>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CasiNETo freerolle

L 147

lukkub

Użytkownik
Własnie podejzane to jest... ja tez grałem dzis w freerolu i miałem na rece 88 na stole nic nie było i koles weszedł all in a miał dame i jupka i oczywiscie na stole wpadła jedna dama i 9 i 6 i przegrałem... a koles miał pare dam :/ zal.pl

Zrobiliście tu śmietnik jakich mało , każdą rękę przegraną będziecie roztrząsać , 88 vs QJ , nie widze tu zadnej sensacji , jesli tam ludzie wchodza ze wszystkim to czemu taka sytuacja nie moglaby miec miejsca ? gracie w poksa od wczoraj czy co , takich sytuacji w innych pokerromach jest mnóstwo w dodatku freeroll , rozumiem na cash game jesli takie sytuacje bylyby bardzo czesto ze ktos ciagle wchodzi z niczym i ciagle wygrywa to rozumiem , ale przez pisanie takich postow troche sie osmieszacie i placzecie ze przegraliscie z parka przeciw czemu

u mnie sytuacja z ostatniej chwili w pewnym pokerromie :
mialem AA no poszlo all in i koles sprawdzil to z K10 i co sie stalo :
10 10 7 na turnie i moglem pomarzyc tylko o Asie , ale niestety przegralem i co mam plakac ze mnie oszukal ktos i pisac do supportu ze przegralem przez to ze ktos mnie sprawdzil ?

tak smiesznych postow dawno nie czytalem / zal.pl
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
sorki za off ale przeciez to co wy piszecie jest smieszne:jezora: a to ze oszukany jest poker i pisanie do supportu to juz w ogole:jezora:
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Heheh no ostatnio pogrywam w tym freerollu. Wogóle ma problemy z połączeniem, dziwny soft... I jak ktoś prowadzi na stole, czyli ma 3k żetonów a inni mają po 1k na samym początku, to w większości przypadków widzę, jak ten z 3k obrabuje z byle jakimi kartami inne osoby które włażą all-in (np. 4 osoby) i już ma 7k... Gram od dawna w pokera, ale tam dzieją się nietypowe rzeczy, właśnie taka jak opisałem wcześniej. Wygrałem 2$, zapisałem się na freeroll o 3 w nocy, nie grałem w nim i będąc sitem załapałem się na płatne miejsca.

Pogrywam sobie w heads up. I po 3 grach jestem dolara na plusie.

Dzisiaj sam byłem świadkiem nietypowej sytuacji, tym razem u mnie ???? Miałem 4K w łapie na riverze 6777 koleś daje all-in to ja też, mając nadzieję, że jest fishem to pewnie blefuje, ale okazuje się, że w łapie ma 610 i jak narazie to on ma fulla. A tu król na stole i wygrywam ;)

Dałem z nim alla bo myślałem, że mam kickera a on poprostu blefuje. Mógł mieć tak samo parę, ale ja miałem nad nim sporą przewagę żetonów w tej grze i pozwoliłem sobie na (C)alla ;) Tym bardziej, że mi się to opłaciło ????
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
widziałem adaxol te twoje wygrane. gratki :spokodfhgfh: powiedz jak już ci wypłacą jaka prowizję pobierają
cofneli wyplate , napisali ze sa nowe przepisy od stycznia i trzeba zrobic depozyt minimum 20 $(tylko karta kredytowa) , jak bede mial wolna kase to wplace i napisze co i jak
 
baz 25

baz

Użytkownik
cofneli wyplate , napisali ze sa nowe przepisy od stycznia i trzeba zrobic depozyt minimum 20 $(tylko karta kredytowa) , jak bede mial wolna kase to wplace i napisze co i jak
ja też swoje ugrałem ???? właśnie wpłaciłem 20$ kartą i od razu zleciłem wypłatę

jak dojdzie to napisze jak długo trzeba czekać ????
 
baz 25

baz

Użytkownik
kurcze, anulowali mi wypłatę już wczoraj nie napisali dlaczego, pisałem do supportu wczoraj ok 12tej i nic mi nie odpisują. Mam pytanie do tych co wypłacili podawaliście nr. konta od razu z nr. iban czy bez ?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
kurcze, anulowali mi wypłatę już wczoraj nie napisali dlaczego, pisałem do supportu wczoraj ok 12tej i nic mi nie odpisują. Mam pytanie do tych co wypłacili podawaliście nr. konta od razu z nr. iban czy bez ?
jak to anulowali co ci napisali?! ja wyplacilem i napisali ze w ciagu 48 h powinen być hajs We have received your withdrawal request of $xx.xx.
It will be processed within 48 hours.
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
jak to anulowali co ci napisali?! ja wyplacilem i napisali ze w ciagu 48 h powinen być hajs We have received your withdrawal request of $xx.xx.
It will be processed within 48 hours.
Jezeli dostaniesz kase to napisz bo nie wiem czy im wplacac ten minimmalny depozyt bo ten pokerroom nie wyglada mi zbyt wiarygodnie , mnostwo freeroli i bardzo malo grajacych na stolach i to pewnie w wiekszosci za kase z tych freeroli
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
zaden depozyt nie jest potrzebny do wyplaty, wiem bo sam wyplacalem, trwalo to prawie miesiac ale kasa w koncu byla na koncie! ja bym tam nie wplacla, kontakt z supportem graniczy z cudem!!! dopiero jak ich postraszylem konsekwencjammi prawnymi to sie odezwali i zaczeli mnie przepraszac!
wpisywalem caly iban czyli PL + pelny numer konta!!!
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
zaden depozyt nie jest potrzebny do wyplaty, wiem bo sam wyplacalem, trwalo to prawie miesiac ale kasa w koncu byla na koncie! ja bym tam nie wplacla, kontakt z supportem graniczy z cudem!!! dopiero jak ich postraszylem konsekwencjammi prawnymi to sie odezwali i zaczeli mnie przepraszac!
wpisywalem caly iban czyli PL + pelny numer konta!!!
możesz napisać treść meila jakiego im wysłałes??? ja czekam dopiero trzeci a w zasadzie drugi dzień ale przydało by sie ich pogonić.
 
baz 25

baz

Użytkownik
zaden depozyt nie jest potrzebny do wyplaty, wiem bo sam wyplacalem, trwalo to prawie miesiac ale kasa w koncu byla na koncie! ja bym tam nie wplacla, kontakt z supportem graniczy z cudem!!! dopiero jak ich postraszylem konsekwencjammi prawnymi to sie odezwali i zaczeli mnie przepraszac!
wpisywalem caly iban czyli PL + pelny numer konta!!!
może kiedyś nie trzeba było depo. ale teraz TRZEBA !!! support mi dał linka do regulaminu i tam jest napisane że przed wypłatą trzeba zrobić depo.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
anulowali mi własnie wyplate.nawet nie odpisali na emaile poprostu hajs spowrotem.ostro mnie wkur... skad mam niby karte mieć visa albo master card. chyba nie jest to obowiązkiem osób grajacych w pokera?!.mam tam 55$ niechce ktoś sie jakoś wymienić???(osobom zaufanym na forum wysyłam jako pierwszy)
 
baz 25

baz

Użytkownik
Tutaj macie tresć maila jaki od nich dostałem

Dear Piotr,

We have received your withdrawal request; however, to this date you have not fulfilled one of the requirements to be able to withdraw prize money from your account. Please note that we have made changes to our General Terms and Conditions effective January 1, 2009. You may check our new withdrawal policy by clicking on the following link:



This change was partly necessary given that some users provided incomplete or purposefully incorrect or incomplete information in their account information. As a result, we were going to credit your prize money back to your CasiNETo account yesterday. Please also note that in the coming weeks we are going to add several new options to be able to deposit money into your account. Best of luck to you!

a tutaj cytat z regulaminu

Payout
User is obliged to make at least one successful deposit using any of the above methods in the amount of the corresponding required minimum and use such amount to place a bet at least once in order be eligible for withdrawal.

User acknowledges that the Company is not required to fulfill any withdrawal request less than USD 50.

The Company guarantees that in co-operation with NetXfer Management S.A. it will initiate the bank transfer of the payouts within 48 hours of the User&#39;s withdrawal request.
User acknowledges that any legal relationship or other agreement between Users may only be binding for the Users and the Company shall not be bound thereby in any manner. The Company credits winnings or payouts exclusively to User&#39;s own Betting Account or own bank account.
User undertakes to provide full and accurate details of his/her bank account to the Company. User acknowledges that the Company will use such details exclusively for transferring Real Money amounts in legal tender to User&#39;s bank account. User also acknowledges that he/she shall be solely responsible for the incorrect or late provision of these bank details.
The Company reserves the right to modify payout transactions in justified cases.


https://www.casineto.net/en/poker/information/general_terms_&amp;amp;_conditions?ccc=general#payout
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to buraki.przecież mają dane na koncie bankowym więc nikt ich nie prubuje przewalić.a karte master card czy vise to chyba nie każdy musi posiadać.poker room dostosował sie do poziomu graczy którzy tam graja czyli dno!!
 
G 0

godel

Użytkownik
eee to słabo ;d nazbierało sie juz na wyplate;d a tu zonk trzeba wplacic;d kiedy to wlasnie ja jestem bez sianka i potrzebuje ... ;d wrrr
jak jest jakas osobo co ma mozliwosc wypłaty z tego pokerroma;d to prosze o kontakt gg:8211061 ;d odpale troche ;] o ile nie przegram do tego czasu
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie mogę z tymi węgrami ... Sprawdza mojego all-ina KK z 45 i łapie dwie 5 ???? W każdym turnieju tak ????
 
forin 450

forin

Użytkownik
dzisiaj sobie gram w tym turnieju zaczął się o 20 i nagle turniej został przerwany i anulowany
 
Do góry Bottom