>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CF Valencia - Inter Mailand / 21.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
C 0

chirblo

Użytkownik
ja daje w tym meczu na inter lub remis bo inter w lidze jest mocny ale jak przyjdzie mu grac z valecia to nie wiadomo jak im pojdzie...:p

nie usowam tego postu tylko i wylacznie dlatego ze jestes nowy. Radze zapoznac sie z regulaminem.

domeL
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
jak dla mnie to ten mecz nie ma foworyta ... Inter w lidze idzie jak burza nie przegral 17 spotkan ... Valencia po bardzo dobrym meczu z Barca ( w II polowie szczegolnie 3 minuty w wykonaniu nietoperzy)... Zaznaczmy ze inaczej gra sie we wloszech a jezeli by w hiszpani... jak dla mnie remis lub lekka wygrana Valenci... pozdro
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
To zwycięstwo należy się tylko Interowi !! Mediolańczycy są najbardziej solidnymi graczami w tym sezonie i tacy powinni zdobywać trofea ! Najpiękniejszym dla mnie finałem ligi mistrzów był by finał pomiędzy drużynami Manchesteru United i Interu Mediolan !! A wtedy to niech los zadecyduje kto wygra ..... P: :jezora:
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
PO pierwsze Inter jest napewno faworytem spotkania. Jedyna szanse Hiszpanow upatruje w tym że Nerrazzuri zlekceważą rywala, jednak mam nadzieje że po ostatnim sezonie i dwumeczu z Villarealem mysle ze to nie nastapi. Moj typ to 2-0
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Na moje to Inter tego meczu nie wygra (mam taka nadzieje) moze w lidze i wszystko wygrywaja ale z kim ? , w swojej lidze nie maja godnego rywala, Milan gra gorzej niz mozna by sie spodziewac , brak Juve i dopiero od kilku kolejek dobra gra Fiory ( to co ze wygrali z Milanem czy Roma jak te zespoly potrafia przegrac z Empoli , Regina czy Atalanta) wg mnie to w tym sezonie La Liga jest znacznie silniejsza od serie A, tam caly czas o mistrza walcza 4 druzyny i jest rywalizacja a we wloszech to raczej tylko o drugie miejsce juz. Przypone jeszcze ze jak Inter wygrywal we wloszech to w fazie grupowej tak dobze juz nie szlo 1-0 ze sportingiem, 0-2 i -1-1 z bayernem , oczywiscie w plecy. A teraz licze ze ostatnia wygrana Ches z Barca to nie przypadek i mysle ze conajmniej na remis ich stac.
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
DiegoMaradona, zgadzam się w 100% Inter po 16 zwycięstwach w słabej w tym roku Serie A wreszcie będzie mógł pokazać na co go stać, ale Valencja jest niedoceniana wiec moj typ to:
Inter - Valencja X2
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
Statystyki sa po stronie Interu ... Inter wygral 4 z 5 ostatnich meczy ... 1 zremisowal ... w 6 ostatnich meczach stracili tylko 1 bramke ,a strzelili 11 :spokodfhgfh: Natomiast Valencia gra w kratke ... na 5 meczy 3 wygrane i 2 porazki ... ???? Ale ja i tak jestem za Valencia ... sa podbudowani po zwyciestwie nad Barcelona i beda chcieli pokaz jak sie gra w pilke ;-) Obstawiam 2:1 dla Valencji ????
 
B 0

baton_16

Użytkownik
ja obstawiem na kuponie X ale troche sie obawiam bo jak narazie wchodzi mi wszystko i nie wiem ???? co sadzicie o remisie w tzm meczu????????
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
Faworytem tego meczu wydaje sie byc Inter, za ktorym przemawiaja atut własnego boiska i wspaniala gra w Serie A. Valencia po ostatnim ligowym zwyciestwie nad Barca napewno przystapi do tego meczu uskrzydlona. W sespole Interu nie zagra kontuzjowany Patrick Viera, z kolei do składu Valenci wraca Santiago Canizares. Stawiam na remis w tym meczu, gdyz uwazam ze Hiszpanie rozkrecaja sie z meczu na mecz i dzisiaj pokaza na co ich stac walczac o zwyciestwo.. ;-)
 
M 62

moreno

Użytkownik
Faworytem tego meczu wydaje sie byc Inter, za ktorym przemawiaja atut własnego boiska i wspaniala gra w Serie A. Valencia po ostatnim ligowym zwyciestwie nad Barca napewno przystapi do tego meczu uskrzydlona. W sespole Interu nie zagra kontuzjowany Patrick Viera, z kolei do składu Valenci wraca Santiago Canizares. Stawiam na remis w tym meczu, gdyz uwazam ze Hiszpanie rozkrecaja sie z meczu na mecz i dzisiaj pokaza na co ich stac walczac o zwyciestwo.. ;-)
a czytałem, że w interze nie zagra dzisiaj figo
czy to prawda ???
 
ziolo1992 0

ziolo1992

Użytkownik
W tym meczu moim faworytem jest Inter... Po ostatnich wygranych w lidze i skutecznośći Adriano Inter jest w troche lepszej sytuacji niż Valencia, która w osttnich meczach nie zbyt dobrze się zaprezentowała(prócz z barcą). ✅ dla Interu
Będzie to chyba najciekawszy mecz pełen walik.
Mój typ Inter 2:1 :gool:
 
gcft 0

gcft

Użytkownik
Valencia jest świetnym zespołem, zazwyczaj graja defensywnie szczegolnie na wyjazdach, ich strategią sa bardzo szybkie i sprawnie przeprowadzone kontrataki dysponuja bardzo szybkimi skrzydłowymi. Uważam że Valencia może dzisiaj wszystkich zaskoczyć. Moj typ X2.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Inter znakomicie spisuje się w lidze co pokazuje duża przewaga piłkarzy z Mediolanu nad wiceliderem ale nie jestem tego taki pewny czy przełoży się to na puchary.Inter na pewno będzie pewny siebie. Valencia jest równie dobrym zespołem i na pewno stać ich w tym meczu na korzystny rezultat skoro wygrywają z taką ekipą jak Barcelona!!!
mój typ: Inter-Valencia X.ew.wynik:1:1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Inter Mediolan – CF Valencia

Dzisiejszego wieczoru na San Siro w Mediolanie w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzą się drużyny Interu Mediolan i Valencii. Spotkanie to ze względów bezpieczeństwa będzie mogło obejrzeć „tylko” 36 tysięcy widzów, ale mimo częściowo wypełnionego stadionu zapowiada się ono interesująco.
Nerazzuri są aktualnie najrówniej grającą ekipą w Europie. 16 ligowych zwycięstw z rzędu mówi samo za siebie, i już teraz na kilkanaście kolejek przed końcem rozgrywek we włoskiej Serie A, niemal wszyscy są pewni że Inter zdobędzie”Scudetto”. Jednak Champions League rządzi się swoimi prawami, co udowadniały nam w poprzednich latach takie drużyny jak Villareal czy Liverpool. Nie koniecznie trzeba być na szczycie ligowej tabeli aby dobrze grać w europejskich pucharach. Piłkarze Valencii przyjechali do Mediolanu podbudowani niedzielnym zwycięstwem 2:1 nad Barcelona, dzięki któremu mogą jeszcze liczyć na zdobycie mistrzostwa Primera Division. Jednak jeśli już chodzi o dzisiejszego rywala Che, to napewno z pojedynków z nim nie mają zbyt dobrych wspomnień. Pamiętna porażka 1:5 na własnym stadionie z Interem (faza grupowa Champions League 2004) budzi respekt, jednak od tamtego czasu składy obu drużyn w dosyć znacznym stopniu się zmieniły i dziś zmierzą się całkiem inne ekipy.
Spośród graczy Nerazzurich w bardzo dobrej dyspozycji znajduje się szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimovic, a po weekendowym odpoczynku wracają do składu Materazzi i Maicon. Ogólnie trener Roberto Mancini nie ma na co narzekać i dziś nie może skorzystać z usług tylko Alvaro Recoby oraz Patricka Vieiry, którego zastąpi Olivier Dacourt. W Valencii po pladze kontuzji sytuacja również jest już ustabilizowana. W drużynie Quique Floresa nie zagrają dziś kontuzjowani od dłuższego czasu Del Horno, Baraja i Vicente. Poza tą trójką wszyscy gracze są gotowi do gry. Do składu po chorobie wraca bramkarz Santiago Canizares, który jest bardziej doświadczony i pewniejszy od Francuza Buttela, który zasiądzie dziś na ławce rezerwowych.
Za faworytów tego spotkania uważam drużynę Interu, mają bardzo silną i szeroką kadrę. Jeśli któremuś z zawodników nie będzie się wiodło, to trener Mancini może wyciągnąć asa z rękawa, jakimi niewątpliwie są tacy piłkarze jak Hernan Crespo, czy Santiago Solari, którzy mogą wnieść wiele do gry i jedną akcją odmienić losy spotkania. Defensorzy Interu będą musieli dziś uważać na duet napastników tak i Valencii jak i reprezentacji Hiszpanii jaki w tworzą Fernando Morientes i David Villa. Za tych graczy odpowiedzialni będą dziś prawdopodobnie Materazzi i Cordoba, a wspomagał ich będzie defensywny pomocnik Dacourt. Ataki skrzydłami Silvy i Albeldy powstrzymywać będą Maicon (Ew. Grosso) i ulubieniec kibiców i kapitan zespołu Javier Zanetti. Akcje ofensywne będą konstruowali Cambiasso, Dacourt, Stanković i Figo, a odpowiedzialni za ich wykańczanie będą Ibrahimović i Adriano. Według mnie podopieczni Roberto Manciniego udowodnią dziś, że są bardzo silną drużyną i że potrafią wygrywać nie tylko na własnym podwórku, a także w rozgrywkach elitarnej Champions League. Zwycięstwo Mediolańczyków nie będzie może okazałe, ale wynik 1-0 lub 2-0 jest możliwy. Przypuszczam także, że Inter zaatakuje już od pierwszych minut czego efektem może być bramka zdobyta w pierwszej połowie, a jeśli tą bramkę uda im się zdobyć to zapewne będą bronili tego rezultatu i czekali na ewentualne kontrataki co mogło by zaowocować bramką w drugiej połowie.

Prawdopodobne składy:
Inter: Julio Cesar – Zanetti, Materazzi, Cordoba, Maicon – Cambiasso, Dacourt, Stanković, Figo – Ibrahimović, Adriano

Valencia: Canizares – Moretti, Albion, Ayala, Miguel – Silva, Marchena, Angulo, Albelda – Morientes , David Villa

Moje typy: Inter – Valencia 1 – 1,75 / mniej niż 2,5 bramek – 1,55 /
Inter/Inter – 2,75 (połowa/koniec spotkania)
 
B 0

baton_16

Użytkownik
Myśle że Inter będzie chciał za wszelką cenę wygrać to spotkanie lecz Valencia swoją świetną grą sefensywną nie pozwoli za dużo rozkręcić się napastniokom.Myśle że będzie dużo gry w środku pola ????

Inter-Valencia 1:1 ✅
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
DiegoMaradona, zgadzam się w 100% Inter po 16 zwycięstwach w słabej w tym roku Serie A wreszcie będzie mógł pokazać na co go stać, ale Valencja jest niedoceniana wiec moj typ to:
Inter - Valencja X2 ✅
No i miałem racje ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ale sie uśmiałem.... miałem zabawną sytuacje co do tego meczu...
85 minuta Inter prowadził 2-1... to ja spokojnie poszedłem sie wykąpac.... przychodze... patrze w 86 minucie bramka na 2-2 :jezora: co za niefart mnie spotkał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom