>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CD Poker 10$ free

K 0

kerek

Użytkownik
MAM 10$ na koncie: D GRAM!: DDDDDDD

pewnie zaraz przegram: D

soft taki sam jak na titanie: D b.fajno: D
 
R 0

ri3i

Użytkownik
a mam pytanie, mam juz wymagane 20$ teraz wplace minimalna kwote czyli 20$ i pozniej bez problemu z miejsca bede mogl wyciagnac calosc 40$ ?
 
R 0

redi

Użytkownik
Niechże się ktoś zorientuje, co trzeba zrobić, by to wypłacić, bo ja się nie mogę z supportem dogadać, a mam już ponad 80$ na koncie...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie to jest chwyt reklamowy.....dostaliscie teraz po 10$ -następnie wpłacasz depozyt dostajesz drugie tyle automatycznie bonus 100% ptk 6 o tym mówi&quot; W momencie dokonywania depozytu uaktywnia się dodatkowo druga promocja - podwojenie wpłaty 100%, aż do $500&quot;
i żeby wypłacic to trzeba trochę jeszcze pograc czyli na każde 5$ bonusa trzeba zdobyc 600CDPoints -nic nie ma za darmo.
 
T 0

tomaszzz2

Użytkownik
Wraz z kumplem pogralismy juz troche za te 10$ mam wiec kilka uwag ktore moga wam sie przydac.

1. Darmowe $10 jest dopisywane odrazu po rejestracji w &quot;cashier&quot;. Jesli nei dostaliscie kasy - cos poszlo zle.

2. Mozna nim pograc w dowolny sposob, np. oplacic sobie wejsciowke na turniej.

3. Wyplata. Tu jest troche nie jasno, z tego co sprawdzilem dziala to tak

A) by wyplacic trzeba wplacic 20$
b) Odrazu mozesz wyplacic to co wplaciles (czyli swoje 20$) + wszystkie zyski ktore zrobiles z darmowych 10$ (podkreslam slowo ZYSKI).
c) By wyplacic tez poczatkowe 10$ trzeba zdobyc 2000 CD Point (ok 400 rozdan).

CZyli zakladajac ze masz zrobiles na koncie 70$ z tej dychy, wplacasz samemu 20 = masz 90. Do wyplaty dajesz 80 (by ta darmowa dycha zostala) i przechodzi bez problemu.

I jeszcze info - rzeczywiscie przy depozycie odpala sie bonus 100%, ale jego zrealizowanie jest juz cholernie trudne - dla np. 20$ trzeba miec 2400 CD Points (po 600 poinst na 5$) wiec to kolejne kilka h grania.

Choc soft moim zdaniem jest bardzo fajny, bo historia rozdan jest pod reka. W sekunde idzie sprawdzic z czym ostatnio gral przeciwnik i jak licytowal.

A i najwazniejsze - jak ktos nie dostal bonusa, to niech poda adminowi od tej strnki z promocja swoj login (Cdr...). Podobno sprawdza i dodaje kase recznie.
 
J 0

jastrzab99

Użytkownik
A ja dostalem. Zarejestrowaliscie sie w &quot;Cashier&#39; bo tam tez trzeba wypelnic formularz by dokonczyc rejestracje.

Zawsze mozecie tez wpisac sie w komentarzach tej stronki ktora ma informacje o promocji, podobno ktos spisuje te loginy i w problematycznych sytuacjach zalatwia bonus w Cd Poker.
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
Potwierdzam, promocja aktualna.

Ja kasy na poczatku tez nie dostalem, ale zglosilem to adminowi i kase mi dodali.

Ktos juz z was wyplacal zyski ? Bo mam 40$ i chcialbym wyplacic.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Potwierdzam, promocja aktualna.

Ja kasy na poczatku tez nie dostalem, ale zglosilem to adminowi i kase mi dodali.

Ktos juz z was wyplacal zyski ? Bo mam 40$ i chcialbym wyplacic.
Najpierw musisz wlacic do nich 20$ zeby myslec o wypłacie, ale i tak zyski oraz depozyt trzeba obracac -poczytaj wczesniejsze posty wszystkiego sie dowiesz ;-)
 
W 0

wrobell

Użytkownik
Jak by kogos interesowalo po uruchomieniu instalki automatycznie macie trojana ???? :przeklina: na kompie - oczywiscie jesli ktos nie ma zadnych zabezpieczen. Wiec jesli ktos sciagnal i jego antywirus nic nie pokazal to znaczy ze jest na kompie.
 
Do góry Bottom