECU): Daniel Librado Azcona; Cristian Núñez, Arturo Mina, Luis Fernando León, Mario Pineida; Marco Ramos o Jéfferson Orejuela, Dixon Arroyo, Pablo Caballero, Julio Angulo; William Ferreira y Wálter Chalá.


W meczu Nacional - Palestino widzi mi się over i ogólnie ofensywny mecz, ale może ktoś potwierdzi moje zdanie ? @Czaro 09 ? @BSNT ? @Slaweq ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Club Nacional - Palestino
12.02.2015 23:15
Palestino strzeli @ 1.74✅
10Bet
Tutaj sprawa jest prosta, Nacional musi zaatakować od początku meczu żeby odrobić straty co automatycznie spowoduje, że się odkryją a to już woda na młyn dla Palestino i ich skrzydeł.Valenzuela i Valencia powinni ładnie szarpać bokami i obsługiwać Riquelme czy Chavesa, którzy też są w dobrej formie.Dziwi mnie też kurs bo widać, że buki nie doceniają Palestino a to naprawdę nie jest zły zespół.Jak nie siądą jakoś psychicznie to ze spokojem powinni tu strzelić bramkę.
✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Club Nacional - Palestino

Tak jak mówił @robson, mecz zapowiada się na ofensywny. Faworytem do zwycięstwa według bukmacherów jest Nacional, chociaż powoli kursy idą w górę. IMO Nacional to już nie ten sam zespół co przed laty, poziom poszedł w dół, w kraju dalej dzierżą miano najlepszych, ale to tylko na ligowym podwórku. W pierwszym spotkaniu przegrali 1-0, co i tak jest dobrym wynikiem przy tym co Palestino grało, a tym bardziej patrząc na pryzmat tego, że od 35 minuty grali bez Polenty, który zobaczył czerwoną kartkę. Osobiście nie będę grał tutaj na bramki, a na pewno nie na zwycięstwo gospodarzy. Pójdę w troszku innym kierunku, a mianowicie w rożne. Linia 9,5 jaką obecnie daje Bet365 jest według mnie bardzo prawdopodobna. Nacional musi ruszyć od początku i nadrabiać straty. Skrzydła w miarę okej, Fernandez i De Pena potrafią pograć szybko, w środku jest Recoba/Prieto i Arismendi, którzy grają na wysuniętego Alonso. Dośrodkowań na pewno nie zabraknie, ale też myślę, że walki z ich strony w polu karnym też nie i strzały będą blokowane przez gości. Z tego co patrzyłem to statystyki tak średnio, ale ten mecz ma inny priorytet, tutaj muszą atakować i za wszelką cenę wygrać. Obrona jeszcze bez Polenty, boki nie są złe, ale swoje pokazać potrafią. Palestino też na pewno nie przyjedzie się bronić, bo Nacional nawet u siebie jest do ogrania jak najbardziej. Będą szukać swoich szans na bramkę, a przy szybkich skrzydłach w postaci Valenci i Valenzueli dośrodkowań będzie dużo. Goście w ostatnich meczach wyjazdowych robią średnio +5 rożnych i tutaj też może być podobnie, bo według mnie aż tak bardzo się nie cofną. W pierwszym meczu było osiem cornerów, z czego siedem zrobiło Palestino, ale nie ma się też co dziwić bo Nacional grał defensywnie, teraz powinni pograć i sami zrobić z 6-7.
Wynik dwumeczu nadal otwarty, jedni jak i drudzy będą walczyć co według mnie na gole nie musi mieć przełożenia, ale na akcje pod bramkami już tak. Stawka jest duża, mecz zapowiada się na szybki co skłania mnie na granie cornerów, a na pewno pierwsza połowa powinna dostarczyć ich dużo, bo siły i motywacji nie powinno zabraknąć jednym jak i drugim.

Over 4,5 rożnego w pierwszej połowie - 1,80 Bet365 ✅
Over 9,5 rożnego - 1,72 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
The Strongest - Internacional
Znowu brać, bo spadnie. Zespół z La Paz będzie kosił punkty tylko u siebie, grupa mocna jak dla nich i na wyjazdach stracą praktycznie wszystkie swoje atuty. Tutaj trzyma ich kondycja i wysokość stadionu. Internacional jak patrzę to wyniki w stanówce średnie bym powiedział, mimo, że bez porażki to aż 3 remisy na 4 spotkania i to raczej nie z wielkimi zespołami. Ale tutaj pole do komentarza zostawiam @robson United. El Decano ostatni raz u siebie w CL przegrali z Atl. Mineiro - 13 marca 2013 roku, po bramce Mendeza na 1-2 w 83 minucie. W ostatniej edycji u siebie bez porażki (3 w grupie i 1/8). W zespole boliwijskim osłabień prócz Bejarano, który odszedł już w lipcu nie ma. Zgrana ekipa, u siebie zdolna wygrać z każdym. Swoją drogą ciekawe ile jeszcze strzelanie najważniejszych bramek będzie ciążyło na Escobarze, gracz świetny - lecz czasu nie zatrzyma, a 35 wiosen na karku.
The Strongest @2,10 marathonbet ✅ 3:1
The Strongest DNB @1,52 marathonbet ✅ 3:1


Guarani - Sporting Cristal
Mimo wszystko zawyżony kurs na Cristal według mnie. Fakt, że peruwiańskie ekipy w delegacjach CL spisują się tragicznie, lecz Cristal jest jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą ekipą w kraju. Jak wypadają obok zespołu z Paragwaju dowiemy się po meczu, ale nie przekreślałbym tutaj szans klubu z Limy. Bramkę na pewno będą w stanie strzelić, poczekam jednak na kursy jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zaczynamy fazę grupową Copa Libertadores. Nie typowałem meczów eliminacyjnych, bo niektóre z nich były jednak trochę &#39;dzikie&#39; i postanowiłem odpuścić. A więc na tygodniu aż 13 meczów; mi na początek wpadło w oko takie oto spotkanie:
Colo Colo - Atletico MG
Spotkanie trzeciej drużyny Chile ze zwycięzcą Pucharu Brazylii. CAM już w trakcie sezonu sporo zmieniało w składzie, ale także po zakończeniu roku dokonało kilku transferów: do Chin odszedł najlepszy strzelec Diego Tardelli, do drugiej ligi powędrował obrońca Alex Silva. W miejsce tego pierwszego klub ściągnął z Velezu Lucasa Pratto, który doznał kontuzji kolana w ostatnim meczu stanówek i nie zagra w środę. W jego miejsce wskoczy Jo. W przodzie będzie go wspomagał utalentowany Luan, który nieraz z piłką potrafi robić cuda. Trochę go szkoda, bo jakby zatrzymał się w rozwoju piłkarskim kilka lat temu, a wyglądał na duży talent. Niby ma dopiero 24 lata, ale jak w najbliższym czasie nie wystrzeli, bo ciężko potem mu będzie znaleźć dobry klub w Europie. Do klubu przybył także Cardenas z kolumbijskiego Atletico Nacional, ale raczej nie zagra, bowiem ze składu wygryzł go Maicosuel. CAM przed sezonem wygląda bardzo ciekawie i trzeba będzie obserwować ich poczynania w CL. Jak na razie w Mineirao same zwycięstwa, choć wiadome, że tamte rozgrywki to nie poziom Libertadores.
Colo Colo na starcie sezonu miało poważne kłopoty, które chyba powoli się kończą. Początek roku mieli koszmarny: dwie porażki i cudem uratowany remis po słabej grze. Potem jakby przyszedł powiew świeżości i cztery z rzędu zwycięstwa, w których zespół Hectora Tapii strzelił rywalom 11 bramek. Ostatnio niespodziewanie formę złapał Flores, który w tych pierwszych meczach nie trafił w dwóch idealnych sytuacjach, a te gole dawałyby Colo Colo dodatkowe 3 punkty. Dla mnie jak na razie niewypałem transferowym jest postać Humberto Suazo, który po powrocie z Meksyku praktycznie nic nie pokazał na chilijskich boiskach. Od trzech spotkań już tak około 70 minuty jest zmieniany, co pokazuje że także trenerowi powoli kończy się cierpliwość do tego zawodnika. Poza nimi jest również najlepszy strzelec zespołu Paredes, który potrafi uprzykrzyć życia obrońcom przeciwników. W obronie wygląda to coraz lepiej, choć i tutaj zdarzają się błędy, bo tylko w jednym na siedem meczów zespół utrzymał czyste konto.
W takim meczu ja widzę kilka bramek, ponieważ drużyny powinny być nastawione na grę do przodu, niekoniecznie zbierając wszystkie siły w defensywie.
over 2,5 @ 2,16 Marathon (@2,08 Bet365) ⛔ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Internacional jak patrzę to wyniki w stanówce średnie bym powiedział, mimo, że bez porażki to aż 3 remisy na 4 spotkania i to raczej nie z wielkimi zespołami. Ale tutaj pole do komentarza zostawiam @robson United.
Internacional nie zachwyca w stanówkach, ale tam trener stosuje sporą rotację. No, ale w meczach z tak słabymi rywalami, bo rozgrywki Campeonto Gaucho to jedne ze słabszych stanówek w Brazylii gdzie liczy się jedynie Gremio i Internacional to jednak w niektorych meczach grają podstawowi gracze by nabrać rytmu meczowego.
Widziałem fragmenty i relacje z ostatniego meczu z Caxias to niby wygrali 2:1, ale mieli dużo szczęścia i świetnie dysponowanego bramkarza. Alisson miał co robić, a to oznacza, że gra defensywna Interu leży. Dziś też do składu wracają już D&#39;Alessandro i Nilmar co doda jakości z przodu. Bo w meczu z Caxias grali np Alex i Rafael Moura.
Patrząc na defensywę Interu w tym składzie na mnie żadnego wrażenia nie robi. Sprowadzili Revera z Atletico Mineiro i jest to super stoper, ale nękają go kontuzje ostatnio, gral w sobotę w stanówkach, ale dziś widzę trener Aguirre nie stawia na niego. Tak samo Paulao, który grywał często w poprzednim sezonie dziś prawdpodoobnie ławka. Z przodu Inter ma potencjał, ale na wysokości w La Paz z pewnością jak piszesz będą musieli się przygotować na bardzo trudne starcie.
The Strongest jest faworytem,ale też nie na @1,80 jak teraz wygląda.
Poszukam tutaj czegoś ciekawszego, a mianowicie bramek. Inter tak jak pisałem w stanówkach cieżko z utrzymaniem czystego konta, bramkarz ma co robić częśto to i teraz tym bardziej będzie kłopot by nic nie stracić, a sami są w stanie coś strzelić z takim potencjałem z przodu. Ciekawe transfery w styczniu dokonali też. Owszem przyjście Andersona dość kontrowersyjne, bo Anderson już kilka sezonów z wielką piłką nie ma nic wspólnego, Kiedy Ferguson na niego stawiał systematycznie to fajnie się go oglądało, ale z każdym kolejnym sezonem na Old Trafford odstawał i przybierał na masie, wypożyczenia do Fiorentiny itp nie dały żadnego skutku bo tam też nie grał. Internacional jak widać od razu daje mu pierwszy skład na tak ważne mecze.
tak wiec mi w tym meczu widzą się gole. The Strongest stać by strzelić 2-3 bramki, o ile Alisson nie będzie bronił jak w transie. Inter jakąś honorową też zapewne dołoży.
Pamiętam jak The Strongest w Libertadores grało z Sao Paulo w fazie grupowej i oba mecze obfitowały w bramki, dwa razy skończyło sie 2:1 dla gospodarzy poszczególnych gier. Ale też jak przypomnę sobie mnogość sytuacji jaka była w meczu w La Paz to powinno tam paść jeszcze raz tyle goli. W meczach z Atletico Mineiro bo wtedy byli także w tej samej grupie w meczach z The Strongest było 5:2 dla Atl.MG i 2:1 dla Atl. MG w La Paz. W 2014 roku także los skojarzył The Strongest z brazylijskim klubem bo grali w grupie z Atletico Paranense i w La Paz 2:1 wygrało The Strongest.
Mecze jak więc widać obfitują w gole. Tego samego oczekuję dzisiejsze nocy.


The Strongest: Daniel Vaca; Diego Wayar, Germán Centurión, Fernando Marteli (David Checa) e Jair Torrico; Raúl Castro, Veizaga, Alejandro Chumacero, Ernesto Cristaldo; Pablo Escobar, Rodrigo Ramallo.

Inter: Alisson; Léo, Alan Costa, Ernando e Fabrício; Nilton, Aránguiz, Anderson, D&#39;Alessandro e Eduardo Sasha; Nilmar.


VS

The Strongest - Internacional
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 2,10 b365
✅✅3:1​


------------------

Bardzo ciekawą propozycje zapodał również @zksstal ;) Sam się przypatrywałem w tym meczu pod kątem overa. Ale to jutro będę myślał bardziej poważniej pod kątem tego meczu.

Chętnie poczytałbym też opinię na temat gry takich zespołów jak Colo Colo czy Universidad De Chile, zatem @Slawekq wywołany do tablicy jako znawca i symaptyk ligi chilisjkiej ???? Nie zaszkodzi jak również nakreślisz jak widzisz mecze tych zespołów, jakieś sugestie itp mile widziane.

Ponadto każdego kibica piłki latynoskiej zapraszam do dyskusji. Możemy również podyskutować kto jest Waszym faworytem do wygrania całych rozgrywek, kto jak burza przjedzie fazę grupową itp. tematów do dyskusji nie brakuje,. Wierzę, że coś skrobniecie ;)
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Chętnie poczytałbym też opinię na temat gry takich zespołów jak Colo Colo czy Universidad De Chile, zatem @Slawekq wywołany do tablicy jako znawca i symaptyk ligi chilisjkiej Nie zaszkodzi jak również nakreślisz jak widzisz mecze tych zespołów, jakieś sugestie itp mile widziane.
Jak już mnie wywołałeś;)Jeśli chodzi o Colo Colo to z grubsza zgadzam się z @zksstal widać, że po słabym początku wchodzą na właściwe tory.Jedynym ich mankamentem dla mnie jest gra obronna(może się trochę czepiam) ale oni zawsze są w stanie strzelić więcej niż stracą.Do tego można dodać, że naprawdę mają ciśnienie na osiągnięcie czegoś w tej edycji CL.Co do La U to tutaj odczucia mam raczej negatywne, źle to wszystko wygląda od początku tej rundy szczególnie obrona to jakaś masakra.Nie zdziwię się jak dzisiaj będzie jakaś niespodzianka ze strony Emelecu... także nie grałbym grubiej w stronę La U w tym momencie.
Co do Palestino to jutro coś napiszę bo jak trener Guede zrobi tak jak się odgraża to kursy na Boca mogą ostro spaść;)
 
asator 33

asator

Użytkownik
Panowie, co sądzicie dzisiaj o meczu Palestino v Boca Juniors?
Oglądałem Palestino z Nacionalem i specjalnego wrażenia na mnie nie zrobili. W ataku ładnie szarpią skrzydłami, ale obronę mają słabą, popełniającą błędy (vide druga bramka dla Nacionalu, ustawienie obrony to był jakiś dramat). Nacional pomimo, że też wybitnego meczu nie zagrał, to miał wiele sytuacji tylko brakowało wykończenia.
Dla porównania obejrzałem mecz ligowy Boca, nie grali pełnym składem, ale i tak fajnie się patrzyło na ich grę.
Na papierze oczywiście jest faworytem Boca, tym bardziej po ostatnich wzmocnieniach myślę, że mogą daleko dojść w CL.
Zastanawiam się tylko jak ugryźć ten mecz. Bardziej ciśnie mnie w stronę bramek (over 1,5 lub 2,5). Bo nie chce mi się wierzyć, że w tym meczu nie padną bramki. Nawet nie zdziwię się jak będzie powtórka z meczu wczorajszego Tachira vs. Racing Club, gdzie goście rozjechali gospodarzy 5-0.
Ale jeszcze chciałbym ten mecz skonsultować z wami, ponieważ macie większe doświadczenie i wiedzę. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Colo Colo - Atletico Mineiro
Typ : Powyżej 2,5 gola @ 2,10 b365
⛔2:0​


Dla mnie jak na razie niewypałem transferowym jest postać Humberto Suazo, który po powrocie z Meksyku praktycznie nic nie pokazał na chilijskich boiskach. Od trzech spotkań już tak około 70 minuty jest zmieniany, co pokazuje że także trenerowi powoli kończy się cierpliwość do tego zawodnika
Suazo to w ogóle dla mnie przereklamowany typ jest. Nie lubię tego typu graczy po prostu, silny niby jak tur, potrafi się zastawiać, ale co marnuje zawsze okazje jakie mu stwarzają partnerzy. Dla mnie to taki Rafael Moura, nie rozumiem ich fenomenu, mówię fenomenu bo co chwila mają nowe kluby i kolejni dają się nabierać na ich umiejętności (?)...

Colo Colo patrzę na skład to wygląda to na papierze bardzo fajnie. Na lewej stronie pewnie pohasa Jean Beausejaur. Zawsze potrafi coś niekonwencjonalnego zrobić i zagrać fajne piłki, a i drybling i szybkośc ma więc z tej strony pewnei będzie duże zagrożenie dla Atletico Mineiro, a to własnie po tej stronie zabraknie w ich zespole lidera defensywy. Bo Marcos Rocha z powodu kontuzji dziś nie zagra. Robi się więc luka.
Chilijski futbol ogólnie się kojarzy z ofensywa, jak się spojrzy na mecze Colo Colo to widać ten polot, grę do przodu.
Atletico Mineiro też potrafi atakować. Dziś jednak bez Lucasa Pratto, i jego na szpicy musi zastąpić Jo. A włodarze chcą go po prostu za wszelką cenę wypchnąc z klubu bo gość z taką tygodniówką gra padakę! No, ale dziś pod nieobecnośc Pratto i Carlosa będzie musiał zagrać od początku...
Wsparcie w osobach Luana, Maicosuela i Datolo będzie ciekawa, bo cała trójka to spora siła ofensywna, Luan jest szybki błyskotliwy, ale potrafi grać i chaotycznie, Maicosuel to także typ dryblera, niestety czasami ponosi go fantazja i brak chłodnej głowy. Datolo najbardziej wyrachowany z nich, ale i z wizją gry dużą. A na ławce ciągle Sherman Cardenas w każdej chwili mogący wejść, a gracz to nietuzinkowy bez wątpienia !


Colo-Colo: Villar; Fierro, Vilches, Barroso e Beausejour; Pavez, Valdés e Suazo; Juan Delgado, Esteban Paredes e Felipe Flores.

Atlético-MG: Victor; Patric, Leonardo Silva, Jemerson e Pedro Botelho; Leandro Donizete e Rafael Carioca; Dátolo, Maicosuel e Luan; Jô


Tak jak wczoraj wspominałem, podobnie jak @zksstal widzę w tym pojedynku po prostu gole. Colo Colo lubi atakować, ma to w DNA, Atletico Mineiro dobrze usposobionych gości do kontry ma. Widziałem towarzyski mecz Atletico Mineiro - Szachtar i tam gole się sypały i sytuacji było masa, wygrali gospodarze 4:2. Powinno być ciekawie ;)


VS

Palestino - Boca Juniors
Typ : Boca @ 2,05 B365
✅✅0:2​


Palestino wraca po 36 latach do Copa Libertadores ! Wygrali kwalifikacje z Club Nacional, ale też szału nie zrobili i mam wrażenie, że Boca to inny poziom niż Nacional. Wzmocniony dodatkowo w styczniu.

Dla porównania obejrzałem mecz ligowy Boca, nie grali pełnym składem, ale i tak fajnie się patrzyło na ich grę.
Na papierze oczywiście jest faworytem Boca, tym bardziej po ostatnich wzmocnieniach myślę, że mogą daleko dojść w CL.
Także oglądałem tamten mecz, Boca kontrolowała przebieg gry, świetnie grał przede wszystkim Fernando Gago, rozdzielał piłki, królował w środku pola. Ponadto Pablo Perez dawał spokój w środku pola.
Dziś skład Boca będzie zupełnie inny, w ofensywie zobaczymy trio Gigliotti, Chavez i Palacios. Cała trójka różni się od siebie. Gigliotti silny jak tur, dobrze gra tyłem do bramki i w powietrzu, Chavez techniczny, ale i nieustępliwy, kawał gracza! Palacios młody, ale już w 1 kolejce ligi argentyńskiej po wejściu z ławki zdobyl 2 gole, przebojowy, z odrobiną szaleństwa w grze. Nietuzinkowa mieszanka wybuchowa!


PALESTINO (CHI): Darío Melo; Diego Rosende, Matías Escudero y Leonardo Valencia; Germán Lanaro, Alejandro Contreras, Agustín Farías y Esteban Carvajal; Jason Siva, Renato Ramos y Marcos Riquelme
BOCA (ARG): Agustín Orión; Leandro Marín, Guillermo Burdisso, Marco Torsiglieri y Nicolás Colazo; Marcelo Meli, Cristian Erbes y Fernando Gago; Sebastián Palacios, Emmanuel Gigliotti y Andrés Chávez.

Palestino w rodzimej lidze niezbyt ciekawie sobie radzi póki co. Na 6 meczów az 4 porażki już ! Pamiętam jak @Slawekq pisał o nieskuteczności pod bramką w ich wykonaniu, ale też z obroną nie jest najlepiej. A Boca gre w defensywie ma lepiej poukładaną.
Boca trafiła do wyjątkowo słabej grupy moim zdaniem i jest w stanie wygrać tutaj z każdym, zdobyc te 18pkt.




Na koniec jeszcze dziś hit dnia bo derby Sao Paulo, ale nie mam tutaj żadnej popozycji co do typów, może coś LIVE, jedynie wkleję przewidywane składy na ten mecz bez lania wody.




@asator zachęcamy do udzielania się w dziale ! Skoro oglądasz mecze to o wyciąganie wniosków będzie łatwiej, a kolejny pasjonat piłki latynoskiej się przyda w dziale. Sezon długi, a meczów mnóstwo i nie każdy wszystko jest w stanie obejrzeć, więc mile widziane notatki i sugestie od każdego, zawsze to inne spojrzenie na sprawę niż przez samego siebie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Palestino - Boca Juniors
18.02.2015 22:45
over 2 @ 1.70 zwrot
Pinnacle
Kurs na moje przesadzony, te dwie bramki to Boca może pokryć ze spokojem.Palestino też nie będzie tu murować bramki(tym bardziej, że nie są w tym najlepsi), cytując trenera Guede: &quot;nie ważne czy przegramy ważne żebyśmy zagrali dobry mecz&quot;, czyli podejście typu nie mamy nic do stracenia.Łącząc to z klasą Boca Juniors spodziewam się ofensywnego meczu.Do tego można dodać, że spotkanie odbędzie się na Santa Laura czyli neutralnym terenie co raczej będzie sprzyjać overowi.
0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka słów odnośnie dzisiejszych meczów warto napisać myślę. Liczyłem, że ktoś mnie zastąpi i dołączy do dyskusji...

Dziś takie oto propozycje, bez szaleństwa ze stawkami bo mecze trudne i nie tak przekonujące jak wczoraj wygrana Boca czy over The Strongest z Interem.


VS

Danubio - San Lorenzo
Typ : San Lorenzo DNB @ 1,60 Uni bet
✅✅1:2​


San Lorenzo obrońca tytułu sprzed roku, trafili do bardzo trudnej grupy z dwoma ekipami z Sao Paulo. Wydaje się, że outsiderem i zespołem takim dostarczycielem pkt w tej grupie będzie Danubio i by myśleć o awansie dalej nie wolno z nimi stracić punktów.
San Lorenzo niby ma ciekawy skład, ostatnio w lidze rotował Bauza i grał pół na pół. Błysnęli przede wszystkim Matos i Romagnoli, obaj kapitalne asysty dograli swoim partnerom. Dziś widzę w składzie brakuje Cauteruccio, ale jego indolencja strzelecka w dwumeczu Recopa Sudamericana z River była zatrważająca. San Lorenzo uważam nadal za klasową ekipę mimo wszystko. Przegrać nie powinni moim zdaniem.

DANUBIO (URU): Franco Torgnascioli; Fabricio Formiliano, Matías De Los Santos, Gonzalo González y Guillermo Cotugno; Joaquín Pereira, Ignacio González, Leandro Sosa y Marcelo Tabárez; Bruno Fornaroli y Matías Castro.

SAN LORENZO (ARG): Sebastián Torrico; Matías Catalán, Mauro Cetto, Matías Caruzzo y Emmanuel Más; Juan Mercier, Néstor Ortigoza, Héctor Villalba y Sebastián Blanco; Leandro Romagnoli y Mauro Matos.



VS

San Jose - River Plate
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 2,10 b365
⛔2:0​

River Plate wraca do Copa Libertadores po 6 latach nieobecności. Cała analiza tego meczu sprowadza się przede wszystkim do terenu na jakim zostanie on rozegrany. Oruro lezy na wysokości 3700 m.n.p.m. To będzie z pewnością decydujący czynnik... Widać było jak we wtorek radził, a raczej nie radził sobie w La Paz Internacional Porto Alegre.
River to klasowa ekipa z super składem, ale dzis pewnie będzie brakowało ...tlenu i Teofilo Gutiereza. No, ale skład River na tyle mocny, że mają go kim zastąpić. Jest Mora, Cavenaghi, zastępy młodych utalentowanych graczy.
Lekka rotacja będzie i np na skryzdle dziś Pisculichi zamiast fenomenalnego Gonzalo &quot;Pity&quot; Martineza! Ale liczę, że Martinez wejdzie i znowu da swój pokaz, w meczu z Sarmiento w lidze w niedzielę błysnął dwoma kapitalnymi asystami! Kawal gracza. W dobrej formie tęz Carlos Sanchez
San Jose to dziwna ekipa,która własnie korzysta na atucie w postaci wysokości. w poprzednim sezonie w lidze boliwijskiej u siebie bilans 10-1-0, z kolei na wyjeżdzie 1-0-10! Wyraźnie korzystają z możliwości grania w górach.
tak więc River będzie cięzko dziś tutaj wygrac, ale na gola ich stać bez wątpienia, gospodarze także powinni znaleźć sposób na pokonanie Barovero. Czas i im dalej w meczu i zmęczenie gości będzie działało również na ich korzyść. Boliwijskie kluby preferują ofensywną piłkę więc o bramkowe sytuacje nie powinniśmy się martwić.


SAN JOSÉ (BOL): Carlos Lampe; Luis Torrico, Arnaldo Vera, Delio Ojeda y Ariel Juárez; Ricardo Verduguez, Miguel Loaiza, Mario Ovando y Leandro Ferreira; Mauro Bustamante y Miguel Angel Cuellar.

RIVER PLATE (ARG): Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonathan Maidana, Eder Alvarez Balanta y Bruno Uribarri; Carlos Sánchez, Leonardo Ponzio, Camilo Mayada y Leonardo Pisculichi; Rodrigo Mora y Fernando Cavenaghi(lub Lucas Boyé)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 42

asx

Użytkownik
Dobra analiza ???? mysle, ze zarowno River nie stac na wygrana w gorach ale i porazke tez. Dlatego remis przy zalozeniu ze obie druzyny strzela bedzie dobra opcja. Probuje X/tak @ 3.90. Obie druzyny w dobrej formie strzeleckiej ale i traca gole wiec mysle nie braknie. A jesli dolozymy do tego &quot;tlen&quot; bedzie dobrze ???? ⛔ //2:0 Boliwia nie do zdobycia ????
 
asator 33

asator

Użytkownik
Kilka słów odnośnie dzisiejszych meczów warto napisać myślę. Liczyłem, że ktoś mnie zastąpi i dołączy do dyskusji...
Dziś takie oto propozycje, bez szaleństwa ze stawkami bo mecze trudne i nie tak przekonujące jak wczoraj wygrana Boca czy over The Strongest z Interem.

VS

Danubio - San Lorenzo
Typ : San Lorenzo DNB @ 1,60 Uni bet

San Lorenzo obrońca tytułu sprzed roku, trafili do bardzo trudnej grupy z dwoma ekipami z Sao Paulo. Wydaje się, że outsiderem i zespołem takim dostarczycielem pkt w tej grupie będzie Danubio i by myśleć o awansie dalej nie wolno z nimi stracić punktów.
San Lorenzo niby ma ciekawy skład, ostatnio w lidze rotował Bauza i grał pół na pół. Błysnęli przede wszystkim Matos i Romagnoli, obaj kapitalne asysty dograli swoim partnerom. Dziś widzę w składzie brakuje Cauteruccio, ale jego indolencja strzelecka w dwumeczu Recopa Sudamericana z River była zatrważająca. San Lorenzo uważam nadal za klasową ekipę mimo wszystko. Przegrać nie powinni moim zdaniem.
DANUBIO (URU): Franco Torgnascioli; Fabricio Formiliano, Matías De Los Santos, Gonzalo González y Guillermo Cotugno; Joaquín Pereira, Ignacio González, Leandro Sosa y Marcelo Tabárez; Bruno Fornaroli y Matías Castro.
SAN LORENZO (ARG): Sebastián Torrico; Matías Catalán, Mauro Cetto, Matías Caruzzo y Emmanuel Más; Juan Mercier, Néstor Ortigoza, Héctor Villalba y Sebastián Blanco; Leandro Romagnoli y Mauro Matos.

VS

San Jose - River Plate
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 2,10 b365
River Plate wraca do Copa Libertadores po 6 latach nieobecności. Cała analiza tego meczu sprowadza się przede wszystkim do terenu na jakim zostanie on rozegrany. Oruro lezy na wysokości 3700 m.n.p.m. To będzie z pewnością decydujący czynnik... Widać było jak we wtorek radził, a raczej nie radził sobie w La Paz Internacional Porto Alegre.
River to klasowa ekipa z super składem, ale dzis pewnie będzie brakowało ...tlenu i Teofilo Gutiereza. No, ale skład River na tyle mocny, że mają go kim zastąpić. Jest Mora, Cavenaghi, zastępy młodych utalentowanych graczy.
Lekka rotacja będzie i np na skryzdle dziś Pisculichi zamiast fenomenalnego Gonzalo &quot;Pity&quot; Martineza! Ale liczę, że Martinez wejdzie i znowu da swój pokaz, w meczu z Sarmiento w lidze w niedzielę błysnął dwoma kapitalnymi asystami! Kawal gracza. W dobrej formie tęz Carlos Sanchez
San Jose to dziwna ekipa,która własnie korzysta na atucie w postaci wysokości. w poprzednim sezonie w lidze boliwijskiej u siebie bilans 10-1-0, z kolei na wyjeżdzie 1-0-10! Wyraźnie korzystają z możliwości grania w górach.
tak więc River będzie cięzko dziś tutaj wygrac, ale na gola ich stać bez wątpienia, gospodarze także powinni znaleźć sposób na pokonanie Barovero. Czas i im dalej w meczu i zmęczenie gości będzie działało również na ich korzyść. Boliwijskie kluby preferują ofensywną piłkę więc o bramkowe sytuacje nie powinniśmy się martwić.

SAN JOSÉ (BOL): Carlos Lampe; Luis Torrico, Arnaldo Vera, Delio Ojeda y Ariel Juárez; Ricardo Verduguez, Miguel Loaiza, Mario Ovando y Leandro Ferreira; Mauro Bustamante y Miguel Angel Cuellar.
RIVER PLATE (ARG): Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonathan Maidana, Eder Alvarez Balanta y Bruno Uribarri; Carlos Sánchez, Leonardo Ponzio, Camilo Mayada y Leonardo Pisculichi; Rodrigo Mora y Fernando Cavenaghi(lub Lucas Boyé)
Totalnie nie wiedziałem w jaki sposób podejść do meczu Danubio v San Lorenzo. Bałem się grać Twój typ, ponieważ dla mnie gospodarze to nieprzewidywalny zespół. Zaryzykowałem dwukrotnie na live zagrać, że padnie bramka (najpierw over 0,5 a później over 1,5) za bardzo duży hajs. O ile pierwsza dosyć szybko weszła, tak na drugą trzeba było czekać aż do 85 minuty. Do tego czasu myślałem, że sobie włosy z głowy powyrywam patrząc na nieudolność napadu San Lorenzo, a później udawanie przez bramkarza Danubio wyimaginowanych kontuzji, aby tylko czas ukraść. Dobrze się stało, że przegrali, bo co jak co, ale takich żenujących symulek, to nienawidzę.
Co do spotkania River Plate, to zespół jest w gazie. Pytanie, czy wystarczy im go na pojedynek w Boliwii. Wydaje mi się, że dobrze wiedzą na jakim terenie grają i tempa nie będą forsować. Skupią się bardziej na zabezpieczeniu defensywy. Jeśli chodzi zaś o San Jose, to jest to typowa drużyna własnego podwórka. Jak goście pozwolą im na dużo, to po pierwszej połowie może nie być już co zbierać, ponieważ wątpię, aby kondycyjnie przy ewentualnej stracie dwóch bramek, River Plate podniesie się w drugiej części grając w tych nienormalnych warunkach.
Osobiście znów gram na LIVE over 0,5 za dużą stawkę. Bramki padną, jestem tego pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom