>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik

Frankurt Skyliners @3.3 vs Ironi Nahariya
Panowie i panie, mam ogromne value na dzisiejsza europejska koszykowke.Dzisiaj Champions league a jutro Euroliga, takze wracamy na wlasciwe tory. Z racji ze sie rozpisalem bardzo duzo i mi zniknelo z racji ze pisze z tel(musze pisac od nowa) to bedzie krotko i na temat. A wiec Frankurt vs Ironi. Widze tutaj ogromne value w strone gosci. Ogladam Europejska lige dosc solidnie i w tym sezonie gre Skylinersow Frankurt ogladalem 2 razy, wygrana z Nymburg, jak i ost porazke z niemieckim rowiesnikiem Oldenburg. Z oldenburgiem dosc wyrownane spotkanie tylko brak wykonczenia. Odrabiamy 7 pkt strate zeby i wychidzimy na 4 pkt przewage zeby miec &quot;kontuzje mozgu&quot;. Fakt, Oldenburg to nie ogorki, nawet na wyjezdzie ale na litosc powinni to utrzymac. Ale idzmy dalej, wygrana z wyrownanym odpowiednikiem ligi greckiej Arisem napewno podreperowala morale co do CL. Co y nie mowic, ten meczyk to walka o Europejskie playoffy gdzie Frankurt jest na 5tej a Ironi na 6tej pozycji. Co do Ironi, ich gre dzisiaj bede ogladal pierwszy raz, nie znam klubu ale widze ogrywaja co najwyzej jakichs ogorkow w Izraelskiej lidze gdzie pomiedzy Maccabi a reszta jest przepasc. Czysto statystycznie Ironi u siebie 8 winow na 20 meczy....40%, ponizej normy jesli chodzi o swoje podworko, a Frankurt ma taka sama statystyke 8/20 tylko ze na wyjezdzie. Frankurt u siebie 12/20=60%, gdzie Ironi na wyjezdzie tylko 6/20=30...takze widzicie panowie i panowie ze to sie nie dodaje.
Te 1.35 na Ironi to zasadzka bukmacherow dla &quot;Januszy&quot; na podbitke...widac brak zmian kursow bo buki wiedza ze kursy sa zle wystawione. Poprawne kursy tutaj w okolicach 1.66 na Frankurt vs 2.2 na Ironi, takze smiem twierdzic ze Frankurt wygra ten mecz minimum 3.5 punktami.
Frankurt @ 3.3 Value Tygodnia...zwykle mowie ze kto sie boi to niech gra z handi po smiesznych 1.9, ale tym razem grajcie ze mna kochani wygrana Frankurtu. To prezent ode mnie dla tych ktorzy pograli moj typ na Partizan i Rige i sie zawiedli, mam nadzieje, ze dzisiaj dacie ostatnia szanse i pogracie ten typ i odrobicie to co przegraliscie. Dla tych co pierwszy raz graja moj typ, prosze sie zapoznac z moimi postami odnosnie europejskich typow jak i analiz zeby nie watpic tylko zagrac Frankurt na dzisiejsza nocke.
P.S. Ja gram Frankurt za $650, takze dosc ostro jak na moj bankroll, ale jestem pewny wygranej.
Pozdrawiam
Wynik:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Frankurt Skyliners @3.3 vs Ironi Nahariya ⛔ ⛔ ⛔ -$650...
Panowie i panie, mam ogromne value na dzisiejsza europejska koszykowke.Dzisiaj Champions league a jutro Euroliga, takze wracamy na wlasciwe tory. Z racji ze sie rozpisalem bardzo duzo i mi zniknelo z racji ze pisze z tel(musze pisac od nowa) to bedzie krotko i na temat. A wiec Frankurt vs Ironi. Widze tutaj ogromne value w strone gosci. Ogladam Europejska lige dosc solidnie i w tym sezonie gre Skylinersow Frankurt mialem okazje ogladac 2 razy, wygrana z Nymburg, jak i ost porazke z niemieckim rowiesnikiem Oldenburg. Z oldenburgiem dosc wyrownane spotkanie tylko brak wykonczenia. Odrabiamy 7 pkt strate i wychodzimy na 4 pkt przewage zeby miec &quot;kontuzje mozgu&quot;. Fakt, Oldenburg to nie ogorki, nawet na wyjezdzie ale na litosc powinni to utrzymac. Ale idzmy dalej, wygrana z wyrownanym odpowiednikiem ligi greckiej Arisem napewno podreperowala morale co do CL. Co by nie mowic, ten meczyk to walka o Europejskie playoffy gdzie Frankurt jest na 5tej a Ironi na 6tej pozycji. Co do Ironi, ich gre dzisiaj bede ogladal pierwszy raz, nie znam klubu ale widze ogrywaja co najwyzej jakis ogorkow w Izraelskiej lidze gdzie pomiedzy Maccabi a reszta jest przepasc. Czysto statystycznie Ironi u siebie 8 winow na 20 meczy....40%, ponizej normy jesli chodzi o swoje podworko, a Frankurt ma taka sama statystyke 8/20 tylko ze na wyjezdzie. Frankurt u siebie 12/20=60%, gdzie Ironi na wyjezdzie tylko 6/20=30...takze widzicie panowie i panowie ze to sie nie dodaje.
Te 1.35 na Ironi to zasadzka bukmacherow dla &quot;Januszy&quot; na podbitke...widac brak zmian kursow bo buki wiedza ze kursy sa zle wystawione. Poprawne kursy tutaj w okolicach 1.66 na Frankurt vs 2.2 na Ironi, takze smiem twierdzic ze Frankurt wygra ten mecz minimum 3.5 punktami.
Frankurt @ 3.3 Value Tygodnia...zwykle mowie ze kto sie boi to niech gra z handi po smiesznych 1.9, ale tym razem grajcie ze mna kochani wygrana Frankurtu. To prezent ode mnie dla tych ktorzy pograli moj typ na Partizan i Rige i sie zawiedli, mam nadzieje, ze dzisiaj dacie ostatnia szanse i pogracie ten typ i odrobicie to co przegraliscie. Dla tych co pierwszy raz graja moj typ, prosze sie zapoznac z moimi postami odnosnie europejskich typow jak i analiz zeby nie watpic tylko zagrac Frankurt na dzisiejsza nocke.
P.S. Ja gram Frankurt za $650, takze dosc ostro jak na moj bankroll, ale jestem pewny wygranej.
Pozdrawiam
Wynik:
P.S. Dubel post, mod prosze usun pierwszy post jesli mozesz. Dziekuje.
P.S. Kurs juz spadl do 3 na bet365...do 18tej kursy spadna do 2.3...bedzie mozna zrobic malego surebeta w pre lub surka na live jak kurs na Frankurt spadnie.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Stelmet : AEK 2 -3,5 1.57⛔ 1.90 bet365 BRAWO STELMET!

Grecy są trzecią siłą w swojej lidze, ulegli co prawda w weekend dość znacznie (choć wynik gazetowy taki zły nie jest) jednemu z dwóch wielkich Olympiakosowi, ale to wciąż jest bardzo mocna drużyna. Pozostająca do wspomnianego meczu bez porażki w domowej lidze, w rozgrywkach europejskich nieco słabiej bo bilans 4:2, czyli odwrotny do naszych koszykarzy. Ich gra i nazwiska robią wrażenie na poziomie BCL, jest Ukic, Dixon, Sakota, Jawad Williams, Milosevic, Mavroeidis, mocny szeroki skład. Po naszej stronie zmiana zdecydowanie na plus Dragicevic już na naszych parkietach pokazał swoje umiejętności, moim zdaniem jego postawa świadczy o .... słabości dzisiejszych dospodarzy, bo ciekawym jest to, jak zawodnik, który jest pewnie niecały tydzień w zespole notuje 21 pkt z evalem 24, podczas gdy kolejny ma 10/12. Florence ostatnio strzela ślepakami, forma mistrzów Polski nie wróży niczego dobrego w dzisiejszym meczu, stawiam na Greków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 833

sebunited16

Użytkownik


Frankurt Skyliners @3.3 vs Ironi Nahariya

Co do Ironi, ich gre dzisiaj bede ogladal pierwszy raz, nie znam klubu ale widze ogrywaja co najwyzej jakichs ogorkow w Izraelskiej lidze gdzie pomiedzy Maccabi a reszta jest przepasc.

Te 1.35 na Ironi to zasadzka bukmacherow dla &quot;Januszy&quot;

Frankurt @ 3.3 Value Tygodnia

P.S. Ja gram Frankurt za $650, takze dosc ostro jak na moj bankroll, ale jestem pewny wygranej.



Wynik:


ctrl+ f wykazało 25 błędów w nazwie drużyny w dwóch &quot;analizach&quot; drużyna w którą, tak mocno wierzysz to FrankFurt Fraport Skyliners.
To, że nie oglądałeś drużyny przeciwko której grasz, no trochę słabe, to tak jakby porównać często spotykane komentarze co do muzyki hu**** nie słuchałem. Również nawiązuje do mocnego grania na Niemców nie widząć przeciwnika.
Żeby nie było bardzo mocno trzymam kciuki
Pozdrawiam
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Frankurt Skyliners @3.3 vs Ironi Nahariya

Panowie i panie, mam ogromne value na dzisiejsza europejska koszykowke.Dzisiaj Champions league a jutro Euroliga, takze wracamy na wlasciwe tory. Z racji ze sie rozpisalem bardzo duzo i mi zniknelo z racji ze pisze z tel(musze pisac od nowa) to bedzie krotko i na temat. A wiec Frankurt vs Ironi. Widze tutaj ogromne value w strone gosci. Ogladam Europejska lige dosc solidnie i w tym sezonie gre Skylinersow Frankurt mialem okazje ogladac 2 razy, wygrana z Nymburg, jak i ost porazke z niemieckim rowiesnikiem Oldenburg. Z oldenburgiem dosc wyrownane spotkanie tylko brak wykonczenia. Odrabiamy 7 pkt strate i wychodzimy na 4 pkt przewage zeby miec &quot;kontuzje mozgu&quot;. Fakt, Oldenburg to nie ogorki, nawet na wyjezdzie ale na litosc powinni to utrzymac. Ale idzmy dalej, wygrana z wyrownanym odpowiednikiem ligi greckiej Arisem napewno podreperowala morale co do CL. Co by nie mowic, ten meczyk to walka o Europejskie playoffy gdzie Frankurt jest na 5tej a Ironi na 6tej pozycji. Co do Ironi, ich gre dzisiaj bede ogladal pierwszy raz, nie znam klubu ale widze ogrywaja co najwyzej jakis ogorkow w Izraelskiej lidze gdzie pomiedzy Maccabi a reszta jest przepasc. Czysto statystycznie Ironi u siebie 8 winow na 20 meczy....40%, ponizej normy jesli chodzi o swoje podworko, a Frankurt ma taka sama statystyke 8/20 tylko ze na wyjezdzie. Frankurt u siebie 12/20=60%, gdzie Ironi na wyjezdzie tylko 6/20=30...takze widzicie panowie i panowie ze to sie nie dodaje.

Te 1.35 na Ironi to zasadzka bukmacherow dla &quot;Januszy&quot; na podbitke...widac brak zmian kursow bo buki wiedza ze kursy sa zle wystawione. Poprawne kursy tutaj w okolicach 1.66 na Frankurt vs 2.2 na Ironi, takze smiem twierdzic ze Frankurt wygra ten mecz minimum 3.5 punktami.

Frankurt @ 3.3 Value Tygodnia...zwykle mowie ze kto sie boi to niech gra z handi po smiesznych 1.9, ale tym razem grajcie ze mna kochani wygrana Frankurtu. To prezent ode mnie dla tych ktorzy pograli moj typ na Partizan i Rige i sie zawiedli, mam nadzieje, ze dzisiaj dacie ostatnia szanse i pogracie ten typ i odrobicie to co przegraliscie. Dla tych co pierwszy raz graja moj typ, prosze sie zapoznac z moimi postami odnosnie europejskich typow jak i analiz zeby nie watpic tylko zagrac Frankurt na dzisiejsza nocke.

P.S. Ja gram Frankurt za $650, takze dosc ostro jak na moj bankroll, ale jestem pewny wygranej.

Pozdrawiam

Wynik:

P.S. Dubel post, mod prosze usun pierwszy post jesli mozesz. Dziekuje.

P.S. Kurs juz spadl do 3 na bet365...do 18tej kursy spadna do 2.3...bedzie mozna zrobic malego surebeta w pre lub surka na live jak kurs na Frankurt spadnie.
value jak ****...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Frankurt Skyliners @3.3 vs Ironi Nahariya
Panowie i panie, mam ogromne value na dzisiejsza europejska koszykowke.Dzisiaj Champions league a jutro Euroliga, takze wracamy na wlasciwe tory. Z racji ze sie rozpisalem bardzo duzo i mi zniknelo z racji ze pisze z tel(musze pisac od nowa) to bedzie krotko i na temat. A wiec Frankurt vs Ironi. Widze tutaj ogromne value w strone gosci. Ogladam Europejska lige dosc solidnie i w tym sezonie gre Skylinersow Frankurt mialem okazje ogladac 2 razy, wygrana z Nymburg, jak i ost porazke z niemieckim rowiesnikiem Oldenburg. Z oldenburgiem dosc wyrownane spotkanie tylko brak wykonczenia. Odrabiamy 7 pkt strate i wychodzimy na 4 pkt przewage zeby miec &quot;kontuzje mozgu&quot;. Fakt, Oldenburg to nie ogorki, nawet na wyjezdzie ale na litosc powinni to utrzymac. Ale idzmy dalej, wygrana z wyrownanym odpowiednikiem ligi greckiej Arisem napewno podreperowala morale co do CL. Co by nie mowic, ten meczyk to walka o Europejskie playoffy gdzie Frankurt jest na 5tej a Ironi na 6tej pozycji. Co do Ironi, ich gre dzisiaj bede ogladal pierwszy raz, nie znam klubu ale widze ogrywaja co najwyzej jakis ogorkow w Izraelskiej lidze gdzie pomiedzy Maccabi a reszta jest przepasc. Czysto statystycznie Ironi u siebie 8 winow na 20 meczy....40%, ponizej normy jesli chodzi o swoje podworko, a Frankurt ma taka sama statystyke 8/20 tylko ze na wyjezdzie. Frankurt u siebie 12/20=60%, gdzie Ironi na wyjezdzie tylko 6/20=30...takze widzicie panowie i panowie ze to sie nie dodaje.
Te 1.35 na Ironi to zasadzka bukmacherow dla &quot;Januszy&quot; na podbitke...widac brak zmian kursow bo buki wiedza ze kursy sa zle wystawione. Poprawne kursy tutaj w okolicach 1.66 na Frankurt vs 2.2 na Ironi, takze smiem twierdzic ze Frankurt wygra ten mecz minimum 3.5 punktami.
Frankurt @ 3.3 Value Tygodnia...zwykle mowie ze kto sie boi to niech gra z handi po smiesznych 1.9, ale tym razem grajcie ze mna kochani wygrana Frankurtu. To prezent ode mnie dla tych ktorzy pograli moj typ na Partizan i Rige i sie zawiedli, mam nadzieje, ze dzisiaj dacie ostatnia szanse i pogracie ten typ i odrobicie to co przegraliscie. Dla tych co pierwszy raz graja moj typ, prosze sie zapoznac z moimi postami odnosnie europejskich typow jak i analiz zeby nie watpic tylko zagrac Frankurt na dzisiejsza nocke.
P.S. Ja gram Frankurt za $650, takze dosc ostro jak na moj bankroll, ale jestem pewny wygranej.
Pozdrawiam
Wynik:
P.S. Dubel post, mod prosze usun pierwszy post jesli mozesz. Dziekuje.
P.S. Kurs juz spadl do 3 na bet365...do 18tej kursy spadna do 2.3...bedzie mozna zrobic malego surebeta w pre lub surka na live jak kurs na Frankurt spadnie.
tak to jest jak kursy spadają,bomba jak nic będzie, i 650 poszło w p....u.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
A może ATP ma podpisaną umowę z jakimś bukiem, i napędza koniukture,ludzie grają,wtapiają kase a procenty z naiwnych ATP kasuje.
Nigdy nic nie wiadomo,ale 6 pkt. w 3 kwarcie to chyba jakies przegięcie.
Jutro może też coś poda to zgra się odwrotnie.
był tu taki jeden gość co miał pojęcie,zwaŁ się Gawronix.
Szkoda bo dobry był,mimo że też nie zawsze trafiał.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
a może K.URWA wy znawcy zamiast się pruć po meczu, zauważylibyście, że analiza była jaka była i gość się trochę podpalił, ale to jego typ który przegrał, ja również dzisiaj przegrałem i ty i ty rozpruty forumowiczu kiedyś przegrałeś, na pewno za duża była jego wiara/ pokazanie stawkowania przez typ, ale wasze komentarze są po stokroć bardziej żałosne
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Najbardziej krytykują goście których prawie nie widać na forum ???? klasyk, kto zagrał to zagrał i wtopił, winić tylko siebie że ślepo zagrali zamiast samemu coś pomyśleć. Powodzenia następnym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Ja przyznam, że dałem się na to nabrać ale postawiłem drobne bo wiem, że zasada na tym forum jest prosta ten kto zawsze piszę &quot; mega value &quot; , &quot;pewniak&quot; itp ten się myli lub naciąga innych graczy na stratę pieniędzy i radzę to zapamiętać za nim zostanie usunięty mój post.
Ps. po mojej analizie w głowie nie miało to prawa wejść ale gościu mnie przekonał swoją kreatywnością i charyzmą.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Niestety nic nie podam jutro @ trema11...wieksza przerwa z bukmacherka...po takim blamazu w 3ciej kwarcie trzeba sie otrzasnac. Gdyby nie 3cia kwarta mecz jak najbardziej moglby siasc, ale rozumiem ze z gdynania nic nie ma. Przepraszam.
 
Z 0

ziomecki

Użytkownik
Ktoś oglądał Stelmet- Aek ? Co się tam stało że do przerwy prowadzenie +6 pkt a potem przegrana 3 kwarta 10 i w konsekwencji cały mecz.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Seria Zielonej chyba koło 13:0 mocna gra do kosza taka koszykówka, szli ambitnie i pomimo utraty sporych sił dla odrobienia straty, dali radę utrzymać intensywność, fajne dzielenie się piłką na pozycji nr 1 i bardzo skuteczny Djurisic, po prostu dali radę ????
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Ja przyznam, że dałem się na to nabrać ale postawiłem drobne bo wiem, że zasada na tym forum jest prosta ten kto zawsze piszę &quot; mega value &quot; , &quot;pewniak&quot; itp ten się myli lub naciąga innych graczy na stratę pieniędzy i radzę to zapamiętać za nim zostanie usunięty mój post.
Ps. po mojej analizie w głowie nie miało to prawa wejść ale gościu mnie przekonał swoją kreatywnością i charyzmą.
Ludzie,no prosze was gosc pisze bzdury na pol strony glownie oparte na statystykach ,o zawodnikach nic kompletnie nic ,widzial jak gra tylko jedna druzyna ???? ,od poczatku nie wierzylem w powodzenie tego typu jak zobaczylem jak spisuje sie Frankfurt na wyjazdach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom