>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Chiny/CBA

Status
Zamknięty.
F 24

fibak90

Użytkownik
Zhejiang Chouzhou Golden Bulls-Qingdao Double Star Eagles Over 240 1.943

No to startujemy najlepsza według mnie liga jesli chodzi o granie tego typu zakladów ,linia wystawiona przez Pinnacle na pierwszy rzut oka wydaje sie wrecz nieprawdopodobna,ale czy aby napewno moim zdaniem w tym meczu wszystko wskazuje na to że linia zostanie spokojnie pokryta:grin:
26.12. 12:35
Zhejiang
Shandong
120 : 111

24.12. 12:35
Jilin
Zhejiang
121 : 108

21.12. 12:35
Beijing
Zhejiang
128 : 117

19.12. 12:35
Zhejiang
Zhejiang Guangsha
115 : 127

17.12. 12:35
Shanghai
Zhejiang
129 : 101
ostatnie 5spotkan Zhejiang

26.12. 12:35
Bayi Rockets
Qingdao
103 : 104

24.12. 12:35
Qingdao
Guangdong
100 : 120

21.12. 12:35
Qingdao
Dongguan
112 : 96

19.12. 12:35
Jiangsu
Qingdao
115 : 133

16.12. 12:35
Jiangsu Tongxi
Qingdao
87 : 112
ostanie 5 spotkan Qingdao

W ostatnim spotkaniu tych zespołów padło aż 260pkt i myśle że dziś będzie podobnie jak pokazują ostatnie mecze tych zespołów widać ewidentnie że są to zespoły wybitnie ofensywne zreszta w tej lidze mało kto przywiązuje wage do defensywy prezentując radosną koszykówke według zasady kto więcej rzuci ten wygra miałem okazje często oglądać tą lige na streamach i naprawde tempo akcji jest tam oszałamiające jeśli dziś nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego ta linia powinna zostać pokryta gdyż tak jak pisałem wyżej spotykają sie zespoły które poprostu uwielbiają rzucać;]:]
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Pisze jeszcze raz może tym razem nikt nie skasuje mojego posta

Kolejny mecz w Chinach:

Foshan - Bayi Rockets

Suma pkt under 208,5 Kurs: 1.80

oraz ten sam mecz AH2(+20.5)

Kurs: 1.80

Ostatnie spotkania tych zespołów pozwalają wierzyć w trafność typów
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Jiangsu Tongxi - Liaoning

Typ: AH2(-17.5) Kurs: 1.85

Ekipa gości jako lider tabeli nie powinien mieć problemów z wygraną.Zasadnicze pytanie ile pkt różnicy uda się im wypracować.Ostatnio również grałem tą ekipe,mecz wygrali różnicą 26 pkt tak więc licze,że te min.18 pkt nie stanowi problemu,a jak będzie to już wkrótce się okaże.Mecz już za trochę ponad godzine!
wynik: 107:127 ✅✅✅
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z kolejnym meczem lidera tabeli:
Jiangsu - Liaoning
Typ: AH2(-16.5) Kurs: 1.80
Trzeci raz ide w strone ekipy Liaoning i mam nadzieje,trzeci raz się nie zawieźć;-)
Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się 28 pkt zwycięstwem faworyta więc trochę zapasu tu mamy,a goście są ostatnio wyjątkowo ofensywnie nastawieni do gry tak więc problemów z wynikiem nie powinno być żadnych!
Widze tu kolejny zysk na &quot;skośnej&quot; koszykówce

Wynik: 112:121 ⛔⛔⛔
Tym razem trochę brakło :-(
 
M 1

mateoboss10

Użytkownik
Qingdao - Jilin H-7.5 1.70 Typ:1 ✅
Mecz jutro już o godzinie 9.00. Kieruję się w stronę gospodarzy ze względu na ich formę u siebie, jeśli wygrywają to handi 7.5 zostaje zawsze pokryte, natomiast drużyna Jilinu na wyjeździe pcha tylko ekipy z dolnej połówki tabeli. H2H na korzyść gospodarzy.
Foshan - Zhejiang Guangsha over 218.5 1.73 Typ: 2 ✅
Obie ekipy jedne z najbardziej overowych teamów CBA. Pułap 219 pkt w 90% realizowany przez obie drużyny co kolejkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 24

fibak90

Użytkownik
Bayi Fubang Rockets vsChongqing Flydragon over 204 .5 kurs 2.05 Pinnacle
Ostanio porażka na całej lini jutro postaram się to nadrobić z nawiązką. Spotkanie 18 i 20 ekipy ligi Chińskiej typ swoj ukierunkowuje głownie postawie drużyny gości która poprostu lubi rzucać na ostatnie 10 meczów wyjazdowych tą linie przerzucali 9 krotnie tylko raz padło mniej punktów w meczu z ich udziałem.Goście mają w swych szeregach Willie Warrena zdobywającego średnio 37.3 pkt na mecz który uwielbie szybką gre a z taki, rywalem powinien jeszcze wyśróbować tą średnią.Gospodarze to natomiast ekipa ewidentnie underowa co pewnie buki wzieły pod uwage wystawiając tą linie ostatnie 10 meczy to tylko 3 spotkania w których ta linia została przekroczona ale jutro spodziewam sie otwartego meczu i dużej ilości pkt .Ostatni ich mecz to 223 pkt i sądze że jutro będzie podobnie;]

Beijing Shougang Ducks vsFujian SBS Sturgeons over 219 kurs 2.00
Dorzucam drugie spotkanie z mojej ulubionej ligi.Spotkanie gospodarze ze stolicy zajmujących obecnie 7 pozycjie w ligowej tabeli z 15 zespołem .Typ swój opieram głownie na tym że ekipa gości w swoich wyjazdowych meczach traci bardzo duzo punktów z ostatnich 10 spotkań ta średnia to około 119,4 pkt straconych na mecz a więc bardzo dużo ,myśle że w meczu z drużyną ze stolicy tą średnią jeszcze sobie popsują oczywiście Fujian to nie jest jakas super wybitna drużyna jeśli chodzi o zdobywanie punktów ale dziś swoje rzucą i linia zostanie pokryta
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Po przerwie wracamy do krainy &quot;wesołej&quot; koszykówki
Dziś tylko jedno spotkanie:
Zhejiang Chouzhou - Chongqing
Typ: poniżej 240,5 Kurs: 1.80 (STS)
Pojedynek 15 drużyny w tabeli z jej outsiderem.Długo się zastanawiałem nad linią wystawioną przez buków.Gdyby była ona niższa pewnie bym na wdechu typował,a tak...ostatnie spotkanie tych drużyn było na granicy limitu(116:120) więc pewnie stąd tak wysoka linia.Powiem tak: jeśli mecz będzie według scenariusza(czyt.zwycięstwo gospodarzy),jeśli nie przytrafi się dogrywka to nie powinny drużyny uzbierać więcej niż 240pkt dlatego właśnie ide w tą stronę

wynik: 142:119 ⛔⛔⛔

Jednak Kolega Fibak miał racje :-(
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Po przerwie wracamy do krainy &quot;wesołej&quot; koszykówki
Dziś tylko jedno spotkanie:

Zhejiang Chouzhou - Chongqing

Typ: poniżej 240,5 Kurs: 1.80 (STS)

Pojedynek 15 drużyny w tabeli z jej outsiderem.Długo się zastanawiałem nad linią wystawioną przez buków.Gdyby była ona niższa pewnie bym na wdechu typował,a tak...ostatnie spotkanie tych drużyn było na granicy limitu(116:120) więc pewnie stąd tak wysoka linia.Powiem tak: jeśli mecz będzie według scenariusza(czyt.zwycięstwo gospodarzy),jeśli nie przytrafi się dogrywka to nie powinny drużyny uzbierać więcej niż 240pkt dlatego właśnie ide w tą stronę
Fakt jest taki ze linia bardzo wysoka ale goscie traca mase punktow na wyjazdach i dzis ze130 tez straca a ze gospodarze lubia otwarty basket takze dzis sporo straca mysle ze ponad 100 a wiec wszytko mozliwe jesli chodzi o ten typ ja tu gram w strone overa
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Kolejny dzień ze &quot;skośną&quot; koszykówką
Pierwszy typ to spotkanie lidera tabeli
Liaoning - Dongguan
Typ: powyżej 218.5 Kurs: 1.80(STS)
No cóż lider tabeli wraca na swoje śmieci.Zastanawiałem się tutaj na handi ale koniec końców stawiam jednak na ilość pkt.W ostatnim ich spotkaniu(listopad 2014) było 119:113 więc dlaczegóż dziś miałoby być gorzej?Liaoning nie schodzą poniżej pewnej wartości tak więc przy odpowiednim zaangażowaniu gości typ powinien być trafiony

Wynik: 124:117 ✅✅✅

Tu wszystko tak jak należy
Drugie spotkanie to:
Beijing - Foshan
Typ: powyżej 226.5 Kurs: 1.80
Typ musze przyznać lekko ryzykowny.Linia ustawiona przez buków dość wysoko(jeśli można tak mówić o koszu z dalekich Chin).Wracając do wcześniejszych meczów niewiele nam to powie gdyż w październiku było 85:89(skromniutko) natomiast już miesiąc później ekipy grały na serio i skończyło się wynikiem 120:118(co ja bym dał żeby i dziś tak było).Punkt zaczepienia to marny ale licze po prostu na bardzo otwartą gre z obu stron

Wynik: 109:94 ⛔⛔⛔

Niestety druga i czwarta kwarta w wykonaniu gości słabiutka :;/:
 
neil 5

neil

Użytkownik
Jilin - Fujian 2 @17
Pojęcia o tej lidze koszykówki to nie mam w sumie z koszykówką też jest mi zbytnio nie po drodze. Bardziej udaję się tutaj na czuja, po prostu wszedłem dziś w ofertę i tak mnie jakoś natchnęło by zagrać ten typ. Patrząc na kursy nie ma szans powodzenia ale kursy nie grają. Jeśli nie zagram na pewno bd żałował jakby jakimś cudem to weszło. Gram mocno skromnie ale dla zaspokojenia sumienia, może to był głos z góry? ???? Pozdrawiam
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Liaoning - Guangdong
Typ: powyżej 216.5 Kurs: 1.85
Mecz na szczycie Chińskiej ligi koszykarskiej.Dwie drużyny zajmujące najwyższe miejsca w ligowej tabeli.Zapewne będzie to otwarty meczyk z dużą ilością punktów.Trochę dziwi tak niska linia dlatego korzystam i oczywiście POLECAM!
Wynik: 111:114 ✅✅✅

Uwielbiam takie perełki bukmacherskie :grin:
 
P 7

ponecior

Użytkownik
Sichuan - Beijing ⛔

Typ: Powyżej 210.5 Kurs: 1.925

W ich bezpośrednim pojedynku który odbył się 26.11.2014 Beijing wygrało 130:96, Sichuan jest to drużyna która jak gra z wyżej notowanymi rywalami od siebie to traci sporo punktów, aczkolwiek mają w swoich szeregach też zawodników którzy potrafią rzucać, więc może to być ciekawe spotkanie i mam nadzieję, że będzie obfitujące w sporą ilość punktów.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Koszykówka
China - Basketball Association
09/01/2015 12:35
Mecz - Suma punktów
Shanx*i Zho*ngyu *Brave* Drag*ons
-vs-
Zheji*ang C*houzh*ou Go*lden *Bulls
Total Points: 240
Powyżej
@ 1.934


Jak co piątek praktycznie w samo południe czasu polskiego dojdzie do spotkania w mojej ulubionej lidze chińskiej.Gospodarze walczą o play off natomiast goscie o nic ich bilans na wyjazdach jest tragiczny 1 zwycięstwo przy 13 porażkach w przeciwieństwie do Shanxi które legitymuje się bilansem 12-2.Jednak ja nie będe się tu kierował typem na czyjeś zwycięstwo tylko tym co najbardziej lubie czyli ilością punktów oddsmakerzy wystawili linie aż 240pkt czyli bardzo wysoką średnio 60 pkt na kwarte musi paść żeby typ miał szanse powodzenia ja uwazam że dziś tak będzie .Argumenty przemawiające za w swoich ostatnich 10 meczach gospodarze u siebie rzucali średnio 117pkt nie jest to może jakiś porywający wynik jak na tą lige ale scisła czołówka dziś tą statystyke sobie poprawią bo spotykają sie z Zhejiang czyli jeźdzcami bez głowy tracącymi średnio 131pkt w meczach wyjazdowych w CBA czyli bardzo dużo.Myśle że Shanxi dzis rzuci około 140 pkt goście ponad 100 rzucą spokojnie i typ wejdzie
5/10
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Bayi Rockets - Liaoning
Typ: powyżej 204,5 Kurs: 1.80
Wracamy do Chin na następną kolejkę tamtejszej ligi koszykarskiej mężczyzn.
Spotkanie mojej ulubionej drużyny, lidera tabeli Liaoning z 16 tabeli Bayi Rockets.
Tym razem zaskoczyła mnie linia wystawiona na to spotkanie.Fakt,że gospodarze ostatnimi czasy nie są wstanie przekroczyć magicznej liczby 100 pkt w meczu ale Liaoning nie schodzi poniżej pewnego poziomu.Średnio ok 115 pkt można liczyć w ich wykonaniu,a że na obronie też zbytnio się nie skupiają to licze,że te &quot;skromne&quot; 205 pkt mecz nam dostarczy i typ będzie można rozliczyć jako trafiony!

Wynik: 75:94 ⛔⛔⛔
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Koszykówka
China - Basketball Association
13/01/2015 12:35
Mecz - Suma punktów
Fosha*n Lon*glion*s
-vs-
Qingd*ao Do*uble *Star *Eagle*s
Total Points: 236
Powyżej
@ 1.925
Dobra lecimy dalej kolejny dzień kolejne możliwości jak to mówią .Moja ulubiona liga nie daje o sobie zapomnieć i dziś oferuje nam kolejne spotkanie i mam nadzieje poraz kolejny na nim zarobić ale przejdźmy do rzeczy. Spotkanie 3 i 10 ekipy ligi o ile goście są już prawie pewni play off o tyle gospodarze wiekszych szans na wejście do 8 nie mają raczej.Kusiło mnie w tym meczu zagrac coś w kierunku Foshan ale skupie się na tym co mi najlepiej wychodzi czyli liczbie punktów,chociaż mam dziwne przeczucie że gospodarze mogą nawet wygrać.Foshan do tej pory rozegrało 15 spotkań w roli gospodarza i rzucili w nich średnio 120pkt na mecz czyli sporo Qingdao natomiast w 16 spotkaniach na wyjeździe rzucało średnio prawie 115 pkt czyli oddsmakerzy linie ustawili bardzo dobrze w tym przypadku jeśli chodzi o suche statystyki .Ale mnie do grania na over skłoniły 2 rzeczy ostatnie spotkania tych 2 ekip w 2014 roku czyli najbardziej miarodajne w ktorych padło odpowiednio 237 i 242pkt czyli linia została pokryta oraz to że ten mecz tak naprawde nie ma stawki,ktoś może powiedzieć że oba zespoły jeszcze grają o coś bo tak faktycznie jest ale to tylko teoretycznie bo goście awans do play off mają praktycznie pewny a gospodarze niby wciąż mają szanse bo tak naprawde to ponad 20 kolejek jeszcze zostało do rozegrania ale dziś spodziewam sie otwartego meczu i sporej ilości punktów i zwycięstwa gospodarzy którym w tym spotkaniu będe kibicował.
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Kolejna kolejka &quot;fantastycznej&quot; koszykarskiej ligi Chin
Tym razem daje odetchnąć ekipie Liaoning.Swój wzrok kieruje tym razem na pojedynek:
Xinjiang Flying Tigers - Zhejiang Lions
Typ: powyżej 216.5 Kurs: 1.85
Pojedynek można powiedzieć sąsiadów w tabeli.Gospodarze zajmują 7 pozycje natomiast goście są 2 oczka wyżej.Obie ekipy lubią rzucać spore ilości punktów więc tak skromna linia wystawiona przez buków powinna być spokojnie pokryta.
Zhejiang w ostatnich spotkaniach praktycznie nie schodzą poniżej 100 pkt,a gospodarze chcąc myśleć o odniesieniu zwycięstwa nie mogą pozostać bierni.
Widze tu otwarty basket obfitujący w duże ilości punktów po obu stronach.

Wynik: 110:96 ⛔⛔⛔

Ech słabiutka 4Q i po ptokach
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Guangdong-Jiangsu Tongxi
u mnie dzisiaj ten mecz na rozpisce over 216
/Guangdong119-99Jiangsu Tongxi4 min do końca over...dziekuje
wynik końcowy Guangdong125-112Jiangsu Tongxi

ponizej link do wynikow obu druzyn ..........
http://www.wyniki.com/mecz/Uw5phJBd/#h2h;overall
Jest to mecz lidera z duzyna ktora przecietnie a nawet słabo spisuje sie w rozgrywkach
Jiangsu Tongxi
Lider po serii meczów z mocnymi druzynami mn . Liaoning .Shanxi .
Xinjiang bedzie mial okazje u siebie przecwiczyc gre z jedna z najsłabszych druzyn(nastepny mecz podobnie ) licze ze pozwoli sobie na radosna gre bez wielkiego akcentu na obrone .Druzyna gości sr punktowa na wyjazdach ponad 102 punkty wielcy w meczach z ta druzyna pozwalali sobie na rzucenie mn 110,128 ,101 ,128 punktow a wiec w wiekszości sporo przy sporym hand over powinien byc zaliczony w IV kwarcie ok 9 min co gram i zycze powodzenia
ps. drugim meczem ktory rozkładam jest

Chongqing -Jilin (-19.5) 1 rozpisze za chwile Chongqing Dragons103-113Jilin wynik końcowy
dziekuje za uwage tyle z kosza na dzis chińskiego do piątku
http://www.wyniki.com/mecz/8OGyfusp/#
 
jozzy22 618,1K

jozzy22

Użytkownik
Po dłuższej przerwie wracamy do Chin.
Tym razem dwa typy:
Jilin - Shanxi
Typ: 235.5 powyżej Kurs: 1.85
Wysoko ustawiają linie spece bukmacherscy ale do tego zdążyłem się przyzwyczaić gdy na parkiet wychodzi ekipa Jilin.Są to fachowcy w dużych zdobyczach punktowych zwłaszcza gdy mecz rozgrywają w swojej hali.Goście również wiele nie ustępują rywalom w tym temacie.100 pkt nie powinno być dla nich problemem a reszte już zrobią gospodarze aby typ był trafiony
Wynik: 135:91 ⛔⛔⛔

Jilin na swoim poziomie.Fatalna 3Q w wykonaniu gości i kupon wtopa

Drugie spotkanie to:
Zhejiang Lions - Liaoning
Typ: powyżej 220.5 Kurs: 1.80
Obie ekipy mocno overowe.Duże ukierunkowanie na atak natomiast małe skupienie na obronie.Średnia zdobycz punktowa to grubo ponad 100 tak więc spodziewam się atrakcyjnego widowiska z dużą ilością punktów.220 powinno tu być przebite bezproblemowo zwłaszcza,że gospodarzom będzie zależało na zwycięstwie.Nadal nie są pewni utrzymania się w 8 a chcąc pokonać lidera trzeba się wznieść na wyżyny swoich umiejętności.Typ jak najbardziej godny polecenia.Ja gram bez wahania!

Wynik: 120:113 ✅✅✅

Tu zgodnie z przewidywaniem.Wynik grubo nad linią buków
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom