>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2013 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Bezposrednia mam wrażenie. Jeszcze komentator był zdziwiony. W dodatku sprawdziłen na LS i jest bezposredni red . Sedziowanie tragiczne nawet metrowych spalonych nie gwizdza (Santos Fla)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Trudna seria gier, wielu zawodników poleciało na zgrupowania różnych reprezetnacji więc sporo braków w wielu zespołach,ale podoba mi się takie coś dzisiaj..

Ponte Preta - Atleito PR
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1.83
bet365 ✅3:4
Ponte Preta widzialem w meczach z Flamengo i Corinthians na wyjazdach. Grają z kontry, są groźni i stwarzają sobie świetne okazje. Z Flamengo udało się dwie zamienić na gola, z Corinthians brakowało trochę dokładności i szczęścia bo pare razy wyszli z takimi akcjami że ciut lepsze i dokładniejsze podanie a napastnicy byli sami przed bramkarzem rywala.. no i raz Chiquinho ładnie uderzył, ale na przeszkodzie stanął słupek. Ponte już z dobrej strony pokazywało się w Campeonato Paulista. teraz mierzyli się z wymagającymi rywalami póki co bo z Sao Paulo, Corinthians i Flamengo. Gry nie muszą się wcale wstydzić. Wyniki nieco goresze póki co,ale te też powinny ulec poprawie. Dzisiaj zabraknie co prawda Ramireza powołanego na kadrę Peru, ale reszta składu do dyspozycji.
Atletico PR strasznie overowa ekipa, ale ich styl na ten sezon to ofensywna piłka i nie patrzą na wynik tylko starają się grać konsekwentnie do przodu. Efektem słaba gra obronna, ale zarazem kilka strzelonych goli. Najpierw przegrali 1:3 z Fluminense, a potem dwa remisy 2:2 z Cruzeiro i Flamengo.
Dzisiaj widzi mi się równiez mecz z kilkoma golami, zatem pograłem bts, a przez pewien czas myślałem również o wygranej gospodarzy..

Flamengo - Nautico
Typ : Flamengo @ 1,50 bet365⛔0;1
Flamengo przełamało niemoc i strzeliło gola w sobotę, więc teraz pora przełamać się i wygrac pierwszy mecz. Flamengo wcale nie gra tak źle jak wskazują wyniki . Dzisiaj co prawda zabraknie Marcelo Moreno bo poleciał na kadrę Boliwii, ale wciaż potencjał jest we Fla no i rywal słaby. Jeden z najgorszych wyjazdowych zespołów z popzredniego sezonu. Nautico w dodatku przed sezonem rozkupione z najlepszych graczy, teraz nawet u siebie nie potrafią wyrgywać co było ich wielką siłą w poprzednim sezonie. No i dzisiaj bez jednego z lepszych zawodników tj Elton z powodu kontuzji nie zagra w Nautico.
Licze na przełamanie Flamengo, jest Elias, Leo Moura, Renato Abreu, błyskotliwi na skrzydłach Gabriel i Rafinha. To powinno wystarczyć chyba na Nautico
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Sao Paulo staje dziś przed szansą na strzelenie tysięcznego gola w ich historii występów na Morumbi w Brasileirao. A więc przy ewentualnej bramce na trybunach nastąpi wielka radość. Ale co do meczu, to Sampa jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Do jedenastki wracają Luis Fabiano i Ganso a więc ponad połowa mocy linii ofensywnej. Nadal nie będzie Negueby, Rafaela Toloi, Thiago Carleto (przerwa 6 miesięcy) i Jadsona. W ostatnim meczu w Belo Horizonte piłkarze Sao Paulo dzielnie bronili się przed Atletico Mineiro i wywieźli ważny jeden punkt. A mogli nawet zwyciężyć, bo mieli kilka kontr których nie wykorzystali. Niestety nie popisał się w tym meczu Denilson, który zagrał piłkę ręką i dostał czerwoną kartkę.
Goias po batach na inaugurację w dwóch kolejnych meczach wywalczył 2 punkty. Najpierw z Corinthians a później z Coritibą. Chłopaki, którzy oglądali ten drugi mecz pisali, że Goias zdecydowanie przeważał, jednak brakowało wykończenia. Jak to bywa z beniaminkami, zawodnicy Endersona Moreiry będą na początku ligi płacić frycowe. Dziś przyjeżdżają na Morumbi i choć prawie wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera (jedynie kontuzjowany Amaral nie zagra) to nie widzę wielkich szans na wywalczenie przez nich choćby punktu. FC Sao Paulo ma zdecydowanie lepszych piłkarzy, na dodatek wspomniany wcześniej jubileusz na pewno zmotywuje piłkarzy Neya Franco.

Sao Paulo FC: Rogério Ceni, Douglas, Lúcio, Paulo Miranda e Juan; Wellington, Rodrigo Caio e Ganso; Aloísio, Luis Fabiano e Osvaldo.
Goias: Renan; Vítor, Ernando, Rodrigo e William Matheus; Juliano (Valmir Lucas), Thiago Mendes, Ramon e Hugo; Araújo e Walter.

Sao Paulo @ 1,4 bet365⛔ 0-1
Sao PAULO -1,5 @ 2,075 BET365 (w Marathonie @ 2,2)
⛔
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia - Serie A
Spotkanie: Cruzeiro - Corinthians
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
✅
1-0

Cruzeiro od 11 spotkań u siebie same zwycięstwa.
na wyjeździe ostatnio dość średnio, porażka i remis ( w obu meczach to przeciwnik był faworytem)
Corinthians co prawda od 7 spotkań nie przegrał (2-5-0), z tym, że prawie każdym (oprócz jednego) meczu był faworytem, a najcześniej tylko remisowali.
Dziś grają z tak jak wspomniałem, zespołem który u siebie spisuje się fantastycznie w ostatnim czasie.

Jeśli chodzi o ten przegrany mecz Cruzeiro... Grali z Botofago, które miało serię 9 zwycięstw po kolei u siebie.
Jeszcze wcześniej grali z Atletico (remis o którym wspominałem), Atletico PR u siebie od 15 spotkań nie przegrało, także dobrym wynikiem był remis.
Dziś grając jako faworyt meczu, powinni wygrać go spokojnie.

Dodam, że w składzie Corinthians nie zagra Renato Augusto, Chicao, Paolo Guerrero, Paulinho, Edemilson - w większości są to zawodnicy, którzy grali w osattnich meczach.

W składzie Cruzeuro jednym z &#39;ciekawszych&#39; absencji będzie brak Borgesa, który zagrał w tym sezonie półtora meczu (zszedł w meczu z Atletico PR chwilę po przerwie z powodu kontuzji)

Myślę jednak, że brak tego zawodnika nie zmieni zbyt dużo w jakości gry Cruzeiro
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Mam pytanko. Orientujecie może się jak wygląda skład Atletico MG na najbliższy mecz? Jakieś rotacje w składzie, kontuzje? Patrząc na przeciwników, to słabo się spisują, a kurs na MG kusi.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cóż wypada tylko się zgodzić z typami, które tutaj przedstawiliście. Ja osobiście odpuszczę sobie mecz Ponte Preta-Atletico PR. Pamiętam, że w ubiegłym sezonie Ponte lubili grać z mocniejszymi ekipami i nie raz robili z nimi niespodzianki, by potem w spotkaniach z drużynami na swoim poziomie albo słabszymi tracić idiotycznie punkty. Dlatego bym tutaj odpuścił.

Miałem grać bts w meczu Gremio-Vitoria ale jednak odpuszczam, gdyż u gości mają nie zagrać Maxi Biancucchi czyli najlepszy strzelec ligi póki co, a także Renato Caja czyli też ważna postać w ofensywie. Szkoda, bo zakład szykował się naprawdę fajny ale w takiej sytuacji wolę sobie odpuścić, chociaż chętnie obejrzę to spotkanie. Również odpuszczam takie ekipy jak Inter, Atletico MG, czy też Botafogo z wielu powodów. U niektórych dziwna dyspozycja, ale u wszystkich tych ekip są osłabienia i to znaczące, dlatego też wolę sobie odpuścić, bo jednak wyjazdy to wyjazdy.

Pójdę chyba po najmniejszej linii oporu i wybiorę dubla Sao Paulo + Flamengo.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Nie jestem jakimś wirtuozem lig brazylijskich, ale od tego sezonu zacząłem śledzić zarówno Serie A jak i Serie B, dlatego od czasu do czasu będę się tutaj dzielił swoimi przemyśleniami, chociaż głównie gram na live, więc dużo tego może nie być...
Vasco +0,25 - Atletico MG 2,03 Dafabet ✅
Na przekór masówce, sporo osób gra na gości, którzy nic specjalnego sobą nie prezentują. Cudem awansowali do kolejnej rundy Copa Libertadores gdzie pokonali w dwumeczu Tijuanae będąc znacznym faworytem szczególnie podczas rewanżu. Ostatnio grali z mocno osłabionym Sao Paulo i wprawdzie stworzyli sobie sporo okazji, ale dla mnie to gra z kontry gości była groźniejsza i to oni powinni wygrać. Pierwszy mecz z Coritibą na wyjeździe też przegrany. Dzisiaj dodatkowo bez kilku istotnych zawodników o czym wspomniał robson.
Co do Vasco to mają teraz spore problemu w drużynie, jednak oglądałem ich mecz po części z Vitorią a także wcześniejszy z Portuguesa i nie można im zarzucić zaangażowania. Potrafią groźnie strzelać z dystansu co pokazali kilka dni temu. Dodatkowo warto dodać, że sędzia dosyć mocno ich skrzywdził nie uznając dwóch prawidłowo zdobytych goli. Atletico MG nie wygrało gdy Vasco grało w roli gospodarza od 2002 roku. Moim zdaniem przez pierwszych kilka meczy Vasco będzie dobrym dogiem do grania ;]

Gremio - Vitoria +1,25 1,95 Dafabet ✅ połowa wygrana
Drugi typ także w stronę doga, którego często grywałem w zeszłym sezonie zapożyczając typy od kapsztiego ???? Mimo, że goście bez dwóch podstawowych graczy ofensywnych to moim zdaniem mają bardzo mocne skrzydła, które doskonale potrafią dograć piłkę do napastników i niezależnie kto jest w linii ataku ten będzie w stanie wykonczyć akcję. Oglądałem skróty obu meczy Gremio i specjalnie mnie nie zachwycają, ich gra jest dla mnie jakaś taka mozolna i według mnie ta linia jest przesadzona o czym świadczy choćby to, że kilka godzin temu po takim kursie było +1 i to była dobra linia.
Dodatkowo będę polował na overy na live w meczach Criciumy ✅, Cruzeiro ⛔, Vasco ✅, Ponte Prety ✅ i Botafogo ✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nocka z milionem niespodzianek można by powiedzieć... Najpierw Sao Paulo, a potem Botafogo i Flamengo. Ci ostatni nie wygrali żadnego z czterech spotkań ligowych i dzięki temu wyleciał Jorginho... No cóż fajnie grali ale byli w cholerę nieskuteczni, a to że poza Marcelo Moreno nie miał żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia, to już zarządu nie interesuje... Ode mnie na dzisiaj to:
VS
Kursy na Coritibe lecą w dół i to nawet mocno. W nocy pograłem ich po 2,30 w William Hill, a dzisiaj już jest 2,05... Jednak u niektórych mamy jeszcze w miarę ciekawe oferty, jak chociażby to poniższe 2,20 które oferuje nam Tobet. Coxa to jak wiadomo ekipa własnego podwórka więc dzisiaj pora na wygraną. W tym sezonie ograli u siebie Atletico MG oraz osiągnęli cenne remisy z Bahia i Goias na wyjazdach. Skład praktycznie pełny, bo jedyna nie wiadoma, to kto zagra w ataku obok Rafinhy. Urazu doznał Deivid i jeśli się nie wyleczy do końca, to zastąpi go ktoś z dwójki Everton Costa - Arthur. Wiadomo, że numerem 1 w zespole Coxy jest Alex czyli wieloletnia gwiazda Fenerbahce. Po mimo już zaawansowanego wieku, to jednak jest to nadal kawał świetnego piłkarza i daje wiele zespołowi. Fluminense można by powiedzieć w rozsypce, gdyż Fred z reprezentacją, Wellington Nem idzie do Szachtara, a teraz czytałem, że Carlinhos jest na celowniku Galatasaray. Nieciekawie to wygląda i przekłada się, to na skład, który dzisiaj wybiegnie. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że tacy zawodnicy jak Rhayner czy Samuel, to jednak nie powinni mieć miejsca w podstawowej &quot;11&quot; Flu. Dobrą wiadomością jest powrót Thiago Nevesa ale też nie wiadomo czy zagra od 1 minuty.
Ogólnie rzecz biorąc, to Coritiba jest w dobrej sytuacji, bo gra u siebie, prawie pełny skład, a do tego trafia na Flu, które ma sporo kłopotów aktualnie. Wprawdzie Flu wygrali dwa spotkania w tym sezonie ale rywale tacy sobie, a także grali dwa razy jako gospodarz, a teraz wyjazd na trudny teren. Dlatego też gra na gospodarzy będzie tutaj dobrym rozwiązaniem.
Coritiba: Vanderlei; Victor Ferraz, Leandro Almeida, Chico e Diogo; Júnior Urso, Gil, Robinho e Alex; Rafinha e Deivid (Arthur ou Everton Costa)
Fluminense: Ricardo Berna; Wellington Silva, Gum, Digão e Carlinhos; Edinho, Diguinho e Wagner; Rhayner, Rafael Sobis e Samuel (Thiago Neves)
Coritiba @ 2,20 Tobet✅2:1 - Alex wygrywa mecz Coritibie
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Coritiba Football Club Parana - Fluminense Rio de Janeiro - over 2.5 ( 2.10 - Pinnacle)
Witam wszystkich bardzo serdecznie ! 7 czerwca o godzinie 02:00 rozegranie zostanie spotkanie kończące 4 kolejkę brazylijskiej Campeonato Brasileiro Serie A pomiędzy ekipami Coritiby a Fluminense . Teoretycznie bardzo ciężko jest typować w tym spotkaniu ewentualnego zwycięzce , dlatego postanowiłem zagrać bardzo ciekawie wyglądający over bramkowy . Na początku postaram się przedstawić wam sytuacje obu ekip przed tym pojedynkiem .
Coritiba - obecny sezon ligowy zaczęła dosyć dobrze . Po trzech pierwszych spotkaniach plasują się na 11 pozycji z dorobkiem 5 punktów , w skład których wchodzą dwa remisy(kolejno z Bahią i Goias ) a także wygrana na inauguracje sezonu z Atletico MG . Na pewno piłkarze i kibice liczyli na co najmniej 2 punkty więcej ( tutaj mam na uwadze stratę dwóch oczek w meczu z Bahią ) , jednak patrząc na ich obecny skład uważam to za dobry wynik . Jeżeli chodzi o skuteczność to z tym niestety nie jest już u nich tak wesoło . 42% - właśnie taki procent mają piłkarze Coritiby jeżeli chodzi o strzał w światło bramki . Oglądając skróty z ich pojedynków widać łatwość dochodzenia do sytuacji strzeleckich jednak brakuje tego ostatniego dotknięcia piłki . Uważam jednak że to jest związane z początkiem sezonu , a piłkarze potrzebują kilku spotkań aby wejść na te najwyższe obroty . Dobrze w sezon wszedł Deivid , który na koncie ma już dwa trafienia i z całą pewnością także w tym spotkaniu będzie szukał swoich szans bramkowych . Bardzo to ważne spotkanie dla defensywnego pomocnika - Rafinhy , który po przerwie spowodowanej kontuzją wraca do składu , i z całą pewnością będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony , aby przekonać trenera do stawiania na niego w kolejnych pojedynkach . Bardzo ciekawą decyzję podjął trener gospodarzy w kwestii gry Diogo Goiano . Zawodnik dopiero w poniedziałek dołączył do klubu po transferze z Guarani , a mimo wszystko trener zdecydował się na postawienie na niego na tak odpowiedzialnej pozycji jaką jest lewa obrona . Jestem bardzo ciekawy jego obecnej dyspozycji , bo według mojej skromnej opinii może dzisiaj popełnić kilka błędów które mogą kosztować stratę jakiejś bramki . Trzeba także wspomnieć o tym iż w obu ekipach mamy dosyć duży ,,szpital&#39;&#39; . U gospodarzy z powodu kontuzji nie zagrają : Willian , Sergio Escudero , Everton Costa, Anderson Aquino , Geraldo i Keirrison . Mimo iż tylko Geraldo w tym sezonie wystąpił w jakimś spotkaniu to straty są bardzo duże . Zarówno Escudero jak i Costa to jedne z największych gwiazd zespołu . Zawodnicy doświadczeni z bardzo wysokimi umiejętnościami niestety z powodów kontuzji nie mieli jednak okazji do zainaugurowania sezonu , i najprawdopodobniej jeszcze przez kilka kolejek będą mogli oglądać spotkania jedynie z trybun .
Fluminense - Ekipa z Rio de Janeiro początek sezonu z całą pewnością może zaliczyć jako udany . Rozegrali oni do tej pory zaledwie dwa spotkania , jednak oba wygrali dosyć spokojnie ogrywając na początku 3-0 Criciume a następnie 2-1 Atletico Paranense . Jednak trzeba zwrócić uwagę także na to , iż oba spotkania rozgrywali u siebie a każdy doskonale sobie zdaje sprawę jaką przewagą jest gra na własnym obiekcie . Teraz czeka ich podróż na bardzo ciężki teren i mecz z Coxą , która u siebie spisuje się bardzo solidnie . Jeżeli chodzi o gości widać iż zdobywanie bramek nie jest dla nich niczym niezwykłym . Od samego początku prezentują się bardzo dobrze w grze ofensywnej co przełożyło się na dotychczasowe wyniki . Jeżeli chodzi o wykończenie sytuacji także wygląda to bardzo solidnie , ponieważ do tej pory mogą pochwalić się skutecznością strzałów na poziomie aż 64% . Fluminense to ekipa , która już od kilku sezonów jest jedną z najbardziej ofensywnie nastawionych ekip w lidze , przez co w ich meczach zawsze pada spora liczba bramek . Do tego pojedynku goście przystępują jednak bardzo osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników . W związku z powołaniami do reprezentacji , drużyna musi sobie radzić bez Freda , Diego Cavaliero i Drelicha . Do tego dochodzi jeszcze brak zawodników kontuzjowanych , a więc : Marco Juniora i Edwina Valenci a także pauzujących za kartki : Deco i Michaela . Są to bardzo poważne osłabienia , które na pewno będą widoczne gołym okiem w płynności gry ekipy z Rio . Nie wystąpi także młody napastnik Wellington Nem , który w następnym tygodniu dołączy do Szachtara Donieck .
Reasumując , jeżeli Fluminense chce po tej serii spotkań zostać ciągle niepokonaną ekipą w tym sezonie muszą zagrać bardzo skutecznie , wykorzystując wszystkie sytuacje które uda im się wypracować . W przeciwnym razie mogą mieć bardzo duże problemy na wywiezienie jakichkolwiek punktów z bardzo ciężkiego terenu . Na pewno kibice Coxy liczą w tym spotkaniu na maksymalną ilość punktów biorąc pod uwagę bardzo duże osłabienia gości ze względu na powołania, zawieszenia za kartki a także kontuzje . Jestem przekonany że gospodarze od samego początku rzucą się na zdziesiątkowaną ekipę Flu i będą starali się strzelić szybko bramkę , co spowoduje otworzenie się gości i dosyć otwartą grę . Przewiduje w tym spotkaniu iż obie ekipy pokuszą się o jakieś zdobycze i over 2.5 gola wydaje mi się zdecydowanie najciekawszym betem na to spotkanie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Całkiem dobrze rozgrywki Serie A rozpoczęła Criciuma, która wygrała dwa domowe spotkania po 3:1 i ma 6pkt po czterech spotkaniach, co można uznać za sukces. Dzisiaj kolejna okazja na punkty, bo przyjeżdża Flamengo. Po stronie gospodarzy nie wiadomą jest obsada ataku, bo urazów dostali Marcel i Fabinho ale z tego, co mi wiadomo, to tego drugiego można się nawet spodziewać od 1 minuty. Widać, że Estadio Heriberto Hulse to dalej ich twierdza i potrafią tam naprawdę napsuć krwi każdemu. Flamengo z kolei już bez Jorginho, który długo nie pobył w Rubro-Negro. Cztery kolejki i ani jednej wygranej, przelało czarę goryczy i go wywalono. Przede wszystkim ich problemem jest skuteczność, bo mają na swoim koncie dwa gole z meczu z Atletico PR, a powinni już mieć spokojnie ponad 10 sztuk, gdyż namarnowali tyle, że głowa mała. W dodatku jest kilka strat, bo na zgrupowaniach reprezentacji są Marcos Gonzalez, Marcelo Moreno, a za kartki pauzować będzie Renato Abreu. Osłabienia więc spore i dlatego uważam, że gospodarze niesieni dopingiem swoich kibiców powinni odnieść kolejną domową wygraną, bo okazja do tego jest świetna.

Criciuma: Bruno; Pacheco, Matheus Ferraz, Ewerton Páscoa e Marlon; Serginho, Elton e João Vitor; Lins, Giancarlo e Fabinho (Ivo)

Flamengo: Felipe; Léo Moura, Renato Santos, Wallace e João Paulo; Elias, Luis Antônio e Gabriel; Rafinha, Paulinho e Hernane

Criciuma @ 2,05 Tobet


VS

Również gram na Cruzeiro, które na ten moment ma już 7pkt i uważam, to za wynik niezły. U siebie wygrane z Goias i Corinthians, a do tego remis wyjazdowy z Atletico PR i także wyjazdowa porażka z Botafogo. Przede wszystkim fajnie wygląda gra ofensywna, bo strzelili już 9 goli. W najbliższym spotkaniu niestety zabraknie Borgesa po raz kolejny w ataku i wystąpi tam Anselmo Ramon, który nie jednokrotnie udowadniał, że nie ma takiej sytuacji, której nie byłby w stanie zmarnować... Dla chętnych wrzucam sytuacje z meczu przeciwko Palmeirasowi(rok 2011) oraz z meczu z Botafogo, już z sezonu 2013.

vs Palmeiras
vs Botafogo

Zabraknie także Ceary i tutaj zagra młody Mayke. Poza tym pamiętajmy, że mają w swoich szeregach mnóstwo świetnych graczy jak Diego Souze, Dagoberto czy Evertona Ribeiro, a to tylko ofensywa. W bramce kapitalnie radzi sobie Fabio, co pokazał ostatnio przeciwko Corinthians.

Inter co by nie mówić, to także mocna ekipa ale jednak brakuje kilku zawodników. Na zgrupowaniu kadry jest Diego Forlan, kontuzjowany jest Leandro Damiao, w dodatku nie pewny jest występ Rodrigo Moledo doznał urazu i jego miejsce zajmie zapewne Indio. Wracają do ataku, to zostaje tam Rafael Moura, który poza golem przeciwko Portuguesie, to spisuje się fatalnie, a co gorsza nie ma zbytnio kim go zmienić, żeby poziom nie spadł drastycznie. Również katastrofalnie gra D&#39;Alessandro, który zalicza mnóstwo strat ale jako kapitan i gwiazda jest niestety nietykalny. Podoba się na pewno może Fred, który co raz śmielej sobie radzi w barwach Colorados i może już niedługo pójdzie do Europy, za podobne pieniądze, jak przy transferze Oscara.

Na ten moment, to jednak Cruzeiro wygląda mocniej. Być może na papierze, to jest równo ale dyspozycja u progu sezonu jest na korzyść Cruzeiro. Inter wprawdzie zdobył 5pkt ale rywale na pewno nie powalają na kolana.

Cruzeiro: Fábio; Mayke, Dedé, Bruno Rodrigo e Egídio; Leandro Guerreiro, Nílton, Éverton Ribeiro e Diego Souza; Dagoberto e Anselmo Ramon

Internacional: Muriel; Gabriel, Rodrigo Moledo (Índio), Juan e Fabrício; Aírton, Willians, Otávio, Fred e D&#39;Alessandro; Rafael Moura

Cruzeiro @ 2,00 William Hill
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Criciuma E.C - Flamengo - 1 (2.15)
Witam wszystkich po raz kolejny bardzo serdecznie i zapraszam do przeanalizowania bardzo ciekawego spotkania w ramach 5 kolejki Brazylijskiej Serie A . Dzisiaj o godzinie 21:20 na przeciwko siebie staną ekipy Criciuma E.C i Flamengo . Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco i według mojej opinii faworytami do końcowego zwycięstwa w tej potyczce są piłkarze drużyny gospodarzy . Głównie za typem przemawia kilka bardzo ważnych elementów o których powiem w dalszej części analizy .
Cricuima E.C - Jak dla mnie obecna dyspozycja ekipy gospodarzy to bardzo miła niespodzianka . Ekipa złożona za stosunkowe małe pieniądze pokazała w dotychczasowych spotkaniach bardzo ciekawą i przyjemną dla oka piłkę . Po raz kolejny przypadek tej drużyny pokazuje że za stosunkowo niewielkie pieniądze można stworzyć drużynę z którą każdy przeciwnik musi się liczyć . W rozegranych jak do tej pory 4 ligowych kolejkach gospodarze pokazali kawał dobrego futbolu . Może nie jest to jakiś mega niesamowity wynik punktowy bo dwa razy musieli uznawać wyższość przeciwników , jednak skupiam się tutaj na ich grze . W każdym spotkaniu potrafili nawiązać równorzędną walkę , a dzięki temu mecze z nich udziałem oglądało mi się na prawdę bardzo dobrze . Gospodarze jak do tej pory uzbierali 6 punktów w ligowej tabeli na które złożyły się wygrane z Santosem 3-1 a także Bahią Salvadore w takim samym stosunku . Warto podkreślić że oba wygrane spotkania zanotowali na swoim terenie co pokazuje ich moc na własnym boisku . Dwukrotnie także schodzili z boiska bez żadnej zdobyczy punktowej . Najpierw przegrali po bardzo wyrównanym meczu z Internacionalem 2-0 by w następnej kolejce także grając dosyć dobry futbol przegrać 3-0 z Fluminense . Po wyniku można by się domyślać że gospodarze ich zdominowali jednak nic bardziej mylnego . Oglądałem całe tam to spotkanie i muszę przyznać iż to goście byli stroną groźniejszą . Niestety fatalna skuteczność w tamtym meczu nie pozwoliła im na zdobycie jakiejkolwiek liczby punktów . Widać już po pierwszych kolejkach że Criciuma to ekipa swojego boiska i zdobywanie punktów właśnie tam będzie dla każdej ekipy z Serie A ciężką sprawą . Dzisiaj gospodarze stoją przed wyśmienitą szansą na podtrzymanie tej passy ponieważ przyjdzie im zmierzyć się z fatalnie spisującą się jak do tej pory ekipą Flamengo . Po okazałym zwycięstwie w poprzedniej serii spotkań z Santosem kibice liczą na podtrzymanie passy i trzecie z rzędu zwycięstwo na swoim obiekcie . Sztab szkoleniowy bardzo cieszy fakt , iż właśnie w spotkaniu z Santosem odblokował się Giancarlo i zdobył swojego pierwszego gola w Serie A . W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi jeszcze prawy obrońca gospodarzy - Sueilton który ciągle narzeka na drobne bóle związane z kontuzją . W jego miejsce trener desygnuje Pacheco . Poza tym osłabieniem trener gospodarzy nie będzie mógł dzisiaj skorzystać jeszcze z usług : Fabio Ferreiry , Amarala , Ivo i Douglasa . Nie powinno być to o tyle odczuwalne , ponieważ żaden z tych zawodników jeszcze w tym sezonie nie grał . Jeżeli chodzi o przewidywania dotyczące stylu gry jaki dzisiaj zobaczymy po stronie Criciumy , to powinniśmy się nastawić głównie na zabójcze ataki skrzydłami . Ekipa gospodarzy będzie miała na pewno dużą przewagę w powietrzu co powinni wykorzystać w 100 % .
Flamengo - Z drugiej strony boiska w dzisiejszym meczu zobaczymy pogrążoną w ogromnym kryzysie ekipę Flamengo . Już dawno nie widziałem tak słabo grających zawodników gości . Ich gra pozbawiona jest jakiegokolwiek wigoru i pomysłu . Ogólnie bardzo lubię drużynę gości jednak to co prezentują od początku tegorocznych rozgrywek nie może napawać optymizmem ich fanów . Brakuje tak osoby która byłaby wstrząsnąć zawodnikami w szatni i na boisku a to niestety przekłada się na ich dotychczasowe wyniki . Porażki z Nautico 0-1 na własnym terenie , następnie 2-2 z Atletico PR , kolejno przegrana z Ponte Pretą 0-2 i remis z równie słabym Santosem pokazuje jak duże problemy są w chwili obecnej z dyspozycją zawodników . Wielu z was może powiedzieć że jednak udało im się zdobyć punkty z Santosem i to na wyjeździe . Tak potwierdzam jednak ekipa Santosu bez Neymara nie gra już nic dobrego . Kolejnym czynnikiem przemawiającym za zwycięstwem gospodarzy w tym meczu jest fakt , iż goście na to spotkanie jadą bez trenera !!! Jorginho wyczerpał limit wpadek i zarząd postanowił go zwolnić . Do tego w dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł wystąpić zawieszony za czerwoną kartkę Renato Abreu - jeden z lepiej prezentujących się zawodników . Na domiar złego z powodu kontuzji nie zagra Victor Caceres a Marcelo Moreno i Marcos Gonzalez zostali puszczeni na mecze drużyn narodowych . Widać gołym okiem że nic nie przemawia za tym , iż goście w tym spotkanie zdobędą jakiekolwiek punkty na tak ciężkim terenie . Uważam że tej drużynie będzie potrzeba jeszcze kilku kolejek aby się otrząsnąć i zacząć grać futbol na ich odpowiednim poziomie . Tutaj jednak nie przewiduje niczego dobrego i jestem niemal przekonany iż gospodarze nie pozwolą wywieźć gościom żadnego punktu .
Reasumując dzisiaj na boisku spotkają się ekipy , które na chwilę obecną są w zupełnie innych nastrojach . Criciuma po zwycięstwie nad Santosem 3-1 jest w gazie i wszystkie gwiazdy na niebie wskazują iż to gospodarze będą się cieszyć ze zwycięstwa . Flamengo jest w bardzo dużej rozsypce i nie wydaje mi się aby w tym spotkaniu nagle za czeli grać inny futbol . Trzeba także spojrzeć na fakt iż Flamengo to zupełnie nie jest ekipa która gra dobrze na wyjazdach . Wystarczy wspomnieć iż w ostatnich 6 spotkaniach w Serie A aż pięciokrotnie wracali z minimalnym bądź zerowym dorobkiem punktowym . Uważam że gospodarze nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem w tym spotkaniu i gram na ich zwycięstwo . Pozdrawiam .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barca14 84

barca14

Użytkownik
Wybacz, że tak późno dostajesz odpowiedź ;)

Corinthians gra bez Augusto(0/0m), Chicao(3/0d), Santos(4/0d), Guerrero(3/0f), Paulinho(1/1m), Edenilson(3/0m)

Portuguesa jedynie bez Ferdinando (3/0m)

Myślę, że Corinthians miewał lepsze sytuacje kadrowe.
Obie drużyny ostatnio lubią remisować.

Typ oczywiście może wejść, ale ja osobiście odpuszczam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yanma 27

yanma

Użytkownik
⚽ Atletico MG - Gremio X2 @1.75 Bet365
Ostatnie 6 spotkań pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnęło się bardzo równo 2-2-2 a na terenie dzisiejszego gospodarza było to 1-1-1. Gremio znajduje się znacznie wyżej w tabeli. Atletico zajmuje ostatnie miejsce strzelając 1 bramkę w 3 spotkaniach, zdobywając jeden punkt. Gremio nie przegrało jak dotąd żadnego meczu i znajduje się na 7 miejscu w tabeli tracąc tylko jedną bramkę w meczu wyjazdowym z Santosem.
 
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
Atletico MG - Gremio - 1 (2.15) , stawka : 10j
Witam wszystkich po raz kolejny. Wczorajszy dzień był dosyć dobrym jednak szkoda tak szybkiej czerwonej kartki dla gospodarzy . Głównie to zadecydowało o ich końcowej porażce jednak Bahia i w nocy Botafogo dało dosyć dobrze zarobić . Na dzisiejszy dzień zdecydowałem się wybrać tylko jedno spotkanie , i mam nadzieję że zanotuje kolejny dobry wynik . Na godzinę 23:30 zaplanowano jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań w tej serii rozgrywek . Na przeciwko się staną dzisiaj ekipy Atletico Mineiro Belo Horizonte i Gremio Porto Alegre . Według mojego uznania mimo niezbyt udanego rozpoczęcia sezonu faworytami w tym spotkaniu są piłkarze gospodarzy . Najpierw wspomnę kilka słów o zawodnikach gospodarzy . Atletico obecny sezon Serie A rozpoczeli fatalnie . 1 zdobyty punkt w trzech spotkaniach to zdecydowanie wynik poniżej ich możliwości i na pewno w dzisiejszym spotkaniu staną na głowie aby przed własną publicznością wreszcie zdobyć komplet punktów . I patrząc na kilka aspektów to dzisiejsze spotkanie wydaje się najlepszym na przełamanie . Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko i wyłącznie obecną dyspozycje gospodarzy to na pewno nikt by się nie zdecydował na ich granie jednak według mnie w dzisiejszym spotkaniu Ronaldinho i spółka się przełamią . Gospodarze po środowej porażce z Vasco przedłużyli swoją serie bez wygranej w Serie A do sześciu spotkań . Władze klubu na pewno postawili jakieś ultimatum przed szkoleniowcem i ten mecz może być kluczowy . Ewentualny brak punktów , lub nawet zdobycz jednego może spowodować zwolnienie obecnego szkoleniowca . Cuca będzie zmuszony dokonać zmian w ataku gdyż do kadry narodowej powołany został Jo . W jego miejsce trener desygnuje do boju Diego Tardelliego . Do zespołu wraca również Ronaldinho co może mieć tylko pozytywne skutki w grze gospodarzy . Liczę na to iż jego obecność zmobilizuje kolegów z drużyny i zagrają na 100% swoich umiejętności . Cuca nie będzie mógł w tym spotkaniu skorzystać z usług Bernarda,Revera i wspomnianego Jo którzy zostali powołani do reprezentacji . Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne i personalne to tyle jeżeli chodzi o zawodników z Belo Horizonte . Ja jeszcze jednak wspomnę jeden bardzo ważny aspekt , który przemawia za gospodarzami . Arena de Jacare - stadion MG to prawdziwa twierdza jeżeli chodzi o rozgrywki Serie A . Wystarczy wspomnieć iż gospodarze od 29 spotkań na własnym terenie w Serie A pozostają niepokonani !!! To na prawdę niesamowity wynik i dzisiaj jestem niemalże pewny dobiją do 30-tego spotkania w którym ugrają punkty( w tym przypadku będzie to komplet ) .
Z drugiej strony mamy ekipę Gremio Porto Alegre . Goście obecny sezon ligowy rozpoczeli bardzo dobrze i po trzech kolejkach potrafili uzbierać na swoim koncie 7 punktów w skład których wchodzą dwie wygrane ( najpierw z Nautico 2-0 , potem z Vitoria 1-0 ) . Do tego zanotowali także remis w wyjazdowym spotkaniu z Santosem 1-1 . Widać że ekipa w sezon weszła bardzo dobrze , jednak patrząc na osłabienia w jakich przyjechali na dzisiejsze spotkanie do istnej twierdzy rozgrywek wydaje mi się iż nie będą wstanie zdobyć jakichkolwiek punktów. Piłkarze Gremio na pewno w bardzo dobrych nastrojach przystąpią do tego spotkania po środowej wygranej z Vitorią . Sztab szkoleniowy bardzo zadowolony był z występu rezerwowego Elano , który wchodząc z ławki rezerwowej przesądził o ich końcowej wygranej i w nagrodę w dzisiejszym spotkaniu wychodzi w podstawowej jedenastce . Trójkolorowi są jedną z dwóch drużyn , które po rozegranych trzech spotkaniach pozostają niepokonani w lidze , jednak o korzystny wynik dzisiaj będzie niesamowicie ciężko ponieważ osłabienia ich składu są ogromne . Trener nie będzie mógł skorzystać bowiem z usług kontuzjowych : Tonyego , Fabio Aurelio , Derettiego a także powołanych do reprezentacji narodowych : Fernando , Eduardo Vargasa i Yuri Mamute . Straty te są będą na pewno bardzo widoczne i wydaje mi się iż gra Gremio może nie być już aż tak płynna jak we wcześniejszych pojedynkach .
Atletico na pewno będzie starało się wykorzystać w tym spotkaniu luki powstałe przez brak kilku kluczowych zawodników gości . Myślę że Ronaldinho i spółka przyszykują coś specjalnego i będą wstanie oszukać broniących się rywali . W środku pola będzie na pewno dzisiaj nieco luźniej co może być pomocne dla gwiazdy gospodarzy - Ronaldinho . Liczę że dzisiaj ten piłkarz się przełamie i zdobędzie jakąś bramkę . Jeżeli chodzi o aspekty które dla Gremio mogą być najniebezpieczniejsze to na pierwszym miejscu są stałe fragmenty gry , bo chyba nikomu nie trzeba uświadamiać co może zrobić Ronaldinho ze stojącej piłki . Gospodarze powinni także dominować w pojedynkach powietrznych . Reasumując wydaje mi się iż gospodarze odniosą swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie . Okoliczności do tego są bardzo dobre . Gra na własnym terenie w praktycznie najmocniejszym składzie przeciwko rywalom którzy są mocno osłabieni. Jak będzie ? Odpowiedz otrzymamy około 2 w nocy . Pozdrawiam i powodzenia .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom