>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
L 0

lipton77

Użytkownik
Witam,
Ja zagrałem taki dubel z Champions League
Saratov - LeMans
kurs 1.45 STS
Lyon Villeurbanne - Usak Sportif
kurs 1.15 STS
Saratov wydaje się mocniejszy od LeMans, grali dwa dni wczesniej od swoich rywali. Ponadto w moim przekonaniu wyjazdy do Rosji zawsze męczą i gra się tam trudno. Liczę na szybką i skuteczną grę Saratova oraz na to że LeMans takiej gry nie dźwignie.
Lyon dłuższy odpoczynek, Usak po meczu z Darussafaką dwa dni temu, Lyon wydaje się być w lepszej formie, kurs mały, stanowczo za mały ale gramy i zobaczymy.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ku.. ludzie ogarnijcie sie z tym jechaniem po meczu. Jaki to kazdy mądry jest po meczu. Kto wam kazal to grac? widac nie dla was bukmacherka, bo płaczecie jak małe dzieci. zapamietajcie jedną rzecz!
Koszykówka tobardzo nieprzewidywalna dyscyplina i granie przed meczem jest bardzo ryzykowne. Ale juz na live linie sie bardzo rozchodza i mozna trzepac kase. Np dzis bamberg +24 na gosci 50 na 50 ale w 4 kwarcie latało juz 36,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 833

sebunited16

Użytkownik
Jako, że przeglądając temat koszykówka na forum natrafiłem na zdanie jednego z miszczów, że nigdy nie ma żadnych argumentów więc niech będzie

Pinar ; Oradea + 17.5 1.83⛔

Rumuni przegrali w pierwszym meczu 7 pkt, więc na logikę w drugim przegrają również 7

PAOK-7.0 : Radom 1 ✅1.83 1.31 ✅ over 141.5✅

Rosa w pierwszym wygrała więć tutaj przegra bo tak. No i over... wpisałem w worda wyniki Greków i w Radomiu mega over ( co tam że z 3 dogrywkami) , a jeszcze kolejny mecz do średniej statystycznej to mecz z 19.11 z Trikala (84:73) jak i w ostatni weekend (93;82) pozostałych nie biorę do średnich bo nie. Rosa dobry ofens 3 tygodnie temu ze Szczecinem (82;79) inne mecze moim zdaniem skrajne więc odrzucam, więc wychodzi średnio 168,925 pkt więc over jak w masło.

a zapomniałem dodać bardzo ważną informację, która sprawia, że te typy są bardziej prawdopodobne... nigdy nie oglądałem żadnego meczu tych drużyn
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam
Chciałem się odnieść do typów kolegi powyżej.
PAOK jak i RADOM to drużyny underowe w europejskich rozgrywkach.
Liga to liga,nie przekłada to się na puchary,uważam że dzisiaj padnie under 142.
Jeśli chodzi o wynik to ciężko wytypować,może być różnie.
A mecz PINAR-ORADEA,to dla mnie zdecydowana 2 z handi -16,5.
Pinar u siebie niedawno po kursie 1,04 miał wygrać z Katają a wynik był 66-84,
jakby mało tego to wcześniej grali u siebie z Le Mans,kurs był 1,35 a wynik 66-79.
Porażki to mało powiedziane,wogóle wygląda na to że Pinar lepiej gra na wyjeżdzie jak u siebie,tak wychodzi ze statystyk.
A jak będzie to się okaże,przecież to tylko sport.
A tak już na boku to miszczów,pisze się tak-MISTRZÓW.
2 BYKI W 1 WYRAZIE TO AŻ NIE WYPADA.
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Pinar Karsiyaka – CSM Oradea
Typ 1 (AH -18)
Kurs 1.88 (fortuna)

Oradea jedzie na ten mecz 9-osobową kadrą. Kontuzje nie pozwolą wystąpić w Izmirze Nicoarze, Barnette, Pasaliciowi, a także Mandache. Szanse gości są więc niewysokie
trener rumunów w wywiadzie wspominał ze dla jego druzyny LM sie skonczyła
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Kolega sebunited przedstawił ciekawą analizę :cool:
Generalnie analizując mecze pod kątem under/over to dochodzę do wniosku że nie ma tam żadnej logiki.
Drużyna gra kilka meczów na 160-180 ptk i nagle ceglenie na 135 ptk. Rożne dziwne historie.

Ja tam ostatnio często gram jeden mecz kosza podwójnie: handi -/+ i under/over i dobieram kursy po ok. 2,00
Więcej niż połowa kuponów wchodzi a ako jest 4,00
Dzisiaj weszły w lidze japońskiej i koreańskiej

No a wały idą wszędzie, np. ostatnio Barca zrobiła ustawke z Realem na 1:1, warto poogladac ost 15 min meczu i sposób gry Barcy

Na dzis proponuje:
PAOK -8,5 ✅ / over 141 ✅
@2 / @2
AKO @4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Kolega sebunited przedstawił ciekawą analizę :cool:
Generalnie analizując mecze pod kątem under/over to dochodzę do wniosku że nie ma tam żadnej logiki.
Drużyna gra kilka meczów na 160-180 ptk i nagle ceglenie na 135 ptk. Rożne dziwne historie.

Ja tam ostatnio często gram jeden mecz kosza podwójnie: handi -/+ i under/over i dobieram kursy po ok. 2,00
Więcej niż połowa kuponów wchodzi a ako jest 4,00
Dzisiaj weszły w lidze japońskiej i koreańskiej

No a wały idą wszędzie, np. ostatnio Barca zrobiła ustawke z Realem na 1:1, warto poogladac ost 15 min meczu i sposób gry Barcy

Na dzis proponuje:
PAOK -8,5 / over 141
@2 / @2
AKO @4
W jakim buku jest opcja łączenia w ako zdarzeń z tego samego meczu ?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
W jakim buku jest opcja łączenia w ako zdarzeń z tego samego meczu ?
W 365 ale nie można łączyć co się chce.
Chyba tylko kosz i futbol Amerykański
Handi i o/u można śmiało łączyć
Z pilki można łączyć wynik, różne, kartki ale chyba tylko główne granice bez tych alternatywnych

Z kosza ciekawą opcją jest zagranie alternatywnego o/u i alternatywnego handi po kursach 1,40
Ako ok 2,00 i duze szanse wejścia
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Zielona Góra : Sassari over 150,5 1.83✅ bet365

Trener Gronek rzucał ostatnio liczbami, gdzie mieli chyba tracić około 70 pkt na mecz, jak i ograniczyć liczbę strat, w pierwszym meczu CL nawet wyszło, jednak już w lidze 3/4 kwarty tracili 20 lub więcej punktów. Odszedł nie spasowany z drużyną Zajcew, czas procentuje dla Dragicevica, jak i również wcześniejsze zgranie z Koszarkiem dają punkty dla gospodarzy. Ten Stelmet jest bardziej otwartą drużyną od zeszło rocznej i tu nie ma dwóch zdań, Florence gracz ataku, Koszarek też, trochę tam drewna pod koszem w osobie Vaughna żeby nie było za kolorwo pod typ ???? Przeciwnicy w formie słabiej zdobyli co prawda Belgrad po OT, ale wcześniej w BCL 3 z rzędu porażki, a w lidze Włoskiej aż 4. W lidzę po 10 kolejka notują przeciętnie po stronie zysków i strat niespełna 77 pkt. podobną ilość zdobywają w BCL. Wzmocnieni pod koszem bardzo dobrze znanym w CRS Ganim Lawalu, który powinien trochę poobijać wysokich gospodarzy. Mecz o dużą stawkę, z drużynami, które nie pójdą na jakąś ogromną wymianę ciosów, możliwy mecz z wieloma zrywami, do których przyzwyczaił nas już Stelmet w tym roku, możliwa &quot;ciasna&quot; końcówka i wiele punktów w końcówce powinno dać około 155-160 punktów
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
07/12/2016 18:00 CET
Stelmet Zielona Gora (-3.5) - Dinamo Sassari
1.90 (Pinnacle)
5/10
Stelmet zwolnił Igora Zajcewa i jest to zmiana pozytywna, bo Zajcew był najgorszym zawodnikiem Stelmetu od początku rozgrywek. Dla mnie Zielona Góra jest w dobrej dyspozycji i są lekko niedoceniani w LM, bo rozgrywali większość spotkań wyjazdowych, a też pechowo przegrywali z Sassari i Partizanem w spotkaniach wyjazdowych.
Sassari odwrotnie. Więcej spotkań grali w domu, a na wyjazdach w tym sezonie wygląda to bardzo blado i zdołali nawet przegrać w Szolnoki i mają bilans 1 wygranej i 2 porażek. We Włoszech mają bilans 1 wygranej i 4 porażek wyjazdowych. Nie jest to mocna ekipa wyjazdowa i w ogóle nie jest to za mocna ekipa - słabsza względem poprzednich lat. Stelmet potrzebuje dzisiaj wygranej do awansu, a przy okazji właśnie pięcioma punktami lub więcej, aby być lepszą ekipą w dwumeczu.
Sassari podpisało dwóch nowych zawodników, ale potrzeba czasu na ich wdrożenie i przegrali trzy dni temu wyjazdowy mecz 76:61 z Enel Brindisi. Stelmet grając na poziomie z ostatniego tygodnia przeciwko AEK-owi Ateny powinien pokryć ten handicap.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ludwigsburg : Zielona Góra 2 3.50 bet365⛔

Niemcy to nie jest jakiś nieosiągalny pułap dla mistrzów Polski. W swojej lidze średniak, w BCL na plusie z bilansem 5:3. Fatalna postawa Stelmetu na wyjazdach determinuje ten kurs. W Ludwigsburgu rządzą amerykanie Hammonds, Cotton, Cooley, roster graczy Niemieckich nie jest zbyt imponujący. W Stelmecie nieźle ostatnio, potrzebny będzie Florence w lepszej niż ostatnio formie, kilka razy robiący punkty z niczego, coś powinien dorzucić pokazujący ostatnio swoją mocną grę Hrycaniuk. Faworytem Polacy nie są, dla mnie to powinien być wyrównany mecz z detalami na końcu.

Cibona : Mega Leks 1 bet365 1.11✅
Pinar: Venezia 2 bet365 1.66⛔ o włos ????
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Widzę że masówka idzie na Venecje z Karsijaką bo podobno 7 zawodników powołali Turcy na ten mecz? Gdzies jakies info ktos poda?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Juventus-Oostende
typ-2
kurs-2.4
Spotykają się sąsiedzi w tabeli,1 mecz tych drużyn zakonczył się zwycięstwem gości,dzisaj też wygrają goście.
Oostende ostatnio w formie,potrafią grać na wyjazdach,wygrali we Włoszech z mocnym Avelino.
Juventus 4 ostatnie mecze w plecy,widać forma spada,trzeba korzystać bo kursy lecą.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Widzę że masówka idzie na Venecje z Karsijaką bo podobno 7 zawodników powołali Turcy na ten mecz? Gdzies jakies info ktos poda?
Dillard out, BA &amp; company zbili i tłum podąża za tym, a że pisali wczoraj na mniejszym Pinnku, to z faworyta zrobili doga. Do tego mecz z Efesem jako przykład zagubienia i że 13 asyst, jakby to była anomalia jakaś:]

Pinar @ 2.52 Pinnacle 5/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Lyon vs Oldenburg Under 152 @ 1.91 5Dimes ✅ ✅ ✅
Juve over 162.5 @ 3.10 Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Juve over 154 @ 1.9 Unibet ⛔ ⛔ ⛔

Witam, dzisiaj gra Euro koszykowka, dla tych co ogladala NBA mozna powiedziec ze prawdziwa walka a nie show. Co do dzisiejszych meczow to wrzucilem wszystkie 10 meczow do excela ze statystykami i tylko 2 bardzo mnie zainteresowaly. Excel oscyluje linie 50/50 @ 139.5...gdzie wystawione linie bukmacherow to 152...takze nie rozumiem tej rozbieznosci. Czyzby miala byc dogrywka? watpie....z moich statystyk(podkreslam moich zeby nie bylo kolejnej dyskusji o tym ze biore staty z powietrza) to jestem pewny ze nie bedzie wiecej niz 156 bo to jest maksymalny wynik jaki moga ugrac. Przewiduje ze zakreci sie w 139-145.
Drugie spotkanie Excel oscyluje na dosc overowe. Srednia na mecz 162.5...gdzie linia jest 154 @ 1.9, takze dlaczego nie skorzystac i nie zagrac?. Juve lubi 100 punktow natrzepac jesli ma ochote (104:82), (104:89). Dzisiaj pogromu nie bedzie ale czuje ze sie zakreci mecz w 165-170.
Aha, taka mala przestroga i rozwaga dla innych co maja zamiar pograc inne mecze z dzisjeszego kosza. A wiec, Pinar duze szanse na zwyciestwo (ale jesli wygraja to marne zwyciestwo 1-2 punkty wiec taki meczyk na styk takze jak kto woli plus jak juz pisalem nie raz, jedyna normalna druzyna w Turcji to Efes...reszta umie przegrac wygrane mecze w &quot;cudownych&quot; okolicznosciach). Jesli ktos lubi Blowouty to polecam Crvene...75% spotkan z moich stat konczy sie blowoutem minimum 13 punktowym..smieszna ciekawostka ze blowouty w jedna i druga strone...tzn Crvena grajac u siebie umie zostac zdominowana.
Ja gram te 3 spotkania stala stawka, i polecam zagrac taka sama bez zadnych all inow.
Wyniki: Dzien 1/2. Pierwszy mecz Excel oscylowal trafnie 139-145..a linia 152...co do Juve to kto ogladal to wie, patologia w koncowce i nawet 154 nie pokryli...a linia 168.5 na live juz siegala. Przepraszam tych co pograli ze mna Juve..a i mam nadzieje ze ktos pogral Lyon i sie wzbogacil.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Partizan osłabiony:
Robinson (19.3m/6.2pkt/7.6eval)
Andric (20.8m/4.6pkt/4.6eval)
Majstrovic (15.6m/2.3pkt/2eval)
Velickovic(21.7m/12.3pkt/14.3eval)
bez pierwszego trenera Aleksandara Dzikica
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Oostende vs Strasbourg
Godzina:20:30
Typ: Over 145.5 @ 1.96 Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Pelno meczy dzisiaj, ale wrzucam do excela i wrzucam i to ni ladu ani skladu jesli chodzi o over/under. Dopiero natknalem sie na mecz Strasbourga. Excel oscyluje na 151-154.. sprawdzam oddsportal z mysla ze buki wystawili podobna linie a tutaj psikus, 145.5?? Niby z jakiego powodu? Juz gorzej niz 138(H2H) napewno nie bedzie, po drugie francuski zespol ma cos do udowodnienia po ostatniej porazce z Monako...Co prawda na wyjezdzie z swietnym Monako ale 15 pkt napewno podraznilo moraly. Co do Oostende to u siebie lubia sobie postrzelac...80 przekraczane 12 na 20 spotkan..z Belgijskimi ogorkami...ale jestem dobrej mysli ze nie pekna przed Strasburgiem i bedzie to wyrownany meczyk z workiem punktow. Wczoraj wpadlo troche kasy, ale nie ma co szalec ze stawkowaniem czy emocjami. Gram za 1.5 stalej stawki i polecam rowniez zagrac taka sama, bez zadnych all inow.
P.S. Wrzucajac do excela wyniki chodzilo mi po glowie rowniez PAOK jako ze linia 152.5 po 1.8 jest rowniez za niska. Tam oscylator sugeruje 154-157, takze warto rowniez to rozwazyc. Co do wysokich lini to linia Saratov wydaje sie za wysoka..te 167.5 z plotkami o oslabionym CSM(mecz z Pinar) plus fakt ze CSM na wyjazdach nie przekracza 80(5/20=25%).kolejny fakt ze Saratov lubi sobie postrzelac trojki i na tym bazuje(meczyk z Lokomtivem 13 trojek samego Saratova a i tak skonczylo sie tylko na 79:88(167). Dla mnie jednak over 152.5 Paok i Under 167.5 Saratov to bety &quot;na sucho&quot;,dla lepszego usprawniania oscylatora, a pieniadze lokuje tylko w Strasbourg 145.5 over.
Wynik:65:66....zaciety mecz ale to co sie wydarzylo w koncowce to przechodzi ludzka logike...Jest 65:65...5.9 do konca a Oostende faul...zamiast doczekac do dogrywki..Excel dzisiaj 1/2...slabo....ale Strasbourg mogl wejsc over jak nic, ale niestety takiego braku logiki jak w koncowce to zaden oscylator nie przewidzi.Przepraszam tych co pograli ze mna. Na wieczor nie ma zbytnio juz nic. Na jutro trzeba porzadnie zagrac, przeanalizowac, i zagrac ostro.
 
Z 648,2K
Koszykowka
Champions League

03.01.2016// 18,30
ČEZ Basket Nymburk - Fraport Skyliners Handicap ( 0 : 11.5 )
typ:Fraport Skyliners +11,5 punkta.
Kurs 1,86
Buk Betsafe
Analiza.Jest to pojedynek Champions League .Gospodarze tego spotkania ČEZ Basket Nymburk aktualnie zajmują 4 miejsce w tabeli z 17 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 7 zwycięstw
i 3 pojedynki przegrali.Ich bilans punktowy wynosi 815:727 w 10 pojedynkach w ostatniej kolejce koszykarze tej drużyny pokonali Banvit na swoim boisku 86-75.Ich przeciwnik drużyna Fraport Skyliners słynie z bardzo
dobrej obrony.W ostatnim pojedynku pokonali Helios Domzale 76-62 i zajmują miejsce bezpośrednio za swoim rywalem z 4 zwycięstwami i przegrali 6 pojedynków.W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Fraport
Skyliners pokonał swojego przeciwnika na swoim parkiecie 74-61
Date Event Result
2016-12-20 CEZ Basketball Nymburk - Banvitspor 86-75
2016-12-13 Ironi Nahariya - CEZ Basketball Nymburk 83-86
2016-12-06 CEZ Basketball Nymburk - Bakken Bears 114-70
2016-11-29 CEZ Basketball Nymburk - Helios Suns Domzale 85-55
2016-11-23 Monaco - CEZ Basketball Nymburk 93-74
Games won:4 Games draw:0 Games lost:1
Fraport Skyliners
Date Event Result
2016-12-21 Fraport Skyliners - Helios Suns Domzale 72-62
2016-12-13 Banvitspor - Fraport Skyliners 86-71
2016-12-06 Fraport Skyliners - Monaco 64-70
2016-11-29 Ironi Nahariya - Fraport Skyliners 75-54
2016-11-23 Fraport Skyliners - Aris Thesalonikis 81-74
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bakken Bears - Helios Domzale
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak:

Oba zespoły odstają od reszty stawki i oboje raczej zakończą udział w Lidze Mistrzów na tych meczach grupowych. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami u siebie Helios wygrał dość pewnie 78-59, jednak dzisiaj już tak łatwo im nie pójdzie i sam spodziewam się wygranej drużyny duńskiej. Gospodarze dzisiaj wystawiają swój najmocniejszy skład, natomiast goście mają trochę swoich problemów na to spotkanie i dzisiaj po ich stronie nie zagrają Jones, Lelic, Kovacevic i Bolcina. Przy tych absencjach w ekipie gości dla mnie zdecydowanym faworytem jest Bakken Bears i myślę, że zrewanżują się rywalowi za wyjazdową porażkę i u siebie wygrają.
⛔ 68-74
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bakken Bears - Helios Domzale
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak:



Oba zespoły odstają od reszty stawki i oboje raczej zakończą udział w Lidze Mistrzów na tych meczach grupowych. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami u siebie Helios wygrał dość pewnie 78-59, jednak dzisiaj już tak łatwo im nie pójdzie i sam spodziewam się wygranej drużyny duńskiej. Gospodarze dzisiaj wystawiają swój najmocniejszy skład, natomiast goście mają trochę swoich problemów na to spotkanie i dzisiaj po ich stronie nie zagrają Jones, Lelic, Kovacevic i Bolcina. Przy tych absencjach w ekipie gości dla mnie zdecydowanym faworytem jest Bakken Bears i myślę, że zrewanżują się rywalowi za wyjazdową porażkę i u siebie wygrają.
Jones napewno jest zawodnikiem Helios bo w rosterze brak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom