>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Chiny/CBA

Status
Zamknięty.
R 8

remigiush

Użytkownik
na dzisiaj dwa meczyki
Qingdao - Sichuan(+20,5)
z tego co wyczytałem na http://www.cba.gov.cn/
druzyna Syczuan wzmocniła sie a ponadto do druzyny wrocilo dwoch podstawowych zawodnikow po kontuzji na tym tylko opieram ten typ
90 sekund ostatnie 3 proste straty jak w gimnazjum szkoda klawiatury 104-82 takie rzeczy tylko w Chinach po zakonczeniu meczu na wniosek komisarza dwa wolne syczuan i hand zrobiony ale masakra....
Guandong - Jiangsu(+22,5) opis póżniej 124-94 brak słów
ps. trzecim a nawet drugim miał byc mecz
Shandong-Chongqing Dragons
ale kursy oszalały wiec cos chyba na rzeczy ( hand na 19,5ew over 208 ) pisano ze Warren niedysponowany ale dzisiaj jest uwzgledniony w kadrze wiec jadziemy z Dragonami razem na jednym wózku 114-88
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
12:35
CHINY CBA
PEKIN - XINJLIANG
PEKIN -8 1.9

10/10
✅✅✅ 115-106

Różnica pomiędzy tymi ekipami jest kolosalna, kto troche ogląda skośnookich pewnie zdaje Sobie z tego sprawe, handicap dość niski, myśle że na double digit się skonczy jesli chodzi o wygrana Pekinu, niech nikogo nie zwiedzie to iż w tabeli ekipa XINJLIANG jest tylko pozycje niżej, taka linia to promocja
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Jilin - Xinjiang
Typ: powyżej 221,5 Kurs: 1.85
Powiem szczerze,że gdy zobaczyłem tą &quot;skromną&quot; linie wystawioną przez buków to bez wahania pisze się na ten typ.Gospodarze jak zwykle zakończą grubo ponad 120 pkt w meczu oto się nie boję.Pozosaje kwestia by goście dotrzymali im w miare kroku.
Podstawy ku temu są gdyż ekipa Xinjiang jest cały czas w grze o czołową 8 ligi tak więc mecz zapowiada się interesująco pod względem liczby zdobytych punktów!Widze tu mocno overowe spotkanie!
Wynik: 113:109 ✅✅✅
Uff.... ledwo weszło no ale grunt że weszło
No i standardowo drugie spotkanie:
Liaoning - Beijing
Typ: powyżej 214.5 Kurs:1.85
Nie byłbym sobą gdybym odpuścił sobie grę na ekipe Liaoning. Pojedynek drugiej drużyny w tabeli z czwartą.Jak dla mnie linia lekko niska jak na postawe obu ekip.Gdyby to było 220 to bym się zastanowił dłużej ale 214,5 spokojnie powinno zostać pokryte.
Beijing w meczach zasadniczo krąży w okolicach 110 pkt(niezależnie czy dom czy wyjazd) również Liaoning na własnym parkiecie śą skuteczni bardzo tak więc o wynik jestem spokojny.Dwie drużyny godne siebie sąsiadujące w tabeli tak więc mecz jak to w Chinach obfitujący w duże ilości punktów.Ja pobieram i szczerze polecam!
Wynik: 120:96 ✅✅✅
Kolejne spotkanie na lekkim farcie ale i to jest w życiu potrzebne
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 8

remigiush

Użytkownik
dzisiejsza kolejka wbrew pozorom ciezka do typowania
pod tapete biore dwa mecze
Zhejiang Guangsha-Tianjin(-15,5) 2 stawka 4
druzyna Tian nawet jak przegrywała przewaznie w granicach 10/12 punktow chyba ze z mocarzami ligi
pszoły z Guangi maja juz spokojny awans do dalszych gier wiec licze ze postawia bardziej na widowiskowa gre niz skupia sie na jak najwyzszej wygranej

Jiangsu Tongxi-Zhejiang Chouzhou(244) under stawka 6
odwrotnie druzyna Tongxi uwazam ze bardziej zalezec im bedzie na wygraniu i pilnowaniu wyniku niz popisach strzeleckich wg mnie mecz bedzie oscylował koło wyniku 236/240 punktów
ps.brałem jeszcze mecz
Qingdao - Chongqing Fly Dragons(-20,5) 2 ale szybko znikł jedynie w toto byl wiec szkoda sie rozpisywać
z wyzej wymienionych meczy typ w meczu Liaoning bardziej mi sie widzi tylko troche kursy skaczą
http://www.wyniki.com/mecz/WzerEFj6/#
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Jutro kolejne spotkania w Chinach.Tym razem dwa mecze trochę wcześniej niż zwykle bo już o 9 rano!
Jiangsu Dragons - Zheijiang Chouzhou
Typ: poniżej 238.5 Kurs: 1.85
Tak patrzę na linie wystawioną w tym spotkaniu i w sumie sam nie wiem co myśleć na ten temat. Kompletnie nie rozumie dlaczego tak wysoko zacumowali analitycy sportingbet.
Przeglądając 5 ostatnich spotkań obu ekip to gospodarze 2 razy, a goście raz pokryli tą linie. W meczach bezpośrednich z kolei ani razu nie zbliżyli się do tego pułapu(5 ostatnich pojedynków) .Biorąc pod uwagę te okoliczności decyduje się grać under. Jeśli nie przydarzy się w spotkaniu dogrywka to typ powinien być zaliczony na PLUS !
Wynik: 114:124 ✅✅✅

Heh...pół punktu zapasu zostało :]
Sichuan - Foshan
Typ: 2(-4) Kurs: 1.875
Jeśli chodzi o drugie spotkanie to również mam lekki dylemat. Co wybrać: liczba pkt w meczu czy może handi? W ostatecznym rozrachunku jednak idę w handi, a dlaczego?
Patrząc na tabele to goście są faworytem meczu. Przedostatnie w tabeli Sichuan nie powinno być trudnym rywalem dla gości, a tak małe handi jest kuszące. W ostatnim spotkaniu obu drużyn było +16 dla Foshan więc i tym razem widze tu coś koło +10 dla gości!
Wynik: 103:120 ✅✅✅

Wynik lepszy niż się spodziewałem :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
R 8

remigiush

Użytkownik
jozzy gratki za typy ja weekend zaorany i przeoczyłem te mecze o 9.00
tak na szybkości na dzisiaj
Xinjiang - Shandong (199.5) over do przerwy 81-59 wiec moj scenariusz sie sprawdza
Xin po porazce oddala sie od play i zrobia wszystko zeby wygrac jak najwyzej --- srawa załatwiona do III kwarty :cool:
nie beda czekac i trzymac mecz na styku i zrobia od poczatku przewage zeby potem kontrolowac gre tak wg mnie scenariusz:razz:
na powaznie ostatnie mecze zdecydowanie sr u siebie rzucaja ponad 102/110 punktow Shan wprawdzie jedna z najbardziej underowych druzyn ale po tym jak juz nie ma szans na play rzucili 102, 102 ,112 punktow wiec .....
Tianjin - Beijing (212.5) over
Tian u siebie spokojnie pokryje 100 punktów
Bei niby pewni czwartego miejsca ale wygrywajac musza rzucic ponad 108 wiec licze na 215 punktow okaze sie za 2 h
powodzenia
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Xinjiang - Qingdao
Typ: powyżej 223.5 Kurs: 1.85
Kolejne spotkania w Chinach przed nami. Na początek mecz 9 ekipy(gospodarze) z 3 drużyną tabeli(goście). Jak dla mnie trochę niska ta linia wystawiona na to spotkanie.
Gospodarze nadal walczą o miejsce w ósemce tak więc będą walczyć ostro o zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem. Obie ekipy mocno overowe. Zdobycie ok.110 pkt nie powinno sprawić im problemów. Jak dla mnie typ będzie na PLUS
Wynik: 131:110 ✅✅✅
Chongqing - Foshan
Typ: 2(-8) Kurs: 1.875
W drugim spotkaniu idę w stronę handi. Gospodarze to outsider ligi. Zasadniczo nie grają już o nic tak więc nie powinni być zbyt wymagającym rywalem dla drużyny środka tabeli Foshan. W ostatnim ich bezpośrednim pojedynku Foshan wygrało różnicą 36 pkt tak więc te 8 wystawione przez buków powinno na spokojnie zostać pokryte w tym spotkaniu.
Wynik: 128:139 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Przyznam szczerze,że mam problem z kolejną kolejką.Trudno jest znaleźć coś co mogłoby przynieść zysk mimo wszystko zaryzykuje!
Chongqing - Sichuan
Typ: poniżej 220,5 Kurs: 1.85
No cóż pojedynek ekip okupujących ostatnie miejsca w tabeli. Dwie drużyny wyjątkowo underowe w stawce. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić aby ich zdobycze punktowe w tym meczu miały wartość ok.110 pkt tak
więc idę w under.Jak dla mnie 220 pkt to jest kosmos dla tych drużyn. Ostatni ich grudniowy pojedynek to niecałe 210 pkt tak więc i tym razem powinien wynik oscylować w tych granicach.
Wynik: 108:110 ✅✅✅
Choć tu się udało :grin:


Zhejiang Lions - Dongguan
Typ: powyżej 217,5 Kurs: 1.85
Drugie spotkanie to pojedynek 5 ekipy z 9.Obie drużyny mają o co walczyć.Goście są nadal w walce o pierwszą ósemkę gwarantującą grę w play-off tak więc będzie to zapewne otwarte spotkanie obfitujące w duże ilości zdobywanych punktów. W ostatnich spotkaniach linia wystawiona przez buków była za każdym razem przekraczana ze sporym naddatkiem więc i tym razem nie powinno być z tym żadnych problemów.
Wynik: 112:102 ⛔⛔⛔

Ech.... :;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 8

remigiush

Użytkownik
Chongqing (-13.5)-Sichuan 2
druzyna Suczan dzis zmotywowana bo z kim jak nie z ostatnia druzyna
morale wysokie zeby z honorem skonczyc żenujacy sezon
Fujian -Xinjiang (-16.5) 1
Xin nie bedzie sie siłował bedzie kontrolował w granicach 10-12 zeby gospodarze tez byli zadowoleni
ps.malo czasu na analizy ehh
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Znów ciężka kolejka do typowania no ale cóż .... trzeba spróbować coś zarobić
Dongguan - Beijing
Typ: powyżej 216.5 Kurs: 1.85
Ostatnio buki trafiają z wystawianiem lini na spotkania (na nasze nie szczęcie!). Obie ekipy mają o co walczyć. Gospodarze nadal balansują na granicy pierwszej ósemki tak więc będą walczyć o zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem. 216,5 pkt wystawione przez buki podyktowana zapewne na podstawie ich ostatniego spotkania(106:109) ale dziś widzę tu sporo większy wynik końcowy. W ostatnich meczach obie ekipy zdobywają spore ilości pkt tak więc widze tu przekroczone 220 pkt i typ zaliczony będzie na plus!
Wynik: 112:104 ⛔⛔⛔

Ech....brak słów

Qingdao - Tianjin
Typ: 1(-13) Kurs: 1.85
W drugim spotkaniu idę w handi. Gospodarze ostatnio w kiepskiej formie. Trzy porażki pod rząd i pojawia się zagrożenie utraty 3 miejsca więc kiedy jak nie dziś zwyciężyć i to zwyciężyć przekonywująco. Rywal to 13 ekipa ligi.Mają spore problemy ze zdobywaniem pkt w meczach wyjazdowych tak więc to 13 pkt nie powinno być problemem dla gospodarzy. W ostatnim ich spotkaniu było +19 dla Qingdao więc i tym razem wynik powinien być równie wysoki.
Wynik: 135:119 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Wkraczamy w fazę play off.Przed nami pierwsze spotkania I rundy.
Jilin - Beijing
Typ: powyżej 220.5 Kurs: 1.85
Jak dla mnie trochę nisko ustawiona linia. Sądziłem, że będzie wyżej no ale skoro tak sprawę stawiają buki to pobieram. Idę zdecydowanie w over 220.5. Jilin mega skuteczna ekipa na własnym parkiecie. 120 pkt w meczu nie powinno być dla nich żadnych wyzwaniem. Goście na wyjazdach spisują się troszkę słabiej ale zdobycie co najmniej 100 pkt również nie powinno być dla nich problemem. Mecz dwóch wyrównanych ekip(4 i 5 w tabeli) tak więc nie zdziwiłbym się gdyby był zakończony dogrywką i mega wysokim wynikiem. Ostatnie ich spotkanie zamknęło się wynikiem 245 pkt więc sporo ponad linie. Tym razem również wynik powinien oscylować w tych granicach!
Wynik: 119:128 ✅✅✅
Reszty spotkań nie typuje poczekam na wyniki pierwszych spotkań

e: uwielbiam takie promocje bukmacherskie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 8

remigiush

Użytkownik
witam
ja bardziej koncentruje sie na meczu
Dongguan - Guandong (216.5) over
Druzyna lidera po rundzie zasadniczej popularne Tygrysy z jedna z najwyzszych srednichna wyjezdzie ostatnie dwa mecze ponad 216 w meczach bezpośrednich
nie moga sobie pozwolic powtorki z rozrywki z poprzedniego sezonu gdzie odpadli w przedbiegach wypracuja sobie przewage i kontrola kontrola
drugi mecz godny uwagi jak zauwazył jozzy to mecz druzyny Peknu i ja w odróżnieniu od kolegi kieruje sie na kosze a na zwyciestwo drużyny ze stolicy
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Dziś ładnie siadło więc próbujemy grać dalej
Zhejiang - Liaoning
Typ: powyżej 217.5 Kurs: 1.85
Tym razem pojedynek 7 drużyny(gospodarze) z 2 (Liaoning). Linia znów lekko za niska jak dla mnie. Widać,że po dzisiejszych spotkaniach, że ekipy nie mają zamiaru grać zachowawczego basketu. Pełen ofens tak jak w sezonie regularnym. Gospodarze u siebie typowo nastawieni na atak. Spore ilości pkt zdobywanych jak również spore ilości pkt traconych. Goście na wyjazdach już nie są aż tak aktywni jak na własnych śmieciach, ale to już są play offy tu trzeba grać na 100%. Ostatnie dwa spotkania obu drużyn nastawiają pozytywnie do tego overka tak więc ja bez wahania pobieram!
Wynik: 92:100 ⛔⛔⛔

e:eek:prócz 2Q słabiutko!
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Witam, ja też pogram mecz ten co kolega wyżej. Ja bym tu celował jednak w zwycięstwo gospodarzy, po sporym kursie. Na ostatnich 8 meczów pomiędzy tymi drużynami, zawsze zwyciężała drużyna gospodarzy, do tego Zhejiang ostatnio wygrana z liderem . Fakt że to play-offy, ale po takim kursie myśle że za drobne warto zagrać .
Zhejiang - Liaoning 1
kurs - 2.85
pinnacle
godz. 13 05
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Beijing - Jilin
Typ: 1(-8) Kurs: 1.85
Przyznam szczerze, że długo się wahałem w co się pakować: handi czy total score...ostatecznie wybrałem handi choć ta druga opcja( linia 225.5) wydaje się spoko do grania mając na względzie pierwsze spotkanie obu ekip. No właśnie co do pierwszego mecz... łatwa wygrana Beijing na parkiecie rywala więc dlaczego miałoby być inaczej na własnych śmieciach? Zapowiada się porcja świetnego basketu z kolejnym wysokim wynikiem. Jilin po porażce muszą spiąć poślady ale jakoś nie widze tutaj możliwości walki z gospodarzami

Wynik: 111:92 ✅✅✅

e: jednak total score by nie wszedł, dobry wybór. Jilin poniżej swojego poziomu
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Qingdao - Shanxi
Typ: poniżej 225.5 Kurs: 1.85
Ech... ciężko było na coś się zdecydować ale w końcu dokonałem wyboru. Śledząc wyniki ostatnich spotkań to nie powinni mieć problemów z pokryciem linii aczkolwiek Qingdao nie powinno u siebie dać się rozszaleć chłopakom z Shanxi. W rozegranym w grudniu analogicznym meczu był wynik 120:89,a więc na luzie trafiony typ. Tym razem również sądze,że goście nie będą w stanie zdobyć większej ilości pkt. Handi jak dla mnie również do gry( -11 na Qingdao) ale osobiście idę w total score. Liaoning póki co nie ruszam. Czekam na rozwój wydarzeń!
Wynik: 118:101 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 8

remigiush

Użytkownik
ja na dzisiaj na głowne danie wybrałem mecz
Guandong - Dongguan (217.5) over
ostatni mecz tych druzyn troche zmylił wszystkich punktujących ale wg mnie bylo to spowodowane podrażnieniem zdecydowanie lepszej drużyny
Guandong po przegraniu 1wszego meczu
w drugim chcieli udowodnic swoja wielkość i w większości meczu skupili sie na uważnej grze w obronie swoje w ataku rzucili ale zabrakło punktów drużyny przyjezdnej
dzisiaj licze na otwarta gre drużyny znają swoje mozliwosci i zagraja over jak nic
powodzenia
 
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Liaoning - Zhejiang
Typ: powyżej 218.5 Kurs: 1.85
Spróbuje zagrać w ten sposób.Szczerze mówiąc mam problem z dzisiejszymi meczami. Są to trzecie pojedynki,a więc gospodarze są przed szansą uzyskania awansu. Nie wątpie w to,że Liaoning to spotkanie wygra ale pytanie zasadnicze jakim nakładem sił?! Wszystko będzie zależało od postawy gości. Osobiście stawiam over 218.5, a jak będzie to się okaże za kilkanaście godzin!

Wynik: 120:112 ✅✅✅

e: dogrywka uratowała wynik ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozzy22 674,8K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z kolejnym meczem
Dongguan - Guangdong
Typ: 2(-10) Kurs: 1.85
Od razu zaznaczam,że typ wielce ryzykowny mając na względzie pierwsze spotkanie obu drużyn które niespodziewanie Dongguan przechylił na swoją korzyść. Poza tym jednym meczem pozostałe kończyły się +10 na korzyść gości więc i w tym meczu celuje w handi. Będzie to zapewne mecz walki z obu stron! Gospodarze walczą o przedłużenie dalszej gry z kolei goście nie mają zamiaru tego zapewne ciągnąć dalej. Pozostali rywale już awansowali więc i Guangdong nie będą już chcieli przedłużać tego pojedynku
Wynik: 89:102 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom