>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CF Valencia - Inter Mailand / 21.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
C 0

chirblo

Użytkownik
ja daje w tym meczu na inter lub remis bo inter w lidze jest mocny ale jak przyjdzie mu grac z valecia to nie wiadomo jak im pojdzie...:p

nie usowam tego postu tylko i wylacznie dlatego ze jestes nowy. Radze zapoznac sie z regulaminem.

domeL
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
jak dla mnie to ten mecz nie ma foworyta ... Inter w lidze idzie jak burza nie przegral 17 spotkan ... Valencia po bardzo dobrym meczu z Barca ( w II polowie szczegolnie 3 minuty w wykonaniu nietoperzy)... Zaznaczmy ze inaczej gra sie we wloszech a jezeli by w hiszpani... jak dla mnie remis lub lekka wygrana Valenci... pozdro
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
To zwycięstwo należy się tylko Interowi !! Mediolańczycy są najbardziej solidnymi graczami w tym sezonie i tacy powinni zdobywać trofea ! Najpiękniejszym dla mnie finałem ligi mistrzów był by finał pomiędzy drużynami Manchesteru United i Interu Mediolan !! A wtedy to niech los zadecyduje kto wygra ..... P: :jezora:
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
PO pierwsze Inter jest napewno faworytem spotkania. Jedyna szanse Hiszpanow upatruje w tym że Nerrazzuri zlekceważą rywala, jednak mam nadzieje że po ostatnim sezonie i dwumeczu z Villarealem mysle ze to nie nastapi. Moj typ to 2-0
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Na moje to Inter tego meczu nie wygra (mam taka nadzieje) moze w lidze i wszystko wygrywaja ale z kim ? , w swojej lidze nie maja godnego rywala, Milan gra gorzej niz mozna by sie spodziewac , brak Juve i dopiero od kilku kolejek dobra gra Fiory ( to co ze wygrali z Milanem czy Roma jak te zespoly potrafia przegrac z Empoli , Regina czy Atalanta) wg mnie to w tym sezonie La Liga jest znacznie silniejsza od serie A, tam caly czas o mistrza walcza 4 druzyny i jest rywalizacja a we wloszech to raczej tylko o drugie miejsce juz. Przypone jeszcze ze jak Inter wygrywal we wloszech to w fazie grupowej tak dobze juz nie szlo 1-0 ze sportingiem, 0-2 i -1-1 z bayernem , oczywiscie w plecy. A teraz licze ze ostatnia wygrana Ches z Barca to nie przypadek i mysle ze conajmniej na remis ich stac.
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
DiegoMaradona, zgadzam się w 100% Inter po 16 zwycięstwach w słabej w tym roku Serie A wreszcie będzie mógł pokazać na co go stać, ale Valencja jest niedoceniana wiec moj typ to:
Inter - Valencja X2
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
Statystyki sa po stronie Interu ... Inter wygral 4 z 5 ostatnich meczy ... 1 zremisowal ... w 6 ostatnich meczach stracili tylko 1 bramke ,a strzelili 11 :spokodfhgfh: Natomiast Valencia gra w kratke ... na 5 meczy 3 wygrane i 2 porazki ... ???? Ale ja i tak jestem za Valencia ... sa podbudowani po zwyciestwie nad Barcelona i beda chcieli pokaz jak sie gra w pilke ;-) Obstawiam 2:1 dla Valencji ????
 
B 0

baton_16

Użytkownik
ja obstawiem na kuponie X ale troche sie obawiam bo jak narazie wchodzi mi wszystko i nie wiem ???? co sadzicie o remisie w tzm meczu????????
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
Faworytem tego meczu wydaje sie byc Inter, za ktorym przemawiaja atut własnego boiska i wspaniala gra w Serie A. Valencia po ostatnim ligowym zwyciestwie nad Barca napewno przystapi do tego meczu uskrzydlona. W sespole Interu nie zagra kontuzjowany Patrick Viera, z kolei do składu Valenci wraca Santiago Canizares. Stawiam na remis w tym meczu, gdyz uwazam ze Hiszpanie rozkrecaja sie z meczu na mecz i dzisiaj pokaza na co ich stac walczac o zwyciestwo.. ;-)
 
M 62

moreno

Użytkownik
Faworytem tego meczu wydaje sie byc Inter, za ktorym przemawiaja atut własnego boiska i wspaniala gra w Serie A. Valencia po ostatnim ligowym zwyciestwie nad Barca napewno przystapi do tego meczu uskrzydlona. W sespole Interu nie zagra kontuzjowany Patrick Viera, z kolei do składu Valenci wraca Santiago Canizares. Stawiam na remis w tym meczu, gdyz uwazam ze Hiszpanie rozkrecaja sie z meczu na mecz i dzisiaj pokaza na co ich stac walczac o zwyciestwo.. ;-)
a czytałem, że w interze nie zagra dzisiaj figo
czy to prawda ???
 
ziolo1992 0

ziolo1992

Użytkownik
W tym meczu moim faworytem jest Inter... Po ostatnich wygranych w lidze i skutecznośći Adriano Inter jest w troche lepszej sytuacji niż Valencia, która w osttnich meczach nie zbyt dobrze się zaprezentowała(prócz z barcą). ✅ dla Interu
Będzie to chyba najciekawszy mecz pełen walik.
Mój typ Inter 2:1 :gool:
 
gcft 0

gcft

Użytkownik
Valencia jest świetnym zespołem, zazwyczaj graja defensywnie szczegolnie na wyjazdach, ich strategią sa bardzo szybkie i sprawnie przeprowadzone kontrataki dysponuja bardzo szybkimi skrzydłowymi. Uważam że Valencia może dzisiaj wszystkich zaskoczyć. Moj typ X2.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Inter znakomicie spisuje się w lidze co pokazuje duża przewaga piłkarzy z Mediolanu nad wiceliderem ale nie jestem tego taki pewny czy przełoży się to na puchary.Inter na pewno będzie pewny siebie. Valencia jest równie dobrym zespołem i na pewno stać ich w tym meczu na korzystny rezultat skoro wygrywają z taką ekipą jak Barcelona!!!
mój typ: Inter-Valencia X.ew.wynik:1:1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Inter Mediolan – CF Valencia

Dzisiejszego wieczoru na San Siro w Mediolanie w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzą się drużyny Interu Mediolan i Valencii. Spotkanie to ze względów bezpieczeństwa będzie mogło obejrzeć „tylko” 36 tysięcy widzów, ale mimo częściowo wypełnionego stadionu zapowiada się ono interesująco.
Nerazzuri są aktualnie najrówniej grającą ekipą w Europie. 16 ligowych zwycięstw z rzędu mówi samo za siebie, i już teraz na kilkanaście kolejek przed końcem rozgrywek we włoskiej Serie A, niemal wszyscy są pewni że Inter zdobędzie”Scudetto”. Jednak Champions League rządzi się swoimi prawami, co udowadniały nam w poprzednich latach takie drużyny jak Villareal czy Liverpool. Nie koniecznie trzeba być na szczycie ligowej tabeli aby dobrze grać w europejskich pucharach. Piłkarze Valencii przyjechali do Mediolanu podbudowani niedzielnym zwycięstwem 2:1 nad Barcelona, dzięki któremu mogą jeszcze liczyć na zdobycie mistrzostwa Primera Division. Jednak jeśli już chodzi o dzisiejszego rywala Che, to napewno z pojedynków z nim nie mają zbyt dobrych wspomnień. Pamiętna porażka 1:5 na własnym stadionie z Interem (faza grupowa Champions League 2004) budzi respekt, jednak od tamtego czasu składy obu drużyn w dosyć znacznym stopniu się zmieniły i dziś zmierzą się całkiem inne ekipy.
Spośród graczy Nerazzurich w bardzo dobrej dyspozycji znajduje się szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimovic, a po weekendowym odpoczynku wracają do składu Materazzi i Maicon. Ogólnie trener Roberto Mancini nie ma na co narzekać i dziś nie może skorzystać z usług tylko Alvaro Recoby oraz Patricka Vieiry, którego zastąpi Olivier Dacourt. W Valencii po pladze kontuzji sytuacja również jest już ustabilizowana. W drużynie Quique Floresa nie zagrają dziś kontuzjowani od dłuższego czasu Del Horno, Baraja i Vicente. Poza tą trójką wszyscy gracze są gotowi do gry. Do składu po chorobie wraca bramkarz Santiago Canizares, który jest bardziej doświadczony i pewniejszy od Francuza Buttela, który zasiądzie dziś na ławce rezerwowych.
Za faworytów tego spotkania uważam drużynę Interu, mają bardzo silną i szeroką kadrę. Jeśli któremuś z zawodników nie będzie się wiodło, to trener Mancini może wyciągnąć asa z rękawa, jakimi niewątpliwie są tacy piłkarze jak Hernan Crespo, czy Santiago Solari, którzy mogą wnieść wiele do gry i jedną akcją odmienić losy spotkania. Defensorzy Interu będą musieli dziś uważać na duet napastników tak i Valencii jak i reprezentacji Hiszpanii jaki w tworzą Fernando Morientes i David Villa. Za tych graczy odpowiedzialni będą dziś prawdopodobnie Materazzi i Cordoba, a wspomagał ich będzie defensywny pomocnik Dacourt. Ataki skrzydłami Silvy i Albeldy powstrzymywać będą Maicon (Ew. Grosso) i ulubieniec kibiców i kapitan zespołu Javier Zanetti. Akcje ofensywne będą konstruowali Cambiasso, Dacourt, Stanković i Figo, a odpowiedzialni za ich wykańczanie będą Ibrahimović i Adriano. Według mnie podopieczni Roberto Manciniego udowodnią dziś, że są bardzo silną drużyną i że potrafią wygrywać nie tylko na własnym podwórku, a także w rozgrywkach elitarnej Champions League. Zwycięstwo Mediolańczyków nie będzie może okazałe, ale wynik 1-0 lub 2-0 jest możliwy. Przypuszczam także, że Inter zaatakuje już od pierwszych minut czego efektem może być bramka zdobyta w pierwszej połowie, a jeśli tą bramkę uda im się zdobyć to zapewne będą bronili tego rezultatu i czekali na ewentualne kontrataki co mogło by zaowocować bramką w drugiej połowie.

Prawdopodobne składy:
Inter: Julio Cesar – Zanetti, Materazzi, Cordoba, Maicon – Cambiasso, Dacourt, Stanković, Figo – Ibrahimović, Adriano

Valencia: Canizares – Moretti, Albion, Ayala, Miguel – Silva, Marchena, Angulo, Albelda – Morientes , David Villa

Moje typy: Inter – Valencia 1 – 1,75 / mniej niż 2,5 bramek – 1,55 /
Inter/Inter – 2,75 (połowa/koniec spotkania)
 
B 0

baton_16

Użytkownik
Myśle że Inter będzie chciał za wszelką cenę wygrać to spotkanie lecz Valencia swoją świetną grą sefensywną nie pozwoli za dużo rozkręcić się napastniokom.Myśle że będzie dużo gry w środku pola ????

Inter-Valencia 1:1 ✅
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
DiegoMaradona, zgadzam się w 100% Inter po 16 zwycięstwach w słabej w tym roku Serie A wreszcie będzie mógł pokazać na co go stać, ale Valencja jest niedoceniana wiec moj typ to:
Inter - Valencja X2 ✅
No i miałem racje ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ale sie uśmiałem.... miałem zabawną sytuacje co do tego meczu...
85 minuta Inter prowadził 2-1... to ja spokojnie poszedłem sie wykąpac.... przychodze... patrze w 86 minucie bramka na 2-2 :jezora: co za niefart mnie spotkał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom