>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Celeb poker

S 0

samsung89

Użytkownik
Własnie otrzymałem kase na Celeb Poker:) rownowartość 19$;) czyli 13.37 euro ???? zakladałem konto 2 dni temu z kodem 199FREE

ale dziwna sprawa bo wszedłem i napisałem na live support że zakładałem konto 2 dni temu i że jeszcze nie otrzymalem pieniędzy , nikt mi nic nie odpisał i po minucie czekania dostałem kase ale nikt mi nic nie odpisał ????
 
P 0

pettersen

Użytkownik
tez sie rejestrowalem z tego kosu, i cisza... na czacie nikt sie nie oddzywa :/
uzupelniliscie dane na tej stronie celebmoney czy cos w tym stylu?
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
mowili ze jak po 72 nie ma, trza sie skontaktowac z tym od kogo jest bonus i skad ja teraz wiem skad jest jak tu tyle ich bylo ????
 
D 0

dadzio10

Użytkownik
Ja też dostałem więc kto się zarejestrował wcześniej niż zablokowali promocje dla polaków to dostał :-D
ale nie mam żadnego bonusa do uwolnienia za punkty ? jak to sprawdzić?
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Ciągle nic... a rejestrowałem się na pewno przed zablokowaniem promocji bo zarejestrowałem się ok 30 min po tym jak ktoś pisał na forum że &quot;kody są już aktywne&quot;...nie dostałem żadnego maila ani nic a na live chacie kiedy pytałem o ten bonus zaraz po rejestracji to typ mi powiedział żebym się kontaktował z osobą od której dostałem info o promo...ja nie wiem co nie tak że mi do tej pory nie dopisali a wszyscy inni dostali...
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Napisałem do nich maila o takiej treści :
Hello , I&#39;m registered 2 days ago , before you&#39;re blocked promotion &quot;19 $ on start&quot; to players from Poland.My username is : xxx , my nickname is : xxx. Can you explain why i don&#39;t get a bonus ?
Jak myślicie może być ?
 
Do góry Bottom