>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Champions Hockey League 2018/2019

Status
Zamknięty.
mirosek13 9

mirosek13

Użytkownik
Środa 10.10.2018
Godzina 17:30
GKS TYCHY - HC BOLZANO
Typ: HC BOLZANO -2,5 handicap
Kurs: 2.20 fortuna
Przedostania kolejka fazy grupowej ligi mistrzów, Włosi po doskonałym starcie sezonu w LM zajmują 2 miejsce mając 7pkt. Teraz zmierzą się z mistrzem polski. Różnica klas jest widoczna na pierwszy rzut oka. HCB dokonało wielu wzmocnień, irving na bramce, w ataku catenacci, findlay, blunden. Nie są to znane nazwiska, lecz są to gracze wyszkoleni w Ameryce i jak pokazują wyniki znakomicie radzą sobie w Europie. Pokonanie takich ekip jak Skelleftea czy Helsiniki w LM napawa wielkim optymizmem. Bez patrzenia na inne wyniki w grupie zwycięstwami z Tychami są w stanie zagwarantować sobie awans. Dobra postawa w EBEL, lidze która napewno przewyższa nasza, pozwala myśleć ze Włosi nie powinni mieć problemów w Tychach. Jak pokazują wyniki GKS-u w lm nie jest to drużyna która w jakikolwiek sposób może komuś zagozic. Mistrz polski nawet w naszej lidze nie jest hegemonem, przegrywają z Toruniem, męczą się z drużyna z Gdańska. Moim zdaniem będzie to mecz do jednej bramki. HCB prowadzi ofensywny styl gry dlatego uważam, ze strzela dużo goli, a irving na bramce zapewni spokoj w obronie. Polecam handi -2.5 po kursie 2.20, lub overy na Włochów, sadze, ze są w stanie strzelić Polakom z 5 bramek.
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Przepraszam za typ
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Przepraszam za typ
Nie ma co przepraszac. Kazdy musi rozważyc co i za ile grac. Poza tym każdy ma wpady wieksze lub mniejsze, chodzi o to by w dluzszym okresie czasu wyjść na plus. Ja tez to grałem ale na mecz i nawet to nie weszło. Taki sport.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
IFK Helsinki (Fin) vs Skelleftea (Swe)
Co myślicie o tym pojedynku? Skelleftea ma już zapewniony awans także po co miałaby się tutaj przemęczać? Jeśli chodzi o Helsinki to widać że w ostatnim meczu dominowali w strzałach gorzej ze sktuecznością. Ogólnie Hokej w FInlandii na pewno jest na wyższym poziomie także kurs kusi. Może ktoś coś o tym powiedzieć? Ogólnie nie interesuję się Hokejem ale wygląda to spotkanie ciekawie
Kurs 2.75
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
IFK Helsinki (Fin) vs Skelleftea (Swe)
Co myślicie o tym pojedynku? Skelleftea ma już zapewniony awans także po co miałaby się tutaj przemęczać? Jeśli chodzi o Helsinki to widać że w ostatnim meczu dominowali w strzałach gorzej ze sktuecznością. Ogólnie Hokej w FInlandii na pewno jest na wyższym poziomie także kurs kusi. Może ktoś coś o tym powiedzieć? Ogólnie nie interesuję się Hokejem ale wygląda to spotkanie ciekawie
Kurs 2.75
Hejka :hokej:
Co do meczu i pytania powyżej,to trudno mi coś powiedzieć Trza by poczytać o podejściu Szwedów do meczu. Biorąc jednak po uwagę to,że grają przed własnymi kibicami i w zeszłym tygodniu dali im łomot to bardzo ryzykownie...hmm.
Tappara - Djurgardens / remis @ 1.47
Ja się zastanawiam nad meczem Tappary z Djurgardens i tutaj Szwedzi powinni iść na całego..Jeśli ugrają punkt to mają awans.
Storhamar Hamar - Ocelari Trinec (1 tercja Storhamar / zwycięstwo Ocelari) @ 18.00 fortuna
Typ życzeniowy ;) Drugi mecz w tej grupie to Storhamar Hamar - Ocelari Trinec i tutaj gospodarze muszą wygrać i liczyć na win Tappary. Mecz w Finlandii jest rozgrywany godzine wcześniej. Może się tak zdarzyć,że Norwedzy wyjdą naładowani i zgarną 1 tercje, a po info,że nie mają opcji awansu trochę odpuszczą. I tutaj szansa dla ofensywnych ostatnio Ocelari. W pierwszym meczu było w strzałach 31-16 na korzyść Ocelari. Jednak Storhamar wygrał końcówkę. Liczę jutro na rewanż Ocelari po sporym kursie
Thoresen gol / Polansky gol
Patrząc na braki kadrowe Komety i słuchając podejscia trenera gości, to stawiam na zwycięstwo Zug u siebie...Horky gol (brak kursów ;))
Dobrze też wygląda Jyva z Lugano. Patrząc w kontekście walki o bezpośredni awans i atut swojego lodu to raczej Jyva nie odpuści.
Jeszcze Bańska z Pilznem. Bańska zawsze trudna do ogrania u siebie. W lidze słowackiej jeszcze nie przegrali w reg.time.
Pilzno z kolei suwerennie dominuje w LM bez porażki...W niedziele trudny mecz w extralidze z HK. Myślę,że potrzeba im trochę wytchnienia. Fakt,że mają szeroki skład i nawet 2 garnitur jest w stanie powalczyć z Bańską. Bańska jednak ostatni mecz u siebie się rozstrzelała (7-2). Są spore szanse,że zobaczymy otwarty mecz i jednak wygraną gosodarzy.
Pozdrawiam ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja mam dzis takie przemyslenia dotyczące ostatniej kolejki grupowej:
Jest kilka meczy o cos i kilka o pietruszke lub o honor jak kto woli, ja zwrociłem uwage na nastepujace
Neman Grodno - Eisbaren Berlin
Żadna z druzyn nie ma szans na awans. poprzednie spotkanie wygrali zawodnicy z Niemiec , wypukntowujac Białorusinów, którzy na nich wisieli ale bez efektu. Zespół z Grodna to ambitna duzyna i z pewnoscią beda chcieli sie godnie pozegnac z LM. Z kolei Eisbaren od poczatku jakby traktowali LM jako przygotowanie do sezonu i tutaj wg mnie gospodarze nie przegraja w regulaminowym
typ Grodno z x kurs 1,74 ⛔(2-4)
Storhamar-Trzyniec
Sytuacje opisał kolega rybarz i tez mysle ze norwegowie wyjadą naładowani bo jeszcze sa w grze, a wynik moze wazyc sie do końca, chociaz z drugiej strony czy Tappara bedzie sie wysilać maja 1 miejsce w grupie tez wątpie, niemniej jednak mysle gospodarze podejda honorowo do meczu i ne przegrają w 60 min( potancjal po stronie Ocelari mimo wszystko)
typ Strohamar z x kurs 1,3 (6-2)✅
Nurnberg - Rouen
Bardzo ciekawe spotkanie. Norymbergia wg mnie pod formą ,słaby mecz w Wolfsburgu, wygrany szczesliwie w dogrywce, nastepnie przegrana we Francji i u siebie porazka ze słabym Krefeld. Remis daje im awans ale nie bedzie łatwo wg mnie, druzyna mistrza Francji zbudowała dość ciekawy sklad, jest kilku reprezentatnów kraju i kilku dobrych graczy zagranicznych, w rodzimej lidze są bez porazki i mzja jeszcze szanse na awans z drugiego miejsca. Wg mnie ekipy z Niemiec nie podchodza powazanie do LM, bo ten trend mozna zaobserwowac od kilku lat , moze z wyjatkiem mistrza.
typ Rouen 60&#39; kurs 4,8 (2-5)✅
Rouen z x kurs 2,63✅
EDIT: Aleze Rouen tak pisali kibice na trybunach
Cardiff - Vaxio
Obie druzyny bez szans na awans. Vaxio nie zachwyca narazie chociaz jest lepiej niz na poczatku sezonu, czy bedzie im sie chciało w Angli zagrac dobry hokej?, nie jestem pewien. Kanadyjczycy trzeciego sortu z Cardiff potrafili napsuc krwi szwajcarskiemu Bern i Salzburgowi na wyjezdzie. Czy dzis pozegnaja sie godnie z kibicami. Kursy warte próby ale tez ogromna dysproporcja jezeli chodzi o jakosc składu
typ Cardiff z x kurs 2,84(5-5)✅
Cardiff plus 1,5 kurs 2✅
wsje fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Siemka :hokej:

Jutro wchodzimy w kolejną fazę CHL, ale o tym wszyscy tutaj wiemy :p więc nie ma co się rozpisywać tylko od razu przechodzę do konkretów. Moim zdaniem trudniej jest typować spotkanie, kiedy grają systemem mecz i rewanż, ale zobaczymy...
Kometa Brno - Tappara Tempere - oba zespoły w ostatnim czasie przeplatają dobre mecze słabymi. Tej regularności brakuje zwłaszcza Finom. Trzy dobre mecze, a po nich dwa słabe. Później znów górka i zjazd. Mając świadomość tego, że w ich grze nadal jest sporo do poprawy myślę, że podejdą do spotkania na 100% . Bo to, że gospodarz zagra na maxa nie podlega dyskusji. Własna hala i CHL to jest naprawdę coś. W obu ekipach wszyscy są zdrowi. Spodziewam się trudnej walki, ale myślę, że na koniec łapka może być w górze po stronie gości. Tappara lubi iść na noże i lubi grać w takiej atmosferze, jaką mogą im zgotować gospodarze. Dlatego poniższe opcje wydają się być całkiem realne.

Tappara zwycięstwo z ewentualną dogrywką.
Tappara - ilość goli +2.5

Zurich - Karpat - wydaje mi się, że to może być mecz do jednej bramki. Chociaż mimo dość przeciętnej dyspozycji gospodarzy Finowie nie dostaną zwycięstwa w prezencie. Trzeba o nie powalczyć. Zurich gubi się z tyłu. Myli się także Schlegel, a tacy goście jak Bachofner, czy Shore to trochę za mało na kolektyw z Oulu. Karpat ma pięknie zbilansowane formacje, trudno oszukać ich defensywe i jeśli zagrają swój techniczny, zabójczy hokej, to wyjadą ze Szwajcarii z zaliczką.

wygrana gości w 60 minutach, to coś, co może się sprawdzić.

Storhamar - Skelleftea - w przypadku tego meczu idę trochę za intuicją, bo jakichś specjalnych argumentów mi brakuje, ale kierowałbym się w stronę Norwegów. 1x - dlaczego nie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
:hokej::hokej::hokej:
Kometa - Tappara
Tutaj nie byłbym taki pewny co do możliwości Finów w ataku i zdobycia aż 3 bramek. Kometa jest mocna u siebie i często nie pozwalają na wiele rywalom.
Jak sam suomi zauważył - Tappara gra mocno w kratkę.
Kometa lub remis
1.51

Bolzano - Pilzno
Jak dla mnie najlepszy bet kolejki. Owszem Skoda jest w dołku jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, bo przegrali 4 ostatnie spotkania, ale w każdym meczu byli drużyną zdecydowanie dominującą i często brakowało szczęścia i tej kropki nad i. W każdym spotkaniu oddają bardzo dużo strzałów i grają mocno do przodu.
W grupie bilans 5-1-0-0
Skoda 60&#39;
2.00
Typu na Karpat nie dubluję - też idę w 60&#39;

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Pamietajcie przy graniu fazy pucharowej, że mecz trwa 60 min bez dogrywki i karnych, wiec to co buki oferują na zwycięstwo to miedzy bajki włożyc trzeba, ewentualnie mecz rewanzowy przy takiej samej różnicy bramek ma dogrywke.
Typy zamieszcze wieczorem lub z rana
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Pamietajcie przy graniu fazy pucharowej, że mecz trwa 60 min bez dogrywki i karnych, wiec to co buki oferują na zwycięstwo to miedzy bajki włożyc trzeba, ewentualnie mecz rewanzowy przy takiej samej różnicy bramek ma dogrywke.
To ja się Marku rozpędziłem i zapomniałem o tym. Dzięki za przypomnienie.
:hokej::hokej::hokej:
Kometa - Tappara
Tutaj nie byłbym taki pewny co do możliwości Finów w ataku i zdobycia aż 3 bramek. Kometa jest mocna u siebie i często nie pozwalają na wiele rywalom.
Jak sam suomi zauważył - Tappara gra mocno w kratkę.
Kometa lub remis
1.51
:hokej::hokej::hokej:

Może to trochę życzeniowy typ, ale liczę też na Niko Ojamaki, który trochę się zaciął....

 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
KHL niewypał dziś niestety.
Jutro kilka ciekawych spotkań w LM. Wiele bedzie zależeć od nastawienia, czy gramy na poważnie czy odpuszczamy. Ja biore pod lupe dwa spotkania o ktorych narazie koledzy sie nie wypowiadali
Munchen-Zug
Mistrz Niemiec dlugo wchodzil na najwyzsze obroty i wydaje mi sie forma jest bardzo dobra, w ostatnim czasie pokonane bardzo mocne ekipy z DEL , Inglostad, Eisbaren, Augsburg, w ostatnich pieciu meczach stracone trzy gole. Do dobrej dyspozycji doszedl Aus den Birken, w kadrze sa reprezentanci kraju i dobrzy kanadyjczycy. W obozie mistrza Niemiec jest mobilizacja i chec odniesienia zwyciestwa. Po drugiej stronie druzyna ktora zawsze jest w czubie po rundzie zasadniczej ligi szwajcarskiej, ale zawsze trochę zabraknie do wielkiej czwórki. W tym roku Zug w prawie niezmienionym składzie znajduje sie w czołówce NLA , jednak druzyna gosci prawdopodobnie bedzie sobie musiala poadzic bez Stalberga , którego status jest dość dziwny bo niby juz kontrakt w Omsku ale jedna nogą jeszcze w ZUG. Mecz z pewnoscia bedzie bardzo zaciety bo z obozów obu druzyn mozna wyczytać ze jest chec i motywacja by przejsc do kolejnej rundy. Na ten moment mam wrazenie ze w lepszej formie jest ekipa gospodarzy i stawiam na nich
Munchen 60&#39; kurs 2,15⛔ miałem nadzieje za x chociaz wejdzie a tu w koncówce gol
Malmo - Bern
Drugi bardzo ciekawy pojedynek to mecz szwedzkiego Malmo ze szwajcarskim Bern, Szwedzi bardzo dobrze radza sobie w tym sezonie zajmuja obecnie czwarta pozycje w SHL. We własnej hali ulegli tylko Froludzie ponad m-c temu. i na własnej tafli to szczególnie grozna druzyna. Faze grupowa ukonczyli na 1 miejscu z taka sama iloscia punktów jak mietrz Niemiec Munchen. Ich rywal drużyna SC Bern to wielokrotny mistrz swojego kraju, zespół w którym wystepuje kilku reprezentantów kraju i bardzo dobrzy obcokrajowcy, sa to zawodnicy ograni na wielkich imprezach i w meczach o wielką stawke, wg mnie jakościowo przewyższają ekipe ze Szwecji . w bramce mają świetnego Genoniego , który w ostatniej kolejce odpoczywał. Liga szwajcarska juz od kilku lat zyskuje na sile i mysle ze w tym meczu mimo ze bukmacherzy widza w roli wiekszego faworyta ekipe ze Szwecji , to ekipa z Berna moze pokusic sie o zwyciestwo. To bedzie zupełnie inny mecz niz ligowy, tutaj moze zadecydowac doswiadczenie, ogranie i cwaniactwo graczy a tego wg mnie jest wiecej po stronie druzyny ze Szwajcarii, proponuje typ
Bern z x kurs 1,76⛔ No coments
Z meczy gdzie mozna szukac niespodzianki lub dobrego kursu widze jeszcze pojedynek Storhamar ze Skelefteą, która oststnio nie błyszczy i ma problem ze zdobywaniem punktów. tutaj typ 1x✅
Oraz mecz Pilzna we Wloskim Bolzano gdzie mozna dać typ x2.✅
Poza tym gram jeszcze dubla, awans Karpat i Bern, ako 3,21 .
Wszyskie kurs fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Kometa WOW, Pilzno WOW. I tych WOW jest jeszcze jeszcze co najmniej dwa.
Nie pamiętam też kiedy Karpat stracił trzy bramki w meczu....a w zasadzie w dwóch tercjach.
Dzieje się.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Czy jutro możemy spodziewać się takiej gościnności w defensywie jaką zaprezentowały nam dwie drużyny na S w pierwszych meczach ?
W pierwszym meczu &quot;drzwi&quot; po obu stronach otwarte na ościerz. Jutro nie wiem z jakim nastawieniem Storhamar wyjedzie na tafle w Szwecji, ale mam nadzieję, że beda chcieli powalczyć, a że Skella jest w gazie, to zapowiada sie mecz z overem. Myślę, że kurs na jedynke z 4,5+ jest opcją, którą warto rozpatrzyć
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Z Lm będzie krotko bo i czasu brak, ja skupie się na trzech meczach
Tappara Tampere – Kometa Brno

Mistrz Czech w pierwszym meczu rozgromił Tappare az 5-1, ale nie ma co ukrywać forma finów dwa tygodnie temu był wręcz tragiczna, obrywali od słabeuszy w Liiga, na ten moment Tappara prezentuje się o niebo lepiej, ale odrobiebie czterech goli będzie graniczyło z cudem, bo Czesi potrafią grac w hokeja i to jest bardzo doświadczony team. Osobiscie gram dwie opcje tego w triplach
Tappara z x kurs 1,25
Tappara 60’ kurs 1,66

Zug – Munchen
Mistrz Niemiec przegrał u siebie spotkanie 3-2 w ostatnich sekundach, ale trzeba przyznać ze w ostatnich dwóch sezonach ekipa ZUG prezentuje się znakomicie czy to w lidze czy na arenie międzynarodowej, z roku na rok silniejszy skład, Munchen mocne ale mam wrazenie po ostatnich meczach ligowych ze jakos bez błysku, no chyba ze graja na pół gwizdka( o czym oczywiście nikt nie wspomni) i przygotowują się na rewanż, w składzi osmiu kanadyjczykow i reprezentanci Niemiec. Jedyne co mnie martwi przed tym meczem to niepewny wystep Rafaela Diaza w szeregach gosdpodarzy. Mimo wszystko spodziewam się zwycięstwa ZUG który dla mnie jest soleidniejsza ekipą

ZUG z x kurs 1,34
ZUG 60’ kurs 1,85

Bern – Malme

Wiem ze Bern ma mocną ekipe, ze przygotowują się do rewanżu , musza odrobić az 3 bramki, pokpili troche sprawę w pierwszym meczu, ale wiem tez ze to chyba jeszcze nie najwyzsza forma jaką potrafią dysponować gospodarze. Ekipa Malme słabiej prezentuje się na wyjazdach ale sama oststnio bez błysku

Bern z x kurs 1,38
Bern 60’ kurs 1,95

Ako z x 2,31 fortuna
Ako 60’ 5,99 fortuna

Z innych spotkań powinna tez wygrać Skele, bo to jednak wyzsza klasa z całym szacunkiem niż mistrza Norwegii ale ja tego nie gram,
Ciekawie zapowiada się spotkanie Karpat z Zurichem , mistrz Finandii praktycznie od początku sezonu w gazie , wygrywa w zasadzie wszystko po drodze, z kolei Zurich długo nie mógł złapać optimum a ja mam wrazenie ze ta forma wlasnie przyszła. Pytanie jak długo na takim gazie będzie grac karpat czy starczy paliwa? A Zurich potrafi grac w obcych halach i podchodzą poważnie do rozgrywek, kadra mocna wiec ja się spodziewam wyrównanego pojedynku
EDIT: Porazka w tej lidze mistrzów i Bern i Zug zawiodły na całej linii⛔⛔⛔
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zurich wciąż bez Cervenki który ma jakieś komplikacje po urazie łydki a to duża strata. Pierwszy mecz wyrównany ale to Karpat był bliżej wygranej, remis ratował na sekundę przed końcem Pettersson. Sven Leuenberger mówi o potrzebie koncentracji by nie powtórzyć błędów z pierwszego meczu, głupich kar itd, ale Karpat to klasowy zespół i jeśli wyjdzie takim pressingiem jak w pierwszym meczu to Zurich może mieć ciężko. Lubię ten zespół, obserwuję trochę mocniej co się w zespole dzieje i jak wygląda gra. I jeśli zagrają jak w pierwszym spotkaniu to z Oulu nie wywiozą nic. Karpat jest u siebie mocny a do poprawy w obronie Lions jeszcze jest dużo. Ohtamaa, Pyorala, Heponiemi jakości imo więcej u dzisiejszych gospodarzy do tego pełna hala ponad 6k kibiców. Jak dla mnie Karpat to bierze.
Inny szwajcarski zespół zagra dziś z Frolundą. Mowa oczywiście o Lugano. W pierwszym meczu różnicę zrobił Merzlikins. Christopher Martin powiedział fajne zdanie podsumowujące tamten mecz: &quot;jest jednym z trzech najlepszych bramkarzy w Europie i byliśmy trochę zbyt mili dla niego w pierwszym meczu.&quot; A przewagę Frolunda miała ogromną. Ryan Lasch, Rhett Rakhshani, Simon Hjalmarsson no tutaj jest komu zrobić różnicę. Wyjazdy Lugano to dramat, 8 porażek na 9 spotkań w lidze do tego bilans traconych bramek prawie 2,9 na mecz. W Lidze Mistrzów przegrali m. in. w Bańskiej Bystrzycy. Potrzeba dnia konia łotewskiego goalie by znów zatrzymać Szwedów. Wątpię.
Karpat @ 1,60 ✅ 3:2
Froludna @ 1,45 ✅ 5:4
Skelleftea @ 1,35 ✅ 3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze próbuje awansu Berna.
Ekipy Szwajcarii dobrze przygotowane a Malme na wyjazdach gra słabiej.
Bern na doświadczonych zawodników
Awans Bern kurs 6 fortuna
 
D 686

damianjuve

Użytkownik
Ja jeszcze próbuje awansu Berna.
Ekipy Szwajcarii dobrze przygotowane a Malme na wyjazdach gra słabiej.
Bern na doświadczonych zawodników
Awans Bern kurs 6 fortuna
Wiem że malmo na wyjazdach kiepsko. Jakie szansę procentowo dajesz na ich awans?
 
Otrzymane punkty reputacji: +343
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom