>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Co aktualnie oglądacie?

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
oraz dla zmotoryzowanych Drive.
To nie tylko. Choc to film w moim odczuciu dla zaawansowanych. FAbuła nie jest tu najwazniejsza bo jest banalna a najwazniejszy jest klimat filmu .
Owy feeling to mroczne filmy lat 80-tych , częsty pół mrok ukazywanie twarzy bohatera wlasnie z ciemnej , brudnej sceneri. Wielość kontrastów ukazanych w filmie tylko nadaje mu oryginalności lub raczej sprowadza do myślenia.
Cichy bohater mówiący pół zdaniami, monosylabami zaciekawia a nie irytuje. Jego poczynania wywołują dreszczyk.
Ogromnym plusem filmu jest scieżka muzyczna , która jest na rewelacyjnym poziomie idealnie wpasowana nie jeden z widzów sięgnie po soundtrack( nawet gdy na codzien podobnej muzy nie słucha).
Jeden z lepszych klimatycznych filmów roku- polecic można spokojnie.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja się z filmami chyba zatrzymałem na etapie szkoły, niestety nie mam czasu na oglądanie. Ale jak ktoś jeszcze nie widział to polecam Efekt motyla. Film może banalny i niektórzy nazwą go prostym, ale Ci którzy patrza głebiej i myślą trochę nad swoim życiem na pewno będą jeszcze na długo po obejrzeniu go wspominać. Wiem że 99% ludzi którzy to czytają oglądali ten film ale może ktoś nie oglądał i się zaciekawi.
 
lacoka 0

lacoka

Użytkownik
To nie tylko. Choc to film w moim odczuciu dla zaawansowanych. FAbuła nie jest tu najwazniejsza bo jest banalna a najwazniejszy jest klimat filmu .
Owy feeling to mroczne filmy lat 80-tych , częsty pół mrok ukazywanie twarzy bohatera wlasnie z ciemnej , brudnej sceneri. Wielość kontrastów ukazanych w filmie tylko nadaje mu oryginalności lub raczej sprowadza do myślenia.
Cichy bohater mówiący pół zdaniami, monosylabami zaciekawia a nie irytuje. Jego poczynania wywołują dreszczyk.
Ogromnym plusem filmu jest scieżka muzyczna , która jest na rewelacyjnym poziomie idealnie wpasowana nie jeden z widzów sięgnie po soundtrack( nawet gdy na codzien podobnej muzy nie słucha).
Jeden z lepszych klimatycznych filmów roku- polecic można spokojnie.
WORD! Zgadzam się z Twoją opinią. Warto wspomnieć kto jest reżyserem, a to nie byle kto. Nicolas Winding Refn to jak dla mnie czołówka europejskich filmowców. Spłodził trylogię Dealer&#39;a, jeśli ktoś lubi real life, gangsterski świat, polecam gorąco. Cała trylogia stoi na równym poziomie. Dodam jeszcze Valhalla Rising, świetna, niepokojąca produkcja ale skierowana do pewnego grona odbiorców. Być może już rekomendowana wcześniej, więc sorry.

Z kolei z rzeczy, które ostatnio oglądałem polecam &quot;Burke and Hare&quot;. Fajna komedia opowiadająca o dwóch kombinatorach, którym przyświecała idea &quot;jak tu zarobić, żeby się nie narobić&quot;. Akcja toczy się na przestrzeni XIX wieku w Edynburgu. Z jednej strony trochę zawiodłem się na tym filmie, patrząc na obsadę i ekipę, ale z drugiej nie mogę powiedzieć że czas przeznaczony na ten film był stracony. Pozdrawiam
 
lacoka 0

lacoka

Użytkownik
Kto oglądał nowego Sherlocka? Dla mnie obie części bomba, więc polecam! Guy Ritchie trzyma formę, zresztą jak Rob i Jude!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
&quot; Kevin sam w domu&quot; po raz piąty

Amerykańska stacja ABC Family ogłosiła, że realizuje piątą część serii &quot;Kevin sam w domu&quot;. Film &quot;Home Alone 5: Alone in the Dark&quot; zadebiutuje na antenie w grudniu w święta. Bohater w nowym domu podejrzewa, że nawiedzają go duchy. W przygotowane na nie pułapki udaje mu się jednak złapać coś innego - grupę złodziei.
Widzów piątej części czeka kilka niespodzianek. Nie zobaczą już chłopca o imieniu Kevin, tylko Finna, a zamiast Macaulaya Culkina - Christiana Martyna.

12-letni Martyn zagrał do tej pory w sześciu filmach, a najbardziej znany jest ze &quot;Snowmena&quot;. W &quot;Home Alone 5: Alone in the Dark&quot; zagra 8-letniego chłopca, którego przygody rozpoczną się w momencie, gdy dowie się o przeprowadzce rodziny ze słonecznej Kalifornii do domu w Maine.

Finn wierzy, że rezydencja jest nawiedzona, dlatego buduje w niej sieć pułapek na ducha. Podczas nieobecności rodziców wpadną w nie jednak inne ofiary - grupa złodziejaszków (Malcolm McDowell, Debi Mazar i Eddie Steeples). Co ciekawe - bohater podczas napadu nie będzie sam - towarzyszyć mu będzie jego siostra (Jodelle Ferland).

Próba ożywienia legendy

&quot;Home Alone 5: Alone in the Dark&quot; będzie próbował ożywić legendarny film &quot;Kevin sam w domu&quot; z 1990 roku, który stał się obowiązkową świąteczną propozycją stacji telewizyjnych na całym świecie.

Jeszcze na fali sukcesu pierwszej części powstał niemal tak samo popularny sequel &quot;Kevin sam w Nowym Jorku&quot; (1992). Jednak kolejne próby wskrzeszenia opowieści, już bez Culkina, okazały się niewypałami. Żaden z tamtych odtwórców (Alex D. Linz i Kevin McCallister) roli chłopca pozostawionego bez opieki rodziców nie zdołał osiągnąć tak wielkiej sympatii widzów.

Producenci - ABC Family i Fox TV - liczą, że uda się to całkowicie nowej historii z inną obsadą. Film wyreżyseruje Peter Hewitt (&quot;Garfield&quot;).

Tymczasem Macaulay Culkin próbuje zerwać z dziecięcym wizerunkiem Kevina. Ostatni jego projekt to artystyczny, niezależny film z 2011 roku - &quot;The Wrong Ferarri&quot;, który nakręcił muzyk Adam Green. W filmie fantasy obserwujemy Greena i jego zespół, gdy wyruszają w surrealistyczną przygodę. 70-minutowe dzieło nakręcono w całości telefonem komórkowym.
tvn24.pl

Taka ciekawostka ale jak już bez Macaulaya Culkina to nie ma szału :cool:.
 
M 0

michaelus

Użytkownik
ostatnio obejrzałem &quot;andromeda znaczy śmierć&quot; na podstawie książki o tym samym tytule. no wiadomo, do książki się nie umywa, ale fajnie się oglądało ????
 
Do góry Bottom