>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

F 0

fe2ka13

Użytkownik
roger udowodnił że zasługuje na pierwszą 11 bo jako jeden z nielicznych się pokazał z dobrej strony..co do piszczka to mam pewne zastrzeżenia bo kilka razy pociągnął ładnie skrzydłem
Roger gra zaje..istą piłkę ale to piłka brazylijska ;p on gra zwodami, nietypowe podania , a nasi tego nie kumają i zanim się skapną piłka już daleko

a Piszczak dla mnie fajnie gra , powinien być w podstawowej 11
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Krótkie podsumowanie: grali słabo, zabrakło szczęścia.
Na plus: Polscy fani, forma Boruca i Rogera
Minus: wiele kontuzji, słaba dyspozycja Łobodzińskiego, nic nie pokazał Krzynówek. Panowie pakujemy się i wracamy... szara rzeczywistość.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
KAC MORALNYChociaż sam byłem na początku wielkim sceptykiem zatrudnienia Leo po mundialu u Niemców,to teraz będzie katastrofa jeśli go zwolnią...
Porażki bolą bardzo,mnie bolą tak,jak jakieś osobiste niepowodzenia w życiu...I dlatego teraz niesamowicie mnie wkurwiają tzw. &#39;&#39;kibice&#39;&#39; spece w liczbie ok. 35mln,którzy oglądają 2mecze na 4lata i gówno wiedzą,a się wymądrzają...Porażki bolą niesamowicie,powtórzę to raz jeszcze.
Jednak nasza gra na tych poprzednich mundialach a teraz to przepaść in plus na dzień dzisiejszy.Ja już nie mówię o samej jakości gry,której kibic-laik nie dostrzeże,ale przecież na tych mistrzostwach mieliśmy ze 3x więcej klarownych sytuacji na gole niż w poprzednich mundialach razem wziętych.70minut meczu z Niemcami zagrane na NAJWYŻSZYM poziomie,momentami szwaby nie wiedziały co się dzieje...A porażki bolą tym bardziej jak się słucha w Polsacie takiego matoła jakim jest Roman Kołtoń.Normalnie gość pozjadał wszystkie rozumy w tym kraju i nie tylko!!!Dziwi się Beenhakkerowi,że Smolarka zostawił na ławce,bo akurat Ebiemu jedna akcja wyszła.Ponadto komentarze w stylu: &#39;&#39;Tak wygląda polska ławka rezerwowych&#39;&#39;...No naprawdę gość jest tak wnerwiający,że jakbym go dorwał to nie wiem...Porażka na EURO boli,ale ja pozytywy widzę...

WIERNY PO PORAŻCE

POLSKA!!!!!!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Problemem naszej kadry jest to że jesteśmy słabi eliminacje gramy słiit, najlepiej przegrywać już tam niż pompować balonik w niebiosa nawet z zagranicznym trenerem które największe zasługi miał z klubami, a nie z reprezentacjami więc i nawet tutaj się coś znajdzie, szkoda naszych chłopców niektórzy z nich są już trzeci raz na wielkiej imprezie i klapa. Najwięcej rozpieprzają mnie atm komentatorowie w każdym sportowym studiu w Polsce jak do tego doszło?, że tak słabo? porównując nas nawet do Barcelony która w tym sezonie grała tez nijak. No nic już dziś mogę postawić że wyjdziemy z grupy eliminacyjnej na MŚ 2010 lub nareszcie Polacy dadzą sobie spokój i będą mieli dłuższe wakacje niż ekipy Niemiec czy Portugalii.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Euro, Euro i po Euro
mamy kaca po tym turnieju, bo naprawde oczekiwania byly duzo wieksze, okazuje sie ze niepotrzebnie napompowano balonik, wszyscy oczekiwali ze wyjdziemy z grupy, byl to cel minimum, a potem mielismy bic sie o chwale Polski, niestety wyszlo jak wyszlo, nasi pilkarze nie sa w stanie osiagnac takiego poziomu, jaki jest wymagany do zrealizowanie tych planow, kazdy z nich musilaby wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci, a tymczasem zrobil to jeden z nich, Roger, ktory w Legii gral slabiej niz na Euro, Boruc pokazywal juz podobna klase w meczch np. LM
jesli brakuje umiejetnosci pilkarskich, to druzyna musi pokazac ze jej sie chce, ze walczy, ze daje z siebie wszystko, Szwajcarzy i Austriacy tak zagrali, umiejetnosci nie starczylo, ale serca do walki, zaangazowania i woli zwyciestwa odmowic im nie mozna, niestety tego braklo naszym, nie spodziewalismy sie chyba, ze mamy pilkarzy poziomu swiatowego, ktorzy na stojaco wyjda z grupy, mamy pilkarzy co najwyzej srednich, i to tylko jak sa w formie, wiec musimy wiecej biegac, ofiarniej walczyc i dawac z siebie wiecej niz kiedykolwiek, zeby moc podjac walke z lepszymi od nas, tymczasem tego mi najbardziej zabraklo, jako kiobic czuje sie troche olany, naszym sie troche nie chcialo, rozumiem ze moze brakowac umiejetnosci, ale wtedy nalezy biegac i walczyc za dwoch, zeby zniwelowac te niedostatki, tymczasem Polakom tego brakowalo, wplyw ma pewnie tez to ze byli nie do konca dobrze prygotowani, zeby biegac trzeba miec sily, szybkosc, tymczasem tego nei bylo i tutaj nalezy rozliczyc trenerow
nalezy sie zastanowic co dalej, wg mnie nalezy pozostawic Beenhakkera na stanowisku, nieco zmodyfikowac sztab szkoleniowy (zawsze sie zastanawialem co tam robi Kaczmarek) i rozpoczac budowanie kadry na Euro2012, te mistrzostwa beda u nas, w Polsce, jezeli nasi zagraja tak slabo to bedzie dramat, grupe eliminacyjna mamy dobra, czesi graja ponizej tego co potrafia (inna sprawa ze do eliminacji moga poprawic gre), a reszta jest jak najbardziej w zasiegu
co do personaliow, to mysle ze czas kilku ludzi w tej kadrze sie skonczyl, mam tu na mysli przede wszystkim Zurawskiego, Krzynowka i Baka, oni juz prochu nie wymysla, juz lepsi nei beda i nie powinni zabierac miejsca mlodszym, do kadry nalezy wkomponowac kilku mlodych chlopakow, jak np. Majewski i jemu podobni, zeby sie ogrywali w eliminacjach i stanowili potem trzon naszej reprezentacji na Euro2012, bo tam juz plamy byc nie moze, jak Polacy jako gospodarze zagraja tak jak zagrali w Korei, Niemczech czy Austrii, to bedzie wstyd!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Xavy krytykujesz Kołtonia za komentarz który jest prawdziwy niestety... Bo popatrz sam co to była za ławka rezerwowych z Pazdanem, Jopem czy Gargułą którzy albo nie grali wcale albo tak jak Jop są daleko od formy. Leo popełnił poprostu błąd w selekcji. Przecież piłkarze typu Majewski,Jeleń czy Wichniarek są o klase lepsi i dziwi mnie brak tych graczy w kadrze. Po zatym Kołtoń jest jedynym ekspertem wPolsce z którym sie zgadzam prawie zawsze. On posiada taka wiedze jak my wszyscy razem wzięci;)

Na zakończonym turnieju w którym mielismy wyjśc z grupy pozostał wielki niedosyt. Ale samym Borucem i Rogerem meczy nie wygramy napewno!!! Boruc uratował nasz team przed blamażem i teraz pocieszamy sie że było blisko ale gdyby tak Król Artur przepuscil te sytuacje sam na sam to Polacy dostali by lanie od każdego. Owszem po meczu z Niemcami byłem optymistą bo gra nie wyglądała źle i mielismy swoje szanse na gole. Z Austriakami zagraliśmy kaszane i nie ma co zwalac winy na sedziego. POpatrzmy co my w tamtym meczu zaprezentowalismy a o grze Jopa juz nie wspomne... No i wczorajszy mecz z niby Chorwacją B, poprostu nic nam nie wychodzilo i wrazenie po tym turnieju zostanie zle... Napewno kibice którzy od wielkiego świeta śledzą mecze Polaków zapamiętają to jako pokaz niemocy a Polacy przeciez potrafią grac w piłke. Ja z tego turnieju zapamiętam świetnego jak zawsze Boruca, &quot;błąd&quot; Howarda Webba i Rogera któremu na początku przygody z kadrą nie ufalem ale przekonał mnie do siebie swoimi umiejętnosciami. No i jeszcze śmierc Ledwonia i karygodne zachowanie PZPN który nawet tego nie uczcił minutą ciszy co zrobili Austriacy a to przecież był POLAK!!! PZPN nie szanuje ludzi i poprostu dziala na swoich zasadach, tam liczy sie kasa i przekręty, no i walka o swoje stołki, a nie dobro polskiej piłki!!!

Najgorszym było by teraz zwolnienie Beenhakera, chociaż ten trener ma jakąs klątwe w sobie bo na 10 spotkan w wielkich imprezech 5zremisowal i 5 przegral wiec nie ma jeszcze wygranej na koncie!!!
A co do personaliów w naszej kadrze to owszem kilku napewno nie nadaje sie na gre z orzełkiem na piersi, np Łobodziński, nie wiem co Leo w nim widzi przeciez on nic nie gra!!! Bąk zapewe zakończy kariere reprezentacyjna, ale co do Krzynówka to niech jeszcze zostanie bo zawsze cos wnosi do naszej gry.
POtrzebne jest lekkie odświezenie w kadrze, ale z głowa a nie powoływanie Pazdana który nawet nie dostał szansy wiec po co on byl w kadrze??!!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
. Po zatym Kołtoń jest jedynym ekspertem wPolsce z którym sie zgadzam prawie zawsze. On posiada taka wiedze jak my wszyscy razem wzięci;)
Dalej nie czytałem, bo ze śmiechu padłem..
Lubię cię robi, ale tu się nie popisałeś, wręcz przeciwnie...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dalej nie czytałem, bo ze śmiechu padłem..
Lubię cię robi, ale tu się nie popisałeś, wręcz przeciwnie...
Byc moze sie nie popisalem ale powiedzialem ze ten gośc dla mnie jest kimś. Napewno wole oglądac studio Polsatu niż TVP i słuchac mądrości Engela czy Szaranowicza!!! Tamci dopiero sie znają :jezora:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Studio Polsatu to jedna wielka kompromitacja. Nie rozumiem jak można w roli ekspertów stawiać pokolenie PRZEGRANYCH piłkarzy..
- Hajto
- Świerczewski
- Iwan
- Kowalczyk
- Koźmiński
to zawodnicy, którzy nigdy nic nie osiągnęli. Bo przegrana z Koreą 0-2 i z Portugalią 0-4 na mundialu do osiągnięć zaliczyć nie można, chyba, że reklamy gorących kubków z knorra to dla takiego Hajty jakieś sukces.
Pominę już kwestię, że Hajto powinien siedzeć w pierdlu, Świerczewski powinien mieć nakopane po ryju za to co choćby powiedzial kiedyś Godlewskiemu, a Kowalczyk nie ma już wątroby od wódki, która i mózgu trochę wypaliła. Najlepiej zdecydowanie z tych pseudo gwiazd wypada Brzęczek, który wypowiada się w miarę fachowo i nie sączy jadem do Benhakkera.
Co do komentatorów Polsatu to też jedno wielkie dno. Oni są najlepsi? Borek? Iwanow? Bo Kołtonia tu nie zaliczam, ponieważ to nie jest komentator tylko dziennikarz i to widać przy jego smętnych wypocinach.
Jak tak słucham, szczególnie Iwanowa to mam wrażenie, że ci wspomniani przeze mnie pseudo gwiazdorzy albo mu płacą, albo go zadowalają seksualnie, żeby wygadywał takie pierdoły. Kiedyś miałem ogromny szacunek do Bożydara, obecnie nie mam go wogóle. On myśli, ze te jego żarty typu:
- &quot;Deco mógłbym się uczyć od Ciebie Piotrek (w domyśle Świerczewski) jak strzelać z dystansu&quot;
czy też
- &quot;My mieliśmy Kowalczyka, a Hiszpanie mają Torresa&quot;
są żałosne. Po prostu żałosne.
Przy tak słabym poziomie najlepiej wypada Borek i jego &quot;katakumby stadionu&quot;...
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Studio Polsatu to jedna wielka kompromitacja. Nie rozumiem jak można w roli ekspertów stawiać pokolenie PRZEGRANYCH piłkarzy..
- Hajto
- Świerczewski
- Iwan
- Kowalczyk
- Koźmiński
to zawodnicy, którzy nigdy nic nie osiągnęli. Bo przegrana z Koreą 0-2 i z Portugalią 0-4 na mundialu do osiągnięć zaliczyć nie można, chyba, że reklamy gorących kubków z knorra to dla takiego Hajty jakieś sukces.
Pominę już kwestię, że Hajto powinien siedzeć w pierdlu, Świerczewski powinien mieć nakopane po ryju za to co choćby powiedzial kiedyś Godlewskiemu, a Kowalczyk nie ma już wątroby od wódki, która i mózgu trochę wypaliła. Najlepiej zdecydowanie z tych pseudo gwiazd wypada Brzęczek, który wypowiada się w miarę fachowo i nie sączy jadem do Benhakkera.
Co do komentatorów Polsatu to też jedno wielkie dno. Oni są najlepsi? Borek? Iwanow? Bo Kołtonia tu nie zaliczam, ponieważ to nie jest komentator tylko dziennikarz i to widać przy jego smętnych wypocinach.
Jak tak słucham, szczególnie Iwanowa to mam wrażenie, że ci wspomniani przeze mnie pseudo gwiazdorzy albo mu płacą, albo go zadowalają seksualnie, żeby wygadywał takie pierdoły. Kiedyś miałem ogromny szacunek do Bożydara, obecnie nie mam go wogóle. On myśli, ze te jego żarty typu:
- &quot;Deco mógłbym się uczyć od Ciebie Piotrek (w domyśle Świerczewski) jak strzelać z dystansu&quot;
czy też
- &quot;My mieliśmy Kowalczyka, a Hiszpanie mają Torresa&quot;
są żałosne. Po prostu żałosne.
Przy tak słabym poziomie najlepiej wypada Borek i jego &quot;katakumby stadionu&quot;...
Masz w podpisie &quot;nudny byłby świat bez ironii &quot; tak ? to teraz wiesz ,że obydwa teksty &quot;My mieliśmy Kowalczyka, a Hiszpanie mają Torresa&quot; oraz &quot;Deco mógłbym się uczyć od Ciebie Piotrek (w domyśle Świerczewski) jak strzelać z dystansu&quot; są ironią.Nie wiem jak wg Ciebie powinni mówić komentatorzy.Chyba lubisz komentarz pana Jasiny czy innego Stanisława Snopka z TVP.
Dla mnie studio Polsatu jest świetne.Masa ekspertów ( Boniek np.) , ciekawe komentarze , analizy pomeczowe robione przez Michała Probierza.A komentatorzy - Borek &amp; Iwanow &amp; Pełka to dla mnie trójka najlepszych w Polsce.Z całym szacunkiem dla &quot;Szpaka&quot; ale dla mnie liczy się obiektywność , brak pomyłek typu ( przy piłce Olisadebe a on mówi ,że Żewłakow strzela ).Borek nawet z nudnego meczu potrafi zrobić fajną atmosferę i chce się mecz oglądać.
A nie wiem też co masz do Hajty , Świerszcza , Kowalczyka i innych.Kogo mieli zaprosić ? Engela ? Eugeniusza Kolatora ? Late , Szarmacha ?
Kluczem do zapraszania expertów było to w jakich ligach grali i jakie krają znają najlepiej.Świerczewski - Francja , Kożmiński - Włochy , Iwan - Holandia i tak dalej.
Na podsumowanie : Studio Polsatu Sport Extra oglądam z przyjemnością , można się wkręcić przed meczem , sądzę ,że jesteś w mniejszości drogi Assitalio.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Miło, że zdecydowałeś się odpowiedzieć, chętnie z Tobą popolemizuję..

Masz w podpisie &quot;nudny byłby świat bez ironii &quot; tak ? to teraz wiesz ,że obydwa teksty &quot;My mieliśmy Kowalczyka, a Hiszpanie mają Torresa&quot; oraz &quot;Deco mógłbym się uczyć od Ciebie Piotrek (w domyśle Świerczewski) jak strzelać z dystansu&quot; są ironią.Nie wiem jak wg Ciebie powinni mówić komentatorzy.Chyba lubisz komentarz pana Jasiny czy innego Stanisława Snopka z TVP.
Jeżeli to była ironia to do kogo ona była skierowana? Według Ciebie Iwanow ironizuje ze swoich kolegów ze studia?
Trochę to by było z jego strony nieprzyjemne, nie uważasz? Moim zdaniem to nie była ironia. Uważam, że to było zwykłe lizustwo i próba rozśmieszenia kogoś (kogo? - nie wiem) głupimi stwerdzeniami. Co do komentarzy Jasiny i Snopka to Snopka nie bardzo ale Iwańskiego już owszem. Szkoda, że nie wspomniałeś o tych najlepszych czyli Smokowskim, Twarowskim czy Nahornym, podobnie jak Kołtoń dziennikarzu, a o klasę lepszym. Chyba, że nie posiadasz C+ to przepraszam.

Dla mnie studio Polsatu jest świetne.Masa ekspertów ( Boniek np.) , ciekawe komentarze , analizy pomeczowe robione przez Michała Probierza.A komentatorzy - Borek &amp; Iwanow &amp; Pełka to dla mnie trójka najlepszych w Polsce.Z całym szacunkiem dla &quot;Szpaka&quot; ale dla mnie liczy się obiektywność , brak pomyłek typu ( przy piłce Olisadebe a on mówi ,że Żewłakow strzela ).Borek nawet z nudnego meczu potrafi zrobić fajną atmosferę i chce się mecz oglądać.
Masa Ekspertów? Hehehehe... Boniek np. no Boniek, wymień jeszcze jakiegoś.. bo poza Bońkiem do którego można mieć szacunek ze względu na to co kiedyś zrobił więcej nie widzę.
Ciekawe komentarze? Nie pamiętam.
Analizy pomeczowe robione przez kogo? Michał Probierz a co to za trener? Co on osiągnął? Sorry, ale analizy na dwie minuty w tym przez minutę yyy... eee.. aaa to ja też Ci zrobię, chcesz?
Pełka tak, nie powiem, będzie dobry komentator z niego. Zdecydowanie najlepszy. Co do dwójki pozostałych to już się wypowiadałem, a jest jeszcze Paweł Wójcik ten to się już na pewno z księżyca urwał.
Borek ci robi atmosferę? Ok..

A nie wiem też co masz do Hajty , Świerszcza , Kowalczyka i innych.Kogo mieli zaprosić ? Engela ? Eugeniusza Kolatora ? Late , Szarmacha ?

Kluczem do zapraszania expertów było to w jakich ligach grali i jakie krają znają najlepiej.Świerczewski - Francja , Kożmiński - Włochy , Iwan - Holandia i tak dalej.
Co mam? No to co powiedziałem już wcześniej. To pokolenie przegranych cwaniakow, którzy nic nie osiągnęli a potrafią tylko krytykować. Kogo mogli zaprosić? A już ci mówie kogo, np Marcina Baszczyńskiego czy Radka Sobolewskiego, którzy znają ta kadrę, byli w niej i nadal grają na poziomię w piłkę nożna albo Jurka Dudka, który ma się czym pochwalić.
Wiem na jakiej zasadzie ich dobierali, tylko kiedy oni tam grali to we Francji brylował Deschamps, we Włoszech Baggio, w Holandii Davids, a w Niemczech Bierhoff więc to trochę nie trafione, nie uważasz?

Na podsumowanie : Studio Polsatu Sport Extra oglądam z przyjemnością , można się wkręcić przed meczem , sądzę ,że jesteś w mniejszości drogi Assitalio.
Ok, to oglądaj..
Miłego wkręcania... Ale śmiesznie to brzmi, a co do mniejszości to nie sądze, może na Onecie są durne komentarze, ale na Kołtonia czy Borka widzę, że jedzie 99% ludzi tam piszących
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Wszystko co napisałem mi się skasowało dlatego napisze mniej i w skrócie.
Jeżeli to była ironia to do kogo ona była skierowana? Według Ciebie Iwanow ironizuje ze swoich kolegów ze studia?
Trochę to by było z jego strony nieprzyjemne, nie uważasz? Moim zdaniem to nie była ironia. Uważam, że to było zwykłe lizustwo i próba rozśmieszenia kogoś (kogo? - nie wiem) głupimi stwerdzeniami. Co do komentarzy Jasiny i Snopka to Snopka nie bardzo ale Iwańskiego już owszem. Szkoda, że nie wspomniałeś o tych najlepszych czyli Smokowskim, Twarowskim czy Nahornym, podobnie jak Kołtoń dziennikarzu, a o klasę lepszym. Chyba, że nie posiadasz C+ to przepraszam.
Mam C+ od niedawna ale mam.Twarowski ze Smokowskim mają jeszcze bardziej durne ironie od kogokolwiek.Jeśli chodzi o Nahornego to o klasę lepszym dziennikarzem nie jest.Bo jak to zmierzysz ? Linijką ? Obydwaj nie są komentatorami lecz ekspertami futbolowymi.Kołtoń swego czasu komentował sam Bundeslige na Polsacie Sport i dobrze mu szło.
Analizy pomeczowe robione przez kogo? Michał Probierz a co to za trener? Co on osiągnął? Sorry, ale analizy na dwie minuty w tym przez minutę yyy... eee.. aaa to ja też Ci zrobię, chcesz?
Zarówno analizy przedmeczowe jak i pomeczowe mają na celu rozjaśnienie średniemu widzowi , laikowi niekiedy , sytuację w jakich składach grają zespoły , na jakiej pozycji grają piłkarze.Nie mają na celu kilku godzinne opisywanie meczu , z niuansami taktycznymi i strategicznymi.Nie w tym rzecz...
a jest jeszcze Paweł Wójcik ten to się już na pewno z księżyca urwał.
Borek ci robi atmosferę? Ok..
Wójcik jest solidny i ma niebywałe doświadczenie ( MŚ 2002 , MŚ 2006 i ME 2008 ).
A co do Borka to tytuł najlepszego komentatora TV do czegoś zobowiązuje.Atmosfera to mało.Nie myli się i jest wiarygodny.
Co mam? No to co powiedziałem już wcześniej. To pokolenie przegranych cwaniakow, którzy nic nie osiągnęli a potrafią tylko krytykować. Kogo mogli zaprosić? A już ci mówie kogo, np Marcina Baszczyńskiego czy Radka Sobolewskiego, którzy znają ta kadrę, byli w niej i nadal grają na poziomię w piłkę nożna albo Jurka Dudka, który ma się czym pochwalić.
Woda na młyn dla mnie.
Sobolewski - od kilku lat nie udzielił wywiadu w prasie o TV nie wspominając więc jak ty chcesz żeby on był ekspertem jak to jest człowiek z lasu.
Baszczyński - nie gra w kadrze od dłuższego czasu.
Wiem na jakiej zasadzie ich dobierali, tylko kiedy oni tam grali to we Francji brylował Deschamps, we Włoszech Baggio, w Holandii Davids, a w Niemczech Bierhoff więc to trochę nie trafione, nie uważasz?
No ale grali w tych ligach , mieszkali w tych państwach , znają mentalność tych ludzi.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Do wypowiedzi powyżej.

Moim zdaniem w tym studiu, powinni pracować: Kołtoń, Boniek, Michniewicz i jeszcze może Fedek. Reszta to dla mnie frajerzy. Siedzą nażelowani Bogowie piłki nożnej, którym się wydaje, że zdobyli nie wiadomo co. Najważniejsze dla nich jest jakim wynikiem zakończył się mecz tenisowy Bońka z Gianim.

I najlepsze tektsy np. Iwanova po meczu z Austrią do Hajty. Wam nigdy nie brakowała ambicji w meczach kadrowych, a ja się pytam co pokazał Hajto na MŚ w Korei, gdzie Koreańczycy objeżdzali ich jak chcieli, nie wspominając już o Paulecie. Jak się Hajto wypowiada to mnie coś trafia. Robią z niego takie Bóstwo, jak grałby przez 10 lat w Bracelonie w pierwszym składzie i nie wiadomo co jeszcze.

Jedynie, który mi się tam podoba to Boniek, bo sam był trenerem i wie co to znaczy. Najłtwiej jest siedzieć i krytykować.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam C+ od niedawna ale mam.Twarowski ze Smokowskim mają jeszcze bardziej durne ironie od kogokolwiek.Jeśli chodzi o Nahornego to o klasę lepszym dziennikarzem nie jest.Bo jak to zmierzysz ? Linijką ? Obydwaj nie są komentatorami lecz ekspertami futbolowymi.Kołtoń swego czasu komentował sam Bundeslige na Polsacie Sport i dobrze mu szło.
Ich ironie są śmieszne i na miejscu.
Zmierze własnym rozumem i tym co słyszę.


Zarówno analizy przedmeczowe jak i pomeczowe mają na celu rozjaśnienie średniemu widzowi , laikowi niekiedy , sytuację w jakich składach grają zespoły , na jakiej pozycji grają piłkarze.Nie mają na celu kilku godzinne opisywanie meczu , z niuansami taktycznymi i strategicznymi.Nie w tym rzecz...
No właśnie, więc takie &quot;rzeczowe&quot; analizy potrafi zrobić każdy kto choć troche sie interesuje sportem, wiec czym tu sie zachwycac?


Wójcik jest solidny i ma niebywałe doświadczenie ( MŚ 2002 , MŚ 2006 i ME 2008 ).

A co do Borka to tytuł najlepszego komentatora TV do czegoś zobowiązuje.Atmosfera to mało.Nie myli się i jest wiarygodny.
Tytuły to wiesz gdzie sobie może wsadzić?
Doda też dostała w Opolu nagrodę jako najlepszy polski artysta i co uważasz ją, że jest najlepsza?
Albo Kasia Cichopek jest najlepszą polską aktorką?

P.S. Ona wogóle nie jest aktorką.. :]

Woda na młyn dla mnie.

Sobolewski - od kilku lat nie udzielił wywiadu w prasie o TV nie wspominając więc jak ty chcesz żeby on był ekspertem jak to jest człowiek z lasu.

Baszczyński - nie gra w kadrze od dłuższego czasu.
Człowiek lasu? Człowiekiem lasu też jest Cimoszewicz, a gdyby kandydował byłby prezydentem. Nie rozumiem więc Twojego toku rozumowania.
Baszczyński nie gra w kadrze teraz, ale grał u Leo. Hajty i Kowalczyka tam nie widziałem.

No ale grali w tych ligach , mieszkali w tych państwach , znają mentalność tych ludzi.

Ja też mieszkałem we Włoszech i chodziłem na mecze, to znaczy, że jestem ekspertem od Serie A?
-----------------------------------------------------

Moim zdaniem w tym studiu, powinni pracować: Kołtoń, Boniek, Michniewicz i jeszcze może Fedek. Reszta to dla mnie frajerzy. Siedzą nażelowani Bogowie piłki nożnej, którym się wydaje, że zdobyli nie wiadomo co. Najważniejsze dla nich jest jakim wynikiem zakończył się mecz tenisowy Bońka z Gianim.
I najlepsze tektsy np. Iwanova po meczu z Austrią do Hajty. Wam nigdy nie brakowała ambicji w meczach kadrowych, a ja się pytam co pokazał Hajto na MŚ w Korei, gdzie Koreańczycy objeżdzali ich jak chcieli, nie wspominając już o Paulecie. Jak się Hajto wypowiada to mnie coś trafia. Robią z niego takie Bóstwo, jak grałby przez 10 lat w Bracelonie w pierwszym składzie i nie wiadomo co jeszcze.
Jedynie, który mi się tam podoba to Boniek, bo sam był trenerem i wie co to znaczy. Najłtwiej jest siedzieć i krytykować.
Prawie w 100% popieram tą wypowiedź..
 
F 0

filweb

Forum VIP
odchodząc od studia sport polsatu, chciałbym wiedzieć, jaki stosunek mają osoby z tego forum do ewentualnej dalszej pracy Beenhakkera w naszym kraju. Na onecie laicy byli w ponad 70% za pozostaniem Holendra na stanowisku, jestem natomiast ciekaw Waszej opinii.

Z mojej strony wygląda to tak :

1) Euro 2008 to najgorsza impreza w wykonaniu Polski od wielu lat. Nasza repreza nie potrafiła nawet wygrać meczu, co wcześniej się nie zdarzało ( proszę nie pisać o meczu z Austrią, ponieważ bramka Rogera była tak samo przepisowa jak Vastica). Tym razem nie daliśmy rady będącym w najgorszej od wielu lat dyspozycji Niemcom, nie mającym nic poza atutem własnego boiska Austriakom oraz Chorwatom, którzy na pojedynek z Polską wystawili drugi skład.

2) Beenhakker popełnił ogromne błędy w selekcji. Tak jak już ktoś wcześniej napisał nie wziął Brożka, Jelenia, Wichniarka. Biorąc pod uwagę formę strzelecką tych napastników i porównując ją z dyspozycją snajperów, którzy pojechali na EURO, naprawdę nie ma co się dziwić dlaczego zdobyliśmy jedną bramkę w 3 meczach ( w dodatku nieprzepisową )

3) Beenhakkerowi wyszedł tak naprawdę jeden mecz - z Portugalią. Potem było już tylko gorzej - tutaj należy wymienic porażkę z Armenią, fatalną postawę z Kazachstanem (gdyby nie mecz życia Smolarka byłby najwyżej remis), bardzo szczęśliwy remis z Portugalią. Potem doszło bardzo złudne zwycięstwo z Czechami - wygraliśmy 2:0 mecz, w którym nie pokazaliśmy na tle rywala nic specjalnego. To właśnie to spotkanie wg mnie spowodowało ogólny spokój w kadrze, w pzpn i wśród kibiców. Nic bardziej mylnego

4) Nie wiem kto w Polsce wpadł na pomysł, żeby płacić astronomiczną gażę trenerowi, który NIGDY nie wygrał na żadnej międzynarodowej imprezie. Przypomnijmy, że kiedyś prowadził Holandię. Największe sukcesy Beenhakkera w trwającym już dobre 7 lat XXI wieku, to wg mnie bezbramkowy remisu T&amp;T z Anglią i właśnie pokonanie będącej w kiepskiej formie Portugalii w Chorzowie (? nie jestem pewnie czy tam w razie czego proszę o poprawkę)

podsumowując - kiepska selekcja, kiepska gra, warsztat trenerski z lat 80-tych. Nawet najwięksi fani Leo powinni sobie zrobić bilans - czy aby na pewno warto płacić mu takie pieniądze? Holender nie jest gorszym, ale nie jest też lepszym trenerem niż Engel czy Janas, natomiast jakiekolwiek porównywanie go do Kasperczaka mija się z celem.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Tez pomyslalem ze sie odniose do prowadzenia transmisji z Euro przez Polsat. Po pierwsze chcialem zaznaczyc ze na pewno Polsatowi udalo sie to Euro ze wzgledu na infrastrukture-czyli wyglad studia, reportaze, wejscia na wizje na czas itd. Jezeli mam powiedziec o stan komentatorow i ekspertow to dla mnie to jest po prostu masakra.

1.Hajto, Świerczewski, Kowalczyk, Iwan- oni nie maja pojecja o tym jak sie wypowiadac w TV, przede wszystkim nie sa w ogole obiektywni- jak mozna w taki sposob oscentacyjnie krytykowac naszych zawodnikow- Hajto krytykuje obrone- jakby w ogole nie pamietal co z nim mali Koreance lub Pauleta robili- jak dla mnie przebrzmialem nazwiska ktore w studiu znalazly sie tylko dlatego ze sa z Borkiem kolezkami a wiadomo ze Borek w Polsacie Sport jezeli chodzi o pilke ciagnie sznurki-totalna beznadzieja

2.&quot;Łączymy sie z murawa i Piotrem Świerczewskim&quot; jak to slyszalem to mi sie chciało zwracac. Atmosfera meczu a tu nagle anemiczny głos &quot;reportera&quot; Świerczewskiego-ktory nic do tej transmisji nie wnosil.

3.Trenerzy .Michniewicz to jeszcze jeszcze, ale Probierz tragedia. Co to za sztuka wymienic zawodnikow po kolei i pokazac dwie strzalki jak beda grac. Poza tym jak trener pilkarski nie umie poprawnie przeczytac jak sie nazywa zawodnik to cos jest nie takk. No i na koniec mmmmhhhhmmm, mmmhhhmmmm przez minute

4.Kolton, uwazam ze ma wiedze na temat pilki, ale zachowuje sie i wyglada jak zakompleksiony pedalek. Jezeli ktos tak oscentacyjnie na antenie daje do zrozumienia co mysli o LEo to dla mnie powinien miec wylot-ale wiadomo Mati nie pozwoli. Nie mam nic przeciwkio temu zeby dziennikarze wyrazali swoje zdanie-ale on jest komentatorem i powinien chociaz byc troszke obiektywny i nie dobijac kibicow.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak dla mnie Leo powinnien zostać na stanowisku ale trochę na innych zasadach. Dla niego jest to kolejna wielka impreza, na którą nie umiał przygotować optymalnie zespołu, tak więc należy sobie zadać pytanie czy uda mu się to zrobić na MŚ 2010? Po pierwsze należy ze sztabu wykluczyć Holendrów i zatrudnić Polaków bo kto zna lepiej polską piłkę jak nie polscy trenerzy. Leo musi być bardziej otwarty na uwagi ze strony Polaków bo jak narazie to on czuje się jak by był dla nas bogiem, czego nie powie to zaraz wielkie cytaty wielkiego Leo, trochę my go do tego przyzwyczailiśmy. Trochę więcej zaufania i współpracy z Polskimi trenerami, mniej panoszenia się i wszystko powinno pójść w dobrym kierunku. Zmiany w polskiej kadrze, m.in. czas Bąka dobiegł końca, trzeba znaleźć nowych liderów dla zespołu, bo nie ma co liczyć na Krzynówka i Żurawskiego gdyż jak widać na wielkich iprezach to na nich liczyć nie możemy. Trzeba wprowadzić nowe twarze, które zagoszczą w kadrze na dobre. Trzeba patrzyć perspektywicznie, gdyż za 4 lata mamy Euro2012 i jeśli chcemy tam odegrać jakąś rolę i nie skończyć gry na meczach grupowych to należy przeprowadzić, nie boję się użyć słowa, REWOLUCJĘ w polskiej piłce (być może to za duże słowo ale tak mi się wydaje).
Gwardia z Krzynówkiem i Żurawskim na czele powinna chyba zejść ze sceny a wg mnie należy powoli zwracać uwagę na takich jak:
-Majewski
-Damian Rączka
-Sebastian Tyrała
-S-Latef
Bo znowu się nie obejrzymy a ktoś uprzedzi naszych działaczy i potem będzie znowu historia a&#39;la &quot;podolski&quot;
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Do postu wyzej:
SZTAB SZKOLENIOWY REPREZENTACJI POLSKI
Leo Beenhakker
Dariusz Dziekanowski
Boguslaw Kaczmarek
Daniel Matusiak
Kazimierz Oleszek
Jan de Zeeuw
Jerzy Grzywocz
Wlodzimierz Dus
Marek Gadula
Andrzej Dawidziuk
widze tutaj tylko jednego Holendra (de Zeeuwa nie licze bo to rzecznik prasowy), wiec nie pisz bzdur, ze nalezy wykluczyc z kadry rodakow Leo.
 
Do góry Bottom