>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ComeOn

tremen 10

tremen

Użytkownik
ale czemu mam obrócić depozyt jak go tylko wpłaciłem??
czyli jak wpłace 1000 zł i przegram 200 zł to nie moge wypłacić reszty bo musze to raz obrócić??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pytania jak w przedszkolu. A co ty dziecko jesteś, myślisz że bukmacherzy to instytucje charytatywne? U każdego bukmachera zasada jest taka, że wpłacony depozyt musi być 1x obrócony. Ma to związek z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy. Czasem u niektórych buków może być tak, że 1,2 pierwsze wypłaty przepuszczą. Szczególnie na drobne kwoty. Ale generalnie wszędzie jest zasada, że 1x trzeba obrócić. Na czymkolwiek.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ale czemu mam obrócić depozyt jak go tylko wpłaciłem??
czyli jak wpłace 1000 zł i przegram 200 zł to nie moge wypłacić reszty bo musze to raz obrócić??
Polecam najpierw czytać regulaminy, zanim zaczniesz robić gdzie indziej konto, na przyszłość.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ja w poniedziałek o 12 zleciłem i już poszło , a ty o 23, więc według moich obliczeń dziś około 21 powinni ci puścić twoją wypłatę :grin:
Aktualizacja :cool: Twoje obliczenia za bardzo doceniały ComeOn ;) Radosnego maila o przetworzeniu wypłaty dostałem dziś o 19, ale ważne, że jest już w trakcie ????
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Pytania jak w przedszkolu. A co ty dziecko jesteś, myślisz że bukmacherzy to instytucje charytatywne? U każdego bukmachera zasada jest taka, że wpłacony depozyt musi być 1x obrócony. Ma to związek z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy. Czasem u niektórych buków może być tak, że 1,2 pierwsze wypłaty przepuszczą. Szczególnie na drobne kwoty. Ale generalnie wszędzie jest zasada, że 1x trzeba obrócić. Na czymkolwiek.
Nie trzeba, i instytucja charytatywna nie ma tu nic dorzeczy. Ile razy wpłaciłem np. 2000zł i z pierwszego zakładu, albo w kasynie wygrywałem po 1000-1500zł i generalnie po obróceniu 500zł (25% kwoty depozytu) wypłacałem całość. To jest twoja kasa i ty decydujesz jak ją sie dysponuje. W kasynie naziemnym rozmieniasz 100zł i jak przegrasz 30zl to nie możesz iśc do kasy wymienić 70zł ??? Myślcie trochę
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie trzeba, i instytucja charytatywna nie ma tu nic dorzeczy. Ile razy wpłaciłem np. 2000zł i z pierwszego zakładu, albo w kasynie wygrywałem po 1000-1500zł i generalnie po obróceniu 500zł (25% kwoty depozytu) wypłacałem całość. To jest twoja kasa i ty decydujesz jak ją sie dysponuje. W kasynie naziemnym rozmieniasz 100zł i jak przegrasz 30zl to nie możesz iśc do kasy wymienić 70zł ??? Myślcie trochę
Jeśli wpłacałeś przez bank i chcesz wypłacić na konto to nie ma problemu, ale jeśli wpłacasz jedną metodą, a chcesz wypłacić inną (np. wpłata na konto, wypłata na moneybookers), to wtedy mogą robić problem i kazać obrócić 1x depozytem, ja to tak widzę.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jeśli wpłacałeś przez bank i chcesz wypłacić na konto to nie ma problemu, ale jeśli wpłacasz jedną metodą, a chcesz wypłacić inną (np. wpłata na konto, wypłata na moneybookers), to wtedy mogą robić problem i kazać obrócić 1x depozytem, ja to tak widzę.
Tylko ze przez Moneybookers nie da się wypłacic bo oni nie obsługują tej formy płatności :]
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Orientuje sie ktoś jak to jest z tymi bonusami na ComeOn? Chodzi mi o to, czy po wpłacie pieniędzy i wyboru bonusu od razu dostaje ten bonus i moge zacząć go obracać? Bo gdzieś w tym temacie przeczytałem, że aby dostać bonus trzeba postawić cały depozyt jako pojedyncza stawka. Prawda to? Na stronie buka nie zauważyłem nic na ten temat
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pojawił się u nich typ zakładu: &quot;losowanie bez zakładu&quot;
Co to jest? Czy to jest ich określenie DNB?
Tak, chcieli spolszczyć Draw No Bet, to im wyszło Losowanie Bez Zakładu :cool: Bo draw to po angielsku zarówno remis, jak i losowanie, więc użyli złego translatora i nieszczęście gotowe :jezora:
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
nadal czekam na depozyt, pisałem do supportu to napisali tylko ze mam sie uzbroic w cierpilowsc :p
Witam Panowie, czy mieliście taką sytuację że poszedł wam depozyt, jeden po drugim ( drugi właściwie po 6 min).NIby wszytko ok, tylko ze depozyt drugi nie wpłynol, tymbardziej ze przelew był robiony 14 grudnia, a dzisiaj support odpisał mi ze takiego przelew nie był robiony, tak to dlaczgo kasa z konta bankowego zeszła?
 
Do góry Bottom