>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ComeOn - specjalny bonus 100% do 260 PLN!

Status
Zamknięty.
damian99 67

damian99

Użytkownik
Mi doszło w ciągu 8h na MB. Wcześniej już sam od siebie wysłałem dwie strony dowodu więc o nic więcej nie prosili.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
SMS do sieci Play blyskawicznie, z emailem maly problem ale po kontakcie z live chatem sprawa zalatwiona w 5 minut ????
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Zarejestrowałem się w tym buku dziś.Bardzo przyjemny na pierwszy rzut oka.Ale niech mi ktoś wyjaśni ocb z overem/underem 2.25 ale także 2.75 ? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam.No bo jednak standardowa linia to 2.5.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Zarejestrowałem się w tym buku dziś.Bardzo przyjemny na pierwszy rzut oka.Ale niech mi ktoś wyjaśni ocb z overem/underem 2.25 ale także 2.75 ? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam.No bo jednak standardowa linia to 2.5.
&quot;Under/over 2,25 polega na tym, że połowa twojej stawki jest użyta na zakład under/over 2,5, a druga połowa na under/over 2,0.

Tak więc jeżeli postawisz 100 zł na over 2,25 (albo inaczej over 2 1/4), to tak jakbyś postawił:
- 50 zł na over 2,5,
- 50 zł na over 2,0.
Jeśli będzie 0 lub 1 bramka to przegrasz całość stawki. Jeśli będą więcej niż 2 gole to wygrasz za całą stawkę, a jeśli będą 2 bramki, to jedno 50 zł przegrasz (over 2,5), a drugie 50 zł buk ci zwróci (over 2,0).

Jeżeli postawisz 100 zł na under 2,25 (albo inaczej under 2 1/4), to tak jakbyś postawił:
- 50 zł na under 2,5,
- 50 zł na under 2,0.
Kurs na u2,25 jest wyższy niż na u2,5, bo jeśli będą 2 bramki, to przy u2,25 tylko połowa stawki wygrywa, druga połowa stawki jest do zwrotu.

Na podobnej zasadzie są zakłady na under/over 2,75. Jeśli postawisz 100 zł na under 2,75 (lub under 2 3/4), to tak, jakbyś postawił:
- 50 zł na under 2,5,
- 50 zł na under 3,0.

Są to tzw. handicapy azjatyckie.&quot;
 
vinci16 3

vinci16

Użytkownik
W końcu udało mi się dopiąć wszystko na ostatni guzik i otrzymałem moją wypłatę. Troszkę to trwało ale po kontakcie z angielskojęzycznym supportem pieniądze są na moim koncie. Mimo że konto obsługiwane jest w złotówkach to przelew ze sztoholmskiego banku przyszedł w euro (przy niższym kursie troszkę straciłem) no i dodatkowo prowizję pobrano za przeliczenie walutowe. Ogólnie mam mieszane uczucia co do bukmachera i myślę, że to była moja pierwsza i ostatnia wpłata. Przyzwyczajony do szybkości jaką oferuje bet365 muszę zrezygnować. Na plus zaliczę szatę graficzną no i bonus który udało mi się rozmnożyć i wypłacić.
 
K 0

kamil255

Użytkownik
Witam. Mógłby ktoś mi wyjaśnić z tym obrotem. Obstawiłem dwa różne spotkania piłkarskie o łącznym kursie 25 (1,01 ; 35) na jednym kuponie. I nie wliczyło mi to do obrotu. Jak to w końcu jest.
 
K 17

kamil755

Użytkownik
panowie mam pytanie na live da sie aku zagrać ??? bo klikam po 3 zaklady a widze że pod każdym zakładem jest stawka a nie widze nic żeby pisało aku , nie wiem ślepy jestem :cool:
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Z górnego menu wybierz sobie dostępne bonusy, a potem wybierz aktywne bonusy i będziesz miał wsio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wygraj bilety VIP na Euro 2012
Zawsze marzyłeś, żeby zobaczyć EURO 2012 na żywo? Masz szansę! ComeOn! ogłasza specjalny konkurs, w którym do wygrania są bilety VIP na mecz WłochyHiszpania, który odbędzie się w Gdańsku 10 Czerwca!
Są 2 proste sposoby aby wziąć udział w losowaniu:
2 SPOSOBY NA WYGRANĄ
Metoda 1: Dokonaj pierwszego depozytu i postaw przynajmniej jeden zakład kombinacyjny na Euro 2012 za co najmniej 50 zł (minimalny kurs 2.00)
lub
Metoda 2: Postaw przynajmniej jeden zakład kombinacyjny na Euro 2012 za co najmniej 100 zł (minimalny kurs 2.00)

Regulamin:
Metoda 1: Gracze, którzy spełniają poniższe wymagania automatycznie wezmą udział w losowaniu dwóch biletów VIP mecz WłochyHiszpania, który odbędzie się w Gdańsku 10 Czerwca:
a. Dokonają pierwszego depozytu pomiędzy 25 Maja 00:00 CET a 3 Czerwca 23:59 CET
b. Obstawią jeden zakład kombinowany z kursem &gt;2.00 za co najmniej 50 zł pomiędzy 25 Maja 00:00 CET a 3 Czerwca 23:59 CET. Zakład powinien zawierać, co najmniej jedną pozycję z rynku Euro 2012.
c. Metoda ważna wyłącznie dla nowych depozytorów.
Metoda 2: Gracze, którzy spełniają poniższe wymagania automatycznie wezmą udział w losowaniu dwóch biletów VIP mecz WłochyHiszpania, który odbędzie się w Gdańsku 10 Czerwca:
a. Obstawią jeden zakład kombinowany z kursem &gt;2.00 za co najmniej 100 zł pomiędzy 25 Maja 00:00 CET a 3 Czerwca 23:59 CET. Zakład powinien zawierać, co najmniej jedną pozycję z rynku Euro 2012.
3. Jeden gracz może wziąć udział w obu losowaniach, jeżeli spełnia kryteria.
4. Oba losowania będą miały miejsce 4 Czerwca 2012. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na tej stronie.
5. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie 4 Czerwca. Potwierdzenie adresu I wysyłka biletów będą miały miejsce 4 Czerwca 2012. W sytuacji, kiedy nie będzie można skontaktować się ze zwycięzcą do 4 Czerwca 16:00 CET, odbędzie się dodatkowe losowanie i wybrany zostanie nowy zwycięzca.
6. Zwycięzca każdego losowania otrzyma 2 bilety VIP na mecz.
7. Zwycięzca jest odpowiedzialny za zorganizowanie transport i noclegu.
8. Bilety nie są wymienne na gotówkę lub inne nagrody.
9. Bilety nie podlegają rekompensacie, jeżeli zwycięzca nie stawi się na meczu
11.
ComeOn! nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikłe z działań podmiotów trzecich.
10.
ComeOn! rezerwuje prawo do zmiany lyb anulowania promocji w każdej chwili.
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.ComeOn.com

 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Od niedawna korzystam z ich uslug i jedno co mi sie rzucilo w oczy to straszny problem z zagraniem akumulatora. Kiedy zaznaczam sobie jakies wydarzenie do obstawienia i zmieniam dyscypline/wyszukuje inny mecz, to wybrany wczesnie tym znika. Wie ktos moze jak to obejsc?
@edit
Ok nvm. Typy znikaja jesli sie szuka kolejnych zdarzen przez search boxa - wszystko ok jesli sie wybiera recznie.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Radze się grubo zastanowić nad grą u nich. Właśnie zmienili warunki obrotu, teraz jest 6x depo+bonus. Mi zmienili warunki w trakcie trwania mojego wcześniejszego obrotu. Sick!
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Właśnie rozmawiałem w tej sprawie na live chacie (angielski) i wszystko wyjaśniłem. Zapytałem dlaczego lecą w kulki i zmieniają warunki w trakcie kiedy ja już robię obrót. Udowodniłem kobiecie, że wcześniej było 4x obrót (na początku chciała mi wcisnąć, że było 5x) i doszli do wniosku, że mam rację, że tak się nie robi i jak będę miał obrót wykonany (tzn. ten obrót 4x) to mam się zgłosić i wypłata normalnie pójdzie. Ogólnie dno dna.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kompromitacja,utopione 100zł,kasa na koncie,a przy probie zawarcia zakładu wyświetla się &quot;Brak dostępnej gotówki&quot; czy coś takiego i tak od dwóch dni,Support nie odpowiada,kpina z klienta niestety;) Mieliście taką sytuację?? Nie mogę zawrzeć żadnego zakładu,miał ktoś tak?? wiem,że kolega wyżej miał,bo wczoraj próbował mi już pomóc,ale ile razy bym nie odświeżał i jak nie wchodził,tak zakładu sfinalizować nie mogę...:?
Btw...oczywiście to tylko jeden z problemów,pojawia się ich kilka....
Reasumując, Firma ComeOn moim okiem - ⛔
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
BrooklynBounce - nie czekaj na odpowiedź polskiego supportu bo możesz czekać nawet tydzień, na english chacie z reguły ogarnięci ludzie siedzą i wyjaśniają w dość prosty sposób daną sytuację(np. Lars). Miałem dokładnie taką sytuację jak unique więc pisałem do nich na chacie i wyjaśnił, że to dla nowych uczestników promocji zmienił się warunek bonusa, wcześniejszym uczestnikom po obrocie 800 złotymi manualnie załatwią sprawę, tylko trzeba uderzyć do nich na English chacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom