>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2013 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Już w sobotę rusza kolejny sezon ligi brazylijskiej. Niestety po raz kolejny, wszystko na to wskazuje, że nie zobaczymy go w żadnej polskiej tv, nad czym niezmiernie ubolewam, bo będzie to tak po prawdzie jedyna z lig będących w czołówce światowej, której nie będzie dane nam oglądać w naszej tv. Sezon 2013 będzie szczególny, gdyż co raz więcej światowej uwagi będzie skupiona na Brazylii, gdyż już za moment Puchar Konfederacji, a za rok Mundial. Przede wszystkim dane nam będzie delektować się spotkaniami z nowych aren, takich jak: Fonte Nova w Salvadorze, Arena Gremio w Porto Alegre, Maracana w Rio, Mineirao w Belo Horizonte, a na inaugurację także zobaczymy pojedynek na stadionie Mane Garrincha w Brasilii.

Kto w tym roku faworytem? Tradycyjnie wiele będzie zależało od zaangażowania zespołów w takie rozgrywki jak Copa Libertadores czy Copa do Brasil, bo często tamte rozgrywki są uznawane jako priorytety i wtedy liga schodzi na dalszy plan. Kapitalnie wygląda Atletico Mineiro ale oni zapewne do samego końca będą walczyć o wygraną w CL więc liga zejdzie na dalszy plan, podobnie może być w przypadku Fluminense, które też naprawdę fajnie wygląda. Poza tym liczę na Sao Paulo, Corinthians czy Gremio, bo są to ekipy, które odpadły już CL i mogą się skupić na lidze, a potencjał mają spory. Do udowodnienia coś mają na pewno Santos, Cruzeiro, Internacional czy Botafogo i w tych klubach zbudowano ciekawe zespoły, które powalczą o najwyższe cele.

A kto faworytem do spadku? Takowych jest kilku, a jednymi z głównych z pewnością będą Criciuma, która wymieniła cały skład z ubiegłego roku... Także cięższy sezon będą miały takie ekipy jak Ponte Preta, Portuguesa czy Nautico, bo rok temu byli beniaminkami ale zawsze ten drugi sezon trudniejszy, a dla mnie jednym z innych kandydatów jest Bahia. Ciekaw jestem postawy innych beniaminków czyli Vitorii, Goias czy Atletico PR ale sądzę, że te ekipy wiele namieszają, a najbardziej bym liczył na ekipę z Salvadoru czyli Vitorie.

Zagadkami na pewno są ekipy przeżywające finansowe kłopoty, a tutaj na czele jest Vasco, które też może tułać się po dole tabeli. W lepszej sytuacji jest chyba Flamengo, ale i ich bym zbyt wysoko nie umieszczał w przedsezonowych dywagacjach, gdyż co roku Fla zawodzą ostatnio więc i teraz nie oczekiwałbym od nich dobrego występu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany graniem typów długoterminowych, to Unibet widziałem, że wystawił naprawdę ciekawą ofertę z H2H i królem strzelców włącznie. Poniżej z kolei kursy na pierwszą kolejkę, która już w sobotę o 23:30 rusza - Betsafe:


Zaczynamy od dwóch spotkań sobotnich, z których ciekawiej powinno być w Salvadorze, gdzie Vitoria zagra z Internacionalem. Vitoria wygląda chyba najmocniej z beniaminków, a Inter to wiadomo, że uznana marka zatem można się spodziewać ciekawych zawodów. W tym samym czasie Vasco zagra z Portuguesą. Nie rozumiem tych kursów na Vasco, gdyż ich skład ze względu na ogromne tarapaty finansowe wygląda co najwyżej średnio i jeśli już, to lepiej zagrać na gości, których stać tutaj na punkty. Bardzo ciekawie powinno być także w spotkaniu Corinthians-Botafogo. Timao odpadli dopiero co z CL więc rzucą wszystkie siły na ligę, a Botafogo jako zwycięzca Carioki ma apetyty na wysoką lokatę w lidze.

W niedzielę o 21 mamy aż 4 spotkania. Wśród nich małe derby stanu SP, w których faworytem będą goście, bo Sampa to jeden z kandydatów do wygrania ligi. Najciekawiej powinno być jednak w stolicy czyli Brasilii, bo to właśnie tam odbędzie się spotkanie Santos-Flamengo i ciekawe czy Neymar uświetni otwarcie tego stadionu golami i swoimi akcjami. Reszta spotkań jakoś super ekscytująco może się nie zapowiada ale to nie oznacza, że zabraknie w nich emocji, bo liczę, że będzie zupełnie inaczej. Na ten moment, to tyle, a na jakieś większe opisy przyjdzie czas wraz z weekendem.

Mi pozostaje zachęcić do pisania analiz, a także swoich przemyśleń związanych z ligą brazylijską. Liczę także, że osoby, które w ostatnich latach regularnie pisały w dziale, dalej będą dzieliły się z nami swoimi typami, a może dołączą nowi userzy.

Chciałbym także zaprosić na najlepszą stronę o piłce latynoskiej w polskim wydaniu:
http://www.radiobrazylia.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Do pierwszego gwizdka w Salvadorze i Rio de Janeiro pozostało mniej niż 24 godziny. Co raz więcej wiemy, w jakich składach ekipy rozpoczną starcia więc jedziemy z tym koksem i pierwsze typy ode mnie:
Sao Januario i Fonte Nova, to dwie areny na których o jednej godzinie(23:30), rozpoczniemy Brasileirao 2013. Ja wybieram jednak stadion w Rio de Janeiro i spotkanie Vasco-Portuguesa. Według bukmacherów faworytem i to nawet zdecydowanym jest Vasco ale w mojej ocenie są tym faworytem na wyrost i chyba tylko za nazwę. Vasco zatrudniło dobrego trenera, bo Paulo Autuoriego, który ostatnie swoje lata spędził na Bliskim Wschodzie ale poza trenerem, to skład wygląda biednie. W defensywie nie ma Dede, a na bramce Fernando Prassa zastąpił Michel Alves, który rok temu grał w Criciumie ale jak wiemy spisywał się tam miernie i był chyba jednym z gorszych bramkarzy w Serie B. Mimo wszystko defensywa wygląda nie najgorzej ale na ten moment źle prezentuję się pomoc. Fellipe Bastos i Sandro Silva, to zawodnicy, którzy będą zabezpieczać bardziej tyły, chociaż ten pierwszy ma młotek w nodze ale to tyle, a na rozegraniu Dakson i Alisson, co może wzbudzać śmiech politowania. Atak nie najgorszy, bo Eder Luis i Tenorio coś są w stanie zrobić, tylko najpierw muszą otrzymać piłki, a tym może być ciężko. Portuguesa ma za zadanie przetrwać w lidze i tutaj ciśnienia nie ma. Zbudowano taki sobie skład ale podoba mi się tutaj druga linia. Tacy zawodnicy jak Correa czy Souza, to doświadczeni gracze, którzy powinni tutaj pomóc. Do tego defensywa podobna, do tej z ubiegłego sezonu więc to świadczyć może w jakimś stopniu o stabilizacji tego zespołu. W ataku jest Romao, który został królem strzelców Paulista A2 czyli drugiej ligi stanowej Sao Paulo i tutaj został zakontraktowany w Lusie ale ciężko powiedzieć na co go stać. Wypożyczono z Sao Paulo, także Argentyńczyka Marcelo Canete ale w tym spotkaniu go zabraknie.
Jak dla mnie to obie ekipy w tym sezonie będą okupować dolne rejony tabeli, zatem dziwi mnie, że buki tak faworyzują Vasco ale tak jak mówiłem, zapewne wynika to z przeświadczenia, że nazwa robi swoje ale moim zdaniem gości jak najbardziej stać na remis w Rio i dlatego po dobrym kursie można zaryzykować na nich.
Vasco: Michel Alves; Elsinho, Luan, Renato Silva, Yotun; Sandro Silva, Fellipe Bastos, Dakson, Alisson; Eder Luis, Tenorio
Portuguesa: Gledson, Luis Ricardo, Lima, Valdomiro, Rogério; Ferdinando, Correa, Souza e Matheus; Diogo e Romão
X2 @ 2,25 Bet365⛔1:0

Jednak hit kolejki, to będzie inne starcie Rio-SP, czy w tym przypadku SP-Rio, a mianowicie mecz Corinthians-Botafogo. W tym wypadku spotykają się dwie ekipy, które ja widzę bardzo wysoko w końcowej tabeli. Timao zakończyli nie dawno zmagania w Libertadores, wobec czego mogą się skupić na lidze. Muszą od początku mocno zapunktować, bo nie wykluczone iż latem największe gwiazdy mogą odejść, a w pierwszej kolejności zapewne Paulinho się ulotni z klubu, gdyż teraz to chyba nic go w Timao nie trzyma. W sobotnim spotkaniu zobaczymy praktycznie najmocniejszy skład triumfatora CL z 2012 roku, a zabraknie jedynie Alessandro na prawej obronie, którego zastąpi Edenilson. Tradycyjnie już zagrają w ustawieniu 4-3-3, które tak bardziej podczas spotkania przeradza się w 4-2-3-1, chociaż bardziej ofensywne, aniżeli w przypadku np. Borussi Dortmund, bo Emerson i Romarinho to jednak bardziej napastnicy niż skrzydłowi/rozgrywający. Ich rywal czyli Botafogo, wygląda naprawdę solidnie, a trener Oswaldo de Oliveira póki co buduje spokojnie fajną ekipę. Zespół, który na dobrą sprawę poza Seedorfem i Jeffersonem, to nie posiada takich wielkich gwiazd, to jednak wyrasta na kandydata do TOP4. Bardzo wyrównany skład i chciałoby się powiedzieć, że wygląda to budująco. Obrona z doświadczonymi Antonio Carlosem i Bolivarem na czele, a pamiętajmy, że nie może zagrać teraz Doria, bo jest powołany na zgrupowanie kadry U20, a to chyba największy talent wśród brazylijskich stoperów. Fajnie wygląda pomoc, gdzie dowodzić będą Marcelo Mattos i Seedorf, a obok nich są Gabriel, czy Lodeiro, a więc gracze kilka lat młodsi. Z resztą na ławce mamy także Andrezinho, Renato, Cidinho. W ataku ma zagrać Rafael Marques ale poz atym są młodzi Vitinho czy Bruno Mendes, tak więc wygląda to naprawdę konkrentnie.
Skoro więc mamy dwie mocne drużyny, to liczę na dobre widowisko. Corinthians to ekipa potrafiąca grać dobrze w defensywie ale skoro mają mecz u siebie, to raczej będą chcieli zdominować rywala, a z kolei Fogao mają takich graczy, to myślę, że spokojnie mogą powalczyć o dobry rezultat na inaugurację. W ubiegłym sezonie padały wyniki 2:2 w Rio i 3:1 dla Botafogo w Sao Paulo.
Corinthians: Cássio; Edenílson, Gil, Paulo André e Fábio Santos; Ralf, Paulinho e Danilo; Emerson, Guerrero e Romarinho
Botafogo: Jéfferson, Lucas, Antônio Carlos, Bolívar e Julio Cesar; Marcelo Mattos, Gabriel, Fellype Gabriel, Lodeiro e Seedorf; Rafael Marques
BTS @ 1,91 William Hill✅1:1
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Już kilka dni temu wiedziałem, że w pierwszej kolejce będę chciał przyczaić się na BTS&#39;a w meczu Coritiba - Atletico MG. Uważam, że będzie to najlepsza opcja na to spotkanie. Atletico w super formie na początku sezonu. Wygrali Campeonato Mineiro, a w Copa Libertadores w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu wywieźli z Meksykańskiej Tijuany cenny remis 2-2. Zespołem dowodzi Ronaldinho, który do spółki z Jo i Diego Tardellim tworzy bardzo mocną linię ofensywną. Jednak Cuca daje odpocząć pierwszej dwójce, a do składu wskoczą Luan i Alecsandro. Jednak siła Galo nadal jest bardzo mocna. Atletico jest jednym z kandydatów do mistrzowskiego tytułu, zatem nawet bez swoich armat dziś będzie chciało dobrze zainaugurować Brasileirao.
Coritiba dopiero co odpadła z rozgrywek Pucharu Brazylii, więc może całe siły skoncentrować na lidze. W dwumeczu o mistrzostwo stanu Paranaense pokonała odwiecznego rywala Atletico. Gwiazdą zespołu jest Alex, który dopiero kilka miesięcy po transferze z Fenerbahce zaczął seryjnie strzelać bramki. Widocznie musiał dostać trochę czasu na przestawienie się do grania na krajowych boiskach. Warto wspomnieć że od 3. marca do 21. kwietnia w przeciągu dziewięciu spotkań strzelał w każdym meczu przynajmniej jedną bramkę, a w sumie było to 12 goli strzelonych przez tego 35-letniego zawodnika. Dziś pomagać mu będą Deivid (znajomy R10 z Flamengo) i reprezentant Angoli Geraldo. W jutrzejszym meczu ze strony gospodarzy z powodu kontuzji nie wystąpią Wiliam, Escudero i Rafinha. Uważam, że Coritiba może być czarnym koniem rozgrywek. Ten zespół stać na sprawienie kilku niespodzianek i walkę jak równy z równym z najlepszymi klubami Brazylii.
Podsumowując, uważam, że obie drużyny prezentując ciekawy i przede wszystkim ofensywny futbol są w stanie strzelić po bramce. Ciężko typować zwycięzcę spotkania z uwagi na fakt, że nie wiadomo, jak goście poradzą sobie z brakiem kilku ważnych graczy, dlatego proponuję zakład na BTS.
BTS @ 1,73 bet365 ✅ 2-1
Coritiba: Vanderlei; Victor Ferraz, Leandro Almeida, Chico e Dênis; Júnior Urso, Gil, Robinho e Alex; Geraldo e Deivid.
Atletico: Victor; Carlos César, Rafael Marques (Leonardo Silva), Réver e Junior Cesar; Josué, Leandro Donizete, Rosinei e Diego Tardelli; Luan e Alecsandro.
Jeszcze bez analizy spróbuję podać dwa typy na całą kolejkę:
Nie będzie remisu 0-0 @ 1,909 SB ⛔
Jakikolwiek mecz z 6 golami lub więcej @ 2,25 SB
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Nie bardzo orientuję się w realiach brazylijskiej piłki, więc spytam lepiej poinformowanych. Czy warto zagrać przeciwko drużynom, które grają niedługo swoje mecze w Copa Libertadores? Czyli Coritiba oraz Fluminense?
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cruzeiro - Goias
Cieszę się że w końcu wystartowała moja ulubiona liga. Jako, że to pierwsza kolejka to nie będę się zbytnio rozwodził.
Nie od dzisiaj wiadomo, że Goias to jeden z moich ulubionych zespołów Brazylii, fajnie że awansowali i według mnie nie ma co ich stawiać na przegranej pozycji w tym meczu, ale i w całej lidze. Zrobili parę ciekawych transferów, co prawda stracili Goultara oraz Egidio na rzecz właśnie Cruzeiro. Straty na pewno widoczne, bo zarówno jeden jak i drugi rozegrali bardzo dobry sezon w drugiej lidze. Odszedł również Iarley, ale myślę, że to głównie przez wiek i to, że jednak różnica poziomu pomiędzy ligami jest duża. Z ciekawszych zawodników, którzy doszli to na pewno Araujo, który swego czasu grał w Cruzeiro, Fluminense czy Atletico Mineiro, chociaż też ma już swoje lata. Doszedł również Neto Baiano, Rodrigo, Matheus, Eron czy Hugo. Skład wygląda nawet fajnie, bo jest Walter, Junior coraz lepiej sobie radzi, w Goiano strzelał sporo, Neto, Ramon, Renan, Dudu czy Amaral. W obronie Rodrigo, Ernando czy Rodrigo i Matheus, którzy od początku grają w podstawie.
Cruzeiro zrobiło zamieszanie na rynku transferowym. Sprowadzili wielu ciekawych zawodników, tj. Ananias, Luan, Dagoberto, Paulao, Ribeiro, Nirley, Henrique (dzisiaj nie zagra), Nilton, Egidio Souza czy Lucca. Większość z nich od razu wskoczyła do pierwszego składu i obecnie spisują się bardzo dobrze. Odeszli między innymi Renan, Montillo, Paulista, Oliveira czy Charles. Kiedy dodamy do tego Borgesa, Tingę (dzisiaj nie zagra), Ricardo, Elbera, Leonardo, Fabio, Cearę to skład wygląda bardzo ciekawie i szczerze mówiąc, według mnie namieszają sporo w tym roku. Ostatnio są w świetnej formie, po długiej serii bez straty &#39;punktów&#39; przegrali dopiero z Atletico Mineiro, ale to co oni grają to bajka.
Oba zespoły grają świetnie w ataku, strzelają sporo, ale też i tracą.
Jako, że to pierwszy mecz sezonu nie warto mocno wchodzić w mecze. Według mnie oba zespoły mają duży potencjał w ataku, a obrony też nie są niezawodne, dlatego myślę, że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie będzie pogranie czegoś w stronę bts, ewentualnie overa. Osobiście pobieram bts.
BTS @ 1,83 Bet365
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Miałem pozostawić przyjemność opisania tego meczu kapsztiemu, ale skoro on nic nie działa to ja to właśnie zrobię ;)
Gremio po transferze Vargasa i Barcosa teraz ma świetny duet napastników. Na pewno jeden z trzech najlepszych w lidze. Co prawda odszedł Marcelo Moreno, Andre Lima czy Leandro, ale jednak uważam że para Vargas-Barcos jest solidniejsza i gwarantuje pokaźną zdobycz bramkową w ciągu całego sezonu. Linia pomocy, która dziś wyjdzie na mecz z Nautico została niezmieniona w porównaniu do poprzedniego sezonu. Przede wszystkim ważny będzie Elano, który po transferze z Santosu chyba średnio się zadomowił w Porto Alegre. Co prawda w 25 meczach Serie A strzelił 7 bramek, jednak wydaje mi się że tego zawodnika stać jest na więcej. W obronie ciężkie zadanie będą mieli Alex Telles i Bressan. Oboje przyszli z Juventude i czeka ich debiut w Serie A.
Nautico to w poprzednim sezonie zdecydowanie najsłabsza drużyna ligi na wyjazdach (a w tabeli byli na 12 miejscu!). Zaledwie 1 zwycięstwo i 3 remisy przy aż 15 porażkach. Świadczy to o ich mizernej postawie na obcych stadionach. W pomocy grywa tam znajomy z polskiej ligi Elton, który w stanówce zdobył 17 bramek. Z marszu do składu wskoczy Adeilson po transferze z Tombense (wcześniej w 2012 roku America MG). Na środku pomocy były gracz SPFC Rodrigo Souto. Jednak myślę, że to co wystarczało na wygrywanie meczów w Pernambucano, zdecydowanie nie wystarczy na powalczenie z mającym świetnych piłkarzy Gremio.

Gremio @ 1,45 Tobet ✅ 2-0
Gremio (-1AH) @ 1,63 Bet365
✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dobra już trochę opisane spotkania, co mnie cieszy, bo już kilka wartościowych postów w temacie mamy. Popieram typ na bts-a w Kurytybie, bo wygląda naprawdę mocno. W spotkaniu Cruzeiro-Goias, ja bym poszedł dalej i pogram sobie Cruzeiro wygra, a w meczu padnie powyżej 2,5 gola. Cruzeiro widać, że ma pakę niesamowitą i dla mnie są jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa. BSNT opisał kogo mają ale zapomniał dodać, że jest jeszcze Dede na środku obrony, ściągnięty z Vasco. Cruzeiro ma taki skład, że będzie grało do przodu i liczę właśnie na ciekawe spotkania z ich udziałem. Goias jak na beniaminka ma fajny skład i myślę, że mogą nie jedną niespodziankę sprawić ale na punkty chyba przyjdzie czas, w kolejnych kolejkach. Mimo wszystko o gola są w stanie się pokusić jak najbardziej.
Cruzeiro i over 2,5 @ 2,50 William Hill✅5:0 - deklasacja

Na pewno na Gremio w pierwszych spotkaniach bym uważał, bo to co pokazywali w Libertadores, to był jakiś dramat. Nakupiono ofensywnych zawodników ale zapomniano, że też trzeba mieć porządną obronę. Jak widzę formację, w której jest młody Bressan, do tego ten Alex Talles i jeszcze Para, to mnie ogarnia pusty śmiech. Za nimi jeszcze Dida i mamy cyrk na kółkach, a nie obronę. Jedynym zawodnikiem poważnym w tym gronie jest Werley. Nautico jest jednym z głównych kandydatów do spadku i zgodzę się z tym. Ale mając Eltona myślę, że mogą postrzelać coś, a dzisiaj przy takiej defensywie rywala, to nawet wyjazdowe Nautico jest w stanie coś zrobić i dlatego biorę bts-a po rewelacyjnym kursie w WH.
BTS @ 2,30 William Hill⛔2:0

Spodziewałem się tutaj kursu na Santos w granicach 1,8-1,9 ale mamy dużo wyższy, a to zapewne dlatego, że mecz odbędzie się w stolicy czyli Brasilli na Mane Garrincha, który dopiero, co został wybudowany na przyszłoroczny Mundial(nie wiadomo po co...). Dla mnie i tak Santos jest wyraźnym faworytem, bo praktycznie w każdej formacji ma przewagę. Defensywa praktycznie od kilku lat taka sama więc to jest plus. W pomocy Arouca, a także kreatywni Cicero i Montillo przede wszystkim. W ataku Neymar, który jest w stanie pobawić się z obrońcami rywala. Flamengo ma mało atutów w rękach. Na ławce zasiądzie kupiony dopiero, co z Gremio, a w podstawowym składzie niby jest napastnik Hernane ale jak dla mnie, to nie jest jakiś super snajper. Generalnie, to Flamengo ma skład w większości zbudowany ze średniaków, którzy nie zrobili póki co nic wielkiego. Stanówki słabe, w Copa do Brasil póki co bez błysku. Także dla mnie to Santos powinien tutaj swoje zrobić i wygrać to spotkanie, a po takim kursie, to z chęcią pobieram.
Santos: Rafael; Galhardo, Edu Dracena, Durval e Léo;
Renê Junior, Arouca, Cícero e Montillo; Neymar e Henrique (Willian José)
Flamengo: Felipe; Léo Moura, Renato Santos, González e Ramon; Luiz Antonio, Elias e Renato Abreu; Rafinha, Hernane e Gabriel
Santos @ 2,25 Tobet⛔0:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na ten moment napisałem analizy, do trzech spotkań i póki co na tym się kończą moje wywody. Jednak jeśli coś miałbym do dodania, czy wymyślenia kolejnych typów, to z pewnością, coś tutaj umieszczę. A póki co, zostawiam Was z tym:

VS

Pierwsze spotkanie drugiej kolejki rozegrają dwie ekipy, które kończyły pierwszą czyli Atletico PR i Cruzeiro. Furacao z pewnością będą chcieli zmazać plamę, jaką była porażka z rezerwami Fluminense, z kolei Cruzeiro po takim zwycięstwie 5:0 nad Goias, teraz zechce kolejnych punktów. W mojej ocenie faworytem są goście, którzy jak pisałem już, mają naprawdę bardzo mocny skład. Z resztą trener Marcelo Oliveira zdecydował, że nie dokona żadnej zmiany w stosunku, do ostatnich spotkań. Jego fart polega na tym, że Scolari nikogo nie powołał z Cruzeiro do kadry i to jest czas by zdobywać punkty w komplecie bez strat kadrowych. Atletico z kolei skład ma niezły ale czy jest, to skład na coś więcej niż utrzymanie? Moim zdaniem raczej nie ale mimo wszystko krwi powinni napsuć wielu ekipom. Tak czy siak, to uważam, że kurs na Cruzeiro jest naprawdę fajny i nawet patrząc, że jest to wyjazd, to i tak warto zagrać na Rapose, bo stać ich jak najbardziej na wygraną ale jednak opcją dnb zabezpieczyć się, nie zaszkodzi.

Atletico PR: Weverton; Leo(Jonas), Manoel, Cleberson, Pedro Botelho; Deivid, Joao Paulo, Felipe, Everton; Ederson e Marcelo

Cruzeiro: Fábio; Ceará, Dedé, Bruno Rodrigo e Egídio; Leandro Guerreiro, Nilton, Everton Ribeiro e Diego Souza; Dagoberto e Borges

Cruzeiro DNB @ 1,91 William Hill▶2:2


VS

Nawet po mimo wygranej w sobotę, jaką odniosło Vasco, to w tym spotkaniu z pewnością faworytem nie będą. Z resztą grając na Morumbi, to mało kto jest faworytem... Sampa wprawdzie bez Jadsona, który pojechał na kadrę ale to dalej jest niezwykle mocna ekipa. Luis Fabiano, Osvaldo to przecież ligowe gwiazdy, a do tego Silvinho i Roni, którzy tak po prawdzie stawiają pierwsze poważne kroki w Sampie będą chcieli się pokazać. Ostatnio także Thiago Carleto pokazał się wreszcie z dobrej strony i może się na dobre obudzi. Wraca do bramki Rogerio ale różnicy chyba zbytniej nie będzie, bo przecież Denis wcale gorszy nie jest. U gości nie zagrają jeszcze Carlos Alberto oraz Andre i to dobra wiadomość dla Sampy, bo to byłyby jednak spore wzmocniea dla Vasco. Kurs może nie jest zbyt wielki na Tricolores ale myślę, że na własnym boisku, to dużo lepsze ekipy będą odprawiać z kwitkiem i dlatego też wygrana nad Vasco, to ich obowiązek i tyle.

Sao Paulo: Rogério Ceni, Douglas, Lúcio, Paulo Miranda e Carleto; Denilson, Rodrigo Caio e Roni; Silvinho, Luis Fabiano e Osvaldo. Braki: Rafael Toloi, Ganso(kontuzje), Jadson(kadra)

Vasco: Michel Alves; Elsinho, Renato Silva, Luan, Yotun; Sandro Silva, Fellipe Bastos, Alisson, Dakson; Eder Luis e Tenorio

Sao Paulo @ 1,60 William Hill✅5:1


VS

Ogromny ból głowy przed tym spotkaniem ma Muricy Ramalho, gdyż nie może skorzystać z wielu podstawowych i nie tylko, zawodników. Po pierwsze odszedł Neymar, a do tego należy dodać urazy i kontuzje takich zawodników jak Edu Dracena, Neto, Bruno Peres, Alan Santos i Giva. Wobec tego na środku obrony zobaczymy Gustavo Henrique, a na lewej stronie bloku defensywnego Emersona Palmieriego. W ataku jeździec bez głowy Patito Rodriguez oraz niespełniony ale z dużymi możliwościami Willian Jose. Botafogo do tego spotkania przystępuje właściwie tylko bez Jeffersona. Renan jednak tyle razy już musiał zastępować Jeffersona, gdy ten jeździł na kadrę, że podoła jako golkiper numer 1 na jakiś czas. Poza tym Fogao mają wszystkich graczy zdrowych więc po remisie z Corinthians i dobrym spotkaniu, teraz pora na 3pkt, a że Santos osłabiony, a do tego zaczął fatalnie przeciwko Flamengo, to zapewne gospodarze wygrają i nawet bym próbował handicapu ale jeśli już to jakiegoś azjana -1(wygrana 1 bramkę=zwrot).

Botafogo: Renan; Lucas, Antônio Carlos, Bolívar e Júlio César; Marcelo Mattos, Gabriel, Fellype Gabriel, Lodeiro e Seedorf; Rafael Marques

Santos: Rafael; Rafael Galhardo, Gustavo Henrique, Durval e Emerson Palmieri; Renê Júnior, Arouca, Cícero e Montillo; Patito Rodriguez e Willian José

Botafogo @ 1,72 Tobet✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Botafogo - Santos
Mój pierwszy post w Brazylianie bez jakiejś większej wiedzy, mam nadzieję, że spece mnie nie zniszczą tutaj :razz: Wpadło mi w oko to spotkanie co kapsztiemu. Po pierwszych spotkaniach wydaję mi się, że obie ekipy są na zupełnie innych biegunach. Santos bez Neymara traci w przodzie wiele ale nie to najważniejsze. Katastrofalnie spisują się defensorzy Santosu, Flamengo robiło z nimi co chciało, kilkanaście nie wykorzystanych okazji i to 100%. Defensorzy Santosu wyglądali jakby się zagubili i tylko dzięki swojemu bramkarzowi wywieźli punkcik z nowego stadionu. W ofensywie było też ubogo z Neymarem a dziś już bez niego więc ciekawe jak to będzie ? Dwie groźne sytuacje z Flamengo, które miało ich może z 20 ?. Widziałem też mecz Santosu z Corinthians 1-1 i obrona również wyglądała kiepsko. Botafogo w pierwszym spotkaniu moim zdaniem zagrało lepsze zawody a niżeli Corinthians, potrafili zdominować na obcym obiekcie nie byle kogo, ekipę słynącą z dobrej defensywy to z Santosem problemu raczej nie powinno być. Wydaję mi się, że warto pograć dziś Bota. Tak ogólnie bo dopiero zaczynam śledzić Brazyliane, jak coś nie tak w opisie pisać.
Botafogo -0,5 @ 1,65
Botafogo -1 @ 2,22

HT 2-0
FT 2-1
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Ostatni (poza przełożonymi meczami drużyn, które występują w Libertadores) mecz drugiej kolejki Brasileirao, to spotkanie Internacionalu i Criciumy. Myślę, że tutaj chyba najrozsądniejszą opcją będzie zagranie overa bramkowego.
Inter w pierwszym meczu zremisował na wyjeździe z Vitorią 2-2. Colorado przegrywali po dwunastu minutach już 0-2, jednak dzięki bramkom Forlana i Freda zdołali wywieźć z trudnego terenu jeden punkt. Dziś ( i przez następnych kilka spotkań) Dunga będzie musiał sobie radzić bez Leandro Damiao, który przygotowuje się z reprezentacją do Pucharu Konfederacji. Kontuzjowani są Caio i Datolo. W tym meczu z Vitorią linia defensywna Interu popełniała fatalne błędy. Przez pierwsze 30 minut Vitoria wchodziła w pole karne Interu jak w masło. Bramka na 1-0 to błąd Gabriela , który pozwolił dośrodkować przeciwnikowi w pole karne, natomiast gol na 2-0 to błąd w kryciu strefowym podczas stałego fragmentu gry i Gabriel Paulista tylko musnął piłkę, która wpadła do siatki. Po za tym jeszcze kilka innych banalnych błędów, jak nieumiejętne odprowadzenie piłki przez Klebera, które prawie skończyło się golem dla gości. Jednak poza minusami, w grze Interu było sporo plusów. Przede wszystkim to gra młodego Freda, który najpierw pięknie asystował Forlanowi (wcześniej przeszedł rajdem trzech przeciwników!), a potem ładnie wykończył świetne podania za linię obrony od D&#39;Alessandro. Poza tym ładnie wyglądały akcje skrzydłami, gdzie wyróżniał się wspomniany D&#39;Alessandro.
Criciuma po zakończeniu sezonu straciła swojego bombardiera na II-gigowych boiskach (27 bramek, czyli ponad 1/3 całego zezpołu) Ze Carlosa, który wybrał grę w Chinach. Jednak widać, że i bez niego potrafią strzelać bramki. 3 gole na inaugurację rozgrywek jak na beniaminka to bardzo dobry wynik. W rozgrywkach stanowych skutecznością wyróżniał się Lins, który potwierdził że w Serie A także może strzelać bramki. Dziś zabraknie kilku graczy: Elton, który jest wypożyczony z Interu i nie może grać, a także kontuzjowanych: Fabio Ferreira, Amaral, Douglas, Ivo i Sueliton. Na pewno trzech pierwszych mogłoby znacząco pomóc zespołowi, bo to doświadczeni zawodnicy na boiskach Serie A. Dziś przed graczami trenera Vadao pierwsze poważniejsze wyzwanie, bo Inter to zespół, który na pewno będzie stawiany w szerokim gronie jako kandydat do czołowych lokat, zaś Bahia z którą Criciuma wygrała ostatnio znajduje się w zupełnie innej sytuacji.
Internacional: Muriel; Gabriel, Rodrigo Moledo, Juan e Fabrício; Airton, Willians, Fred e D&#39;Alessandro; Diego Forlán e Rafael Moura.
Criciuma: Bruno; Bruno Renan, Matheus Ferraz, Ewerton Páscoa e Marlon; Tiago Dutra, Serginho e João Vitor; Lins, Marcel e Fabinho.
over 2,5 @ 1,85 bet365 ⛔ 2-0. szkoda, dwie bramki po 20. minutach a potem nic​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
A więc chciałbym was wszystkich zaprosić do szumnie zapowiedzianego wkroczenia na poważnie do sezonu Serie A i Serie B brazylijskiej ligi . Wraz z początkiem sezonu analizy będą przedstawiane w mam nadzieję dużo bardziej atrakcyjny sposób . Będę starał się aby żadnego , nawet najdrobniejszego szczegóły nie ominąć co powinno wpłynąć także na jakoś typowanych przeze mnie spotkań . No dobrze tyle na słowo wstępu i zaczynamy . 1 czerwca zaplanowano kolejną kolejkę spotkań w nowo rozpoczynającym się sezonie ligowym . O godzinie 21 30 na boisko w Paranense wybiegną zawodnicy miejscowego Atletico i gości Flamengo . Według mojej opini minimalnymi faworytami w tym spotkaniu są gospodarze i będę chciał was do mojej opinie przekonać . A więc zaczynamy !

Prawdopodobne zestawienie składów :
Atletico Paranense : Weverton - Botelho,Cleberson,Manoel,Jonas - Paulo,Deivid-Merida,Felipe - Marcao,Ederson. Ustawienie : 4-2-2-2
Flamengo : Felipe - Moura,Santos,Gonzalez,Ramon - Antonio,Elias - Gabriel,Abreu,Rafinha - Moreno. Ustawienie 4-2-3-1
Statystyka porównawcza obu składów
Atletico PR 3 Gole 2 Flamengo
2 Asysty 0
6.9 Średnia moc zespołów 6.7
19.7 Średni wiek 27.1
180.30cm Średnia wysokość 180.50cm
37% Skuteczność strzałów 47%
1.3 Moc dryblingu 0.9
2.5 Moc odbioru 2.2

Absencje
Atletico PR :
- Leo (średnia ocena 7.3)


Flamengo :
- Victor Caceres (średnia ocena 7.41)


Najważniejsze informacje z obu stron
Atletico PR :
- Po porażce w pierwszej kolejce zespół zagrał dobry mecz przeciwko Cruzeiro i udało im się zdobyć pierwsze punkty.
- Nie wiadomo czy uda się do końca wyleczyć kontuzje Evertona . Na jego miejsce przygotowany jest duży talent Fran Merida.
- Zarząd cieszy bardzo dobra postawa centra - Manoela który zdobył już dwa gole , a także dobrze wywiązuje się z zadań defensywnych.


Flamengo :
- Trener Jorginho po środowej porażce z Ponte Pretą 0-2 wyznał iż nie potrafi się do końca dogadać z zawodnikami a na konferencji prasowej po spotkaniu powiedział : ,,Nie ma sensu szukać wymówek , narazie nie gramy jak całość &#39;&#39;
- W związku z kontuzją najlepszego napastnika w klubie - Victora Caceresa szanse na debiut otrzyma Marcelo Moreno.


Statystyki ostatnich spotkań
- W ostatnich 11 spotkaniach z udziałem Flamengo aż 10-krotnie padało więcej niż 2.5 bramki.
- Flamengo jest niepokonane od 5 spotkań wyjazdowych.

- W ostatnich 8 spotkaniach z udziałem Atletico aż 7 krotnie padało więcej niż 2.5 bramki.
- Atletico jest niepokonane od 10 spotkań na własnym terenie.


Przepowiednie dotyczące meczu
- Gospodarze mimo dwóch bardzo dobrych spotkań wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo i bardzo prawdopodobne jest to , iż pierwsze zwycięstwo osiągną przeciwko nie najlepiej grającym do tej pory zawodnikom Flamengo.
- Atletico wygrało w 4 spotkaniach w lidze przeciwko Flamego aż 3 krotnie . Przegrywali jedynie w Copa Sudamericana dwukrotnie po 1-0 .
- Spotkanie zostanie rozegrane drugi raz na Arenie Joinville i piłkarze raczej powinni być już przyzwyczajenie do nowego stadionu.


Silne i słabe strony obu zespołów
Atletico PR :
Silne strony :
- bardzo dobra gra podczas stałych fragmentów gry
- duża łatwość tworzenia szans bramkowych
- bardzo dobra gra w odbiorze piłki
- Kreowanie szans bramkowych poprzez umiejętności indywidualne graczy

Słabe strony :
- słaba gra w powietrzu
- bronienie wyniku
- zatrzymanie szans bramkowych przeciwnika

Styl gry:
- Większość akcji prawym skrzydłem
- kontrola gry za połową przeciwnika
- wysokie posiadanie piłki
- często ustawiana linia spalonego


Flamengo :
Silne strony :
- tworzenie sytuacji do strzałów z dystansu
- odbiór piłki w ataku pozycyjnym przeciwnika
- bronienie prowadzenia

Słabe strony :
- wykończenie akcji
- bardzo słaba gra obrony w kontratakach przeciwników

Styl gry :
- wysokie posiadanie piłki
- atak środkiem boiska
- mało agresywna gra przy zawodniku


A więc od dzisiaj wszystkie analizy Serie A będą wyglądać właśnie w taki sposób . Mam nadzieję że jesteście usatysfakcjonowani ogromem pracy jaki wkładam w przeanalizowanie każdego spotkania . Według mnie faworytami tego spotkania jest ekipa Atletico PR . Po bardzo dobrych dwóch spotkaniach nie mają na swoim koncie jeszcze zwycięstw i jest to idealne spotkanie na wygranie pierwszego spotkania w lidze . Motywacja w drużynie jest bardzo wysoka i biorąc pod uwagę problemy na linie trener - zawodnicy we Flamengo typ wydaje się bardzo prawdopodobny . Pozdrawiam i życzę powodzenia .

Atletico Paranense - Flamengo - 1 (2.47) , Stawka : 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W związku z kontuzją najlepszego napastnika w klubie - Victora Caceresa szanse na debiut otrzyma Marcelo Moreno.
A powiedz mi, co ma Caceres do ataku? Przecież to jest środkowy pomocnik... Poza tym Marcelo Moreno nie musi debiutować, gdyż zrobił to w spotkaniu z Santosem, a potem zagrał także z Ponte Pretą.
Ale ogólnie typ się wydaję dobry i życzę powodzenia. A ode mnie to:
VS
Wczoraj ten zakład był po 2,00 i po takim kursie zagrałem ale podaje tutaj, jaki mamy obecnie. Vitoria zaczęła sezon naprawdę fajnie. Najpierw 2:2 z Interem, a gdyby udało im się utrzymać 2:0 jakie mieli, to po dwóch spotkaniach byłby komplet, bo potem rozbili Nautico w Recife aż 3:0. Teraz pora na Vasco. W świetnej formie jest Maxi Biancucchi, który zdobył już 3 gole. Do tego tacy gracze jak Escudero, Renato Caja czy Dinei także wiele znaczą dla tej ekipy. Jeśli chodzi o Vasco, to najpierw ograli cienką Portuguesę ale w środę zebrali lanie od Sao Paulo. W tamtym spotkaniu niemal nie istnieli, a w drugiej połowie, to z własnej połowy nie wychodzili praktycznie... Skład mniej więcej ten sam, z cienkim i nie pewnym w bramce Michelem Alvesem.
Co ciekawe mecz odbędzie się na Barradao czyli wieloletniej twierdzy Vitorii, gdyż na Fonte Nova są problemy z dachem, o czym nawet nasze media donosiły. To też moim zdaniem jest jakiś atut gospodarzy i liczę na ich wygraną i co najmniej 2 gole.
Vitoria: Wilson; Nino Paraíba, Victor Ramos, Gabriel Paulista e Danilo Tarracha; Magal, Cáceres, Escudero e Renato Cajá; Maxi Biancucchi e Dinei
Vasco: Michel Alves; Nei, Renato Silva, Luan e Yotún; Sandro Silva, Fellipe Bastos, Wendel e Alisson(Dakson); Éder Luis e Tenório
Vitoria over 1,5 @ 1,90 Bet365✅2:0

VS
Myślę, że lekko przesadzony kurs na gospodarzy. Buki chyba za bardzo sugerują się tym 5:0 w BH jakie dostali od Cruzeiro. W drugim spotkaniu jednak grali całkiem nieźle i przy odrobinie szczęścia mogli ograć Corinthians. Teraz rywal o wiele słabszy. Coxa jak wiemy na wyjazdach gra ogólnie cienko. Udało im się wprawdzie zremisować z Bahia ale to też mieli trochę szczęścia, a po drugie nic wielkiego nie grali. Moim zdaniem Goias w pełnym składzie, a takowy wychodzi na dzisiejszy mecz, jest spokojnie w stanie ograć u siebie Coritibe, która jest po prostu ekipą własnego boiska i tyle w temacie. Kurs z pewnością za wysoki ale warto moim zdaniem skorzystać.
Goias: Renan;Vítor, Ernando, Rodrigo e William Matheus; Dudu Cearense, Thiago Mendes, Ramon e Hugo; Araújo e Walter
Coritiba: Vanderlei; Victor Ferraz, Leandro Almeida, Chico e Denis; Júnior Urso, Gil, Robinho e Alex; Geraldo e Deivid
Goias @ 2,30 Bet365⛔1:1 - byli dużo lepsi ale nie wykorzystali okazji i tylko remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vitoria - Vasco
Typ : Vitoria @ 1,90 Tobet✅2:0
Najważniejszą infromajcą w kontekście tego meczu jest fakt, że nowy stadion Vitorii, na którym zagrali poprzednie mecze w CdB i z Intrenacionalem poddany został renowacji bo ...dach przecieka ! A więc dzisiaj Vitoria wraca na swój magiczny i słynacy z niesamowitego dopingu obiekt - Barradao. Tutaj wielu przeciwnikom trzęsły się nogi jak wychodzili na murawę. Nie takich rywali pokonywali.
Vasco dwa mecze słabe, akcje ciekawe na palcach jednej ręki można policzyć. z Sao Paulo zostali wręcz rozbici a gola zdobyli dzieki prezentowi od Rogerio Ceni. Z Portuguesą ich gra także nie powalała. Gol po błędzie notabene bramkarza Portuguesy...
Dzisiaj zabraknie ciekawego skrzydłowego Alissona, jeden z jasnych punktów w zespole Vasco. Ponadto Andre i Carlos Alberto dalej niedostępni. Ternorio wraca do gry, uraz głowy mniej poważny.
Vitoria w najsilniejszym składzie, u nich akurat nie ma kontuzji, nikt nie poleciał na kadre itp. A wiec jedenastka identyczna jak z Internacionalem 2:2 i z Nautico 3:0. Max Biancucchi wyrasta na gwiazdę zespołu (3 gole już ma), ponadto Escudero, Neto Coruja to naprawdę solidni ligowi gracze.
Typ mi się spodobał od razu jak zobaczyłem rozkład gier, a jak przeczytałem, że mecz na stadionie Barradao to się jeszcze bardziej pzrekonałem o tym.

---------------------------
Dzisiaj 21:20
Botafogo - Cruzeiro
Typ : Obie strzelą? TAK @ 1,65
✅2:1
Atletico PR -Flamengo
Typ : Flamengo strzeli gola @ 1,40✅2:2
AKO @ 2,31 Expekt
Botafogo i Cruzeiro to póki co czołówka ligi i zespoły grające naprawdę dobrze. W Botafogo zabraknie w dalszym ciagu bramkarza Jeffersona i podstawowego obrońcy Doria, obaj na kadrze. Na Santos to wystarczyło i wygrali 2:1, ale było gorąco w tamtym meczu widząc skrót. Montillo miał sytuacje sam na sam i na szczęście wtedy przestrzelił, ale było blisko...Dopuścili do wielu okazji Santos, więc i Cruzeiro pewnie dojdzie do swoich sytuacji bo ma kreatywnych graczy z potencjałem ofensywnym. Niestety zabraknie Borgesa w ataku Cruzeiro, ale jest Dagoberto i Anselmo Ramos wiec dalej spora siła uderzeniowa. Już nie mówię o drugiej linii.
Botafogo z Santosem grało bez Seedorfa, który wypadl w ostatniej chwili w dniu meczu, dzisiaj wraca, a przeicwko Corinthians grał jak profesor. No i Rafael Marques w dobrej formie.
Mi tutaj się zapowiada na ciekawy mecz obfitujący w gole. Ale gram bezpiecznie bts, aczkolwiek over też dobra opcja, ale to na live może pogram jak kurs wzrośnie albo linia się zmieni nieco;)

Flamengo miało sporo okazji w dwóch meczach, z Santosem i Ponte Preta. Nawet rzut karny, lecz zmarnowany przez Renato Abreu, a w dalszym ciągu mają 0 po stronie strzelonych bramek! Dzisiaj wreszcie się przelamią i strzelą coś wg mnie.
Trener Jorginho nawet idzie dalej w swoich przewidywaniach i mówi tak :
&quot;Myślę, że powinniśmy wygrać mecz z Santosem, byliśmy lepsi, ale brakowało nam wykończenia. W ostatnim meczu, kontynuowaliśmy tą myśl, ale nie było łatwo. Naszym celem jest wygranie trzech kolejnych meczów, aby być w ósemce. Każdy z dziewięciu możliwych punktów będzie ważny. Ważne jest, aby być w czołówce.
Skład nie będzie się różnił do tych z poprzednich meczów. znowu Marcelo Moreno, Rafinha, Gabriel i Elias będą odpowiadali za grę do przodu.
Atletco PR niczym nie zachwyca póki co, w dodatku słaba defensywa, 4 gole stracone w 2 meczach. No i nie mają atutu własnego boiska, mecz na neutralnym terenie Arena Joinville.
Z Cruzeiro grali na strasznym kartoflisku, ale na mecz z Fla wynajeli na szczesćie inny obiekt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

O Gremio pisałem tydzień temu i za wiele się nie zmieniło. Choć nie zagrali wielkiego meczu, to pewnie wygrali 2-0 z Nautico i dziś przyjeżdżają na Vila Belmiro z myślą, aby wykorzystać zamieszanie, które ma miejsce w Santosie. Luxemburgo dziś nie będzie mógł skorzystać z Fernando, który jest na zgrupowaniu reprezentacji, a także z zawodników, którzy są kontuzjowani: Fabio Aurelio, Marco Antonio, Tony.
A w Santosie nie można powiedzieć że nic się nie dzieje. Odszedł Neymar, wywalono Marycego... Normalka. 1 punkt w dwóch meczach, brak trenera (dziś Santos poprowadzi Claudinei Oliveira). Sytuacja nie do pozazdroszczenia. W meczu z Botafogo zespół nie zagrał źle. Było trochę okazji, jednak Ciciero czy Montillo nie potrafili ich wykorzystać. Co prawda ten drugi strzelił bramkę na 1-2 ale chwilę potem miał kapitalną okazję na wyrównanie, jednak minimalnie przestrzelił piłkę obok słupka. Trzeba przyznać, że przed zawodnikami Santosu ciężkie chwile. Muszą się przyzwyczaić do gdy bez swojego najlepszego zawodnika. Także nowy trener, to nowa koncepcja gry, inna filozofia. A to wszystko na starcie rozgrywek ligowych. Takie rzeczy to tylko w Brazylii. Na dodatek dziś znowu bez między innymi Bruno Peresa (poza nim nie wystąpią Neto i Alan Santos), który był w miarę pewnym punktem w obronie.

SANTOS: Rafael; Rafael Galhardo, Edu Dracena, Durval e Léo; Renê Júnior, Arouca, Cícero e Montillo; Neílton e Willian José
GRÊMIO: Dida; Pará, Werley, Bressan e Alex Telles; Adriano, Souza, Elano e Zé Roberto; Vargas e Barcos.
Gremio DNB @ 1,75 bet365 1-1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Atletico-PR-Flamengo
Dzisiaj na szybko, trochę z innej beczki i nietypowo. Wydaję mi się, że warto tutaj spróbować zagrać na rożne, linia O 10,5 nie jest jakaś nie do przebicia. Obie ekipy stwarzają sobie sytuację, szczególnie Flamengo, które dziś będzie zdesperowane do zdobycia bramki. Obie ekipy pokrywały już taką linie bez problemowo więc dlaczego miałoby się nie stać tak teraz ? Ogólnikowo, samo Flamengo może tutaj zrobić ponad 6 rożnych jak i gospodarze. W innych spotkania linia zawieszona wyżej a mi ta w sam raz odpowiada.
Over 10,5 corners / 1,90
IZI 54 min 12
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Jak dla mnie zapowiada się mecz do jednej bramki. Inter zdecydowanym faworytem i jakakolwiek strata punktów nie wchodzi tutaj w grę. Skład ten sam, co ostatnio więc i wynik myślę, że podobny może być. W formie jest Fred, który gra naprawdę fajnie w pomocy. Do tego myślę, że mając taki atak jak Forlan i Rafael Moura to można naprawdę wiele. Obawiam się o występ D&#39;Alessandro, który przeciwko Criciumie zaliczył asystę i jakiś milion strat... Sam był na siebie wściekły po każdym nie udanym zagraniu więc teraz gorzej już chyba być nie może. Bahia póki co nie miała na swojej drodze jakichś mocnych ekip, a mimo tego ugrali 1pkt na Coritibie, a wcześnie porażka z Criciumą. Teraz rywal jeszcze trudniejszy więc dla mnie to jest porażka i tyle w temacie.
Internacional: Muriel; Gabriel, Rodrigo Moledo, Juan e Fabrício; Airton, Willians, Fred e D’Alessandro; Diego Forlán e Rafael Moura
Bahia: Marcelo Lomba; Madson; Lucas Fonseca, Titi e Jussandro (Raul); Fahel, Hélder, Diones, Marquinhos e Ryder; Fernandão
Inter over 1,5 @ 1,50 Bet365⛔1:2 - obraz nędzy i rozpaczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Brazylia-Serie A
Spotkanie:Atletico MG-Sau Paulo
Typ:1
Kurs:2.15
Godz:23:30
Buk:Bwin

Atletico zagrał niesamowity mecz w Copa Libertadores w piątek z Tijuana i może się teraz skupić na mistrzostwach przed następnym etapem w pucharach. W meczu otwarcia zagrali bardzo dobrze, byli bardzo blisko uzyskania remisu stracili gola w doliczonym czasie gry. W tym meczu brakowało większośći ich kluczowych graczy,których trener oszczędzał przed meczem z Tijuana.
Do tej gry gospodarze przystąpią w pełnym składzie zmotywowani, aby odnieść ich pierwsze zwycięstwo w ​​mistrzostwach i potwierdzić dobrą dyspozycję. Jest to doskonała okazja dla nich,gdyż u gości z Sao Paulo będzie zabraknie sporo zawodników: Jadson, Paulo Ganso, Rafael Tolói, Negueba, Lucas Farias, João Schmidt, Ademílson, Luis Fabiano, Lucão.Myślę,że jest to poważny cios dla nich, które z pewnością będzie miał wpływ na grę i dlatego gospodarze nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Propo meczu Internacional - Bahia to wie ktos moze dlaczego wzrosl kurs na gospodarzy do przerwy? Nie wiem jaki byl wczesniej kurs na gospodarzy w calym meczu, no ale wczesniej patrzylem do przerwy to byl 1.8 a teraz wzrosl do 2.1....
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jeśli chodzi o Internacional to jakaś porażka. Kurs 1,33 na czyste win a przyjezdni grali jak równy z równym a czasami nawet lepiej. Drugie spotkanie, które niby miało być hitem Atletico-MG - Sao Paulo również bez szału. Ciekawi mnie ta czerwona kartka pokazana bodajże dla Denilsona za zagranie piłki ręka, nawet sam komentator był zdziwiony, że arbiter bezpośrednio dał czerwo. Sao Paulo zasłużenie wywiozło punkcik, szkoda zmarnowej sety ale dobre i to na wyjeździe. Atletico jakieś zagubione momentami, szarpane akcje ale też i osłabieni bez Bernarda... Co do &quot;czerwa&quot; myślę, że w europie spokojne żółtko a tutaj takie ceregiele. Sędziowanie jakie było takie jest dalej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom