>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Dołączył
11/2012
Posty
31
Czy jakikolwiek gracz strzeli z przewrotki/nożyc? kurs na betsafe 7,5
Myślę, że można pograć i to za więcej niż 10 plnów ????
 
navent 83

navent

Użytkownik
Dołączył
03/2010
Posty
680
Miasto
Bydgoszcz
Mam pytanie odnośnie zakładów na zawodnika meczu podczas Euro. Wybór odbywa się tak jak na MŚ na stronie uefa.com?
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Dołączył
12/2012
Posty
280
Unibetowa bomba jak dla mnie:
Thomas Muller strzeli więcej bramek niż reprezentacja Irlandii Płn @ 2.5

Irlandczycy to zespół, któremu ciężko będzie o wyjście z grupy. Mecz z Polakami będzie typowym meczem walki. Nie ma pewności jak wygląda sytuacja z Lafferty&#39;m, który jest jedynym jako tako snajperem w tej reprezentacji. Nie zakładam, że strzelą coś Niemcom, bo przy ich stylu prowadzenia gry to raczej faworyci będą trzymać posiadaniem 70+% spotkanie w szyku. Trzeci mecz i kto wie czy nie ostatni z Ukariną zależeć będzie od sytuacji w grupie. Niemcy jakby nie grali zawsze wysoko na turniejach. Muller zapewne wykonawcą rzutów karnych, zawodnik turniejowy który przechyla szalę zwycięstw w wielu spotkaniach. Pamiętajmy, że Niemców czeka lekko 5-6 spotkań a Irlandczyków 4 maksymalnie. Pamiętajmy też jaki styl gry prezentują Niemcy, a jaki Irlandczycy. Jak dla mnie świetny kurs.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dołączył
02/2012
Posty
1890
Czas rozliczyć długoterminówki

Fraser Forster zostanie powołany na EURO @ 2,70 Betsson ✅
Danny Welbeck zostanie powołany na EURO @ 3,50 Betsson ⛔
Phil Jagielka NIE zostanie powołany na EURO @ 3,50 Unibet ✅
Pozostałe typy, które podawałem jeszcze nierozliczone, ale mam nadzieję, że nie przytrafią się komuś kontuzje, tak jak Welbeckowi, który był pewniakiem. Forster jest powołany, Jagielka nie, nie podawałem tutaj Walkera✅, ale grałem, że pojedzie. No i dziś jeszcze polecam Drinkwatera ⛔. Żałuję, że nie pograłem Rose&#39;a jak był kurs 10,00
Zawodnik rozpocznie mecz - Eric Dier NIE @ 5,00 Bet365 ⛔
Zawodnik rozpocznie mecz - Jack Wilshere NIE @ 2,25 Bet365 ✅
Zawodnik rozpocznie mecz - James Milner TAK @ 4,00 Bet365 ⛔
Zawodnik rozpocznie mecz - Jordan Henderson TAK @ 2,50 Bet365 ⛔
Zawodnik rozpocznie mecz - Raheem Sterling TAK @ 3,00 Bet365 ✅

Kolejne

Polska - najlepszy strzelec - Arkadiusz Milik @ 6,50 Unibet

Na Euro zagramy prawdopodobnie te 3-4 mecze. Wiadomo, że w dłuższej perspektywie czasu to Lewy zdobywa najwięcej bramek dla naszej reprezentacji, jednak na tak krótkim dystansie 3-4 meczów najlepszym strzelcem może być ktokolwiek, komu akurat wyjdą te mecze. Stawiam na Milika, dlatego że jest to napastnik, drugi nasz najlepszy strzelec, udowodnił w reprezentacji i w klubie, że potrafi strzelać. Milik w eliminacjach zdobył prawie połowę mniej bramek niż Lewy, jednak nie umniejszając nic Lewemu, niemal połowę tego dorobku nabił sobie na meczach z Gibraltarem i z Gruzją, w końcówce spotkania. Biorąc pod uwagę wagę zdobytych bramek, czyli bramki otwierające mecz i te decydujące o końcowym wyniku, to wygląda to bardzo podobnie u obu piłkarzy. Wg mnie 6,50 to fajny kurs na Milika i warto to zagrać.


Niemcy nie dotrą do ćwierćfinału @ 3,20 Unibet

Nie wiem czy ktoś też to zauważył, ale w ostatnich kilkunastu latach często tak bywa, że zespół, który wygrał na ostatnim wielkim turnieju słabo radzi sobie na kolejnym.

MŚ 1998
Francja

EURO 2000
Francja

MŚ 2002
Francja nie wychodzi z grupy, wygrana Brazylia

EURO 2004
Francja odpada zaraz po wyjściu z grupy, wygrana Grecja

MŚ 2006
Grecja nie awansowała na MŚ, Brazylia odpada w ćwierćfinale, wygrana Włochy

EURO 2008
Grecja nie wychodzi z grupy, Włochy odpadają zaraz po wyjściu z grupy, wygrana Hiszpania

MŚ 2010
Włochy nie wychodzą z grupy, wygrana Hiszpania

EURO 2012
Wygrana Hiszpania

MŚ 2014
Hiszpania nie wychodzi z grupy, wygrana Niemcy

Tak mniej więcej to wygląda. Po wygraniu MŚ Niemcy spuścili nieco z tonu i w eliminacjach potrafili tracić punkty. Wydaje mi się, że obecna reprezentacja jest słabsza od tej, która zdobywała MŚ. Trudno sobie wyobrazić, żeby Niemcy nie wyszli z grupy, tym bardziej, że teraz wyjść mogą nawet 3 drużyny, jednak mimo to stawiam, że do ćwierćfinału nie wejdą po kursie 3,20.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dołączył
08/2011
Posty
775
Na Betsson był zakład czy zawodnik strzeli bramkę przy pierwszym kontakcie z piłką.
Czy przypadkiem Duda tego nie zrobił?
W powtórce widać,że uderza z pierwszej,ale może przyjmował piłkę przed rozpoczęciem tej akcji,orientuje się ktoś?
No i dla mnie zakład pewniak - jak Polska straci bramkę to Szpakowski powie &quot; Jeden, jedyny błąd&quot; nie ma tego u żadnego buka,ale w którymś meczu na pewno powie to irytujące stwierdzenie ????
Co do Lewandowskiego to raczej będzie faulowany więcej niż raz,jak inaczej mieliby go powstrzymać jak nie twardą grą?
E:Kurs na te faule już 1,35 ????
 
P 22

polasios

Użytkownik
Dołączył
04/2014
Posty
28
Póki co w 5 spotkaniach turnieju tylko raz został pokryty over 9,5 celnych strzałów na bramkę (w meczu Walia - Słowacja, 10 strzałów). Po pierwszej połowie meczu Polska - Irlandia też zapowiada się, że będzie poniżej.
Edit: W meczu Polski też było under.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dołączył
11/2015
Posty
224
Ktoś chyba wyżej pisał o zakładzie na to, że kibic wbiegnie na murawę, jakieś zdjęcie już krąży z chorwatem cieszącym się razem z piłkarzami.