>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CD Poker 10$ free

K 0

kerek

Użytkownik
MAM 10$ na koncie: D GRAM!: DDDDDDD

pewnie zaraz przegram: D

soft taki sam jak na titanie: D b.fajno: D
 
R 0

ri3i

Użytkownik
a mam pytanie, mam juz wymagane 20$ teraz wplace minimalna kwote czyli 20$ i pozniej bez problemu z miejsca bede mogl wyciagnac calosc 40$ ?
 
R 0

redi

Użytkownik
Niechże się ktoś zorientuje, co trzeba zrobić, by to wypłacić, bo ja się nie mogę z supportem dogadać, a mam już ponad 80$ na koncie...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie to jest chwyt reklamowy.....dostaliscie teraz po 10$ -następnie wpłacasz depozyt dostajesz drugie tyle automatycznie bonus 100% ptk 6 o tym mówi&quot; W momencie dokonywania depozytu uaktywnia się dodatkowo druga promocja - podwojenie wpłaty 100%, aż do $500&quot;
i żeby wypłacic to trzeba trochę jeszcze pograc czyli na każde 5$ bonusa trzeba zdobyc 600CDPoints -nic nie ma za darmo.
 
T 0

tomaszzz2

Użytkownik
Wraz z kumplem pogralismy juz troche za te 10$ mam wiec kilka uwag ktore moga wam sie przydac.

1. Darmowe $10 jest dopisywane odrazu po rejestracji w &quot;cashier&quot;. Jesli nei dostaliscie kasy - cos poszlo zle.

2. Mozna nim pograc w dowolny sposob, np. oplacic sobie wejsciowke na turniej.

3. Wyplata. Tu jest troche nie jasno, z tego co sprawdzilem dziala to tak

A) by wyplacic trzeba wplacic 20$
b) Odrazu mozesz wyplacic to co wplaciles (czyli swoje 20$) + wszystkie zyski ktore zrobiles z darmowych 10$ (podkreslam slowo ZYSKI).
c) By wyplacic tez poczatkowe 10$ trzeba zdobyc 2000 CD Point (ok 400 rozdan).

CZyli zakladajac ze masz zrobiles na koncie 70$ z tej dychy, wplacasz samemu 20 = masz 90. Do wyplaty dajesz 80 (by ta darmowa dycha zostala) i przechodzi bez problemu.

I jeszcze info - rzeczywiscie przy depozycie odpala sie bonus 100%, ale jego zrealizowanie jest juz cholernie trudne - dla np. 20$ trzeba miec 2400 CD Points (po 600 poinst na 5$) wiec to kolejne kilka h grania.

Choc soft moim zdaniem jest bardzo fajny, bo historia rozdan jest pod reka. W sekunde idzie sprawdzic z czym ostatnio gral przeciwnik i jak licytowal.

A i najwazniejsze - jak ktos nie dostal bonusa, to niech poda adminowi od tej strnki z promocja swoj login (Cdr...). Podobno sprawdza i dodaje kase recznie.
 
J 0

jastrzab99

Użytkownik
A ja dostalem. Zarejestrowaliscie sie w &quot;Cashier&#39; bo tam tez trzeba wypelnic formularz by dokonczyc rejestracje.

Zawsze mozecie tez wpisac sie w komentarzach tej stronki ktora ma informacje o promocji, podobno ktos spisuje te loginy i w problematycznych sytuacjach zalatwia bonus w Cd Poker.
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
Potwierdzam, promocja aktualna.

Ja kasy na poczatku tez nie dostalem, ale zglosilem to adminowi i kase mi dodali.

Ktos juz z was wyplacal zyski ? Bo mam 40$ i chcialbym wyplacic.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Potwierdzam, promocja aktualna.

Ja kasy na poczatku tez nie dostalem, ale zglosilem to adminowi i kase mi dodali.

Ktos juz z was wyplacal zyski ? Bo mam 40$ i chcialbym wyplacic.
Najpierw musisz wlacic do nich 20$ zeby myslec o wypłacie, ale i tak zyski oraz depozyt trzeba obracac -poczytaj wczesniejsze posty wszystkiego sie dowiesz ;-)
 
W 0

wrobell

Użytkownik
Jak by kogos interesowalo po uruchomieniu instalki automatycznie macie trojana ???? :przeklina: na kompie - oczywiscie jesli ktos nie ma zadnych zabezpieczen. Wiec jesli ktos sciagnal i jego antywirus nic nie pokazal to znaczy ze jest na kompie.
 
Do góry Bottom