>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

China Open 2008 24th-30th Mar 2008

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie jak sadzicie warto postawic 1 w spotkaniu Selby M. - Murphy S. kurs 1,60 moim zdaniem Selby powinien wygrac
prosze o wypowiedzi
 
O 0

opciu

Użytkownik
panowie jak sadzicie warto postawic 1 w spotkaniu Selby M. - Murphy S. kurs 1,60 moim zdaniem Selby powinien wygrac
prosze o wypowiedzi
na twoim miejscu ominął bym to spotkanie...może wygrac każdy z nich.sleby gra naprawde dobrze ale nie powiedziałbym że jest tu takim faworytem.za 1.6 to niewarte ryzyka spotkanie.
 
O 0

opciu

Użytkownik
niewiecie czemu livescore nie podaje wyniku na china open...zacieło się znowu?mżna to sprawdzić gdzie indziej bo niestety eurosport woli transmitować motory!!
 
vinci18 0

vinci18

Użytkownik
dzisiaj na plusie..
jestem pod wrazeniem gry Maurphy&#39;ego - koles jest bardzo opanowany w kluczowych momentach i tym chyba wykonczyl selby&#39;ego...
kto na niego stawia jutro? ja raczej postawie...
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ale sie nie milo zaskoczylem na Selbym ! Kolesie z Eurosport mowili ze Selby to najleprzy snookerzyta obecnie a tu takie jajo.. ???? niemile zaskoczenie kosztowało mnie 100 zł ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
A ja mam pytanie do wszystkich tu obecnych . A mianowicie ktora z osob grajacych w china open was rozczarowała ?
Moim zdaniem najwiekszym rozczarowaniem to oSullivan. Wiadomo o kogo chodzi najlepszy snookerzysta ktory ma aspiracje na MŚ. Moze to i dobrze ze odklada sily na treningi. Ale szkoda ze nie utarl nosa Chinolom ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Fcbialas ma racje. Przemek Kruk i Rafał Jewtuch mówili że według nich to Mark Selby obecnie jest najlepszy w grze taktycznej. Wie kiedy zaatakować, grać defensywnie itp. Co do jutrzejszgo meczu spotkania jestem nie pewien ale raczej przekonywuje mnie Shaun Murphy. Jeszcze musze to przemyśleć żeby obrać mojego faworyta.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Mnie rozczarował Ding, ale w sumie spotkał na swojej drodze Murphyego. Ew. wygrana tego zawodnika troche chińczyka usprawiedliwi. Ja osobiscie mysle ze 6-3 z Selbym w aktualnej formie to swietny wynik. Z kolei 6-5 Maguire z Day&#39;em jakos mnie nie przekonywuje. Do tego trzeba zwrocic uwage, że Day przegrał ostatniego fraema&#39; z własnej winy. Gdyby rozegrał lepiej koncówke to własnie on byłby w finale. Z drugiej strony na Eurosporcie mówili, że Murphy przegrał w tym roku 2 półfinały z Maguirem. Widać więc ze Maguire nie lezy Murphyemu. Mimo to bede grał pogromce Selbiego ????
SHAUN MURPHY!!!
 
K 18

klakson

Użytkownik
Stephen Maguire - Shaun Murphy
1,95
1,65
Kurs w interwetten
Faworytem jest Maguire a interwetten daje na niego wiecej niz na Murphy Dziwne ??
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
pierwszy raz w życiu obejrzałem tak długi mecz snookera ;) szacunek dla Maguire&#39;a za to jak w końcówce przy wbiciu żółtej wypracował sobie pozycję do zielonej, arcyzagranie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Trzeba przyznać że mecz finałowy był znakomity. Mnie podobały się snookery jakie stawiali zawodnicy. Finał był wary obejrzenia. Ale jak Maguire w samym końcu meczu doszedł na zieloną to zaskoczył wszystkich, zagranie perfect.
Chciałbym żeby na Mistrzostwach Świata Murphy spotkał się z Stevenem.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Final naprawde bardzo zaciety,ale gdyby Myrphy wygrał to troche bylo by to niesprawiedliwe ,bo Maguire mógł juz wczesniej wygrać.Ciesze sie niezmiernie ze jednak w tej decydujacej parti opanował sie.bo jego najwiekszy mankament to głowa niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom