>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Cashpoint 100% do 45 Euro

hasiak 21

hasiak

Użytkownik
jak to teraz 6x100? biorac pod uwage ze wplacilem 50 i dostalem drugie 50e? i 3 zdanirzenia na kuponie o lacznym kursie 1.5?:&gt;
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
teraz juz nie warto.
żadnej przyjemności gra u nich nie daje.
Ja wypłaciłem od nich 180euro ale bonus na ostatnim kuponie przegrałem na dzsiejszej koszykówce.
No ale gralem tak na odpie##ol bo prawie cały czas za wszystko (50euro)
 
S 2

stevie

Użytkownik
wymagany obrot to 6xbonus, czyli 6x50=300 euro.
Nie grajcie w EURO tylko w PLN (max bonus to 197 pln).
Dlaczego sie nie oplaca? bo policza wam wysoki kurs przy wplacie, a baaardzo niski przy wyplacie
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
jak zobaczylem jakie tam kursy sa to trzeba byc desperatem zeby tam grac dla takiego bonusu;p oplacaloby sie chyba przy 300% od depo bo na kursach taki bonus nawet jak ktos ugra z nawiazka to sobie rekompensuja na ogole graczy
 
R 0

rafi1

Użytkownik
jak zobaczylem jakie tam kursy sa to trzeba byc desperatem zeby tam grac dla takiego bonusu;p
Wprost przeciwnie, bardzo często reagują z dużym opóźnieniem albo wogóle - tak że można zagrać po kursie który w innych bukach dawno już pospadał.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Wprost przeciwnie, bardzo często reagują z dużym opóźnieniem albo wogóle - tak że można zagrać po kursie który w innych bukach dawno już pospadał.
moze i tak, fakt w przypadku faworytow kursy nie sa takie tragiczne, a czesto podobne co u innych bukow, wiec jak ktos chce obracac bonus tylko po faworytach i kursach to nie jest problem, ale w przypadku grania na przeciwnikow kursy bywaja tragiczne i granie kursu 2.3 zamiast 2.8 albo 3.0 zamiast 4.5 nie rekompensuje zaden bonus
under/over tez jest czesto obciety w stosunku do innych bukow nawet o 0.15, przy graniu dubli czy tripli jednak ma to znaczenie
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
jedno pytanko chce sie tam zarejestrowac warto brac bonus 100% od depo czy nie a chce wplacic przez moneya i czy sa wyplacalni?????
I jeszcze jedno pytanie maja byc 3 spotkania na kuponie jesli tak to dziekuje za taki bonus chodz na Australian Open bym wyciagnal 3 kombinacje chodzby zwyciesto federera nadala lub wiliams ale sereny bo na venus ostro popłynalem rok temu...........
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
chce dowiedziec sie czy warto bo juz stryyke mnie zalatwilo i to na ładna sume moze mi nie uwiezycie ale wisza mi 817 euro wiec sie was pytam czy warto brac kolejny duzy bonus.........
 
A 0

arszawin

Użytkownik
chce dowiedziec sie czy warto bo juz stryyke mnie zalatwilo i to na ładna sume moze mi nie uwiezycie ale wisza mi 817 euro wiec sie was pytam czy warto brac kolejny duzy bonus.........
Wiesz co, naprawdę ciężka sprawa. Może załóż osobny temat i ktoś się odezwie. Przynajmniej nie będziesz zaśmiecał tego...
Chciałbym coś jeszcze dodać do tematu.
⛔Beznadziejny support, na maila odpisują z łaski do tego po paru dniach. Formularz kontaktowy na stronie jest chyba dla ściemy.
⛔Limity stawek potrafią wykończyć. Ostatnio nie mogłem zrobić zakładu za 20zł! wszystko zaczęło się kiedy postawiłem cały bonus i wygrałem
⛔dziwna sytuacja i może nie taka ważna, bo chodzi o grosze. Postawiłem zakład za 200zł po kursie 2.0 i wygrałem 399.80zł
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
ja nie zasmiecam forum madralo tylko sie kulturalnie pytam chce miec pewnosc ze znowu nie utopie kasy a 100 euro to nie taka mala kwota......
 
S 2

stevie

Użytkownik
Teoretycznie tak, ale raczej nie postawisz tam mniej niz trebla.
no bez przesady...
Single postawisz tam smialo, ja nie jednego kontrowalem, wiec wcale treble nie gram.
Musisz byc tylko cierpliwy i czekac czy Ci zatwierdza...
Jesli chodzi o pilke:
a) na znane ligi postawisz prawie wszedzie single (chyba, ze sa juz limity albo juz nie przyjmuja kaski na zaklad)
b) na mniej znane ligi musisz walic minimum 3 zdarzenia niestety...
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
A no a ja tam tylko po kursach gralem bo to tak kiepski bukmacher ze sie stawiać nie da, ale ich ograłem na 200euro prawie fartem.
No i stawialem na te mniej znane ligi pilkarskie, na tenisa na najwyższym poziomie jak i ręczną też bo pewniaki.

A widać single to raczej na dobrą piłkę można tylko.

Ale na prawde, promocja przy obecnym obrocie na tej stronie to koszmar od którego radze trzymać się zdala.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Witam mam takie pytanko, wpłaciłem 50e i dostałem drugie 50e ????
obecnie na koncie mam 173e i 150e dopiero obrócone, czy mogę teraz wypłacić to 123e bo pisze mi że tyle chyba mogę i zostawić to 50 bonusu i dalej obracać?
 
Do góry Bottom