>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ComeOn

maik844 24

maik844

Użytkownik
czyli nie mozna wypłacic wogole?? ja przez weekend nie moglem wogole wgrac dokumentow a dzis sie udalo moze poprostu maja jakis problem
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
mnie dziś zaskoczyli pozytywnie, zrealizowali moją wypłatę i nawet aż tak długo jej nie trzymali ???? Dostałem maila : Twoje zlecenie wypłaty zostało zaakceptowane. itd ????
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
panowie wyplacacie na karte czy na konto hmm bo z kontem nie moge sobie poradzic jak skana wgrac z kontem co tam sie ma znajdowa dokladnie co czy lepiej karte?? wolalbym na konto jednak podpowie ktos
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
skan konta zrob i wyciagu mi wlasnie zaakceptowali i bedzie poszla kasa bedzie na swieta ????
A kiedy składałeś wniosek o wypłatę, bo ja najpierw wysłałem skany, zaakceptowali i w poniedziałek o 23:00 złożyłem wniosek o wypłatę, jeszcze nie zrealizowana jest i się zastnawiam, ile jeszcze muszę czekać ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
ja w poniedziałek o 12 zleciłem i już poszło , a ty o 23, więc według moich obliczeń dziś około 21 powinni ci puścić twoją wypłatę :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
naronix 6

naronix

Użytkownik
W końcu po trzecim podejściu zweryfikowali mi ten wyciąg. A ten przycisk wypłaty to jakaś kpina jest. Wypłacam wszystko i omijam tego buka szerokim łukiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tremen 10

tremen

Użytkownik
Message History:
nie moge wypłacić pieniędzy z powodu błędu jaki to błąd??


Witam serdecznie,
Niestety nie obrocil Pan swojego depozytu. Wedlug regulaminu,musi go Pan obrocic chociaz raz:
2.37 Wszystkie bonusy, oferty oraz promocje posiadają wymóg obrotu. Jeśli nie jest sprecyzowane inaczej w warunkach/regulaminie promocji wymagany jest jednokrotny obrót kwotą zdeponowaną plus kwotą bonusu. W przypadku jakichkolwiek różnić pomiędzy tym punktem regulaminu a warunkami/regulaminem promocji zastosowanie mają te ostatnie.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
Olivia - Dział Wsparcia ComeOn!

&lt;hr&gt;
Nie skorzystałem z żadnej promocji wpłaciłem 85 zł chciałem wypłacić 100 zł, co drugi dzień mi anulują wypłate, z powodu błędu 11 grudnia normalnie wypłaciłem czekam na odpowiedź
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
Panowie ja bym się zastanowił czy warto grać w ComeOn, support live prawie nie działa, promocje &quot;widmo&quot; to u nich normalka. Jeśli ktoś tam chce coś wyjaśnić to może chodzić za nimi ze sprawą kilka ładnych dni.. I jeszcze kwota minimalna do wypłaty pozostawiająca wiele do życzenia. Podsumowując na rynku jest wielu lepiej zorganizowanych bukmacherów polskojęzycznych.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja mam konto ze 3 lata, i nigdy nie miałem z nimi kłopotu. Być może teraz coś się dzieję, ostatnio nie wypłacałem więc nie wiem.
 
Do góry Bottom