>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

By successful

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sakkari była bardzo faworyzowana przez bukmacherów (~1.25 na zwycięstwo), dlatego też, przy założeniu że będzie to bardzo łatwy pojedynek, kurs na to, że będzie więcej niż 20 gemów był wysoki. Mieliśmy jednak tie-break w pierwszym secie, co bardzo przybliżyło typ do poprawnego trafienia. W drugim secie 6:4. Siódmy stopień progresji zakończony sukcesem. Edit: właśnie spostrzegłem, że popełniłem błąd w stawkowaniu i zamiast 32j postawiłem 64j, niejako skracając sobie drogę do ostatniego progu. Szczęśliwie typ okazał się trafiony. Gramy dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 197:

Siatkówka - 1. Korea Płd. (M)
KB Star - Seoul Wibee
Data: 22.01.2020 g. 11:00
Typ: Seoul Wibee  
Kurs: 1,50


Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,32j
Wygrana: 1,32j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Typ na zwycięstwo Seoul Wibee opieram na passie ich zwycięskich spotkań. Wygrali sześć ostatnich meczów, w tym trzy na wyjeździe. Są obecny liderem V Ligi z szesnastoma zwycięstwami i sześcioma porażkami. Dzisiejszy przeciwnik, gospodarz, ma sześć meczów wygranych i piętnaście przegranych. Sądzę, że kurs jest całkiem atrakcyjny na wygraną dzisiejszych gości.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Podsumowanie dotychczasowych działań w styczniu:

Liczba zagranych kuponów: 60
W tym wygranych kuponów: 22 (36,7%)
W tym przegranych kuponów: 38 (63,3%)
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 10
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 4 (+1 z zeszłego roku)
Łączna suma postawionych jednostek: 2355,00
Łączna suma wygranych jednostek: 3181,18
Zysk/strata: +826,18j
Yield: +35,08%
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Podsumowanie całości wątku:

Liczba zagranych kuponów: 197
W tym wygranych kuponów: 69 (35,0%)
W tym przegranych kuponów: 128 (65,0%)
Maksymalna ilość przegranych kuponów z rzędu: 11
Maksymalna ilość wygranych kuponów z rzędu: 5
Łączna suma postawionych jednostek: 7711,00
Łączna suma wygranych jednostek: 9624,30
Zysk/strata: +1913,30j
Yield: +24,81%
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 22 stycznia 2020 13:21 przez successful
Zysk/strata: +1913,30j
Jeszcze troszkę i najniższa krajowa wpadnie. Jak tu nie lubić progresji? ☺
Powodzenia i wytrwałości. Tak szczerze już się nie mogę doczekać gdy zobaczę Twój wpis: "test zaliczony, wchodzę w to z żywą gotówką".
Inne emocje ale i pewien stres zwany adrenaliną ☺
Powodzenia! ????
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 stycznia 2020 14:09 przez kamilcia21

Jeszcze troszkę i najniższa krajowa wpadnie. Jak tu nie lubić progresji? ☺
Powodzenia i wytrwałości. Tak szczerze już się nie mogę doczekać gdy zobaczę Twój wpis: "test zaliczony, wchodzę w to z żywą gotówką".
Inne emocje ale i pewien stres zwany adrenaliną ☺
Powodzenia! ????
Dzięki ???? Gdyby założyć, że jedna jednostka wynosi dokładnie 2 złote, to nawet rozmawialibyśmy o ciut wyższej kwocie niż średnia krajowa ???? Oczywiście wtedy założyć należy, że w najczarniejszym scenariuszu (tj. że w którymś momencie wygrany kupon będzie dopiero na 12. kroku progresji) ostatni, tj. 12-ty kupon zawarłbym za kwotę 4.096 złotych. Jest to do zrobienia, ale jednak będę potrzebował jeszcze kilkuset kuponów, żeby upewnić się, że mam zadatki do nie docierania aż tak daleko ???? (oczywiście, cały czas mając na względzie rachunek prawdopodobieństwa, że nawet jeśli nie wydarzy się to w ciągu 500-1000 kuponów, to nie znaczy, że nie wydarzy się później).
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Cała progresja opiera się właśnie na budżecie. Osobiście nie wyobrażam sobie postawić kwotę na zdarzenie wartości czterech tysięcy.
Sama nie wiem przy jakiej kwocie bym się "spociła"? Ale ja biedna dziewuszka jestem z pizzerii ????
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 stycznia 2020 15:14 przez kamilcia21Cała progresja opiera się właśnie na budżecie. Osobiście nie wyobrażam sobie postawić kwotę na zdarzenie wartości czterech tysięcy.
Sama nie wiem przy jakiej kwocie bym się "spociła"? Ale ja biedna dziewuszka jestem z pizzerii ????
@kamilcia21, wyobraź sobie że apogeum szczęścia jeśli chodzi o zarobek na bukmacherce, osiągnęłabyś przy zysku o wysokości 4 tysięcy zł.
Nie musisz poświęcać godzin, dni, na analizowanie różnych meczów. Szukasz jednego typu po kursie ~2.30 (albo dwa po 1.50), stawiasz na to jednorazowo 4000 zł, wyciągasz 8, czyli masz cztery na czysto, oczywiście pod warunkiem trafienia ????

Niektórzy tak właśnie grają. A my się męczymy z jakimiś systemami progresywnymi ????????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ostatni post, żeby nie śmiecić we wątku. 

Dobrze, ze na końcu mrugnąłeś bo bym napisała "Ty mi tu nie ściemniaj, widziałam za jakie kwoty grasz".
Ale już pomijając ten fakt, to o czym piszesz idealnie odnosi się do zwrotu "pieniądz robi pieniądz".
Ktoś postawi tysiąc po kursie 2 i trafi? Wygra kolejnego tysiaka. Kto inny złotówkę? Również podwoi swój budżet ????
Jak świat światem tak to wygląda. A teraz wystarczy spamowania, zabieramy się dobre analizy ☺
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie sądzę, żeby koszykarze Toronto mieli dzisiaj roznieść Philadelphię więcej niż dziewięcioma punktami. Ba, nic nie stoi na przeszkodzie aby niefaworyzowani goście wygrali to spotkanie. Dobra forma, także w meczach na wyjeździe. Co prawda ostatnio wygrali z gorzej dysponowanymi od Toronto koszykarzami Brooklyn oraz New York, ale mam wrażenie że niziutki kurs na wygraną Toronto jest pułapką. Zobaczymy. Na gołe zwycięstwo gości nie postawię, ale z dużym handicapem próbuję.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rublev - Sugita 3:0. W pierwszym secie Rublev miażdzył. Potem dzielnie walczył Japończyk, w trzecim secie doprowadził do tie-breaka (a tam 7:5) ale jednak asy serwisowe Rubleva klasą samą dla siebie.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 201:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - KHL
Jekaterinburg - Czeljabinsk
Data: 23.01.2020 g. 15:00
Typ: Jekaterinburg (handicap 0:1,5)  
Kurs: 1,95


Stawka: 6j
Ew. wygrana: 10,30j
Wygrana: 10,30j
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jedenaście ostatnich bezpośrednich spotkań kończyło się zwycięstwem Jekaterinburga. Wspaniała passa jest jeszcze bardziej imponująca, gdy spojrzymy na bilans spotkań rozgrywanych na tafli dzisiejszych gospodarzy: 3:0, 4:2, 3:0, 3:0 - to wyniki tylko z 2019 roku. W regulaminowym czasie gry Jekaterinburg ostatnio u siebie przegrał w listopadzie. Goście przed dwoma dniami przegrali na wyjeździe z Nowosybirskiem 5:2. Jekaterinburg jest lepiej dysponowanym zespołem więc tym bardziej typ w stronę gości. Sądzę, że kurs na handicap 0:1,5 jest dość atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 23 stycznia 2020 13:39 przez successfulKupon 201:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - KHL
Jekaterinburg - Czeljabinsk
Data: 23.01.2020 g. 15:00
Typ: Jekaterinburg (handicap 0:1,5)  
Kurs: 1,95


Stawka: 6j
Ew. wygrana: 10,30j
Wygrana: 10,30j
Bez niespodzianek. 4:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
2 stycznia zamiesciłeś wpis:

"Na przestrzeni wszystkich zagranych kuponów najdłuższa seria przegranych wyniosła 11 z rzędu i tutaj mam pole, nad którym chciałbym najbardziej popracować.Chcę zadbać, aby ta seria w styczniu była niższa. Jest to główny cel na najbliższy okres. Zobaczymy na ile się uda."

Został jeszcze tydzień do końca miesiąca i jest spora szansa, że poprawisz wynik. W styczniu najdalszym progiem był dziesiąty.
Ale jest też jedna rzecz, która mnie interesuje. Czy słyszałeś o pewnym paradoksie progresji?
To w sumie nic odkrywczego.

Ów paradoks polega na tym, że im na odleglejszych poziomach kończysz poszczególną progresję tym więcej wygrywasz.
Przykładowo, policz sobie ile byś zarobił w swoim teście, gdybyś każdą progresję kończył na pierwszym lub drugim poziomie. Wynik byłby zdecydowanie słabszy, prawda?
Paradoks polega na tym, że chcemy trafiać jak najczęściej a co za tym idzie - kończyć progresję na bezpiecznym (niskim) poziomie. Ale znając rezultat (że nie opłaca się trafiać na niskich progach), podświadomie typujemy w sposób, który gwarantuje jednak wyższe zyski. 
Dlatego ktoś, gdzieś, kiedyś uznał, że warto wypośrodkować dany schemat. Słyszałeś o tym?
Podobno najniższa stawka na pierwszych progach jest swego rodzaju błędem, ponieważ najczęściej właśnie udaje się nam wygrywać w pierwszych typach. Warto abyś przeanalizował jak to wygląda u Ciebie i czy faktycznie nie warto w przyszłości pomyśleć o ustaleniu wyższych stawek na niższych progach. Konkretnie chodzi o opłacalność. Być może warto. Wówczas, w przypadku niepowodzenia po pierwszych typach, następne grasz wyłącznie aby nie stracić bez oglądania się na zyski.
Nie wiem czy w miarę jasno wyraziłam swoje przemyślenia?
Głównie chodzi o to, że im niższa skuteczność tym większe zyski co jest swoistym wyzwaniem grając progresją. Aby temu zapobiec można odpowiednio zmienić stawkowanie. Gdzieś o tym czytałam. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom