>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Centrebet c.d

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
rans :
I bardzo słusznie zostałeś potraktowany. Nie byłeś upoważniony do bonusu ponieważ nie wpisałeś się na listę przyjaciół CenterBet. To jest zgodnie z regulaminem uznane za oszustwo, a Ty za oszusta. Więc nie miej do nikogo innego pretensji, jedynie do siebie.
Oszustem nazwij siebie.
Mylisz się oszustem w tym przypadku można śmiało nazwać bukmachera, to nie istotne że nie był zapisany na Facebooku, użył kodu który był ogólnodostępny....
jeśli był on tylko dla przyjaciół z Facebooka to tylko u nich powinien kod zadziałać a działał u wszystkich, więc wina leży po stronie bukmachera.
Piszę to jako osoba neutralna bo akurat ja nie mam nic do wypłaty z tego buka.
Ale prawda jest taka że to buk popełnił błąd i powinien ponieść konsekwencje(czyt: wypłacić każdemu)
jaki regulamin, co ty bredzisz?
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
to jak w otwartym samochodzie sa kluczyki i ktos sobie wsiadzie i pojedzie mimo ze nie jest wlascicielem samochodu/nie byl upowazniony do jego uzywania to nie jest zlodziejem bo kluczyki byly ogolnodostepne?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
to jak w otwartym samochodzie sa kluczyki i ktos sobie wsiadzie i pojedzie mimo ze nie jest wlascicielem samochodu/nie byl upowazniony do jego uzywania to nie jest zlodziejem bo kluczyki byly ogolnodostepne?
A co ma piernik do wiatraka?
Porównanie wymyśliłeś, tylko szkoda ze nie ma to nic wspólnego z tym co napisałem wcześniej.
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Ja też piszę jako osoba neutralna.
Każdy bukmacher zastrzega sobie prawo do odwołania promocji bez podania przyczyny. Jeżeli ktoś nie spełnił wymagań dotyczących otrzymania bonusu ( a w tym przypadku promocja wyraźnie zastrzegała, że trzeba dodać Centerbet do swoich przyjaciół na Facebook ) po prostu nie jest do bonusu upoważniony.
Szukacie wszystkiego co jest darmowe, spełnijcie warunki otrzymania bonusu, a wtedy będziecie mogli dochodzić swoich prawd. W innym wypadku jest to nadużycie z Waszej strony.
byq86:
Podałeś skrajny przypadek trudny do porównania z tą sprawą, ale zgadzam się jak najbardziej
MistrzAA:
Oczywiście, trzeba było zapisać się do przyjaciół CenterBet na Facebook
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja też piszę jako osoba neutralna.
Każdy bukmacher zastrzega sobie prawo do odwołania promocji bez podania przyczyny. Jeżeli ktoś nie spełnił wymagań dotyczących otrzymania bonusu ( a w tym przypadku promocja wyraźnie zastrzegała, że trzeba dodać Centerbet do swoich przyjaciół na Facebook ) po prostu nie jest do bonusu upoważniony.
Szukacie wszystkiego co jest darmowe, spełnijcie warunki otrzymania bonusu, a wtedy będziecie mogli dochodzić swoich prawd. W innym wypadku jest to nadużycie z Waszej strony.
Do odwołania promocjii owszem, ale ci którzy wykorzystają bonus przed odwołaniem??
Czy był jakiś punkt w regulaminie promocji który jasno mówił że trzeba być fanem na Faceboku ?
 
vde 119

vde

Użytkownik
Kombinujecie dzieci ...
Płaczecie że zostaliście zablokowani tak jak kolega &lt;18 RANS (a propos kogo wziąłeś dowód? ???? ) za użycie FACEBOOK FREEBETA a &quot;tylko&quot; nie byliście zarejestrowani nawet na Facebook... żałosne jest to wszystko...
MistrzAA a ludzie &lt;18 lat mogą używać stron bukmacherskich ? przecież są ogólnodostępne ????
PS: Centrebet fakt, nie pomyślał nad paroma rzeczami w tej promocji.... przede wszystkim nad tym na ile takie dzieci jak wy są zdolni a by otrzymać te 10$...
 
P 0

pokerfun

Użytkownik
Kombinujecie dzieci ...

Płaczecie że zostaliście zablokowani tak jak kolega &lt;18 RANS (a propos kogo wziąłeś dowód? ???? ) za użycie FACEBOOK FREEBETA a &quot;tylko&quot; nie byliście zarejestrowani nawet na Facebook... żałosne jest to wszystko...

MistrzAA a ludzie &lt;18 lat mogą używać stron bukmacherskich ? przecież są ogólnodostępne ????

PS: Centrebet fakt, nie pomyślał nad paroma rzeczami w tej promocji.... przede wszystkim nad tym na ile takie dzieci jak wy są zdolni a by otrzymać te 10$...
Dobrze ze ty byles i kombinowales jak wyplacic. Masz glupio pisac to sie zamknij. Konto na fotka.pl tez masz
 
czlowiek 0

czlowiek

Użytkownik
panowie panowie bez napinki
wszyscy się rzucili na te 30 zl ;] nawet ja
już nie ma szans żeby ten buk wam wypłacił kasę i również mi
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dostałem od nich dzisiaj rano ponad 480zł, miałem tam kiedyś depozyt, nie było żadnych problemów(mogę wysłać screen). Według mnie wiarygodny bukmacher ceniący starych i stałych klientów ✅
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Kombinujecie dzieci ...

Płaczecie że zostaliście zablokowani tak jak kolega &lt;18 RANS (a propos kogo wziąłeś dowód? ???? ) za użycie FACEBOOK FREEBETA a &quot;tylko&quot; nie byliście zarejestrowani nawet na Facebook... żałosne jest to wszystko...

MistrzAA a ludzie &lt;18 lat mogą używać stron bukmacherskich ? przecież są ogólnodostępne ????

PS: Centrebet fakt, nie pomyślał nad paroma rzeczami w tej promocji.... przede wszystkim nad tym na ile takie dzieci jak wy są zdolni a by otrzymać te 10$...
juz nie chodzi o te 10 . ale o to ze nazywaja mnie oszustem, chociaz kod byl ogolnodostepny dla wszystkich i nie bylo info a facebooku tym.. inna kwestia to to ze zamykaja mi konto,choc juz mialem od dawna tam i robilem depo, i stwierdzaja ze robilem pare kont czy jakies inne oszustwa.. o to chodzi kolego , a cwany jestes bo ci wyplacili..
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Hmmm w sumie jak by ktoś był cwany i chciał,jak prawdą jest to że na tym facebooku nie było info ze bonus jest tylko dla klientów którzy są fanami w dodatku w regulaminie nic też nie pisało co do obrotu jak i jakiś ograniczeń to te pieniążki które się wygrało powinny być wypłacane beż żadnych komplikacji.
Nie wiem bo krótko gram w bukmacherach tym bardziej w sprawach bonusowych ale na pewno istnieje jakaś firma sprawująca nad tym jakąś kontrole.Można by było wnieść jakieś zażalenie/skarge na ten cały cetntr/bet. No ale na pewno przydało by się mieć jakieś screeny kuponów które były wygrane a konta są po blokowane jak wiadomo.Jeżeli na facebooku rzeczywiście nie było info ze promocja tylko dla fanów/i w regulaminie nic nie pisało na ten temat można było by spróbować napisać do jakiejś instytucji sprawującej władze nad tym wymigającym się od konsekwencji dziadostwem. :}
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Widze że dzieci które dla 10$ są gotowe zrobic wszytsko już zaczynają lament...
Ja zadam tylko jedno pytanie:
Czy ktokolwiek z tych którzy centrebet wyzywają od oszutów przeczytał REGULAMIN(powtórze jeszcze raz-R E G U L A M I N) tej promocji?Jeśli nie to niech zamknie twarz i przestanie histeryzować jakby to zabrali jego ciężkie zarobione pieniądze.
A zablokowali konta słusznie(tym którzy na facebooku nawet konta nie mieli,o wpsianiu sie na liste nie wspominam) -i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Natomiast firma centrebet jest akurat jedną z najbardziej rzetelnych i profesjonalnych na polskim rynku...
 
rans 0

rans

Użytkownik
Kombinujecie dzieci ...

Płaczecie że zostaliście zablokowani tak jak kolega &lt;18 RANS (a propos kogo wziąłeś dowód? ???? ) za użycie FACEBOOK FREEBETA a &quot;tylko&quot; nie byliście zarejestrowani nawet na Facebook... żałosne jest to wszystko...

MistrzAA a ludzie &lt;18 lat mogą używać stron bukmacherskich ? przecież są ogólnodostępne ????

PS: Centrebet fakt, nie pomyślał nad paroma rzeczami w tej promocji.... przede wszystkim nad tym na ile takie dzieci jak wy są zdolni a by otrzymać te 10$...
Nie życzę sobie być tak traktowany -jestem osobą pełnoletnią , jakim prawem możesz mówić takie rzeczy.Twoja wypowiedź świadczy o twoim mniemaniu --- na 2 raz nie osądzaj kogoś bezpodstawnie .
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
a co powiecie madrale jak bylem fanem na facebooku a zamkneli mi konto?:-| i nawet nie racza na maila odpisac:-| no ale trudno latwo przyszlo latwo poszlo:]
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Natomiast firma centrebet jest akurat jedną z najbardziej rzetelnych i profesjonalnych na polskim rynku...
Tego bym nie powiedział, takimi właśnie promocjami zrobili sobie już opinie i zapewniam że nie jeden użytkownik tego forum ma już gdzieś ich usługi.:jezora:
Dla ciebie ludzie którzy korzystają z bonusów zawsze muszą być dzieciakami?:spokodfhgfh:
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
A jak inaczej nazwiesz kogoś kto bierze kod z ogólnodostępnego forum i nawet nie raczy przeczytac regulaminu,a później płacz,że złodzieje i oszuści zabrali &quot;jego&quot; 10$?
Co do centrebetu-dziwne,ja tam gram od momentu wejścia na polski rynek i ani razu nie miałem najmniejszych problemów;support(ten angielski) odpowiada mi po 3 godz,wypłaty ma chyba najszybsze(no może tuż za tobetem),a korzystałem zarówno z bonusa powitalnego jak i z wielu innych freebetów.No,ale ja potrafie czytac i myślec,że jak dają to pewnie są jakieś warunki...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Śmiechu warte. Kolejną szopkę robicie.
Oszustami są wszyscy którzy wyłudzili freebety , a teraz się dziwią, że centrebet nie chce wypłacić.
centrebet to uznana firma w Europie , a fakt, że kupa cwaniaczków chciała wykorzystać bonusy , które im nie przysługiwały jak najbardziej upoważnia buka do blokowania kont.
Najpierw czytajcie regulaminy, a może później nie będziecie wylewali swoich żali na forum.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Śmiechu warte. Kolejną szopkę robicie.
Oszustami są wszyscy którzy wyłudzili freebety , a teraz się dziwią, że centrebet nie chce wypłacić.
centrebet to uznana firma w Europie , a fakt, że kupa cwaniaczków chciała wykorzystać bonusy , które im nie przysługiwały jak najbardziej upoważnia buka do blokowania kont.
Najpierw czytajcie regulaminy, a może później nie będziecie wylewali swoich żali na forum.
a co powiecie madrale jak bylem fanem na facebooku a zamkneli mi konto?:-| i nawet nie racza na maila odpisac:-| no ale trudno latwo przyszlo latwo poszlo:]
Może i Regulamin przewidywał, że należy być ich przyjacielem na Facebooku. Jednak ci stali klienci co wypłacili coś powątpiewam, żeby akurat podczas trwania tej promocji przypomnieli sobie, że powinni się do tej listy przyjaciół wpisać. Cień napisał coś co powinno wam dać do myślenia. I mi już nie chodzi o to, że Bukmacher nie wypłaca pieniędzy nawet niektórych sporych sum. Ale o to, że ludzie którzy posiadają jedno konto, mają je zablokowane. Bo mi naprzykład zablokowali po wysłaniu swoich dokumentów. Wypłaty jeszcze nie zlecałem. No i oczywiście nie odpisują na maile. A ktoś mówi, że mu do 3h odpisują... ?

Blokując konta ludziom którzy posiadają tylko jedno w centrebet. Bukmacher złamał swój główny regulamin. I nie ośmieszają się tym, że nie chcą tych pieniędzy wypłacać. Tylko tym, że nie odpisują na maile i uważają wielu graczy za oszustów, którymi poprostu nie są. Równie dobrze mogli by kasować wygrane z tego freebeta. Lekceważą większość graczy.

Inna sprawa która ich usprawiedliwia częściowo. To zapewne nadużycia. W kraju takim jak Polska są one chlebem powszednim. Zapewne niektóre osoby pozakładały konta na pół rodziny. Lecz w takim wypadku ja domagałbym się od bukmachera po pierwsze. Zweryfikowania czy mam więcej czy jedno konto. Jeśli mam tylko jedno to odblokowania mi konta. A jeśli nie kwalifikowałem się do promocji to wyzerowania mi mojego salda na koncie. A nie olewania mnie, nie odpisywania na maile, i uważania mnie za oszusta, którym nie jestem. I zapewne większość graczy też nimi nie jest. To tylko świadczy o tym jak podchodzą do nowych klientów z Polski. Zamiast wszystko wytłumaczyć oni milczą.
 
Do góry Bottom