>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Club World Group

Status
Zamknięty.
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Mała poprawka do tematu się przyda ???? Bardzo mała różnica ale jednak ???? hah

Minimalna wpłata aby wypłacić to 21$
Maksymalna wypłata z tej promocji GAZETTE25 to 125$
Należy przesłać dokładne skany dokumentów(Dowód + Rachunek)
Nie posiadam niestety informacji co do formularza zlinkowanego w 1 poscie tematu
Niestety zapomniałem skopiować dokładne info od &quot;Lyndia&quot; z Live Chat, a na Maila kopia mi o dziwo nie przyszła. A szkoda.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Max wypłata z tych kasyn z bonusów nd to 5x bonus jaki się otrzymało?
Jaką metodą lepiej wpłacać te 20$ żeby później wyplacić p24 czy mb?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dzięki.No to zdecydowanie zlecę wypłatę na MB ????
Gdy wpłacę pieniądze tą opcja p24-by Skrill to odblokują mi wypłatę na Skirlla?
Skorzystałem z kodu na 50$ rozumiem ze teraz po wpłacie 20$ depozytu żeby wypłacić maxymalną kwotę 250$+depozyt musze zlecić 320$,reszta przepadnie tak? ????
EDIT:
Ten formularz potwierdzający z 1 postu jest aktualny i dalej go wymagają?
Trzeba wypełniać miejsca odnośnie numerów kart i kont na jakie zlecamy wypłatę?
Jak wpłacam/wypłacam na MB musze to w ogóle wypełniać?
 
M 8

matryks20

Użytkownik
Mam pytanie, czy wygrana z tej promocji &quot;gazette25&quot; jest okreslona czasowo, udalo sie obrocic, i mam te 125 $ moge sie zajac wyplata za jakis czas np. miesiac lub dwa ? czy gdzies w regulaminie jest zapis o terminie wyplaty tego lub cos w tym stylu ? Nie chcialbym niemilej niespodzianki w postaci takiej, ze wejde sobie za 2 tygodnie w celu wyplaty a kasa zniknie a ja zrobie wielkie oczy 0.o ?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Hola hola ;) Jeśli wszystkie kasyna tej sieci są spoko to jak wytłumaczycie tą sytuację i czy pomożecie mi wygrać tą sprawę z kasynem? ;) Chodzi o Manhattan Slots.
#1

#2

#3


Nie no kabaret, kabaret ???? Już miałem wpłacać pieniądze i dobrze, że pierw zagadałem na LC ...
 
D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
Mam pytanie, czy wygrana z tej promocji &quot;gazette25&quot; jest okreslona czasowo, udalo sie obrocic, i mam te 125 $ moge sie zajac wyplata za jakis czas np. miesiac lub dwa ? czy gdzies w regulaminie jest zapis o terminie wyplaty tego lub cos w tym stylu ? Nie chcialbym niemilej niespodzianki w postaci takiej, ze wejde sobie za 2 tygodnie w celu wyplaty a kasa zniknie a ja zrobie wielkie oczy 0.o ?
spokojnie nie powinno Ci zginąc- ja też czekałęm prawie 2 mies zanim się za to zabrałem ale wypłaciłem
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Dzięki.No to zdecydowanie zlecę wypłatę na MB ????
Gdy wpłacę pieniądze tą opcja p24-by Skrill to odblokują mi wypłatę na Skirlla?
Skorzystałem z kodu na 50$ rozumiem ze teraz po wpłacie 20$ depozytu żeby wypłacić maxymalną kwotę 250$+depozyt musze zlecić 320$,reszta przepadnie tak? ????
EDIT:
Ten formularz potwierdzający z 1 postu jest aktualny i dalej go wymagają?
Trzeba wypełniać miejsca odnośnie numerów kart i kont na jakie zlecamy wypłatę?
Jak wpłacam/wypłacam na MB musze to w ogóle wypełniać?
1. Przecież niżej masz opcję wpłaty Skrill-Moneybookers, nie wiem dlaczego chcesz kombinować przez P24.
2. Maksymalnie możesz zlecić tak jak napisałeś 320$, za resztę możesz ponabijać punkty które można wymienić na gotówkę.
3. Tak wymagają tego formularzu, najlepiej zweryfikować od razu wszystkie kasyna w których ma się konto.
4. Wypełniasz pola: tam gdzie masz do wpisania login, personal details oraz sinature i date.
Tak z ciekawości, który slot dał Ci taką ładną wygraną? pozdro
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Z tym wiekiem, ze uczen student to faktycznie dziwne, nie mozna pominac tego faktu ? poprostu przemilczec sprawe ?
To jest bardzo śmieszne! I najlepsze że &quot;Polka&quot;? Lub Pani ogarniająca &quot;Polski&quot; język zadała pierwsze pytanie czy jestem uczniem czy pracownikiem i po prostu zrobiła taki bezczelny, bo inaczej tego nie ujmę myk. Ludzie to są jednak skur... i inaczej tego nie określę. Wiadomo, że dla ucznia w moim wieku 150zł od ręki tak przydałoby się ogromnie ;) A to jest sprawa bezczelna. ???? Dla Manhattan Slots.
 
M 8

matryks20

Użytkownik
Także najlepiej robic za bezrobotnego, ni pracuje ni sie uczy, przeciez nikt nie bedzie chcial skanu kwita, z urzedu pracy ? moge sie mylic ?
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Mylisz sie . Przechodziłem weryfikacje w HN i czegoś takiego to jeszcze na oczy nie widziałem, mnóstwo pracy było przy tej weryfikacji w każdym razie trzeba ostro wykluczać to że jest się studentem oraz zapewniać że pracuje na pełny etap przy czym wymagają skanów pasków z wypłaty czy pitów . A i mam pytanie właśnie odnośnie tej grupy to czy jeśli wypłacałem z Highnoon to moge też próbować z innego kasyna ich grupy ?
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Mylisz sie . Przechodziłem weryfikacje w HN i czegoś takiego to jeszcze na oczy nie widziałem, mnóstwo pracy było przy tej weryfikacji w każdym razie trzeba ostro wykluczać to że jest się studentem oraz zapewniać że pracuje na pełny etap przy czym wymagają skanów pasków z wypłaty czy pitów . A i mam pytanie właśnie odnośnie tej grupy to czy jeśli wypłacałem z Highnoon to moge też próbować z innego kasyna ich grupy ?
A jak nie pracuję? Skąd mam wziąć ten skany? Depozyt już wpłaciłem...
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
U mnie weryfikacja w HN trwała kilka godzin bez żadnych problemów. Nie wiem od czego to zależy ale ja nigdy nie spotkałem się z niczym nieprzyjemnym ze strony Club World Group. Oczywiście że możesz próbować w innych kasynach z tej grupy. Co do problemu wypłaty z Manhattan to jak dla mnie sprawa jest jasna, został złamany punkt regulaminu który zaakceptowałeś (fakt że głupi punkt), a co za tym idzie mogą zrobić z Twoim kontem co tylko chcą.
pokeromaniak: nie przejmuj się, wyślesz im dowód, jakiś skan z adresem oraz Veryfication form i konto będzie zweryfikowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom