>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

CD Poker 10$ free

R 0

robsonex

Użytkownik
Potwierdzam, promocja aktualna.

Ja kasy na poczatku tez nie dostalem, ale zglosilem to adminowi i kase mi dodali.

Ktos juz z was wyplacal zyski ? Bo mam 40$ i chcialbym wyplacic.
Najpierw musisz wlacic do nich 20$ zeby myslec o wypłacie, ale i tak zyski oraz depozyt trzeba obracac -poczytaj wczesniejsze posty wszystkiego sie dowiesz ;-)
Potwierdzam, żeby wypłacić 10$ oraz jakiekolwiek zyski ugrane trzeba wpierw ugrać 2000 CD poinst :jezora: . Grajac na 0.05$/0.1$ to strasznie dlugo sie zbiera te punkty.
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
???? Wrobell , zastaow sie zanim zaczniesz siac panike. Nie zadnego trojana ale zwykly program &quot;szpiegowski&quot;. To jest powszechna praktyka w przypadku pokerow bo ma zabezpieczac firme ze z jednego komputera nie bedzie 100 kont. Nawet przy instalacji pokera Expekt czy Bwin podobne cos sie instaluje.

A co sie tyczy CD points to ja mam dwa sposoby jak je szybciej zdobywac.

1. Jak sie siadzie samemu do stolu (pustego), to gdy ktos sie do nas dosiadzie to punkty sa zdobywane o 150% szybciej niz standardowo. Taki bonus za &quot;uruchomienie&quot; stolika

2. Punkty zaleza od rake. Warto wiec wejsc na mozliwie najwiekszy stol (np. 0,5-1$) gdzie gra 10 osob. I po prostu siedziec, grajac pasywnie - niemal co rozdanie na konto splynie 8 CD points.
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
Iron77 - nie, wystarczy siedziec przy stoliku. Co jedynie musisz wniesc blindy gdy przyjdzie Twoja kolej (raz na 10 rozdan). Dlatego warto grac na pelnych stolikach - rzadziej wnosisz blind, a wiecej ludzi - wiekszy rake z rozdania (wiecej punktow).

Przy okazji zagladalem na te stronke ktora daje ten bonus - sprawa wciaz aktualna. Pisza ze mieli jakies problemy i jesli ktos nie dostal kasy - ma sie wpisac w komentarz.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Jak by kogos interesowalo po uruchomieniu instalki automatycznie macie trojana ???? :przeklina: na kompie - oczywiscie jesli ktos nie ma zadnych zabezpieczen. Wiec jesli ktos sciagnal i jego antywirus nic nie pokazal to znaczy ze jest na kompie.
Pewnie firewall pokazal ze potrzebuje dostępu do portow dla aplikacji pokerowej ,miszczu. :smile:
 
B 0

benek222

Użytkownik
dostałem to dzisiaj email od cd poker jakis bonus tylko niewiem o co dokładnie chodzi ???


Hi Witold, Are you enjoying playing in CDPoker&#39;s play money games? Are you ready to get into a whole new world of real action? Then we have great news for you! Your username ********* was picked at our players&#39; raffle giving you the chance to receive an Instant Bonus!!! Witold, you are just one step away from experiencing the thrill and rush of playing online poker at CDPoker. All you have to do is make a $10 minimum deposit and start playing with a $25 real money balance. In order to receive your free $15 bonus, simply contact the online customer care team by clicking on the “online support” icon once your deposit has been approved and they will be more than happy to credit you accordingly! Winning Wishes, CDPoker support Team [email protected] ----------------------------------------------- * Please note: The bonus is credited to the Real cash bonus balance and can be withdrawn only when the required CDpoints are accumulated. Please allow up to 72 hours for bonus credits. Witold your username is:********* With any problems or concerns, please do not hesitate to contact the CDPoker support team 24/7 via one of the following methods: Online chat support – available from the CDPoker lobby Email: [email protected] Toll-free phone (Canada only):
 
Do góry Bottom