>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

cel 100 zł dziennie

M 0

marssjanin7

Użytkownik
A co sądzicie o stawianiu overów zamiast underów? kursy są troche wyższe niż na najbezpieczniejsze undery. Np w Lidze Hiszpańskiej ostatnie kilka kolejek czy Realu czy Barcelony to przynajmniej 3 gole w meczu. Jedyny minus to utrzymanie chłodnej głowy jak długo nie pada gol, przy możliwości wycofania pieniedzy to niestety problem. Np w weekend postawiłem, że będzie Over 0,5 Sporting-Benfica, i gole wpadły po 90 minucie, na szczęscie w 85 minucie nie mogłem już wycować zakładu:p nie wiem czy zaśmiecam temat czy nie, ale Olimpi mnie zainspirowała w na poczatku stycznia i ucze się na połowie jej stawki, widzę, że brak mi jej konsekwencji, ale na razie to trening. Pytam was bo macie już jakieś swoje doświadczenia ????
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Jeżeli grasz na over 0,5 gola to lepiej grać metodą Hanka gol do XX minuty. Kontrolujesz mecz i stawki a zysk o wiele lepszy.
 
dyrektor1 6

dyrektor1

Użytkownik
Jak dla mnie granie za 1-2 k żeby wygrać 50-60zł mija się z celem. Jak widać większość graczy musi przez to przejść i się przejechać. Mimo wszystko powodzenia Olimpi;)
 
T 0

takai

Użytkownik
Tak bardzo mija się z celem, że Olimpi ma już 3000 na koncie, a szpon w 3 miesiące zarobił 20 tysięcy.
Tak bardzo się przejechał
 
dyrektor1 6

dyrektor1

Użytkownik
Tak bardzo mija się z celem, że Olimpi ma już 3000 na koncie, a szpon w 3 miesiące zarobił 20 tysięcy.
Tak bardzo się przejechał
Tak od razu 40 ???? beka, że są tacy naiwniacy co łykają to jak młode pelikany.
 
J 1

jarruss

Użytkownik
Tak od razu 40 ???? beka, że są tacy naiwniacy co łykają to jak młode pelikany.
Nikt Ci nie każe tego &quot;łykać&quot;. Skoro dla Ciebie nie ma sensu taki typ gry to omijaj ten temat, i pozwól działać osobie która go założyła.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Pojawilo sie sporo pytan wiec odpowiem hurtowo ????
Na wstepie napisze, ze NIE MAM zadnego magicznego systemu, ktory to przekazany innej osobie gwarantowalby jej pewny zysk. Swoja gre opieram na pewnych regulach dotyczacych przede wszystkim doboru spotkan (kilka dyscyplin, ktore mi &#39;leza&#39; i to tez nie wszystkie turnieje/rozgrywki. sa tez sporty, ktorych nigdy nie tkne) oraz rodzaju zakladu (jak juz wspominalem w 95% gram na czyste zwyciestwo, bez zadnych handicapow, underow/overow i innych wynalazkow, w przypadku sportu, w ktorym moze zajsc wynik trzydrogowy,gram zawsze z opcja DNB) oraz na czyms co moglbym okreslic jako intuicje, przeczucie, doswiadczenie. Przez to stawiam TYLKO spotkania, ktore moge ogladac na zywo.
@nowicjuszz - nie probowalem nigdy gry na wyzsze kursy (nie liczac pociagow, ktore - jak kazdy - puszczalem na poczatku swojej &#39;kariery&#39; w stsie za 50 zl, chociaz nawet wtedy kursy pojedynczych spotkan nie przekraczaly 2,00) z tego wzgledu, ze po prostu nie umiem oszacowac tego typu zdarzen, a z czyichs typow nie korzystam, bo mam zaufanie jedynie do swoich przemyslen.
@dyrktor1 - w podanym przeze mnie okresie mialem kilka wtop. Nie chce mi sie liczyc teraz, bo ta historia w b 365 cos nie dziala dobrze (tylko ja mam ten problem, ze nie wyswietla mi historii i kaze czekac 30 sekund?), ale bylo ich pewnie z 5-10, czesc zakladow zamykalem przed czasem tracac od kilkuset zlotych do polowy stawki. Nie ma osoby, ktora mialaby 100% skutecznosc i kilka wtop w miesiacu jest niestety wkalkulowanych w cala zabawe.
Co do limitow, to b 365 daje dosc dlugo pograc tym sposobem, choc predzej czy pozniej daje limit. Ale na pewno nie jest to tydzien gry (pare miesiecy mozna pograc) lub kilka kuponow z egzotycznych lig.
@Wawo - tak, tylko Skrill, choc przyznam sie, ze 2-3 lata temu zrobilem przelew na konto bankowe na spora sume i czego zaluje, bo nie wiadomo jak sprawy potocza sie w sprawie ustawy hazaardowej.
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Może zamiast zaśmiecać ciekawy temat Olimpi utworzymy nowy w którym będziemy dyskutować, wymieniać się swoimi doświadczeniami związanymi z tego typu sposobem gry bo widzę że dyskusja się rozkręca i jestem pewien że Olimpia zaintrygowała wiele osób do takiego grania.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Rubin Kazan v Pakhtakor Tashkent✅
przy stanie 2-1
under 4,5
kurs 1,44
stawka 100
ewentualna wygrana 144
minuta 63
stan konta 3236
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jak dla mnie granie za 1-2 k żeby wygrać 50-60zł mija się z celem. Jak widać większość graczy musi przez to przejść i się przejechać. Mimo wszystko powodzenia Olimpi;)
Nareszcie rozsądny głos ludu ???? wiadomo wtop się nie pokazuje bo i po co ????
 
S 5

speed90

Użytkownik
Nareszcie rozsądny głos ludu ???? wiadomo wtop się nie pokazuje bo i po co ????
powiedz mi Ciebie i tego dyrektora boli to ze ktos wygrywa? co załapałas etat w dziale obsługi u ktoregos buka czy starasz sie o taka posadę ? nie rozumiem ludzi co sie wpier w czyjs temat załoz sobie swoj i tam sie produkuj woli a drugiemu daj robic swoje Nie wiem ale jakos nie widze w tytule ze to jest Watek do dyskusji...
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Nareszcie rozsądny głos ludu ???? wiadomo wtop się nie pokazuje bo i po co ????
nie logiczne jest to co TY piszesz , przeciez autorka podaje Typ ,pozniej wynik . Nic nie usuwa . Wiec jakim cudem mialaby ich nie pokazywac
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
@gwiazda2010, typy podaję live, rozliczam kupon na forum dopiero kiedy rozliczy go bukmacher, nawet jeśli wiem że wygrałam lub przegrałam czekam na rozliczenie. Niczego nie usuwam niczego nie dodaję wszysko prowadzę jasno i każdy kto sledzi ten wątek na bieżąco widzi czy mecz wchodzi czy nie. Nie rozumiem skąd ten zarzut że nie pokazuję wtop? Wszystkie przegrane zakłady masz w tym wątku.
Oczywiście że kursy skaczą i niejednokrotnie podany przeze mnie typ będzie po niższym kursie od chwili pojawienia się na forum, ale to działa w dwie strony. Po strzelonej bramce linie i kursy rosną, mój typ wiele razy jest do pobrania przez użytkowników forum po o wiele lepszym kursie niż ja zagrałam. Przykad chociażby dzisiajszy mecz Rubin Kazan ja postawiłam po kursie 1,44 a potem był do gry po kursie 2 z hakiem.
Rozumiem że taki sposób gry Ci nie odpowiada, jeśli potrafisz typować po wyższych kursach to gratuluję bo ja nie potrafię. Życzę powodzenia i więcej wiary w ludzi.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Rapid Suceava v FCM Dorohoi✅
przy stanie 1-1
under 2,5
kurs 1,20
stawka 100
ewentualna wygrana 120
minuta 85
stan konta 3256
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Valmieras FK v FK Rezekne/BJSS✅
przy stanie 0-2
under 2,5
kurs 1,66
stawka 100
ewentualna wygrana 166
minuta 83
stan konta 3322
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Metalurg Donieck v Silkeborg IF✅
przy stanie 0-2
under 3,5
kurs 1,40
stawka 100
ewentualna wygrana 140
minuta 60
stan konta 3362

w momencie pisania postu lina jest juz tylko 2,5. Ale jak gol padnie wróci z wyższym kursem.

edit

gol padł dopiero po 80 minucie linia under 3,5 pojawiła się po kursie 1,22.
 
Do góry Bottom