>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

maksiu78

Użytkownik
W tamtym tygodniu po raz pierwszy wpłaciłem do bwin pieniadze.
Dostałem bonus urodzinowy,tzn wpłacając 40 zł,drugie tyle otrzymałem.
Zrobiłem wymagany obrot-nawet ponad to co chcieli.

Zleciłem wypłate 120zł 15.02 do moneybookers
(wczesniej uploadowałem dokument).
Do dzis nie otrzymałem pieniędzy.
Oczywiscie na bwinie tez nie ma tej kasy.
Przed chwilą wysłałem im maila z zapytaniem,gdzie sie zawieruszyły ;-) moje pieniążki.

Długo sie czeka na ich odpowiedz?

Może czegoś nie zrobiłem?

W bah na 2 dzien mi wypłacają,a tu... ????

---------------------------------------------------------------------------------------
ok
Chwile temu dostałem od nich odpowiedz
( o 23:00 wiec chyba nie spią,jak ja ;-) ) :

Dziękujemy za Pana e-mail!


Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy kopię Pana dowodu tożsamości. Została ona przypisana do Pana konta zakładów, przy kolejnych wypłatach nie będzie więc potrzeby ponownego jej przesłania.

Pana wypłata z dnia 15.02.2009 w kwocie 120,00 PLN jest w końcowym stadium realizacji.
Proces księgowania środkow na koncie Moneybookers potrwa jeszcze 1 - 2 dni roboczych.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


Z poważaniem

Team z bwin
b&#39;inside Green Members

-----------------------------------------------------------------------------------
Dzis 20.02 nareszcie doszła ta kasa.
Troche lipnie,ze szła tak długo.
 
M 0

markos17

Użytkownik
2009-02-23 21:49 wyplacilem z bwin 120zl przez przelew bankowy. dzis minely juz prawie dwa tygodnie i kasy wciaz nie mam (mbank). Czy powinienem sie martwic?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Tak powinieneś do nich napisać, wysłałeś im skan dowodu? Bo oni bardzo często o niego nie poproszą, a jest on wymagany do wypłaty.
 
Z 0

zincu

Użytkownik
Witam , mam 17 lat i mam pytanie...

Zakładając konto na bwin , podrasowałem swój wiek (dodałem sobie 1 rok) , żeby móc się zarejestrować i grać normalnie. 18 lat będę miał dopiero w przyszłym roku.

Mam pytanie odnośnie wypłaty gotówki , czy mogę &quot;transferować&quot; pieniądze na czyjeś konto na bwin , np. mojego brata , który może wypłacać pieniądze ?

Czy support bwin sprawdza gdzieś , porównuje autentyczność dokumentu tożsamości ? (wysyłając skan , zawsze mógłbym zmienić kilka cyfr i było by dobrze).

Czy jest coś co mogę zrobić , tak aby nie stracić swoich pieniędzy ?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To lepiej załóż konto w bah tak aż tak często nie sprawdzają dowodów, zawsze możesz na pokerze przegrać ze znajomym trochę kasy.
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
mam pytanie gram na bwin juz jakis czas i wplaty jak i wypaty robilem za pomoca kary kredytowej i czy teraz moge zrobic to w inny sposob czy bwin zaakceptuje to? pozdrrawiam
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Mam pewien problem- otóż założyłem konto, wszystko jest okej ale chce zrobić przelew 40 złotych na internetowego bukmachera a tu psikus- gdy jestem na stronie swojego konta w pko i już mam zatwierdzić przelew pojawia mi się kod który pomimo tego że wpisuje dobrze to nie akceptuje mi go. Kod jest wyraźny i nie ma możliwości żebym zrobił błąd(zreszta próbowałem kilkoma kombinacjami).

Mieliście kiedyś podobnie, możecie mi coś poradzić? Mam nadzieje na szybka odpowiedź bo już jutro (czytaj dzisiaj) Champions League :)

Aha, konto założyłem w BWIN.
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Zna ktoś kod SWIFT dla PKO BP (Inteligo)?
Żeby nie było - przeleciałem cały dział Bwin na forum i nie znalazłem tej informacji. Napisałem oczywiście do Inteligo, ale nie wiadomo kiedy odpiszą, a zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Pomyślałem, że może prędzej dostanę ją tutaj.
Dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam.
/edit: Dzięki, Vader. Nie pomyślałem żeby zerknąć również do tamtego działu, mea culpa.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zna ktoś kod SWIFT dla PKO BP (Inteligo)?
Żeby nie było - przeleciałem cały dział Bwin na forum i nie znalazłem tej informacji. Napisałem oczywiście do Inteligo, ale nie wiadomo kiedy odpiszą, a zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Pomyślałem, że może prędzej dostanę ją tutaj.
Dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam.
Szukanie na prawdę nie boli...
Tutaj masz temat gdzie dowiesz się wszystkiego
Bank, Kod IBAN , SWIFT
Jak nie dasz rady to masz:
Inteligo i PKO BP: BPKOPLPW
 
B 0

bekier

Użytkownik
a ja mam pytanie:
Ugrałem troche pieniedzy na bwin, nigdy wczesniej nie robiłem wypłaty gdyz gram tam od niedawna. Zrobilem polecenie wyplata, podalem kwote, email do konta w moneybookers...i co dalej?? gdzie mam wyslac ten skan dowodu, i jak dlugo pieniadze beda szly do mojego MB ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a ja mam pytanie:
Ugrałem troche pieniedzy na bwin, nigdy wczesniej nie robiłem wypłaty gdyz gram tam od niedawna. Zrobilem polecenie wyplata, podalem kwote, email do konta w moneybookers...i co dalej?? gdzie mam wyslac ten skan dowodu, i jak dlugo pieniadze beda szly do mojego MB ?
Tutaj jak wysłac skan: Tutorial &quot;uploudowania&quot; dokumentów do bwinu.
Pierwsza wypłata ok 3 dni przynajmniej tak było w moim przypadku.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Wiem ze sie napewno powtorze, i wiem ze pewnie moje pytanie bylo jzu zadane wsrod tych 18 stron, ale czy moglby mi ktos powiedziec ( poniewaz jestem nowy na bwin) bo z support bwin nie idzie sie dogadac. Czy sa jakies ograniczenia odnosnie wyplat?! Mam na mysli, ze minimalna wyplata przelewem bankowym to 30 euro, czy istnieje ograniczenie nie wiem, typu...ze moge z konta wyplacic pieniadze np tylko dwa razy w miesiacu? Chodzi mi o ograniczenie ilosci wyplat...? Chcialbym wiedziec poniewaz preferuje czestrze odlewanie kaski mniejszymi sumami... (w BAH takiego graniczenia nie mialem;) )
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Seku(L)ar nie ma żadnych ograniczeń.
Możesz robić tyle wypłat ile chcesz w miesiącu. W teorii jedna wypłata jest bez żadnych kosztów. Kolejne są obciążone kosztami jeśli wypłacasz poniżej 1000€.
W praktyce wygląda to tak, że dopiero po trzeciej, czwartej lub piątej wypłacie w miesiącu pobierają jakieś drobne.
Przy wypłacie powiedzmy 1000 PLN jest to jakaś prowizja rzędu kilku złotych.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Tak wlasnie mi odpisali.. ???? i jest napisane takze ze od wyplaty przelewem bankowym sa odliczane ksozta operacji hmmm? kto wie jak wysokie sa te koszta? Wiem ze zobacze przy pierwszej wyplacie;) pytam tylko z ciekawosci:p
pozdrawiam.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Witam! W bwin można wypłacać kasę dopiero od 120PLN.

Czy zatem, jeżeli mam na koncie 100zł i chce je wypłacić sobie na konto bankowe to wystarczy, że wpłacę na bwin jeszcze 20 zł i wtedy będę miał wymagane 120 i będę mógł sobie te całe 120 wypłacić?
 
Do góry Bottom