>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro 2010 - maj, czerwiec, lipiec

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Cóż tu więcej dopisywac o dzisiejszych meczach. Wszystko na temat już zostało powiedziane więc nie będe powtarzał. Dobra robota ????
Od siebie tylko dodam że warto rozważyc typ na Under 2,5 w meczu Ceara - Corinthians. Co prawda zmiana trenera u gospodarzy, ale piłkarze chyba nie zapomnieli jak się broni. Radykalna zmiana taktyki defensywnej na ofensywną raczej nie wchodzi w grę moim zdaniem. Corinthians jak było już wspominane bez Dentinho i Jorge Henrique. Absencje Ronaldo to ja traktuje zawsze nieco z przymrużeniem oka, raz przez kilogramy, a dwa poprzez statycznośc tego gracza. To już cień piłkarza sprzed lat. Do tego może się okazac że zabraknie w pomocy Eliasa. Do składu wraca Alessandro co oznacza, że na środek przejdzie Chicao. Co prawda Corinthians na wyjazdach notowało overy w tym sezonie, ale teraz wobec braków w ofensywie myślę że wielu bramek to nie zobaczymy. Mano Menezes też nie stawia jakos na zabójcze ataki, to taki trener trochę w stylu Dungi można by rzec. A kurs ciekawy jak na takie rozwiązanie.
Ceara - Corinthians
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,80
bet-at-home ✅0:0
 
P 0

petrozza7

Użytkownik
Raju, co się stało w tej Brazylii :|
Proponuję nie obstawiać Brazylii przez jeszcze conajmniej 2-3 kolejki, żeby zobaczyć kto w jakiej formie, oczywiście każdy zrobi jak zachce, ale wszystkie mecze wchodzą odwrotnie jak narazie ????
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj mieliśmy sporo niespodzianek. Jak widać warto było trochę pokombinować (robson i SimonS), a nie grać samych faworytów. Poza tym znowu w pierwszej połowie pada bardzo mało bramek. Dwie bramki w pierwszych połowach na siedem spotkań... To już kolejny raz, kiedy Brazylijczycy zaczynają strzelać dopiero po przerwie. Może powinniśmy to jakoś wykorzystać?
Najpierw humory psuje Gremio. Nie zagrali nic wielkiego, a przecież na własnym terenie zawsze grali efektownie. Wczoraj pierwszy raz w tym sezonie zagrali ze swoimi najsilniejszymi napastnikami, a mimo to potrafili strzelić tylko jedną bramkę... Przed MŚ widziałem ich lepsze spotkania na wyjazdach i to w osłabionym składzie, co w przypadku tej drużyny jest bardzo dziwne. Czegoś wczoraj brakowało.
Sao Paulo zachowało się jeszcze gorzej. Porażka z takim przeciwnikiem jak Avai na Morumbi to wstyd. Piłkarze Sampy chyba myśleli, że mecz sam się wygra. Groźniej zaatakowali dopiero po stracie bramek, a wcześniej nie wyglądało to najlepiej. Avai groźnie kontrowało i jak widać to była recepta na sukces. Defensywa Sao Paulo nie radziła sobie z kontrami, już w pierwszej połowie Avai postraszyło ich kilkoma szybkimi akcjami. Po tym co zagrała Sampa, wcale mi ich nie żal. Z taką grą ciężko będzie zdobyć Copa Libertadores. Z drugiej strony widać, że nie bardzo lubią dominować na boisku i gra im się źle z przeciętnymi rywalami. Potrafili pokonać Inter i Gremio, a przegrali z Goias i Avai...

Meczu Cruzeiro nie widziałem, ale po wyniku widać, że wracają do gry. W pierwszych kolejkach zupełnie nie radzili sobie na wyjazdach z beniaminkami, a wczoraj potrafili pokonać Atletico Paranaense na ich terenie. Może Cuca znalazł sposób na ten zespół, chociaż dopóki ich nie zobaczę nie będę się w tym temacie wypowiadał.

Derby Rio de Janeiro niespodziewanie dla Flamengo. Mecz był rozgrywany w beznadziejnych warunkach na murawie pokrytej wodą. Nie widziałem całego meczu, ale widziałem kilka znakomitych okazji Botafogo. Szkoda, że nic nie wykorzystali, bo z tak słabym Flamengo już długo nie zagrają.
Mecz Ceary z Corinthians ciekawy, ale raczej spokojny. Nikomu nie zależało, żeby za wszelką cenę wygrać, więc nie było jakichś większych zrywów. Kilka dobrych okazji po obu stronach. Cearę ratują obrońcy asekurujący bramkarza, którzy kilka razy wybijali piłkę sprzed pustej bramki. Po drugiej stronie bardzo dobrze bronił Julio Cesar. Jak widać Corinthians ma 3 dobrych bramkarzy: Felipe, Julio Cesar i Bobadilla. Tylko ciekawe po co w zespole ich aż trzech. Jeśli chodzi o ustawienie Estevama Soaresa, to jeszcze nie komentuje. Wczoraj był specyficzny mecz. Corinthians na wyjeździe i poważnie osłabione, nie chciało się za bardzo otworzyć. Zobaczymy co będzie w następnych kolejkach.
Dzisiaj pozostałe trzy spotkania. Sam mam zagrany kupon sprzed kilku dni: Fluminense + Atletico MG, ale po wczorajszych niespodziankach nie mam zamiaru nic polecać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Jednym z 3 meczy z czwartku na piątek jest spotkanie rozgrywane na Maracanie. Fluminense podejmuję u siebie Gremio Prudente. Co jasne faworytem są gospodarze, którzy póki co po 7 kolejkach zajmują 3 miejsce z dorobkiem 15 punktów. Jeżeli dzisiaj wygrają to automatycznie wskoczą na pozycję lidera gdyż będą mieli o 1 zwycięstwo więcej od Corinthiansu i Ceary, a to przy równej liczbie punktów liczy się jako pierwsze, potem bramki i tak dalej. Fluminense na Maracanie w tym sezonie grało 3 razy i odnieśli komplet zwycięstw. Rywale poza Flamengo nie należeli do jakichś przesadnie mocnych ale i dzisiejszy ich rywal do takowych nie należy. Oto ich wyniki w domu: 1:0 z Atletico GO, 2:1 z Flamengo i 2:1 z Vitoria. W lidze ponieśli jak na razie 2 porażki i były to porażki z liderem-Corinthians i wiceliderem-Ceara. Co do sytuacji kadrowej to prezentuje się ona bardzo dobrze we Flu. W obronie zabraknie tylko zawieszonego za kartki Leandro Eusebio ale jego miejsce zajmie nowy nabytek kupiony z Sao Paulo Andre Luis i ja uważam, że może z nim wyjść lepiej aniżeli z Leandro. W pomocy i ataku bez osłabień także nie ma się czym martwić Muricy Ramalho. W bramce postawi na Fernando Henrique, który w meczu z Vitoria musiał zastąpić kontuzjowanego Rafaela oraz w meczu z Avai i poradził sobie na tyle dobrze, że nawet po tym jak Rafael wyzdrowiał Muricy stawia na FH. Już niedługo będą mogli zagrać nowo nabyci piłkarze z Chelsea czyli Deco i Juliano Beletti. Będą to wielkie wzmocnienia i uważam, że Flu jest w stanie w tym sezonie powalczyć w Brasileirao, a mają jeszcze tą przewagę, że nie grają w Copa Sudamericana.
Prudente to obok Atletico GO jak dla mnie najsłabsza ekipa tego sezonu w lidze. Prudente w przerwie Mundialowej straciło najlepszego swojego gracza czyli Tadeu-odszedł do Palmeirasu i ofensywnego pomocnika Geovaniego, który poszedł do Guarani. Dzisiaj również nie zagrają Fabiano Gadelha-kontuzja i Diego Giaretta-kartki. Możliwe, że dzisiaj zadebiutuje w barwach Prudente Deyvid Sacconi, którego Palmeiras pozbył się już podczas Paulistao. Wtedy wypożyczono go do Goias ale tam nie grał, a teraz spróbuje sił w nowym klubie. Ja uważam, że piłkarze ten jest dobry i pokazał paroma występami w Paulistao, że może zrobić wiele dla Verdao ale co dziwne pozbyto się go w okresie gdy w klubie był jedyny dobry napastnik Robert. Dzisiaj na prawej obronie zagra Paulo Cesar był gracz Flu i dla niego też będzie to debiut w barwach Gremio. Jeszcze o ich sytuacji w tabeli. Po 7 rozegranych meczach mają na swoim koncie 5pkt ale na boisku wywalczyli ich o 3 więcej. W jednym z ich meczy grał w ich barwach nieuprawniony zawodnik i Prudente zostało pozbawione 3 punktów w tabeli. Nawet nie wiem w jakim meczu to się stało i nie chce tutaj nikogo wprowadzać w błąd więc nie napisze w jakim meczu. Na wyjazdach grali 4 razy i zdobyli tam tylko punkt. Remis z Palmeirasem 0:0 oraz porażki z Avai 1:6, Flamengo 1:3 i Guarani 0:1 chluby im nie przynoszą.
Uważam, że Fluminense nie będzie miało problemu w tym spotkaniu i powinni spokojnie ten mecz wygrać ale jak już pokazały mecze 8 kolejki różne rzeczy mogą się dziać.
FLUMINENSE: Fernando Henrique; Mariano, Gum, André Luis e Carlinhos; Diogo, Diguinho, Marquinho e Conca; Alan e Fred
GRÊMIO PRUDENTE: Marcio; Paulo César, Paulão, Leonardo e Diego; João Vitor, Rodrigo Mancha, Marcelo Oliveira e Wesley; Vanderley e Araújo (Flavinho)

Typ:Fluminense @ 1,42 Betclic ⛔


Kolejnym meczem zamykającym tą kolejkę jest spotkanie dwóch drużyn o nazwie Atletico. Faworytem są gospodarze czyli Atletico Mineiro gdyż Atletico Goianiense jest chyba obecnie najsłabszym zespołem ligi. Atletico Mineiro po 7 rozegranych meczach ma na swoim koncie dramatycznie mało punktów-tylko 6. Były to dwa zwycięstwa na Mineirao z Atletico PR 3:1 i Vasco da Gama 2:1. Poza tym u siebie ponieśli dwie porażki z Fluminense i Ceara ale to jak wiadomo są drużyny z czołówki ligi. Ale najbliższy mecz przyjdzie im rozegrać na stadionie Arena do Jacare w mieście Sete Lagoas 70km od Belo Horizonte. Graja tam dlatego gdyż Mineirao będzie teraz przebudowywane tak więc rozgrywanie na nim meczy nie wchodzi w grę. Co do sytuacji kadrowej &quot;Galo&quot; to jest nie najgorzej. Dzisiaj raczej zadebiutuje w bramce ściągnięty z Santosu Fabio Costa. Mówiło się, że będzie bronił Aranha ale z tego co wiem to właśnie Fabio ma dzisiaj wybiec w podstawowym składzie. Na ławce zasiądzie Diego Souza piłkarz ściągnięty z Palmeirasu. Luxemburgo mówił w wywiadach, że Diego póki co jest gotowy na jakieś 25 minut gry więc należy oczekiwać, że po 65 minucie pojawi się na placu gry. Atletico Mineiro w przerwie ściągnęło do klubu takich graczy jak Daniel Carvalho, Diego Souza, Edison Mendez, Reinaldo czy Fabio Costa. Również przyszli Lima-środkowy obrońca ostatnio bez klubu oraz boczny obrońca Fernandinho z Cruzeiro, obaj dzisiaj na ławce zaczną mecz. Jak widać bardzo się zbroją piłkarze Atletico MG ale większość graczy przyszła z zagranicy więc na swoje debiuty będą musieli trochę poczekać. Nie mniej transfery godne uwagi i uważam ich obok Flu i Interu za drużynę, która zrobiła najlepsze transfery.
Atletico GO to ostatni zespół ligi. W 7 meczach zdobyli 4 punkty. Fakt też, że wszystkie punkty zdobyli u siebie. Bo na wyjazdach grali 3 razy i przegrali 1:0 z Fluminense, 2:1 z Atletico PR i 1:0 z Prudente. Poza drużyną z Rio rywale nie byli najwyższej półki co pokazuję ich siłę na wyjazdach. Poza tym pamiętam ich dwa wyjazdowe mecze z Copa do Brasil. Z Palmeirasem, który przegrali 1:0 po karnym w ostatniej minucie ale wtedy Verdao byli w katastrofalnej formie, a mimo to ich pokonali oraz 4:0 z Vitoria na Barradao ale tam to już istna tragedia. Atletico wtedy nic nie grało i zostało zmiażdżone przez zawsze mocną u siebie Vitorie. Dzisiaj mają zadebiutować obrońca ściągnięty z lokalnego rywala Villa Nova GO-Dida oraz pomocnik ściągnięty od kolejnego rywala zza miedzy Goias, a chodzi tu o Williama. Również dzisiaj debiut zalicza trener Atletico GO Roberto Fernandes, który zastąpił na tym miejscu Geninho.
Ujmując wszystko co tu opisałem sądzę, że Atletico MG nie powinno zawieść i zdobyć upragnione 3 punkty gdyż są im bardzo potrzebne do osiągnięcia wysokiego miejsca w tabeli bo taki jest cel po tych nowych transferach.
ATLÉTICO-MG: Fábio Costa, Jairo Campos, Cáceres e Werley; Diego Macedo, Zé Luis, Fabiano (João Pedro), Ricardinho e Júnior; Diego Tardelli e Ricardo Bueno
ATLÉTICO-GO: Márcio, Dida, Gilson, Jairo e Chiquinho (Erandir); Agenor, Pituca, Robston, William; Marcão e Rodrigo Tiuí

Typ:Atletico Mineiro @ 1,75 Betclic ✅

Poza tym zapraszam również do przeczytania zapowiedzi meczu Palmeiras-Santos która jest tutaj
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vS
SANTOS - PALMEIRAS 1:2 Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,75 Bwin ✅
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,60
Bwin ✅
Dzisiaj czeka nas dokończenie ósmej kolejki Brasileiro. Mecze ciekawie się zapowiadają. Przede wszystkim starcie Palmeiras z Santosem wygląda bardzo interesująco. Palmeiras jeszcze bez Scolariego na ławce w tym meczu. Obejrzy ten mecz tylko z wysokości trybun. Prace na ławce zacznie od kolejnego meczu. Spotkanie jak wiemy z powodu remontu Palestra Italia odbędzie się na stadionie Corinthians, a więc Paecembeu. Jezeli idzie o skład Palmeiras to zadebiutowac ma Kleber i Tinga sprowadzony przed paroma dniami z Ponte Prety. Zabraknie ważnego gracza środkowej strefy Pierre odpowiadającego za destrukcje ataków rywali. W bramce nie wiadomo do konca czy zagra Marcos czy Deola. Podobno Marcos ma jakiś drobny uraz. Santos bez Robinho, który odpoczywa po trudach Mundialu. Paulo Henrique Ganso zacząc ma na ławce, ale w razie potrzeby będzie może gotowy do gry po przerwie. Andre jeszcze zagra w ataku do końca sierpnia,a potem pzreniesie się do Kijowa dopiero. Neymar gotowy do gry. Siła ognia Santosu więc dalej spora. W przerwie mundialowej pozbyto się bramkarza Felipe, zastąpi go 20 letni Rafael. Obrona to nie mocny punkt tego zespołu. Santos jest ustawiany pod ofensywe. Zabraknie jeszcze Marquiniosa, zastąpic jego ma Arouca więc jakiejś większej straty nie będzie aż tak.
Wczoraj padło wiele underów, ale dzisiaj spotkają się zespoły ze zdecydowanie lepszymi formacjami ofensywnymi i mającymi problemy w tyłach. Taka mieszanka może moim zdaniem skutkowac ciekawym meczem ofensywnym. W Paulistao jak oba zespoły się spotkały skończyło się 4:3, teraz może nie będzie takiej strzelnicy, ale kilka bramek myślę że obejrzec powinniśmy. Juz tylko statystycznie patrząc na ten mecz to kiedy w roli gospodarza był Palmerias to 12 ostatnich wzajemnych pojedynków kończyło się przynajmniej jedną bramką z kazdej ze stron. Dla mnie najlepsze rozwiązania to over i BTS. Sam wybiore którąś z tych opcji;)
Palmeiras: Deola (Marcos)- Vitor, Maurício Ramos, Danilo, Gabriel Silva- Edinho, Márcio Araújo, Cleiton Xavier, Lincoln- Ewerthon, Kleber.
Santos: Rafael-Maranhão, Edu Dracena, Durval, Pará- Arouca, Wesley, Alan Patrick, Madson- Neymar, André


Dzisiejszy mecz obejrzy jeszcze z wysokości trybun.
-------------------
O starciu Atletico MG - Atletico GO wiele napisane jest na poprzedniej stronie. Dzisiaj już znamy składy w jakich mają zagrac zespoły.
ATLETICO MG : Fábio Costa- Diego Macedo, Jairo Campos, Werley, Leandro- Zé Luís, Serginho (Cáceres), João Pedro , Ricardinho- Ricardo Bueno, Diego Tardelli.
ATLETICO GO : Márcio- Dida, Jairo, Gilson, Chiquinho- Agenor, Pituca, Robston, William- Marcão ,Rodrigo Tiuí.
Uważam, że warto mimo wszystko postawic na Atletico Mineiro w tym meczu. Co prawda widac, że nie ma awizowanych w podstawowym składzie nabytków jak Diego Souza, Mendez itp, ale jakoś więcej przemawia za zespołem Luxemburgo o czym było pisane na poprzedniej stronie. Jendak Diego Souza jest w kadrze powołanej na to spotkanie tak apropo więc może zadebiutowac. Mówi się, że w zależności od sytuacji meczowej może dostac 20-25 min do pokazania się kibicom. Ponadto zespół Atletico MG zajmuje co prawda odległą pozycje w ligowej stawce z dorobkiem ledwo 6pkt, dzisiaj pora na zwycięstwo wkońcu,a o zwyciestwo łatwiej powinno byc dzsiaij niż w następnej ligowej kolejce kiedy to zagrają na Paecembeu z Corinthians. Kursy przyzwoite wg mnie i można próbowac.
Typ : Atletico MG @ 1,75 Tobet ✅3:2
---------------------
VS
FLUMINENSE - GREMIO PRUDENTE
Typ : Fluminense @ 1,44 Tobet ⛔ 1:1
Typ : Fluminense -1 @ 2,15 Tobet ⛔
Jescze bez Bellettiego, Deco i Emersona, których pozyskano z klubów spoza Brazylii tak więc grac będą mogli dopiero w sierpniu, ale za to z Andre Luisem pozyskanym z Sao Paulo i to właśnie on ma zagrac na środku defensywy w parze z Gumem. Udało się Flu zatrzymac Freda. Jest błyskotliwy Dario Conca, jest Diquinho. Przed przerwą na MŚ Flu grało jedną z ciekawszych piłek w Brasileiro. Absencji jako takich dzisiaj więc nie ma.
Rywale czyli Gremio PRudente w przerwie na MS stracili największą gwiazde zespołu Tadeu, w którego miejsce przyszedł Dayvid Sacconi z Palmeiras. Zamiana in minus to pewne. Ponadto odeszli jeszcze podstawowy Daniel Marques -obrońca i Eder. Więcej strat niż zysków tak więc. Prudente gra ...nijak. Jakoś mnie ten zespół wcale nie przekonuje. Na boisku wywalczyli 8pkt, ale mają ich w tabeli 5 bowiem 3 stracili z powodu wystawienia nieuprawnionego zawodnika w meczu.
Flu jeżeli dzisiejszy mecz wygra to zajmie pozycje lidera. A przecież w poprzednich rozgrywkach walczyli zaciekle o utrzymanie. Ramalho z początku nie miał pomysłu na zespół, ale wraz z kilkoma meczami zaczęło to wszystko dobrze funkcjonowac. Dzisiaj wydaje się, że zdobęda kolejny komplet oczek. Wierze że nie zawiodą jak wczoraj SPFC czy Gremio. Prudente na wyjazdach w tym sezonie : 1:6 z Avai, 1:3 z Flamengo, 0:1 z Gurani i 0:0 z Palmeiras, które kompletnie wtedy nie miało pomysłu na gre i było w totalnym chaosie. Teraz Palmeiras już się statkuje. Dla mnie ten mecz wygrają gospodarze Maracany ;) Można także rozważyc handicap.

Fluminense:
Fernando Henrique- Mariano, Gum, André Luis, Carlinhos-Diogo, Diguinho, Marquinho, Dario Conca- Alan, Fred.
Gremio Prudente: Márcio- Paulo César, Leonardo, Anderson Luis, Marcelo Oliveira- Rodrigo Mancha, João Vitor, Wesley, Deyvid Sacconi- Willian, Henrique Dias.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileirao nabiera tempa po blisko miesięcznej przerwie i w najbliższych dniach czekają nas kolejne emocje. W sobote - niedziele mecze 9 kolejki, następnie środa - czwartek 10, a w kolejny week 11 seria gier. A przypomne, że rywalizowali również w środe.
Dzisiaj na rozkładzie tylko dwa mecze coprawda.
Vitoria - Sao Paulo
SPFC zawiedli w środe kiedy przergali na Morumbi 1:2 z Avai. Dzisiaj udają się na trudny teren w Salwadorze. Kursy same Nam już mówią że łatwo to nie będzie. Gospodarze to zespoł własnego boiska. Obecnie w strefie spadowej. W środe sprawili niespodzianke urywając punkty Gremio na wyjeździe. Obecnie jeszce Vitoria skupia się na lidze, ale za pare meczów będzie trzeba śledzic doniesienia o tym w jakim składzie będą grali gdy zbliżac się będzie finałowy dwumecz z Santosem w Copa do Brasil. Tam chcą powalczyc. SPFC także czekają niedługo mecze w 1/2 Copa Libertadores.
Dzisiaj Sao Paulo bez Alexa Silvy zawieszonego za trzecią żółtą kartke. Jego miejsce ma zając na środku defensywy Xandao. Jeżeli miałbym coś grac w tym meczu na siłę to over mi się najbardziej widzi.
VITORIA : Viafara-Nino, Anderson Martins, Wallace , Egídio-Vanderson, Ricardo Conceição, Fernando e Ramon- Elkeson ,Schwenck.
SAO PAULO : Rogério Ceni-Miranda, Xandão, Richarlyson- Jean, Rodrigo Souto, Hernanes, Marlos e Junior Cesar- Dagoberto, Fernandão.
-----------------
Vasco - Atletico PR
W drugim dzisiejszym meczu Vasco gra z Atletico Paranense. Dwie uznane firmy znajdują się obecnie w strefie spadkowej. Ambicje obu klubów wielkie. Tak więc spotkanie o &quot;6pkt&quot;. Z różnych relacji pomeczowych z wielu źródeł można było doczytac się że Atletico PR w meczu z Cruzeiro zagrało naprawde dobrze, ale brakło skuteczności i mecz przegrali 0:2. Czy są w stanie wygrac z Vasco? Na tym terenie h2h nie jest dla nich sprzyjające. W dzisiejszym meczu Vasco bez Ermani i Jeferson, ale już z trenerem PC Gumsao na trenerskiej ławce. Czy w szeregi Vasco także wprowadzi taką żelazną taktyke defensywną jak w Cearze?

VASCO
: Fernando Prass, Fágner, Dedé, Titi e Carlinhos; Nilton, Rafael Carioca, Rômulo e Fumagalli; Jonathan e Nunes.
ATLETICO PR : Neto, Wagner Diniz, Rhodolfo, Eli Sabiá e Paulinho; Chico, Vitor, Fransérgio e Paulo Baier; Bruno Mineiro e Alex Mineiro
Wrzuciłem te informacje na temat składów, bo może ktoś będzie miał pomysł jak ugryźc dzisiejsze mecze, ja je odpuszczam bo nie widze nic sensownego, a nie chce grac na czuja. Jutro więcej zdecydowanie spotkań i już jakies peFFy powinny się trafic. :cool:
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Santos SP - Fluminense RJ Over 2.5 1,654 Pinnacle
Do składu gospodarzy wraca Robinho, a trener zapowiada ofensywną grę. Spadki już są na Santos i over też będą, więc ja już łapie.
Flu ostatnio w deszczowy mecz remis 1-1 , a z Fredem, Alanem czy Conca drużyna też jak najbardziej nastawiona na strzelanie. Historia też bardziej za typem.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
A co myślicie o spotkaniu Corinthians-Atletico-MG, według mnie faworyt to oczywiście drużyna gospodarzy. ale mam tylko jeden problem czemu kurs leci do gory na nich czy to jakas prowakacja czy cos sie dzieje o czym nie wiem
dz
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też się zastanawiam o co chodzi z tymi kursami. Po ostatniej kolejce kursy raczej powinny spadać, a one rosną. Sam chce zagrać na Timao (widząc rosnące kursy może warto jeszcze poczekać) i nie znalazłem żadnych niepokojących wiadomości. Mało tego, wszystkie informacje coraz bardziej przemawiają za gospodarzami. Do Corinthians prawdopodobnie wrócą Dentinho i Jorge Henrique, więc nie będzie problemów w ataku. W Atletico Mineiro wystarczy wymienić brak Diego Tardelliego i wszystko się sypie. Atletico MG wzmocni się dopiero w sierpniu, a na dzień dzisiejszy w dalszym ciągu jest to tylko Tardelli i spółka. Niby jest już Diego Souza, ale piłkarz po dłuższej przerwie nie jest przygotowany na cały mecz i pewnie wejdzie znowu na ostatnie 25 minut. Wystarczy przypomnieć sobie Atletico bez Tardelliego w poprzednim sezonie. Bez niego sobie nie radzą i jest to widoczne. Teraz powinno być tak samo. Zresztą już z Atletico GO wygrali tylko jedną bramką, a to przecież nie jest jakiś wymagający rywal. Wygląda na to, że do sierpniowych wzmocnień nie będą grać nic nadzwyczajnego. Corinthians też nie gra jakiejś efektownej piłki, ale Mano Menezes raczej znany jest z odpowiedniej taktyki i spokojnych zwycięstw. Na razie nic im nie można zarzucić, a na własnym terenie wygrali wszystkie spotkania w lidze i Copa Libertadores w tym roku. Pokonali już tutaj Fluminense, Santos i Internacional, a to są zespoły z najwyższej półki. Za miesiąc ten mecz mógłby być hitem, ale teraz Atletico bez swojej największej gwiazdy może sobie nie poradzić. Na razie wstrzymam się z tym typem, może jutro pojawią się jakieś informacje, które miały wpływ na wzrost kursów.
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania, to też raczej sobie odpuszczę. Ciekawe spotkania, ale tylko do oglądania i ciężko coś wytypować. Trochę dziwią mnie kursy w spotkaniu Vasco - Atletico PR. Na dzień dzisiejszy to Atletico PR gra lepiej. Też czytałem o ich dobrej grze z Cruzeiro, a przed MŚ ligę zakończyli ciekawym meczem z Vitorią. Myślę, że nie mają się czego bać w Rio. Za Vasco przemawia tylko to, że muszą wreszcie wygrać. Kibice mają dość, to wielki klub, a jak tak dalej pójdzie to znowu spadną do drugiej ligi. W tym sezonie wygrali tylko z Interem, a było to zwycięstwo dzięki sędziemu, który podarował im karnego i wyrzucił zawodnika Interu z czerwoną kartką. Nie pokazali jeszcze NIC ciekawego w tym sezonie. Kilka dni temu wybronili remis z Goias. W przerwie na MŚ poważnie się wzmocnili, ale zawodnikami, którzy będą mogli grać dopiero w sierpniu. Odszedł też Philippe Coutinho, więc na razie dużo stracili. Mają gorszy skład niż przed mundialem, więc dlaczego nagle maja zacząć wygrywać? Co prawda przyszedł trener PC Gusmao, ale nie wiadomo jak sobie tutaj poradzi. Zresztą dziwnie brzmią zapowiedzi ofensywnej gry z ust trenera, który lubi ustawiać zespół defensywnie. Fakt potrzeby zwycięstwa Vasco to zbyt mało, żeby grać ich po kursie ok. 1.75. Zdecydowanie bliżej mi do gry Atletico PR, bo kursy naprawdę ciekawe. Nawet typ Atletico PR +1 po kursie 1.625 wydaje się opłacalny.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W przeciwieństwie do kacmon&#39;a ja na dzisiejsze mecze a szczególnie mecz Vitoria-Sao Paulo, postaram się coś zagrac. Sao Paulo, po bardzo słabej grze przeciwko Avai i to w dodatku u siebie, będą chcieli się odegrac. W tamtym meczu poprostu chcieli w pierwszej połowie wejśc z piłką do bramki. Po stracie dwóch goli (a mogło byc więcej, min. słupek w pierwszej połowie po kontrze) Dagoberto starał się zmotywowac swoich kolegów do lepszej gry. Po części się to udało bo dośc szybko odpowiedzieli na drugą bramkę a potem mieli jeszcze kilka dogdnych sytuacji do strzelenia bramki. Jednak cały mecz w ich wykonaniu wyglądał po prostu słabo. Dlatego wydaje mi się że będą chcieli zagrac lepiej i zdobyc trzy punkty, tym bardziej że jeszcze tak bardzo intensywnie nie przygotowywują się do półfinałowego meczu Copa Libertadores do którego są jeszcze prawie 3 tygodnie. A i Vitoria w rozgrywkach o mistrzostwo Brazylii nie zachwyca. Co prawda u siebie zanotowała 2 zwycięstwa ale z dośc przeciętnymi przeciwnikami (Atletico Mineiro i Paranaense) i remis z Flamengo. Dośc ciekawe jest to że Sampa w Serie A w tym sezonie wygrywa jedynie z uznanymi firmami (Inter, Palmeiras, Gremio), a z mniej znanymi przegrywa albo remisuje.
Tak więc kurs 2,45 jest bardzo interesujący ale również 1,91 na over warty uwagi.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Santos - Fluminense
Do składu Santosu wraca Robinho i
Paulo Henrique Ganso - co wzmocni atak &quot;niewyobrażalnie&quot;. Obaj zapewne zagrają od pierwszych minut. Ostatni mecz Santos przegrał 2:1 z Palmeiras&#39;em. Wtedy jedyną bramkę zdobył Marcel, który dzisiaj najprawdopodobniej zastąpi Andre. W składzie gospodarzy zabraknie obrońcy Leo i pomocnika Marquinhosa. Goście w ostatniej kolejce niespodziewanie zremisowali z Gremio Prudente 1:1, chociaż mogli wygrać ten mecz bardzo wysoko. Trener Muricy Ramalho zapewne wystawi identyczną jedenastkę co w meczu z Gremio - czyli z Fredem i Concą. Drużyna Fluminense zapewne będzie ustawiona na kontratak, więc można się spodziewać goli po obu stronach i wielu goli. Ale głównym moim zakładem będzie typ na zwycięstwo Santosu, na które kurs spadł już o blisko 0,25.

Przewidywane składy:

Santos: Rafael; Maranhão, Durval, Edu Dracena, Pará; Arouca, Wesley, Paulo Henrique Ganso; Robinho, Neymar, Marcel

Fluminense:
Fernando Henrique; Mariano, Gum, Leandro Euzébio, Carlinhos; Diogo, Diguinho, Marquinho, Conca; Alan, Fred

Moje propozycję:
Santos win | 1,70
Santos-Fluminense powyżej 2,5 gola | 1,60
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Botafogo - Guarani
Botinha w ostatniej kolejce mierzyli się z lokalnym rywalem - Flamengo. Ów mecz przegrali 1:0, ale myślę że oczekiwania były dużo większe. Fla było bardzo osłabione i była duża szansa na zgarnięcie ważnych trzech punktów, ale się nie udało. W dzisiejszym meczu nie wystąpi podstawowy obrońca Anotnio Carlos, defensywny pomocnik Sandro Silva. Za pierwszego zagra Edson Mitchel, a za drugiego możliwe że zagra Sebastiana Abreu lub Somalii. Trener Joel Santana zapowiada bardzo ofensywną grę, co może wróżyć dużą ilością bramek. Goście w poprzedniej kolejce przegrali bardzo dotkliwie na własnym boisku z Internacionalem aż 3:0. Przed meczem sytuacja kadrowa w drużynie gości jest dość trudna. Za nadmiar żółtych kartek nie zagra podstawowy lewy obrońca Marcio Careca. Z klubem pożegnał się najlepszy strzelec Roger, który dotychczas ustrzelił aż 6 z 8 bramek zdobytych przez zespół. Oczekuję jednostronnego meczu i pewnego zwycięstwa gospodarzy.

Przewidywane składy:

Botafogo: Jefferson, Fahel, Danny Morais, Edson; Alessandro, Leandro Guerreiro, Somália, Lucio Flavio, Marcelo Cordeiro; Caio, Herrera


Guarani: Douglas, Rodrigo, Sabão, Ailson, Fabiano; Renan, Paulo Roberto, Preto, Baiano; Mazola, Ricardo Xavier
▶Typ; Botafogo - Guarani 1 | 1,60 Bet-at-home
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
CORINTHIANS - ATLETICO MG
Typ : Corinthians @ 1,50
Tobet ✅1:0
Do zespołu Corinthians wracają już Dentinho i Jorge Henrique do ataku. Za to w zespole gości zabraknie najlepszego ich gracza Diego Tardellego, który pauzuje za nadmiar kartek. A nowe nabytki letnie oprócz Diego Souzy nie mogą jeszcze grac. Wspomniany Diego Souza przewidywany jest do gry w tym meczu, ale czy dziurawa defensywa Atletico MG jest w stanie zatrzymac Timao? Skoro tracili 2 gole z Goianense itd co widac po wynikach meczów.
Mano Menzesowi nie podobała się gra Iarleya i Defederico w meczu przeciwko Cearze, obaj rozpoczną na ławce. Ronaldo też nie zagra dzisaij bo ma problemy ze zdrowiem i z ... nadwagą co wiadomo od dawien dawna. Ale to tylko dobrze dla Corinthians bo w ten spsób w ataku operowac będzie błyskotliwa i szybka dwójka Dentinho i Jorge Henrique. Po dwóch remisach wyjazdowych z Botafogo i Cearą pora na zwycięstwo Corinthians nad osłabionym rywalem.
CORINTHIANS : Julio Cesar- Alessandro, Chicão, William, Roberto Carlos-Ralf, Elias, Danilo, Bruno César- Jorge Henrique, Dentinho.
ATLETICO MG : Fábio Costa- Diego Macedo, Jairo Campos, Werley,Leandro- Zé Luís, Fabiano (Cáceres), Fabiano, Ricardinho-Ricardo Bueno ,Neto Berola.

Diego Tardelli - on nie zagra dzisiaj.
-------------------------------
Ponadto podpisuje się pod typem na over w meczu Santos - Fluminense. Wszystko co najważniejsze na ten temat zostało powiedziane więc nie ma sensu się powtarzac. Tez biorę ten typ;)
Santos - Fluminense Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,60 Tobet ⛔0:1​
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Corinthians - Atletico MG 1 (1.60 Unibet) ✅
Mecz opisałem kilka postów wyżej.

Botafogo - Guarani 1 (1.67 Unibet) ⛔
Guarani wygrywało przed mundialem, bo mieli Rogera. Teraz już go nie ma i według mnie to koniec zdobywania punktów. Stracili lidera i najlepszego strzelca w jednej osobie. Jego brak było już widać kilka dni temu, kiedy Guarani przegrało u siebie z Interem 0:3. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku. Botafogo gra w miarę dobrze i potrafili już wygrać z dużo lepszymi zespołami. W środę niespodziewanie przegrali z Flamengo. No ale derby z Fla zawsze będą trudniejsze od spotkania u siebie z przeciętnym beniaminkiem. Z Fla piłkarze Fogao się zablokowali i zawiodła skuteczność. Drugi taki mecz pod rząd nie powinien się zdarzyć. Idealna okazja do spokojnego zwycięstwa.

Santos - Fluminense: goście strzelą (1.62 Betsafe) ✅
W tym meczu zanosi się na sporo bramek. Zakład zależy od bukmachera. Normalnie kursy na gola Fluminense ustawione są na linii 1.30, ale Betsafe zawsze w takich przypadkach proponuje dużo większy kurs. W Betsafe lepiej grać Flu strzeli, ale u innych bukmacherów over 2.5 w całym meczu. O Santosie pisze zbyt często, więc nie będę wszystkiego powtarzał. Obrona jest słaba i Santos traci bramki z dużo gorszymi zespołami (np. Guarani). Santos wymieniany jest wśród drużyn walczących o mistrzostwo, ale tak naprawdę zaprezentowali się bardzo słabo w meczach z mocniejszymi rywalami (2:4 z Corinthians, 1:2 z Palmeiras). Fluminense mimo wpadki z Prudente, jest drużyną z czołówki. Po remisie z Prudente są zmobilizowani i na pewno nie przyjadą się tutaj bronić. Nie wiem czy Fluminense uda się wygrać na Vila Belmiro, ale przynajmniej jedną bramkę powinni strzelić.


Poza tym ze względu na kursy podobają mi się zakłady:
Corinthians - Atletico MG: goście nie strzelą (2.55 Unibet) ✅
Atletico bez Tardelliego może być trochę rozbite. Corinthians gra solidnie w defensywie i całkiem prawdopodobne, że dzisiaj nic nie stracą.

Botafogo (-1.5) - Guarani 1 (2.90 Bwin) ⛔
Tak jak pisałem, liczę tutaj na kilkubramkowe zwycięstwo Fogao. Piłkarze Guarani przegrali w środę u siebie z Interem trzema bramkami, więc tak samo w Rio powinni ich kilka stracić. Bez Rogera ciężko będzie strzelić, więc zanosi się na wyższą wygraną gospodarzy.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jeszcze na szybko:
Avai - Palmeiras DNB 2 (2.20 Bet365) ⛔
Palmeiras zaczyna się odradzać. Może nie wszystko jest jeszcze idealnie, ale w porównaniu z rozgrywkami stanowymi i początkiem sezonu, grają o niebo lepiej. Skład wygląda bardzo dobrze, sporo wzmocnień w ostatnim czasie. Poza tym dzisiaj na ławce debiutuje Scolari i nie wierzę, żeby przegrał w swoim pierwszym meczu. Po zwycięstwie w derbach z Santosem głupio przegrać z przeciętnym Avai. Skład dzisiaj wzmacnia Pierre. Gospodarze kilka dni temu wygrali na Morumbi z Sao Paulo, ale wczoraj Sampa pokazała, że to oni są tacy słabi, a nie Avai takie mocne. W środę piłkarze z Florianopolis kilka razy zaatakowali z kontry i to wystarczyło. Dzisiaj będzie trudniej. Według mnie spore szanse na wygraną Palmeiras.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Spotkanie: Grêmio Prudente - Gremio Porto Alegre
Typ: 1
Kurs: 2.76
pinnaclesports
Spotkanie w ramach Brazylijskiej Campeonato Brasileiro rozgrywane za niedlugo chwile bo o 23:30 pomiedzy zespolami Campeonato Grêmio Prudente a Gremio Porto Alegre. Liga w Brazylii dopiero ruszyla i jest to dopiero 9 kolejka. Zespol gospodarzy zajmuje obecnie 16sta pozycje z bilansem dwoch zwyciestw, trzech remisow i porazek. U siebie bardzo dobry bilans jak dotychczas dwie wygrane i remis. Goscie natomiast plasuja sie oczko wyzej, na pietnastej pozycji z takim samym bilansem jak zespol gospodarzy. Gremio Porto Alegre na wyjezdzie jak dotad dwa remisy i dwie porazki. Mysle ze w derbach dwoch Gremio z potyczki zwyciesko wyjda gospodarze z tej racji z bardzo dobrze zaczeli grac u siebie w tym sezonie i 3pkt zostana w domu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami już 9 kolejka Brasileirao w której działo się wiele i było ciekawie i po raz kolejny były niespodzianki. W sobotę to poza końcówką pierwszej połowy meczu Vitoria-Sao Paulo to nie widziałem meczu więc nie bardzo mogę opowiedzieć co się działo ale na pewno dziwi kolejna porażka Sampy po bez barwnym meczu z Avai teraz porażka na trudnym zawsze terenie jakim jest Barradao. Za to może Vitoria łapie formę bo najpierw remis na Monumental z Gremio, a tam o takie coś jest niezwykle ciężko, a teraz pokonują kandydata do mistrza Sao Paulo. Ciekawe czy to zwiastun dobrej formy piłkarzy z Salvadoru czy początek słabej Sampy. Jeżeli to drugie to Ricardo Gomes będzie niedługo mógł spakować bagaże i zakończy przygodę z Tricolores, a przecież już niedługo Copa Libertadores więc problem co raz większy się robi.
Zwycięstwo ważne odnieśli grajkowie Vasco ale różnie by mogło być gdyby nie czerwone kartki dla zawodników Atletico PR: Eli Sabia i Chico. Jak więc widać Vasco pod wodzą PC Gusmao zdobyło już 4 punkty ale z Atletico podobno mecz był wyrównany, a z Goias gdyby nie Fernando Prass to zostali by z pustymi rękami. Dziwi zerowy dorobek Furacao. Dobry mecz z Cruzeiro i porażka 0:2, tutaj wyrównany mecz z Vasco ale przez kartki porażka 1:3. Wszyscy czekają aż do gry będą uprawnieni Guerron i Nieto bo będą to nie wątpliwie spore wzmocnienia dla zespołu z Kurytyby.
W meczach niedzielnych było kilka niespodzianek. Za takową uważam zwycięstwo Avai z Palmeirasem. Kto by pomyślał, że drużyna z Florianapolis na początek po Mundialu odprawi z kwitkiem dwie potęgi z Sao Paulo. I trzeba powiedzieć, że całą drugą połowę grali w 10 co jeszcze bardziej potęguje ich zwycięstwo. Teraz mają wyjazd na Maracane z Flamengo więc ten mecz sprawdzi ich formę po raz kolejny, a ja uważam, że są w stanie zdobyć punkty na Maracanie. Palmeiras niby fajnie grał ale zawiódł z Avai i szkoda straconych punktów bo była duża szansa zdobyć 3 punkty w stolicy stanu Santa Catarina.
Planowa wygrana Internacionalu z Ceara daje nadzieje, że forma pod wodzą Celso Rotha rośnie i wobec postawy Sao Paulo daje większe szanse przed Copa Libertadores.
Flamengo kolejna wygrana z tragicznym składem co mnie zadziwia, bo jak mieli dobrych grajków to im nie szło, a teraz nagle zaczęli wygrywać ale dwa razy po 1:0 i ciekaw jestem czy to szczęśliwe zwycięstwa spowodowane słabszą postawą ich rywali czy zwyżka formy.
Zwycięstwo Corinthians z Atletico MG, które grało bez Diego Tardelliego i mają czego żałować bo była szansa na punkty.
Niespodziewana strata punktów Botafogo tym razem z Guarani. I co ciekawe to goście grali bardzo dobrze ale jednak brak napastnika czyli odejście Rogera daje się we znaki. Ale trzeba powiedzieć, że sędzia skrzywdził strasznie Fogao gdyż najpierw gdy Jobson faulowany był w polu karnym to sędzia podyktował wolnego, a w ostatniej minucie sędzia dopatrzył się spalonego w bramkowej akcji. Szkoda ale ja się spodziewałem jednak po Botafogo dużo więcej i teraz ciekaw jestem co pokażą z Palmeirasem na wyjeździe bo z taką grą i skutecznością jak z Guarani to o punktach mogą zapomnieć.
Kolejne fartowne zwycięstwo Cruzeiro przynajmniej tak wiele osób twierdzi bo meczu nie widziałem. A przecież parę dni wcześniej byli gorsi od Atletico PR i też wygrali. Teraz czeka ich mecz z Fluminense i nie sądzę by udało im się tam jakiekolwiek punkty zdobyć chociaż mają w swoich szeregach trenera Cuce, która przecież wcześniej prowadził... Fluminense co może im tylko pomóc.
Niespodziewane zwycięstwo Prudente nad Gremio pokazuję, że Gremio jest w słabej formie gdyż tylko 1 punkt po Mundialu, a rywale nie byli z czołówki. Tak wygląda opis tego co się zdarzyło w sobotę i niedziel na boiskach Brazylii w Serie A.
Ważne zwycięstwo Fluminense nad Santosem w hicie kolejki. Flu jest jakieś nie obliczalne bo parę dni wcześniej remis z Prudente u siebie gdzie goście przez większość meczu z połowy nie wychodzili, a jednak mecz udało im się zremisować. Santos za to przegrywa drugi kolejny mecz. Jak widać, że ciężko im idzie w meczach z silnymi rywalami. Tak sobie grali i z Flu, a w meczu z Palmeirasem to już byli dużo gorsi.
A oto wyniki tej 9 kolejki:
Vasco-Atletico PR 3:1
Vitoria-Sao Paulo 3:2
Corinthians-Atletico MG 1:0
Internacional-Ceara 2:1
Atletico GO-Flamengo 0:1
Avai-Palmeiras 4:2
Cruzeiro-Goias 1:0
Prudente-Gremio 2:0
Botafogo-Guarani 1:1
Santos-Fluminense 0:1

A tak się prezentuje tabela:

W klasyfikacji strzelców prowadzi Roger z 6 bramkami ale jak wiemy on już swego dorobku nie poprawi. Z 5 bramkami za nim są Andre(Santos), Roberto(Avai) i Schwenck(Vitoria). Za nimi z 4 golami jest aż 12 zawodników.​
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Przed nami 10 kolejka ligi Brazylijskiej ....
Zapraszam do komentarzy i swoich przemyśleń ...




****************



Atletico PR v Santos​




Zacznijmy od gospodarzy , mianowicie Atletico zajmuje 19 pozycję w tabeli z kiepskim dorobkiem 2-1-6 i gole ( 11-20 ) . Ostatni mecz przegrany ( 3:1 ) i dodatkowo zgobyte 2 czerwone kartki ( Chco , E.Sebia ) na swoim boisku też nie błyszczą 2-1-1 i gole ( 7-7) a w ostetnich 6 meczach na swoim stadionie zdobyli 8 bramek z czego tylko 2 mecze wygrali , wedłóg mnie nie układa się tej drużynie a na dodatek teraz trzeba się zmierzyć z Santos’em , który chyba złapał wiatr w żagle i takich przeciwników jak Atletico powinien rozgromić . Pamiętajmy że ostatnie spotkanie Goście przegrali i myślę że będą się chcieli zrehabilitować . Nadarza się ku temu okazja dla gości . Pozwolici że przypomnę Santos aktualnie zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów , mecze 3-3-3 i gole 16 -13 . Ostatnie 6 meczów pokazuje że potrafią strzelać 11 goli zgobytych na wyjazdach . Warto dodać że tylko 1 mecz wyjazdowy wygrali ! , ale jak Santos strzela 2 gole liderowi tabeli na meczu wyjazdowym to zastanawiam się co ta drużyna robi na tym 9 miejscu ! Myślę że w tej kolejce Santos wygra ze słabym Atletico , over 2.5 jak najbardziej powinien wejść .​


Moja propozycja typu : Santos -1 ⛔




****************





Vitoria BA v Goias





To kolejna moja propozycja która przykuła moją uwagę . Vitoria u siebie gra rewelacyjnie ( jak na moje oko ) ostatni 6 meczy i 4 wygrane !!! nieżle a do tego 14 strzelonych goli też robi wrażenie ! W bezpośrednich meczach gospodarze wygrali 4 mecze 2 zremisowane i dwie porażki . Jako ciekawostkę dodam że w bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami tylko 2 razy padł under ! czy tym razem będzie tak samo ? nie sądzę ja widzę tutaj murowany over 2.5 po niezłym kursie (1.70) Osobiście uważam że gospodarze wygrają 5 mecz na swoim boisku . Co do gości to stastyki nie przemawiają na ich kożyść w ostatnich 6 meczach tylko albo aż 7 goli i zajmują 14 pozycj w tabeli . Jakoś nie przekonują mnie do zagrania na nich . Myślę że over w tym spotkaniu powinien wejść , ale pamiętajmy że to boisko wszysko zweryfikuje !!!​




Maja propozycja typu : Over 2.5 ✅



****************





Guarani-SP v Ceara



I ostatnia moja propozycja 10 kolejki . Gosporarze wyglądają lepiej według statystyk , ale po sotatniej porażce ( 3:0 ) bardzo długo zastanawiałem się nad wynikiem tego spotkania. W bezpośrednim spotkaniu to Gospodarze wygrali mecz ( 2:1 ) , ale nie sugerowałbym się tym ponieważ zagrali ze sobą tylko raz ! a teraz może być zupełnie inaczej . Według mnie spotykają się 2 równożędne drużyny i nie przypuszczam żeby padło tutaj dużo goli . Remis wydaje się być sprawiedliwym rozwiązaniem . Ja poszedłem dalej i zaproponuję coś innego . Analizujęc to spotkanie zauważyłem że te drużyny strzelają średnio 1 bramkę w meczu i gra tych drużym jest na równym poziomie więc dobrym rozwiązaniem jest też under ( dla mniej odważnych ) ...​


Moja propozycja typu : Remis 0:0 w 1 połowie ✅( dokładny wynik )
 
M 4

maxir

Użytkownik
Sao Paulo FC - Gremio Prudente

Poważne kłopoty Sao Paulo. W meczu z Gremio Prudente najprawdopodobniej nie wystąpią dwaj napastnicy Fernandao (7/3) oraz Dagoberto (7/3). Większe szanse na grę ma Fernandao, choć zdaniem lekarzy nie są one zbyt duże. W ataku awizowani są Fernandinho (6/0) oraz doświadczony Washington (4/1). Dobrą wiadomością jest powrót na środek obrony Alexa Silvy (6/0). Gospodarze nie zachwycają swoją dyspozycją. Dwie z rzędu porażki nie są dziełem przypadku. Brak zwycięstwa w trzecim z rzędu spotkaniu będzie oznaką bardzo poważnego kryzysu, a przecież już niebawem półfinał Copa Libertadores.

Sao Paulo: Rogério Ceni, Miranda, Alex Silva, Richarlyson; Jean, Rodrigo Souto, Hernanes, Marlos, Junior Cesar; Fernandinho, Washington. Trener: Ricardo Gomes.

Trener Toninho nie będzie mógł skorzystać z bramkarza Marcio (8/0), wypada na dłuższy okres czasu. Zastąpi go Giovanni (3/0). 23-letni Giovanni jeszcze w tym sezonie bramki nie wpuścił. Wchodził w drugich połowach spotkań z Atletico Mineiro (4-0), Fluminense (1-1) oraz rozegrał cały mecz z Gremio Porto Alegre (2-0). Ponadto za czerwoną kartkę pauzować będzie pomocnik Joao Vitor (8/0). W jego miejsce Anderson (7/0).

Gremio: Giovanni, Paulo César, Anderson Luis, Leonardo, Marcelo Oliveira; Rodrigo Mancha, Anderson, Carlos Eduardo, Deyvid Sacconi; Wesley, Wanderley. Trener: Toninho Cecílio.

Sześć ostatnich spotkań tych zespołów to komplet zwycięstw Sao Paulo. Warto zwrócić uwagę, że są to małe derby regionu. Motywacji nie zabraknie po obu stronach, faworytem gospodarze, ale wobec absencji dwójki napastników oferowany kurs wygląda na zbyt niski. No Bet, ewentualnie Under 2.5.

Flamego Rio de Janeiro - Avai Florianopolis

Bez nowych problemów przystąpi Flamengo do potyczki z Avai. Skład gospodarzy nie powinien znacznie różnić się od tego, który wybiegł w poprzedniej kolejce.

Flamengo: Marcelo Lomba; Léo Moura, Welinton, Ronaldo Angelim, Juan; Willians, Correa, Kleberson, Petkovic; Diego Maurício, Vinícius Pacheco. Trener: Rogério Lourenço.

Goście zagrają bez lewego obrońcy Pary (6/1), którego miejsce zajmie Eltinho (1/0). Na uraz narzeka środkowy pomocnik Rudnei (8/0), na jego pozycji zobaczymy Diego Orlando (4/0).

Avai: Renan; Patric, Gabriel, Emerson, Eltinho; Marcinho Guerreiro, Diogo Orlando, Rivaldo, Caio; Robinho, Roberto. Trener: Antonio Lopes.

Flamengo nie straciło bramki w dwóch spotkaniach z rzędu. Okazji na taką okoliczność jednak nie brakowało. Wygrana z Atletico Goianiense była bardzo szczęśliwa. Podobnie sukces w spotkaniu z Botafogo. Komplet punktów po mundialowej przerwie zgarnęło także Avai. Ich gra wygląda jednak dużo ciekawiej. Ograli Sao Paulo (2-1) na ich terenie, a także zaaplikowali w meczu u siebie cztery gole Palmeiras (4-2). Jedna bramka na Maracanie jest na pewno w ich zasięgu, a kto wie, może także jakieś punkty? Marcelo Lomba powinien mieć okazję do skapitulowania, szczególnie po kontratakach. BTS lub 2 AH(+0.75).

Vitoria Salvador - Goias Goiania

Do składu Vitorii wróci napastnik Junior (6/0). Z powodu kartek nie zagra za to ważny pomocnik, Vanderson (9/0).

Vitória: Viafara; Nino, Wallace, Anderson Martins, Egídio; Neto, Ricardo Conceiçao, Fernando, Ramon; Elkeson, Júnior. Trener: Ricardo Silva.

Bez większych problemów także w Goias. Na debiut nie jest jeszcze gotowy napastnik Pedrao, ale trener Emerson Leao i tak ma z czego wybierać.

Goias: Calaça; Carlos Alberto, Rafael Toloi, Ernando, Wellington Saci; Jonilson, Amaral, Wellington Monteiro, Bernardo; Éverton Santos, Rafael Moura. Trener: Emerson Leao.

Vitoria bardzo rzadko przegrywa u siebie i niespodzianki nie powinno być także i w tym meczu. Wobec niezłej formy Goias, które rozegrało dobry mecz wyjazdowy z Cruzeiro (0-1), spotkanie może skończyć się remisem. Jeśli jednak tak będzie, to gole powinny paść po obu stronach. Vitoria lub BTS.

Atletico Mineiro Belo Horizonte - Internacional Porto Alegre

Mecz w Sete Lagoas do czego ekipy grające na co dzień na Mineirao powinny się już przyzwyczaić. Do składu gospodarzy wraca po zawieszeniu za kartki Diego Tardelli. Bez niego w składzie Atletico zaprezentowało się zaskakująco dobrze w meczu z Corinthians, szczególnie w obronie zespół zagrał całkiem poprawnie, choć różnie mogło być gdyby Chicao trafił w 3. minucie rzut karny. &quot;Galo&quot; mieli rozpocząć ten mecz z Danielem Carvalho w ataku, lecz z CSKA Moskwa nie dotarły jeszcze wymagane dokumenty zawodnika, przez co debiut będzie przesunięty do następnej kolejki. Za trzecią żółtą kartkę pauzuje lewy obrońca Leandro (9/0), w jego miejsce Fernandinho (1/0), dla którego będzie to debiut w pierwszym składzie Atletico. Z Corinthians pojawił się na boisku na ostatni kwadrans.

Atlético: Fabio Costa; Diego Macedo, Werley, Jairo Campos, Fernandinho; Zé Luis, Serginho, Ricardinho; Neto Berola, Diego Tardelli, Ricardo Bueno. Trener: Vanderlei Luxemburgo.

Inter będzie mógł już skorzystać z usług Rafaela Sobisa, Renana oraz Tingi, lecz cała trójka zacznie mecz na ławce. Renan to bramkarz, więc o ile &quot;Pato&quot; nie będzie wpuszczał takich szmat jak ostatnio z Cearą (2-1), to pewnie Renan skończy mecz, tam gdzie go zacznie. Tinga i Sobis będą mieli szansę na wejście, według lekarzy, nie są jeszcze gotowi na pełne 90 minut. Jedyną zmianą w stosunku do meczu z Cearą powinien być powrót defensywnego pomocnika Guinazu (6/0) w miejsce Wilsona Mathiasa(5/0).

Internacional: Abbondanzieri; Nei, Bolívar, Índio, Kleber; Sandro, Guiñazu, Giuliano, D&#39;Alessandro, Taison; Alecsandro. Trener: Celso Roth.

Na przeciw siebie staną dwa równorzędne zespoły. Atletico nie gra na swoim stadionie, więc atut własnego boiska nieco traci na znaczeniu, choć oczywiście wsparcie kibiców będzie po stronie gospodarzy. Ci nie zremisowali od 17 spotkań, licząc wszystkie rozgrywki. W meczu z takim zespołem jak Inter, ten remis jest bardzo możliwy. W 10 ostatnich spotkań tych drużyn, padło aż 6 remisów. Remis lub CS 1-1, ewentualnie BTS.

Gremio Porto Alegre - Vasco da Gama Rio de Janeiro

Silas, trener Gremio, może powoli zacząć martwić się o swoją posadę. Ekipa z Porto Alegre co prawda nadal zmaga się z wieloma kontuzjami, lecz w porównaniu do okresu sprzed mundialu, ich gra wygląda znacznie gorzej. Z Vitorią brakowało tego zacięcia, ofensywy. O meczu z Gremio Prudente najlepiej świadczy fakt, że do jedenastki kolejki mimo dwóch wpuszczonych goli trafił bramkarz Victor. W porównaniu do ostatniego spotkania w składzie Gremio zabraknie środkowego obrońcy Rodrigo (8/1), w jego miejsce Ozeia (6/0). Nie będzie także prawego defensora Edilsona (7/0) oraz pomocnika Douglasa. W miejsce tego drugiego zagra Maylson, to nawet może lepiej, bowiem z Douglasem w składzie Gremio nie potrafi wygrać meczu. Za Edilsona będziemy mieli 18-letniego Fernando (5/0), nominalnie pomocnika. Z urazami zmagają się także obrońcy Fabio Santos (0/0) i Lucio (0/0). Te braki to już jednak długa historia, podobnie jak pomocnik Souza (0/0).

Gremio: Victor; Fernando, Rafael Marques, Ozeia, Neuton; Adilson, Fábio Rochemback, Hugo, Maylson; Jonas, Borges. Trener: Silas.

W porównaniu do ostatniego meczu Vasco (z Paranaense 3-1), trener PC Gusamo będzie mógł już skorzystać z usług pomocnika Niltona (8/1), który powinien zająć miejsce Leo Gago (7/1). Po kontuzji wraca także napastnik Elton (6/2), jego miejsce w meczu z Gremio to ławka rezerwowych.

Vasco: Fernando Prass; Fágner, Titi, Dedé, Carlinhos; Rafael Carioca, Nilton, Rômulo, Fumagali, Jonathan, Nunes. Trener: Paulo César Gusmão.

Vasco miało sporo szczęścia z Goias (0-0). Doskonale, czasem szczęśliwie (między innymi poprzeczka) grał Fernando Prass. Gremio powinno zaatakować od początku, defensywa tego zespołu pozostawia jednak wiele do życzenia. W tej sytuacji kibice zebrani na Estadio Olimpico mogą być świadkami kilku trafień. W ostatnich 10 grach tych drużyn, tylko raz (4-0 dla Vasco w Rio) bramki nie zdobyły oba zespoły. Over 2.5, BTS lub Over 1.5 Gremio.

Atletico Goianiense - Corinthians Sao Paulo

Gospodarze bez pomocnika Eliasa (8/2) - pauzuje za trzy żółte kartki. Atletico pozyskało napastnika Carlinhosa Balę, co będzie sporym wzmocnieniem ataku. Niestety dziś Bala jeszcze nie zagra.

Atlético-GO: Márcio; Dida, Jairo, Welton Felipe, Chiquinho; Agenor, Pituca, Anailson, Robston; Rodrigo Tiuí, Marcão. Trener: Roberto Fernandes.

Coraz głośniej mówi się o przejęciu kadry Brazylii przez Mano Menezesa. 25 lipca wszystko ma być już na 100% jasne. Póki co, Menezes przygotowuje Corinthians do meczu z Atletico. Oprócz Ronaldo (1/1), co jest już tradycją, w składzie &quot;Timao&quot; zabraknie napastnika Jorge Henrique (6/1).

Corinthians: Julio César; Alessandro, William, Chicão, Roberto Carlos; Ralf, Elias, Danilo, Bruno César; William Morais, Dentinho, Iarley. Trener: Mano Menezes.

Goście nie powinni przegrać tego spotkania. Potencjał kadrowy przemawia tutaj zdecydowanie za przyjezdną ekipą. Goianiense cały czas szuka wzmocnień. Czerwona latarnia Brasileirao ma jeszcze zbyt słaby skład, by nawiązać walkę z czołówką. Warto jednak pamiętać, że takie spotkania, gdy ostatni zespół w stawce, podejmuje u siebie lidera, bywają bardzo zdradzieckie. Corinthians AH(-0.25) lub AH(0-0).

Reasumując:

Atletico Mineiro - Internacional X 3.55 Betfair 1/10

Flamengo - Avai Avai strzeli 1.62 Betsafe 2/10

Goianiense - Corinthians 2 AH(0-0) 1.62 Pinnacle 2/10

Atletico Paranaense - Santos Over 2.5 1.68 Betfair 3/10

Gremio - Vasco Over 2.5 1.78 Betfair 2/10
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Drugie spotkanie tej kolejki to mecz Vitoria-Goias. Faworytem w tym meczy są piłkarze Vitorii, którzy u siebie na Barradao przegrywać nie zwykli, a z rywalami pokroju Goias to również remisować nie zwykli gdyż takich rywali zazwyczaj odprawiają z kwitkiem.
Vitoria to tego meczu przystąpi podbudowana dobrymi rezultatami w ostatnich dwóch meczach. Najpierw remis z Gremio 1:1 na wyjeździe czyli zawsze trudnym terenie, a w sobotę wygrana w dobrym stylu z Sao Paulo 3:2. Poza tym u siebie w 4 meczach zdobyli w tym sezonie 10 punktów. Kolejnym powodem dla którego mieli by w tym meczu wygrać jest to, że mecz w weekend najprawdopodobniej odpuszczą ze względu na finał Copa do Brasil, który już za tydzień. Trener Ricardo Silva poza pauzą za żółte kartki Vandersona nie ma żadnych innych problemów kadrowych. Do składu powraca napastnik Junior, który ostatnio nie grał ze względu na śmierć ojca i dostał wolne od klubu na jakiś czas. Ale jak dla mnie dziwne jest, że Junior ma zagrać w podstawowym składzie w miejsce Schwencka. Ten napastnik w tym sezonie strzelił już 5 goli i jest najlepszym strzelcem zespołu. Dziwi mnie taka postawa trenera Ricardo Silva tym bardziej po meczu z Sao Paulo w którym trójka Schwenck-Ramon i Elkeson znakomicie współpracowali i siali postrach pod bramką rywala.
Goście po Mundialu w dwóch meczach zdobyli tylko 1 punkt i nic nie wskazuje by po meczu na Barradao miało się to zmienić. Goias na miejscu 14 z 11 &quot;oczkami&quot; na koncie. Na wyjazdach jak na razie 2 zwycięstwa przy 3 porażkach. Wygrali w derbowym meczu z Atletico GO co wielkim wyczynem nie jest ale już wygrana z Flamengo na Maracanie była czymś większym. Chociaż trzeba przyznać, że Fla już wtedy było rozbite. Co do składu to w podstawowej 11 ma nie zagrać Otacilo Neto, który narzeka na jakiś uraz i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Na nie korzyść Goias działa również fakt, że nie może zagrać Pedrao, którego kontrakt z Al Shabab wygasa dopiero 31 lipca i dopiero po tym terminie będzie oficjalnie piłkarzem Goias i będzie mógł grać dla piłkarzy z Goianii.
Jak dla mnie Vitoria nie powinna mieć tutaj problemów z Goias, którego uważam za średniaka albo nawet drużynę dołu tabeli ligi. Ja nie widziałem meczy Goias z Vasco i Cruzeiro ale słyszałem, że zagrali dobre zawody w obu meczach ale co z tego skoro punktów brak. A tutaj rywal mocniejszy bo Vitoria na Barradao to jest zespół, który jest w stanie wygrać z każdym.
VITÓRIA: Viafara, Nino, Wallace, Anderson Martins, Egídio; Neto, Ricardo Conceição, Fernando, Ramon; Elkeson e Júnior
GOIÁS: Calaça, Carlos Alberto, Rafael Toloi, Ernando e Wellington Saci; Jonilson, Amaral, Wellington Monteiro e Bernardo; Éverton Santos e Rafael Moura (Otacílio Neto)

Typ:Vitoria @ 1,75 Betclic⛔

Wszystkie mecze dokładnie opisane u mnie na blogu a link jak zwykle znajdziecie w podpisie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom