>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro 2010 - maj, czerwiec, lipiec

Status
Zamknięty.
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Guarani - Sao Paulo

W tym spotkaniu stawiam na wygrana gosci. Kurs na to spotkanie bardzo dobry - 1,85 - i warty zagrania. Kiedy do SPFC przyszedl Fernandão zaczeli grac ladnie dla oka i co najwazniesze zaczeli zwyciezac. Goscie graja naprawde dobrze, o czym swiadcza ostatnie osiagane przez nich wyniki - bardzo wazne zwyciestwo z Palmeiras ( jedyna bramke w tym spotakniu strzeli Fernandao ), ktore moglo sie zakonczyc remisem po zbyt &quot;dokladnym&quot; sedziowaniu. Ale naszczescie w bramce stal Rogerio, ktory pieknie wybronil strzel Ewerthona. Kolejne zwyciestwo z Interm na wyjezdzie ( ponownie na liste strzelcow wpisal sie Fernandao ), zwyciesto z Cruizero 2:0 i remis z Flamengo na inauguracje sezonu.
Natomiast gospodarze jak dotychczas wygrali tylko jeden mecz - z najslabszym obecnie Goias 1:0 na wlasnym obiekcie. Potem przyszly dwa remisy z Atletico PR i Cruizero. Ostatnia kolejka to porazka z Santosem 3:1. Historia spotkan miedzy tymi klubami na stadionie Golden Princess Earring jest kozystna dla Sampy, poniewaz na 6 meczy wygrali wszystkie. W druzynie przyjezdnych zabraknie Cicinho i Marlosa. Mysle ze ponownie Fernandao i spolka pokaza swoj kunszt pilkarski i Sampa wygra 4 spotkanie w tym sezonie w Brasileirao.

Przewidywane sklady :

GUARANI : Douglas; Rodrigo Heffner, Fabão, Ailson, Márcio Careca; Maycon, Paulo Roberto, Preto, Baiano; Ricardo Xavier, Fabinho

SÃO PAULO : Rogério Ceni, Wellington, Alex Silva, Xandão, Junior Cesar; Jean, Hernanes, Jorge Wagner; Dagoberto, Fernandinho, Fernandão


▶Typ : Guarani - Sao Paulo 2 | 1,85 Bet365 ⛔ 0:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tak wygląda &quot;11&quot; kolejki przygotowana przez dziennikarzy Globo. Zwraca duża ilość piłkarzy Corinthians ale słusznie gdyż z tego co słyszałem zagrali dobry mecz którego nie widziałem ale mam nagrany więc nadrobię tę zaległość w najbliższych dniach:

W 5 kolejce padło 25 goli co daje idealnie 2,5 gola na mecz. Sędziowie pokazali 43 żółte i 3 czerwone kartki co daje średnią odpowiednio 4,3 żółtej oraz 0,3 czerwonej na mecz. W porównaniu do poprzednich kolejek mało kartek czerwonych co jest dobrym sygnałem. Zazwyczaj ktoś pomyśli że jak dużo czerwieni w kolejce to uważa że brutalnie grają, a jest to po części nie prawda gdyż czasem się zdarzy żeby ktoś zagrał brutalnie ale w wielu przypadkach to sędziowie zbyt pochopnie wyciągają czy to żółte czy to czerwone kartki i przez to psują widowisko. Ja do znudzenia będę przypominał sytuację akurat z Copa Libertadores gdy Kleber dostał czerwień już w 2 minucie za rzekome uderzenie w twarz Richarlysona. Kartka właściwie pozbawiła szansy Cruzeiro na odrobienie strat w pierwszego spotkania.
Wyniki 5 kolejki:
Sobota:
Palmeiras-Prudente 0:0
Avai-Vitoria 0:0
Flamengo-Gremio 1:1 Petkovic-Rodrigo
Niedziela:
Atletico MG-Fluminense 1:3 Muriqui-Gum, Alan, Fred
Internacional-Atletico PR 4:1 Walter, Sorondo, Andrezinho, Alecsandro-Manoel
Guarani-Sao Paulo 0:0
Corinthians-Santos 4:2 Jorge Henrique, Bruno Cesar, Ralf, Paulinho-Andre, Marcel
Ceara-Cruzeiro 1:0 Lopes
Botafogo-Vasco 1:1 Herrera-Ernani
Atletico GO-Goias 1:3 Elias-Romerio x2, Bernardo

A tak się prezentuje tabela po 5 kolejkach:


A tak wygląda zestaw par 6 kolejki czyli przed ostatniej przed przerwą na Mundial. Godziny rozpoczęcia meczów według czasu brazylijskiego do którego dodajemy 5 godzin i wychodzi nam o której mecz jest według czasu polskiego:
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Witam wszystkich , mam nadzieję że pozwolicie panowie abym dołożył swoje 3 grosze ...



Cruzeiro v Santos


Bardzo ciekawe spodkanie i myślę że zobaczymy sporo goli , ponieważ obie potrafią strzelać ! Gospodarze strzelają średnio 1.6 gola na mecz a goście 2.2 gola na mecz . Jak dlamnie w tym spodkaniu over murowany pytanie brzmi – jak będzie wysoki ??? Jednak ja pozostanę ( chyba ) przy wersji over 2.5 . Dla odważnych proponuję over 3.5 ( 2.06 – tyle płaci BET 365 ) – jak na singla bardzo ciekawa propozycja ???? . Jak mówią statystyki zespoły te zagrały między sobą 9 meczy i tylko 3 były UNDER . Najwyższy wynik to 4:4 ( 29.08.2004 ) . Myślę że gra warta świeczki i propozycja godna uwagi ... Pozdrawiam i powodzenia .

Moja propozycja to : over 3.5 ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kapszti to, że dużo graczy Corinthians w tej XI kolejki wcale mnie nie dziwi gdyż ten portal zawsze promował zawodników tego zespołu. Była nawet kampania, której celem było wspieranie Ronaldo aby ten ów grubas pojechał na mundial. Ktoś kiedyś nawet pisał że Globo dobiera transmisje meczów pod niego. Obencie są liderem, pokonali Santos. Meczu nie oglądałem niestety, ale czytałem opinie na ten temat Bartłomieja Rabija. Dla chcących odsyłam ▶http://brasileirao.blox.pl/2010/05/To-byl-mecz.html
VS

CRUZEIRO - SANTOS
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,40
Bwin ⛔0:0
Dla mnie to ten mecz będzie świetnym widowiskiem zważywszy na to, że oba zespoły prezentują futbol na tak. Santos wiadomo, świetni w przodzie mimo iż bez Robinho, a z tyłu... równie słabi co dobrzy w ataku. Bo liczba straconych bramek do tych strzelonych jest niemal identyczna. Bilans 11-10 w bramkach. Santos w tym meczu oprócz absencji Robinho ma również problem bo nie zagrają Leo i Arouca. Tak więc na lewej obronie ma zagrac Alex Sandro a w środku pola zastąpic ma Arouce Rodriguinho. To spore osłabienia gdyż Leo często grał jako niemal skrzydłowy.
Fani Cruzeiro są rozczarowani, że ich zespół odpadł z CL, a teraz kiepsko spisuje się w pocżatkowej fazie Brasileiro. W dzisiejszym meczu rzecz jasna nie ma Gilberto z wiadomych przyczyn. Cruzeiro będą bardzo zmotywowani by wygrac ten mecz, Santos ma taki atak, ze spokojnie może strzelic gola, ba nawet powinien. Crzueiro ma Klebera i Thiago Ribeiro na których może liczyc zawsze. Wierze w dobre widowisko i kilka bramek powinniśmy ujrzec tak sądze ;)
CRUZEIRO: Fábio- Jonathan, Gil, Thiago Heleno , Diego Renan- Fabinho, Marquinhos Paraná, Henrique,Roger (Pedro Ken)- Kleber, Thiago Ribeiro
SANTOS: Felipe- Pará, Edu Dracena, Durval, Alex Sandro-Rodriguinho, Wesley, Marquinhos, Paulo Henrique- Neymar, André
-------------------------
VS
FLUMINENSE - VITORIA BAHIA
Typ: Fluminense @ 1,50 Bwin ✅2:1
Wygrana w derbach, wygrana z Atletico Mineiro. Dobra gra formacji ofensywnej z Dario Concą i Fredem na czele zaowocowała tym, że Fluminense obecnie jest w czołówce tabeli. Może się tam utrzymac w dalszym ciągu, dzisiaj czeka ich mecz z Vitorią Bahia, która jak niejednokrotnie było już podkreślane na wyjazdach zawodzi. Na Maracanie będize im cięzko, oni dobrze radzą sobie głównie w Salvadorze. Tak jak mówie zespół Vitorii głownie punktuje u siebie. Fluminense ostatnio zaczęło grac coraz lepiej, początki z nowym trenerem Mauricy Ramalho nie były najlepsze. Ale poprawe gry było widac już w meczu z Corinthians mimo iż tamto spotkanie zostało przegrane 0:1 to Flu na to nie zasłużyli. Smiem stwierdzic że skrzywdził ich też sędzia odgwizdując niesłusznie w paru przypadkach spalonego. Okazji na gole mieli więcej, szkoda że Fred wtedy nie był skuteczny. Kolejy mecz to słynne derby Flu-Fla i popis gry Dario Concy. Świetna asysta przy golu Rodriguinho i ładna bramka strzałem z dystansu dała Flu wygraną 2:1. Fred jest bardzo zmobilizowany na ten mecz, mówi że musza od samego poczatku narzucic swoje warunki.
Nie dośc że Vitoria słabo na wyjazdach to w dodatku w zespole kilka ważnych absencji. Zabraknie bramkarza Viafary, ponadto także zabraknie Uellintona, Ramona, Ricardo Conceicao. Wszyscy gracze bardzo ważni dla zespołu. Licze na przekonującą wygraną Fluminense. Można nawet pomyślec o handi moim zdaniem. Sam też tak chyba spróbuje.
FLUMINENSE: Rafael-Mariano, Gum, Leandro Euzébio ,Carlinhos- Diogo, Diguinho, Marquinho, Darío Conca- Rodriguinho, Fred
VITÓRIA: Vinicius-Jonas, Renię, Wallace, Egidio-Vanderson, Neto Coruja, Marconi, Evandro- Lenilson, Júnior
------------------
Co do innych mecżów, to przy oglądaniu powtórki ze spotkania Flamengo - Gremio powiedziałem sobie , że w kolejnej potyczce ich warto postawic chyba że Fla nie wygra meczu, a patrząc w terminarz to grają z Palmeiras czyli dwa zespoły w których zmian w ostatnim czasie od groma i mówi się non stop o kolejnych więc chyba rozmyślę się z tego zamiaru. Byc może poszukac warto tutaj opcji oba strzelą lub coś w tym stylu. W godzinach wieczornych jeszcze przyjrze się reszcie meczów, byc może ktoś z Was poda jakiś ciekawy typ i mnie przekona do siebie, ja póki co gram takiego dubla;)
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Kolejna propozycja ...
Corinthians – Internacional


Więc może zacznę od gospodarzy spotkania , Corinthians u siebie gra rewelacyjnie oststnie 6 meczy wszyskie wygrane i 1 miejcse w tabeli ???? , Czy podtrzymają tą passę ??? To pytanie pozostawiam do oceny osobom które bardzo dogłębnie prowadzą zapiski itp. Gospodarze średnio strzelają 2.2 gola na mecz z ostatnich 6 meczów tylko 2 zakończyły się wynikiem under’owym . Zespoły te zagrały ze sobą 9 razy ( 4 zw.- Corinthians, 3 remisy, 2 porażki ) . Drużyna gości prezentuję się słabiej ( według statystyk ) ale też potrafią strzelać – 2 gole w meczu , aktualnie zajmują 11 pozycję w tabeli . Ostatnie 6 meczy to 8 goli na wyjeżdzie . I to że zajmują 11 pozycję w tabeli według mnie nie stawia ich w roli &quot; chłopaków do bicia &quot; ciężko jest jednoznacznie wytypować faworyta tego spotkania , więc pokuszę się o wynik over’owy ! Dzisiaj Bet365 płaci 1.70 .

Może parę ciekawostek :

- oststnie 5 meczy które zostały rozegrane pomiędzy tymi drużynami tylko 1 wynik był under’owy !!!
- na 9 rozegranych spodkań padły 23 gole !
- na ostatnich 5 meczy zawsze obie strzelają


Powodzenia !!!



Moja propozycja to : over 2.5 ⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Robson większość już opisał, więc nie będę tego wszystkiego powtarzał. Mam podobne pomysły na dzisiaj:
Fluminense - Vitoria 1 (1.50 Unibet) ✅
Faktycznie Fluminense ostatnio gra bardzo dobrze. Nie wiem czy jest to spowodowane powrotem Freda, czy może Muricy Ramalho poczuł się tu lepiej. W meczu z Corinthians zasłużyli na punkty, później dobry mecz z Flamengo i zwycięstwo z Atletico MG, którego się nie spodziewałem. Nie wierzyłem, że potrafią tak ostrzelać Atletico na ich terenie. Teraz mecz dużo łatwiejszy od tych trzech ostatnich. Vitoria na wyjeździe nie jest taka groźna jak u siebie i jeszcze te osłabienia. Fluminense jest tutaj zdecydowanym faworytem.
Cruzeiro - Santos: obie strzelą (1.64 Betsafe) ⛔
Tam gdzie gra Santos, tam jest bts. Strzelić im gola jest łatwo. Wielki Santos upadł po tym jak Ceara czy Guarani przyjeżdżały na Vila Belmiro i robiły w ofensywie co chciały. Tracą bramki u siebie z beniaminkami, w niedzielę z Corinthians stracili aż 4, więc Cruzeiro nie powinno mieć problemów ze zdobyciem choćby jednej bramki na własnym terenie. Z drugiej strony Santos też coś powinien dorzucić. Gdyby Cruzeiro było w formie, to byliby dzisiaj faworytami. Niestety Raposa spisuje się bardzo słabo i mają problemy z dużo gorszymi drużynami. Nie widziałem ich porażki z Cearą, ale wynik mówi sam za siebie. Wcześniej jednak cudem wygrali z Botafogo. Po szybkim strzeleniu bramki zamknęli się na swojej połowie i sam nie wiem jak Botafogo nie strzeliło chociażby jednego gola. Santos ma lepszą ofensywę niż drużyny, z którymi Cruzeiro traciło już bramki w tym sezonie.
Goias - Sao Paulo DNB 2 (1.58 Unibet) ⛔
Goias w niedzielę wreszcie zdobyło pierwsze punkty w tym sezonie, ale w tym meczu będzie dużo trudniej. Sao Paulo ma kilka braków w składzie, ale w porównaniu do kadry Goias i tak wyglądają bardzo dobrze. Mecz powinien przypominać ten z Guarani, gdzie Sao Paulo miało więcej z gry, ale nie potrafili zamienić tego na bramki. Patrząc na wyniki Sampy można się dziwić. Najpierw wygrywają łatwo z Cruzeiro i Interem, żeby później zremisować z Guarani. Niestety nie zawsze mają pomysł na drużyny nastawione na obronę. W meczach z lepszymi rywalami idą na wymianę ciosów, swoje okazje wykorzystują, a w obronie nie popełniają błędów. Jednak kiedy ich przeciwnik ogranicza się do obrony i kontrowania to gra zespołu wygląda dużo gorzej. Tak będzie też dzisiaj i stąd moje DNB. Dla Goias remis będzie świetnym wynikiem. Sao Paulo jest faworytem, ale wcale mnie nie zdziwi jak znowu będą się męczyć i tylko zremisują. Sao Paulo jest drużyną lepszą i dzisiaj powinni spokojnie prowadzić swoją grą. To oni będą drużyną przeważającą i jeżeli tylko uda im się znaleźć jakiś sposób na defensywnie nastawione Goias, powinni wygrać.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Prudente - Atletico GO
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Interwetten
Analiza:
W nocy odbędzie się spotkanie w Campeonato Brasileiro. Mecz rozpocznię się o 00:30 czasu polskiego. Atlético Goianiense z dotychczasowego dorobku punktowego nie mogą się cieszyć, zdobyli ledwie 1 punkt na pięć kolejek, stracili 8 bramek, zaledwie 3 strzelili. Ich forma jest bardzo słabo w ostatnim czasie, i nie zanosi się na to by naglę pofskoczyła. W ostatnim meczu z Goiás zostali rozbici 1:3, w meczu padło sporo żółtych kartek, jak i jedna czerwona. Z tego co mi wiadomo, w Atlético Go nie wystąpi kilku podstawowych graczy z powodu właśnie owych kartek (warto się skusić na over 3.5 kartek w meczu).
Prudente jest dużo lepszej sytayacji co ich rywal. W składzie nie ma większych zmian spowodowanych kontuzjami czy kartkami. Do tej pory zdobyli 5 punktów, strzelając 8, tracąc przy tym 11. Ostatnie dwa mecze zremisowali z dróżynami o wiele lepszymi od nich, między innymi z liderem tabeli Corinthians. Co świadczy o wysokiej formie graczy. Z pewnością również graczę będe chcieli jak najszybcjiej odalić się od strefy spadkowej tabeli, choć jeszcze daleka droga, ale warto zacząć grać już teraz porządny futbol, a może w późniejszym czasie będzie jakaś niespodzianka. Grêmio Prudente wystepuje u siebie, co jest kolejnym atutem przemawiającym za nimi. Ich przeciwnik na dwóch wyjazdowych meczach, oba przegrał.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Już o 19:30 czasu brazylijskiego a 0:30 czasu polskiego odbędzie się jedno ze spotkań inaugurujących 6 kolejkę Brasileirao. Faworytem jak nie trudno zgadnąć są gospodarze czyli piłkarze Gremio Prudente. Jak na razie po 5 rozegranych meczach mają na swoim koncie 5 &quot;oczek&quot; i bilans bramkowy 8:11. Ale bilans bramkowy to zasługa przede wszystkim kompromitującej ich porażki na samym początku rozgrywek z Avai 0:6 ale w tamtym spotkaniu sędzie wyrzucił z boiska aż 2 graczy Gremio co miało spory wpływ na taki wynik. W drugiej kolejce sensacyjnie rozgromili u siebie Atletico Mineiro 4:0. Kolejny wyjazd i kolejna porażka tym razem 1:3 z Flamengo ale tam gospodarze aż 2 gole strzelili z rzutów karnych które oba wykorzystał Vagner Love. W 4 kolejce zremisowali u siebie 2:2 z Corinthians a w sobotę kolejny remis ale tym razem bezbramkowy z Palmeirasem. Te wyniki pokazują że dobrze czują się u siebie i osiągają na własnym boisku znacznie lepsze rezultaty niż na obcych stadionach. Ale mecz z Palmeirasem tak nie do końca można zaliczać jako wyjazdowy gdyż mecz się odbył na Arena Barueri, stadionie na którym w poprzednim roku grali piłkarze Gremio ale wtedy nie Pruente a właśnie Barueri. Spora ilość goli która pada w spotkaniach Prudente może nam zwiastować sporo emocji jakie dzisiaj będą ale celem głównym nie jest stworzenie dobrego widowiska a pewne zwycięstwo gdyż z takimi rywalami jak Atletico Goianiense to u siebie muszą wygrywać. Jeżeli chodzi o braki kadrowe to ja takowych nie zauważyłem chyba, że coś przeoczyłem. Kadra prezentuje się dobrze i trener będzie spokojnie mógł wybrać optymalny skład.

Goście z Goianii jak do tej pory zawodzą w lidze. W 5 spotkaniach tylko 1 zdobyty punkt nie napawa optymizmem. W pierwszej kolejce zaczęli całkiem dobrze od remisu u siebie z Gremio 0:0. Później przegrali na Maracanie z Fluminense 1:0 chociaż wtedy Flu prezentowali się dość słabo jak na taki zespół. W 3 kolejce kolejna porażka a tym razem zespołem który ich pokonał był rezerwowy Santos-wynik 1:2. Czwarta kolejka to porażka z Atletico PR 1:2 na wyjeździe i w niedziele wieczorem najbardziej bolesna porażka w derbach z Goias 1:3 i to na własnym stadionie. W tym sezonie piłkarzy Atletico GO widziałem już 3 razy. Pierwszy raz z Palmeirasem w Copa do Brasil na Palestra Italia gdzie przegrali 1:0 ale stworzyli kilka ciekawych okazji. Ale to wtedy gospodarze byli zdecydowanie lepszym zespołem chociaż to wtedy przechodzili najgorszy kryzys organizacyjny i formy. Drugi mecz ich widziałem także w CdB, a był to mecz z Vitoria w Salvadorze, który z resztą przegrali 4:0. I w tym meczu nie zaprezentowali nic co mogłoby się podobać. Gospodarze zepchnęli ich do obrony od pierwszej minuty, a wynik 4:0 nie jest najwyższym wymiarem kary jaki był dostępny tego dnia na Barradao. A trzecie ich spotkanie które miałem przyjemność obserwować to mecz z przed tygodnia z Atletico PR również na wyjeździe. Przegrany z resztą 1:2. W pierwszej połowie to gospodarze byli zdecydowanie lepsi i prowadzili po 45 minutach 2:0 i w drugiej połowie kontrolowali przebieg meczu, a goście nie próbowali za bardzo atakować. Ale sędzie chciał gościom pomóc gdyż w kilka minut wyczynił takie cuda jakich świat nie widział. Najpierw nie podyktował karnego dla Atletico PR za faul na Wagnerze Dinizie który za niby próbe oszustwa dostał żółtą kartkę, a parę minut później dostał drugą żółtą za rzekomy faul we własnym polu karnym i zakończyło się to golem z 11 metrów, a także wyrównaniem sił gdyż wcześniej za brutalny faul usunięty z boiska został Keninha. Te wszystkie 3 mecze pokazały mi obraz nędzy i rozpaczy jaki na wyjazdach prezentuje zespół Dragao. Słaba gra która nie bardzo co ma wspólnego z futbolem. Atletico ma jeszcze jeden problem a są nim kartki, które dostają w ilościach hurtowych. W ostatnim meczu z Goias czerwoną kartkę dostał Welton Felipe a w meczu z Atletico PR Keninha. W spotkaniu z Santosem czerwo ujrzał Agenor, z Fluminense znowu Welton Felipe, a jedynym mecze w którym kończyli mecz w 11 był pierwszy ich mecz z Gremio. W zespole zabraknie właśnie Weltona Felipe pauzującego za czerwo, Pituci za żółte oraz już dłużej nie grającego Thiago Feltriego z powodu kontuzji.

Te wszystkie fakty skłaniają mnie do postawienia na gospodarzy, którzy według mnie nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem ze słabymi Smokami. Ciekawą opcją jest również over 2,5 ale ja skorzystam tylko z typu na zwycięstwo gospodarzy.
GRÊMIO-PP: Márcio; Diego, Leonardo, Paulão, Sasha; Rodrigo Mancha (Anderson), João Vítor, Marcelo Oliveira, Wesley; Flavinho e Wanderley
ATLÉTICO-GO: Márcio; Márcio Gabriel, Jairo, Erandir (Júnior) e Chiquinho; Tiago Martins (Erandir), Ramalho, Róbston e Elias (Keninha); Juninho e Marcão

Typ:Gremio Prudente @ 1,60 Betclick 1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Już najbliższej nocy z czwartku na piątek o 2 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Gremio Porto Alegre a Atletico Mineiro. Faworytem tego spotkania wydają się być gospodarze. Powód ten można powiedzieć jednym słowem-Monumental czyli stadion Gremio na którym Tricolores nie zwykli tracić punktów a co dopiero przegrywać. W poprzednim sezonie Gremio u siebie mieli znakomity bilans 15-4-0 co było najlepszym wynikiem w lidze jeżeli chodzi o mecze u siebie. Po prostu cudownie grają na swoim stadionie. I gdyby w 2009 roku chociaż w połowie tak dobrze grali na wyjazdach to byliby mistrzami ale na wyjazdach byli razem ze Sportem Recife jedynymi drużynami, które nie wygrały poza swoimi obiektami. Bardzo dziwne to jest ale tak w Brazylii się już dzieje. Gremio ma kilka problemów kadrowych a są nimi brak Jonasa, Borgesa i Bergsona czyli 3 napastników Gremio. A także Williama Magrao, Mario Fernandeza, Douglasa czy paru innych już zdecydowanie mnie ważnych piłkarzy. Ale trzeba dodać, że w porównaniu do meczu z Flamengo czy Avai zabraknie tylko Jonasa bo reszta nie gra już trochę dłużej. To są właśnie zmartwienia trenera Silasa ale że jest to dobry fachowiec to powinien tak poukładać zespół żeby tych osłabień nie odczuć za bardzo albo wcale.

Atletico Mineiro to również zespół własnego boiska o czym mogą świadczyć wyniki z tego sezonu gdzie u siebie pokonali Atletico PR i Vasco ale przegrali już z Fluminense. Na wyjazdach grali do tej pory dwa mecze i dwa przegrali a nie grali z żadnym z zespołów z czołówki. Porażka z Prudente 4:0 to na pewno nie było to na co czekali zawodnicy i kibice, a także trener Luxemburgo. A porażka z Vitoria 4:3 na Barradao też do tych rezultatów najlepszych nie należy ale ujmy im nie przynosi gdyż Vitoria też jest zespołem własnego boiska. W zespole gości jest tylko jeden ubytek kadrowy, a jest nim Fabiano, który pauzuje za żółte kartki.

Niby sytuacja kadrowa przemawia za Atletico MG ale ja postawiłem na Gremio gdyż u siebie są w stanie pokonać każdego i wyczyniają tam takie cuda jakie się nikomu nie śniło.
GRÊMIO: Victor; Edilson, Ozeia, Rodrigo e Bruno Collaço ; Adilson, Fábio Rochemback, Maylson e Hugo; Roberson e William

ATLÉTICO
: Marcelo, Lima, Werley e Campos; Dieco Macedo, Zé Luis, João Pedro, Ricardinho e Leandro; Muriqui e Tardelli

Typ:Gremio @ 1,60 Betclick 2:1
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Typy wczoraj słabe, ale piłkarsko jak zawsze było ciekawie.

Mecz Cruzeiro – Santos to kompletne rozczarowanie. Nie takiego meczu się spodziewaliśmy. Widać, że obie ekipy są bez formy i szczególnie Cruzeiro przyda się mundialowa przerwa na poukładanie swojego zespołu. Do zespołu ma przyjść Robert, ale odchodzi Kleber, więc po MS powinniśmy zobaczyć inne oblicze zespołu. Ogólnie na pochwały zasługuje bramkarz Santosu, którym wyjątkowo był Rafael. Felipe, którego tak krytykowaliśmy stracił w 5 meczach 10 bramek, w tym z beniaminkami i zespołami słabszymi, natomiast Rafael, czyli rezerwowy bramkarz potrafił wybronić kilka groźnych strzałów i zachował czyste konto na Mineirao. Szkoda tylko, że pewnie niedługo znowu wróci Felipe, bo to zbyt odważna decyzja w brazylijskim świecie, żeby rezerwowy, nieznany bramkarz wskoczył do podstawy.

W sobotę Santos gra u siebie z Vasco i czeka ich ciężki mecz. Tych co od razu rzucą się na niskie kursy, przypomnę, że Santos nie radził sobie u siebie z Cearą i Guarani, więc z Vasco powinno być jeszcze trudniej. Poza tym warto wiedzieć, że Neymar dostał wczoraj trzecią żółtą kartkę, więc w sobotę nie będzie mógł zagrać.

Mecz Atletico PR z Botafogo pokazał po raz kolejny jak nieobliczalna jest liga brazylijska. Trzeci raz w tym sezonie drużyna prowadząca 2:0, przegrywa cały mecz 2:3. Po pierwszej połowie nie zapowiadało się na zwycięstwo gospodarzy, a trzeci, zwycięski gol bardzo przypadkowy. Szkoda Botafogo, ale może Atletico Paranaense wreszcie się odrodzi pod wodzą nowego trenera.

Największym zaskoczeniem nadal Ceara. Kolejny mecz wygrany i utrzymują się w czołówce. Niestety po Mundialu raczej spadną z najwyższych miejsc, bo terminarz zacznie się trudniejszy i rywale nie pozwolą sobie na straty punktów z beniaminkiem. Na razie rywale nie byli z najwyższej półki, ale ich bilans i tak jest imponujący. W sześciu meczach stracili tylko jednego gola. Najbardziej underowa ekipa w lidze.

Fluminense pokazało wczoraj swoje dwa oblicza. Od pierwszych minut groźnie zaatakowali Vitorię i do czasu strzelenia bramki byli zespołem zdecydowanie lepszym. Jednak po zdobyciu bramki cofnęli się i nie chciało im się dalej atakować. To się zemściło w końcówce meczu i na szczęście starczyło im jeszcze czasu na strzelenie zwycięskiego gola. Wyglądało to tak jakby mogli rozgromić rywala, ale im się nie chciało. Przy prowadzeniu odpoczywali, a kiedy wynik nie był korzystny ruszali do ataku i byli zespołem zdecydowanie lepszym.
Największą niespodzianką jest porażka Sao Paulo. Tym bardziej, że spokojnie prowadzili i nie zanosiło się na ich porażkę. Poza tym karny dla Goias to tylko i wyłącznie zasługa Richarlysona, a Goias sobie na niego nie zasłużyło. Druga bramka też niespodziewana w samej końcówce spotkania. Dziwna porażka Sao Paulo, która nie powinna mieć miejsca.


Dzisiaj pozostałe trzy spotkania, ale ja osobiście sobie odpuszczam.

Corinthians – Inter to spotkanie bardziej do oglądania niż obstawiania. Timao stylem nie zachwycają, ale Mano Menezes to przede wszystkim świetny strateg, który potrafi ustawić drużynę pod przeciwnika. Internacional będzie wielki, ale tylko wtedy, gdy przyjdzie do nich nowy, dobry trener. Fossati nie umiał wykorzystać tych świetnych zawodników i czekam na jakiegoś szkoleniowca, który zrobi z Interu najlepszą drużynę Brazylii. Potencjał do tego mają, tylko brak przywódcy. Na razie Inter pod wodzą tymczasowego trenera, więc nie wiadomo na co ich dzisiaj stać.

Mecz Gremio – Atletico MG opisał już kapszti. Gdyby nie te kontuzje, grałbym Gremio. Jednak w drużynie z Porto Alegre spory szpital i każda pozycja jest osłabiona. Powinni wygrać, ale kurs na tak osłabione Gremio z nie najgorszym rywalem jest zbyt niski. Atletico MG na wyjazdach straciło osiem bramek, ale tylko z Prudente zaprezentowali się fatalnie. W meczu z Vitorią i tak podjęli walkę i zagrali całkiem nieźle. Luxemburgo ciągle powtarza, że walczą o mistrzostwo, a jeżeli tak, to muszą w tym meczu zdobyć jakieś punkty.

W meczu Vasco z Guarani nie widzę nic interesującego. Vasco nie gra nic ciekawego, chociaż ostatnio wyszedł im mecz z Botafogo. Za to piłkarze Guarani są zbyt nieobliczalni. Potrafili walczyć z drużynami lepszymi, więc dzisiaj też stać ich na niespodziankę.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

CORINTHIANS SAO PAULO - INTENACIONAL PORTO ALEGRE
Typ : X2 @ 2,00
Bwin ⛔2:0
Dzisiaj mecze trudne do przewidzenia, ale mnie zaciekawił typ na brak porażki Internacionalu z Corinthiansem. Timao póki co wygrywają mecz za mecze, a wiadomo że nic nie trwa wiecznie, szczególnie w takiej lidze jaką jest Brazylijska. Każdy z zespołów swoje musi przegrac. W dodatku w dzisiejszym spotkaniu Mano Menezes nie ma do dyspozycji Jorge Henrique, Chicao, Moacir, Rolando i chyba Souza też nie zagra. To bardzo komplikuje i tak słabą gre w ofensywie zespołowi. Jorge Henrique pewnie zastępowac będzie Dentinho, gracze o podobnej charakterystyce, tzw dryblerzy-sprinterzy. Na szpicy ma zagrac Iarley. W ostatnim meczu Corinthians jaki mialem okazje oglądac przeciwko Fluminense jedyne zagrożenie jakie sobie stwarzali to po stałych fragmentach gry. Przeciwko Santosowi z tego co słyszałem mimo iż wygrali 4:2 to posiadanie piłki mieli w granicach 35%. Coś jak Inter a&#39;la Mourinho. Można powiedziec że Menezes to podobny typ trenera. Timao nie przekonują stylem , ale sa efektywni.
Internacional obecnie na przeciwległym biegunie aniżeli Corinthians. Zwolnili trenera, który wymyślał różne ustawienia taktyczne. Teraz zawodnicy mają więcej luzu, od razu dało to efekt i Inter wygrał 4:1 z Atletico Paranense. Inter także ma kilka braków, ale potencjał w tym zespole drzemie ogromny, potzreba im tylko odpowiedniego przywódcy na ławce trenerskiej. Inter w tym meczu bez D&#39;Alessandro i Nei. Wierze że postawią spory opór gospodarzom i są w stanie wywieśc stąd conajmniej oczko. Jeżeli miałbym coś jeszcze w tym meczu stawiac to prędzej under niż over jak to wyżej było proponowane. To że statystyki na to wskazują to akurat oba zespoły obecnie nie grały jakoś super ofensywnej piłki, szczególnie Corinthians. Ale akurat dzisiaj ryzykuje typ X2.
CORINTHIANS : Felipe- Jucilei, Paulo André, William, Roberto Carlos- Ralf, Elias, Danilo, Bruno César- Dentinho, Iarley.
INTERNACIONAL : Lauro- Glaydson, Bolívar, Sorondo ,Kleber-Sandro, Guiñazu, Andrezinho ,Giuliano-Walter, Alecsandro.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
dzisiaj bedzie ciekawie - odpuszczam tylko w zasadzie meczu vasco-guarani gdzie najprawdopodobniej widze under&#39;a...ale jakos wole dla emocji poobstawiac inne druzyny ;)
Corinthians z Internacional
Oba zespoly bardzo oslabione - Corinthians bez Ronaldo, Paulo Henrique, Suazo, Alessandro, Chicao i Moacir&#39;a, Internacional bez 1 bramkarza (Abbondanzieri) a takze bez Leo i D&#39;Allessandro - czyli pozbawieni swojej kreatywnosci w srodku pola. Jednak jak dla mnie - gospodarze ktorzy jeszcze nie przegrali w lidze wcale nie graja olsniewajaco...ostatnia kolejka to rozbity Santos, ktory jednak w obronie wydziwial jeszcze wieksze cuda i ogolnie miejscami mial duza przewage...
wczesniej Corinth wygrali po golu zdobytym w koncowce z grajacym w 9tke Atl Pr...potem uratowali im skore sedziowie w meczu z Fluminense....dobra passa sie musi kiedys skonczyc...a z dobrym internacionalem bedzie to latwiejsze...
jak dla mnie ofensywne ubytki obu druzyn lekko zniweluja mozliwosci strzelania bramek..do tego corinthians nie wygraja swojego 5 meczu z 6 rozegranych ;)
INTERNACIONAL/X &amp; UNDER 2.5/3

Gremio - Atletico MG
U gosci brakuje tylko Fabiano - reszta pelny sklad, do tego podrazniony lekko po statnich 2 porazkach i stracie lacznie 7 bramek...
w Gremio powazne braki - Fabio, Douglas, Jonas i Borges, czyli cala glowna ofensywna sila druzyny...zadebiutowac ma po raz pierwszy w Brasileiro jeden napastnik...
Luxemburgo zapowiedzial zmiane ustawienia na 5-3-2 wiec Atletico bedzie chcialo powstrzymac latwe tracenie bramek...
moje typy:
ATLETICO MG +1 &amp; UNDER 3
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Wracajac do meczu Timao - Inter to po raz kolejny szczescie usmiechnelo sie do gospodarzy. Karny zaslozony, ale przy drugiej bramce to ewidentne Inter zaspal w lini obrony. Jak czterech obroncow nie moze upilnowac jednego napastnika ? Internacional mial pare swietnych okazji do strzelenia bramek. Poprzeczka, slupek pod koniec spotkania i pare dobrych dosrodkowan w ktorych brakowalo postawienia kropki nad &quot;i&quot;.

-------------------------------------------

Na dzisiaj takie cos.

Vitoria BA - Atletico PR
Vitoria to typowa druzyna wlasnego boiska. Przekonali sie o tym juz miedzy innymi Atletico MG, Atletico GO i Flamengo. Dzisiaj czas na trzecie Atletico w stawce - Atletico PR. Goscie na wyjazdach graja beznadziejnie. Jak narazie na trzy mecze, wszystkie przegrali ( Inter 4:1, Timao 2:1 i Atletico MG 3:1 ). Ogolnie w tym meczu stawiam na over 2,5 gola po kursie 1,75. Historia pokazuje ze na 6 spotkan miedzy tymi klubami bylo az 5 wyniow over&#39;owych i mysle ze padnie over i tym razem.

▶Typ : Vitoria BA - Atletico PR 1 | 1,70 Bet-at-home
▶Typ : Vitoria BA - Atletico PR over 2,5 | 1,75 Bet-at-home
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Vitoria – Atletico PR 1 (1.80 Bwin) ✅
Pisaliśmy już wiele razy o sile Vitorii na własnym terenie. Jutro powinni po raz kolejny udowodnić swoją moc w Salvadorze. Stać ich tam na zwycięstwa z dużo lepszymi drużynami od Atletico PR, dlatego kurs według mnie jest jak najbardziej do gry. Atletico Paranaense na pewno zagra bez zawieszonego za czerwoną kartkę Wagnera Diniza, a pod znakiem zapytania stoi występ ich najlepszego zawodnika Paulo Baiera. Skład Vitorii też będzie trochę osłabiony, ale w porównaniu do poprzednich spotkań wraca kilku wartościowych zawodników. Do pierwszej jedenastki wraca Viafara, Elkeson i Ramon. Niestety dalej nie ma Uellitona, Ricardo Conceicao i Andersona Martinsa. W ich kadrze nie doszukałem się też Bidy, ale nie mam pojęcia co się z nim dzieje. Od początku sezonu Vitoria ma problemy z kadrą. Ciągle grają osłabieni brakiem kilku zawodników, dlatego nie jest to dla nich nic nowego. Tydzień temu osłabieni poradzili sobie z Atletico Mineiro, a w środę zagrali całkiem dobry mecz na Maracanie z Fluminense. Piłkarze Atletico Paranaense pod wodzą nowego szkoleniowca wygrali w środę z Botafogo, ale nie zagrali nic specjalnego. Pomogła im w tym meczu czerwona kartka rywala, a ich trzeci gol był bardzo przypadkowy. Według mnie Vitoria jest zdecydowanym faworytem w tym meczu.

Do tego Fluminense X2 albo DNB. Jak będę miał jutro więcej czasu to coś o tym napisze.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Już w sobotę o 23:30 czasu polskiego na Barradao w Salvadorze rozpocznie się spotkanie pomiędzy Vitoria a Atletico Paranense. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy jak wszyscy interesujący się ligą brazylijską wiedzą co grają u siebie. Są w stanie wygrać ze wszystkim, a już takie drużyny jak Atletico PR to nie powinny stanowić dla nich większego zagrożenia.

Gospodarze przystępują do tego meczu z wracającymi do składu Ramonem, Viafara czy Elkesonem. Co prawda ze składu wypadł Uelliton i jeszcze dwóch mniej znaczących piłkarzy ale to nie powinno mieć dla nich większego znaczenia gdyż są na tyle silni u siebie, że bez nich sobie spokojnie poradzą. Oglądałem ich spotkanie z Avai na wyjeździe i nie było tak źle jak myślałem gdyż zazwyczaj jak wyjeżdżają poza Barradao to jest tragicznie tak jakby cała moc została zabierana w momencie opuszczenia Salvadoru. Również spotkanie z Fluminense oglądałem, które przegrali 1:2 ale trzeba przyznać, że tam już zagrali bardzo dobre spotkanie i należał im się tam co najmniej remis ale w barwach Flu po raz kolejny z ławki wszedł Alan i znowu strzelił gola. Niby tylko w dwóch meczach zdobyli 1pkt i powiecie pewnie, że co to za wyczyn ale gra jaką pokazali mówi, że jest postęp w grach na wyjeździe i jeżeli będą grać u siebie tak jak do tej pory to mogą spokojnie sezon zakończyć w pierwszej 10.


Goście po 6 kolejkach mają na koncie 7pkt, wszystkie zdobyte u siebie. Zwycięstwa nad Botafogo 3:2, Atletico Goianiense 2:1 i remis z Guarani 2:2. Niby sporo strzelają ale to tylko u siebie ale i tracili dużo a zespoły poza Botafogo nie należą do czołówki chociaż Guarani w tym momencie gra całkiem przyzwoicie. Na wyjazdach jak na razie grali z trudnymi rywalami, porażki kolejno z Corinthians 2:1, Atletico MG 3:1 i Interem 4:1 pokazują, że na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą i myślę, że podobnie będzie jutro. Wśród gości nie ujrzymy na boisku Wagnera Diniza, który w spotkaniu z Botafogo dostał czerwoną kartkę i powiem, że jest to duża strata bo widziałem w akcji lateral Atletico i jest to gracz, który potrafi wiele na prawej stronie. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ największej gwiazdy drużyny Paulo Baiera, który narzeka na jakiś uraz i jeżeli jego zabraknie to będzie to już bardzo duży cios dla Furracao. A nawet jak zagra to w nie najlepszym stanie to też może nie być dobrze.


To wszystko skłania mnie żeby postawić na gospodarzy, którzy nie powinni mieć problemu z Atletico PR gdyż Vitoria u siebie gra świetnie a Atletico na wyjazdach tragicznie.

VITÓRIA: Viáfara, Nino, Wallace, Reniê e Egídio; Vanderson, Jonas, Neto, Lenilson e Ramon; Júnior

ATLÉTICO-PR: Neto, Manoel, Rhodolfo e Leandro; Lisa, Chico, Valencia (Alan Bahia), Paulo Baier (Branquinho) e Márcio Azevedo; Maikon Leite (Alex Mineiro) e Bruno Mineiro


Typ:Vitoria @ 1,75 Betclick 1:0
A dla odważniejszych polecam handi na Vitorie ale ja gram bezpieczniej
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przyznam, że typ na Vitorie @ 1,80 Bwin ✅równiez mi się spodobał i skorzystalem z Waszych analiz i go pobrałem już na kuponie ;)
Z innych spotkań ciekawie będzie na Maracanie. Przyznam, że czaje się na moment w którym postawie na porazke Flamengo. Chciałem to zrobic w poprzedniej kolejce już, a to ze względu na to co Fla zagrało przeciwko Gremio, jednak kiedy zobaczyłem że grają z Palmeiras to poprostu odpuścilem sobie to spotkanie, bo oba zespoły bardzo chimeryczne i wiele zmian w ostatnim czasie w ich szeregach. Dzisiaj z kolei Flamengo gra z Goias i równiez raczej nie odważe się postawic przeciwko nim bo Goias gra poprostu równie słabo, albo i jeszcze gorzej. Chociaż Sao Paulo potrafili pokonac. Dzisiaj na pewno nie skorzystam z opcji typowania na wygraną Flamengo. Jedyny piłkarz, który jeszcze cokolwiek grał i zapewniał im w ostatnim czasie pkt Vagner Love nie zagra z powodu kontuzji! Zatem spotkanie przeciwko Palmeiras mogło byc własnie tym ostatnim Vagnera Love w barwach Flamengo gdyż jego umowa wygasa 10 lipca i potem musi wrócic do CSKA Moskwa, a Rosjanie nie chcą przedłużac okresu wypożyczenia. Priorytetem na rynku transferowym do załatania tych dizur w ataku jest Rafael Sobis. We Flamengo nie dzieje się dobrze w ostatnich miesiącach. Mecz od typowania odpuszcze napewno.
A czy warto stawiac na Fluminense? Zapewne kursy kusza. Byc może sam skorzystam z ciekawych typów i spróbuje zagrac w opcji DNB lub x2 jak kacmon polecił, ale to jeszcze przemyślę. Ważną infortmacją dotyczącą tego meczu jest obsada bramki. W miejsce Rafaela wskakuje Fernando Henrique. Ponadto bohater z ostatniego meczu Alan chyba zacznie na ławce, a jego miejsce w ataku z Fredem zajmie Rodriguinho.
Avai póki co gra dobrze. W ich składzie zabraknie Patric, Marcinho Guerreiro i Caio. Chyba odpuszcze sobie ten mecz od typowania po chwilowym namyśle ;) Ale składy podaje zainteresowanym. Tak więc z Brasileiro dzisiaj tylko Vitorie Bahia ruszam.

AVAI
: Zé Carlos- Emerson Nunes, Emerson, Rafael (Léo San)- Marcos, Rodrigo Thiesen, Batista (Rudnei), Robinho, Pará-Cristian, Roberto (Leonardo).

FLUMINENSE
: Fernando Henrique, Mariano, Gum, Leandro Euzébio, Carlinhos- Diogo, Diguinho, Marquinho e Conca- Rodriguinho (Alan),Fred.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Avai – Fluminense X2 (1.60 Unibet) ✅
Ja po takim kursie jednak spróbuje. Według mnie na dzień dzisiejszy Fluminense jest drużyną lepszą od Avai. Ostatnio raziło mnie ciągłe powtarzanie dwóch mitów w Brasilerao - „Beznadziejne Goias” i „Świetne Avai”. Wyniki to nie wszystko i w ogóle się z tym nie zgadzam. Avai jak dla mnie jest zwykłą, przeciętną drużyną, która jeszcze nic wartego odnotowania w tym sezonie nie osiągnęła. Dobre wyniki z Prudente i Cruzeiro to zasługa czerwonych kartek przeciwników. Z Gremio w ogóle nie podjęli walki, z Cearą też mecz im nie wyszedł. Pokonali Vasco, ale oni akurat są zupełnie bezbarwni w tym sezonie. Tydzień temu Avai było faworytem w meczu z wyjazdową (czyli słabą) i osłabioną Vitorią. Nie dali sobie rady i zremisowali 0:0, a dzisiaj czeka ich jeszcze trudniejszy mecz. Avai bez Patrika, Caio i Marcinho Guerreiro, czyli bez trzech podstawowych zawodników. Nie mówię już o Savio i Vandinho, którzy przez kontuzje nie zdążyli jeszcze zadebiutować w tym sezonie. Fluminense słabszy okres ma za sobą i w ostatnich meczach było widać, że są w formie. W meczu z Vitorią, tak jak pisałem kilka dni temu, kiedy trzeba było to ostro i skutecznie atakowali. Widać, że jak chcą to potrafią i stać ich na bardzo dużo. Tydzień temu w wyjazdowym spotkaniu w Belo Horizonte, mimo straty gola w 2 minucie meczu, szybko się obudzili i reszta spotkania należała do nich. Potrafili przejąć inicjatywę w trudnym meczu z Atletico Mineiro, więc nie wyobrażam sobie, żeby cofnęli się z Avai. Dzisiaj bez Rafaela w bramce, ale Fernando Henrique pokazał w meczu z Vitorią, że potrafi bronić na całkiem przyzwoitym poziomie. W ataku Rodriguinho, który dobrze wszedł do zespołu i wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. Alan na ławce, ale jak będzie taka potrzeba, to pewnie wejdzie w drugiej połowie i znowu pomoże ekipie Fluminense. Według mnie kurs na Fluminense jest zdecydowanie za wysoki. Grają ostatnio lepiej od Avai, którzy dodatkowo są poważnie osłabieni.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vitoria Bahia okazała się bardzo dobrym wyborem w dniu wczorajszym ;)
Meczu nie oglądałem, lecz widziałem spotkanie Flamengo z Goias. Pierwsza połowa baaardzo słaba. Strzałów może ze dwa w przeciągu całych 45minut! Po przerwie zrobiło się ciekawiej. I Goias zyskiwał z każdą minutą inicjatywe, aż w samej końcówce zadali dwa decydujące ciosy. Bramka Hugo z wolnego piękna. Flamengo musi wzmocnic skład bo z taką kadrą to wiele im nie wróże. No i Fluminense potwierdza wysoką dyspozycje, pewnie w klubie się smucą że nadchodzi Mundial bo mogli by powygrywac jeszcze kilka spotkań ;) Typ na Flu bardzo ładny był, a kurs @3,00 można było cisnąc, szkoda że po spotkaniach wszystko takie łatwe się wydaje, a przed meczem człowiek szuka najróżniejszych rozwiązan i czasem utrudnia sobie życie w ten sposób.
Dzisiaj ostatnie mecze przed Mundialem więc wypadałoby zarobic coś na tych spotkaniach ;) Oto moje propozycje
VS

SANTOS - VASCO DA GAMA
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,62 Bwin ⛔4:0
Ostatnio 0:0 z Cruzeiro po meczu, który zawiódł obserwatorów. Mało skladnych akcji, mało emocji i zero bramek. Kursy na Santos są przesadzone! Gdzie można wystawic @1,35 na taki mecz z Vasco da Gama?! Przecież kursy były podobne kiedy na Villa Belmiro przyjeżdzały zespoły pokroju Rio Branco czy Mirassol z Campeonato Paulista. Dla mnie więc to kursiwo to straszne nieporozumienie. Owszem Santos jest tutaj faworytem , ale nie warto stawiac po takim kursie. Zdecydowanie bardziej podoba mi się typ na to że oba zespoły strzelą gola. W środe z Cruzeiro bez bramek co jakby nie odzwierciedlało możliwości Santosu. W ogóle był to jeden na 10 meczów(zaliczają się i te z CdB i Paulisty) przypadek kiedy Santos w ostatnim czasie w meczu nie strzelił jak i zarazem nie stracił bramki! Wcześniejsze mecze to istna kanonada goli w ich meczach. Dzisiaj Santos osłabiony brakiem Robinho o czym wie już kazdy bo przecież on jest na kadrze, ponadto nie będzie Neymara i Aroucy. Do składu wraca lewy obrońca Leo. W ataku ma zagrac duet Madson - Andre wspierany przez Paulo Henrique Ganso. Jest również Wesley, tak więc gola powinno się udac im strzelic, a obrona jak gra, kazdy kto obserwuje ich mecze wie bardzo dobrze.
Vasco da Gama troche zawodzi swoich kibiców, którzy już obawiają się żeby nie powtórzyła się historia z 2008r kiedy to musieli opuścic szeregi najlepszych i grac w SerieB. W zespole Vasco ma zabraknąc napastnika Eltona i pomocnika Niltona. Gdyby zagrac mógł Neymar mecz pewnie okrzyknięty by był pojedynkiem tegoż zawodnika z Phillipe Coutinho. Obaj niezwykle młodzi i niezwykle utalentowani. Co tu będe więcej czarował, stawiam że oba zespoły strzelą po conajmniej jednej bramce! Kurs do dubla w sam raz ;)
SANTOS : Rafael- Pará, Durval, Edu Dracena ,Léo- Rodriguinho, Wesley, Marquinho, Paulo Henrique Ganso- Madson, André.
VASCO : Fernando Prass- Élder Granja, Dedé, Cesinha, Ernani- Souza, Léo Gago, Rafael Carioca, Jefferson- Philippe Coutinho,Rafael Coelho
--------------------
]VS

SAO PAULO - GREMIO PORTO ALEGRE
Typ : Sao Paulo @ 1,70 Bwin ✅3:1
Sao Paulo bez wygranej w dwóch kolejkach, remis z Guarani i porażka z Goias 1:2. Warto powiedizec że oba mecze na wyjeździe, a wiadomo nie od dzisiaj że SPFC najlepiej czuje się na Morumbi gdzie dzisiaj odbędzie się dzisiejszy mecz właśnie. Można pisac różne rzeczy, że Sampa bez formy itp, ale ja liczę na ich przełamanie bo przecież w ostatnim czasie grali bardzo dobrze, odkąd do klubu trafił Fernandao to Sao Paulo zaczęło wygrywac mecz za meczem i to nie z byle kim bo triumfy z Cruzeiro, Internacionalem i Palmeiras. Wpadki wyjazdowe z Guarani i Goias można trochę wytłumaczyc tym, że Sao ciezko gra się z zespołami skupionymi tylko na defensywie.
Gremio w dzisiejszym meczu osłabione i to dośc poważnie. Po raz kolejny zabraknie Jonasa i Borgesa w napadzie. Mario Fernandez, William Magrao, Adilson, Joilson i Uendel. Tak więc problem jest ogromny! Za dobry wynik ma odpowiadac Fabio Rochemback i Maylson. W dodatku gdy dodamy do tego bardzo słabą dyspozycje tego zespołu w meczach wyjazdowych. W poprzednim sezonie udało im się na wyjeździe triumfowac bodaj tylko raz i to w samej końcówce sezonu! W dodatku Gremio nie wiedzie się w potyczkach wyjazdowych z Sao Paulo. Ostatnio przegrywają je seryjnie, a dodajac osłabienia i możliwośc przełamania się SPFC zdecydowanie wybieram typ na gospodarzy tego meczu ;)
SAO PAULO : Rogério Ceni- Alex Silva (Jean), Xandão, Richarlyson-Cicinho, Rodrigo Souto, Hernanes, Marlos e Junior Cesar- Dagoberto (Marcelinho Paraíba), Fernandão.
GREMIO : Vitor- Edílson, Rodrigo, Ozéia,Bruno Collaço-Fernando (Henrique), Fábio Rochemback, Maylson ,Hugo- Roberson, Willian.

Ciekawie powinno byc również w meczu Internacionalu z Palmeirasem, a także Atletico MG z rewelacyjną Cearą. Inter ostatnio gra fatalnie,ale kiedyś musza się przelamac. Przeciwko Corinthians mimo porażki zagrali obiecująco. W meczach z Palmeiras gra im się zaskakująco łatwo u siebie. Ostatni raz z nimi u siebie polegli w 1997roku! Po tamtej porażce w 8 meczach wygrali 7 i raz zremisowali. Bilans h2h więc bardzo dobry. Patrząc w składy obu zespołów to rzuca się w oczy brak Marcosa w Palmeiras. Reszta do dyspozycji.
Internacional pozyskał Renana na pozycje bramkarza, lecz ten jeszcze dzisiaj nie wystąpi. Wraca D&#39;Alessandro. Tak więc oba w mocnych skłądach. Lekko chyba można spróbowac i postawic n a wygraną Internacionalu chociaż kusy nie rozpieszczają.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Za dobry wynik ma odpowiadac Fabio Rochemback i Maylson.
Postawiłeś, że oba zespoły strzelą bramki. Za dobry wynik mają odpowiadać pomocnicy? Może o jak najmniej straconych bramek to tak. Minęły już czasy kiedy Rochemback potrafił strzelać nawet 9 bramek w sezonie czy grał podstawowe skrzypce w Barcelonie. Z tego co kojarzę to Maylson nie strzela dużo bramek. Mogę się mylić, ponieważ nie śledzę dokładnie obecnego sezonu. Czasem jedynie postawie jakis kupon. W razie jeżeli bym się mylił to mnie popraw.
 
W 0

wichciu

Użytkownik
Mam tu konto ale sie nie udzielam. Zabek czytaj ze zrozumieniem bo robson napisal o meczu SAO PAULO - Gremio gdzie stawia na gospodarzy !
Pozdrawiam !

Robson // dokładnie, oba strzelą stawiam w meczu Santos - Vasco. Jeżeli masz konto a interesujesz się Brasileiro to zachęcamy do udzielania się ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom