>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ponawiam pytanie:
A czy mogę przelewać pieniądze na bwin z różnych (nie zawsze swoich kont). Czy w takim przypadku wypłacić będę mógł na konto, z którego ostatnio przelałem?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ponawiam pytanie:
A czy mogę przelewać pieniądze na bwin z różnych (nie zawsze swoich kont). Czy w takim przypadku wypłacić będę mógł na konto, z którego ostatnio przelałem?
wypłata środków może zostać dokonana tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej w serwisie bwin . nie wypłacisz pieniędzy na konto osoby trzeciej , zapomnij .
 
K 0

klio

Użytkownik
A jak to jest z tym mooneybookers?mam zrobic sobie tam konto tak?przelac z banku na MB ile taka kasa idzie?apozniej z MB na bwin?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A jak to jest z tym mooneybookers?mam zrobic sobie tam konto tak?przelac z banku na MB ile taka kasa idzie?apozniej z MB na bwin?
Zakładasz konto na MB, wpłacasz tam środki w czasie rzeczywistym.
A kasę wpłacając z MB do bwinu jest też zaraz. Klikasz i już masz.
Szybko, sprawnie i bez opłat.
Opłata jest przy wypłacie z MB na konto bankowe.
Poczytaj forum.
 
J 0

joziu

Użytkownik
Nie za bardzo rozumiem. To jeśli wpalacilem pieniadze z konta osoby trzeciej to juz nie moge ich w zaden sposob wyplacic? Przeciez nie ma tego w regulaminie ze dane konta bankowego i na bwin musza sie pokrywac. Pomozcie co moge zrobic! Jesli jestem pelnomocnikiem konta osoby trzeciej rowniej bedzie problem?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie za bardzo rozumiem. To jeśli wpalacilem pieniadze z konta osoby trzeciej to juz nie moge ich w zaden sposob wyplacic? Przeciez nie ma tego w regulaminie ze dane konta bankowego i na bwin musza sie pokrywac. Pomozcie co moge zrobic! Jesli jestem pelnomocnikiem konta osoby trzeciej rowniej bedzie problem?
Wpłać swoją kartą kredytową, zapisz dane karty jako nowe i wypłać kasę na kartę.
 
J 0

joziu

Użytkownik
Po dosyć długiej rozmowie mailowej z supportem polskim dowiedziałem się, że MOŻNA wpłacać pieniądze z konta osoby trzeciej a wypłacać (tylko) na własne konto. Tyle w tym temacie. Nie wiem czemu tak piszą wszyscy, ze nie można, jak można.
 
K 0

klio

Użytkownik
A czy kazda wpłata musi byc minimum 40zl?czy tylkopierwsza wpłata?bo jak kazda to troche kicha;]
 
S 0

sashimi

Użytkownik
bwin- pytanie - wypłata
Witam !
jestem nowy w Bwin i własnie bede wpłacał tam pieniądze.
Np. Załózmy ze wpłacam na konto bwin 2000 zł , czy musze spełnic jakies warunki abym mogł wypłacic te pieniądze? Trzeba zagrac tą sumą za jakis minimalny kurs?
Czy jak postawie va bank pare razy na jakieś mecze &#39;Live&#39; na kurs np 1.10 to będe mogł wypłacic całą sume z wygraną bez zadnych przeszkód?

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłaca się generalnie do buka z zamiarem grania. Jeśli będziesz chciał wypłacić bez jakiekolwiek obrotu to zrobią Ci zwrot wypłaty i będziesz musiał pograć trochę. Choćby na live po kursie @1,01. Inaczej bez obrotu będziesz problem.
 
S 0

sashimi

Użytkownik
no dobrze, czyli tak jak podalem w przykładzie, moge obrócic kilka razy tą sumą na malutkie kursy i wypłata całej sumy bedzie możliwa?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Obróć całą sumę po kursie @1,01 i możesz wypłacić bez problemu. Nie musisz kilka razy obracać. Tylko jeden obrót wystarczy. Możesz obroty robić po 10 zł.
 
S 0

sashimi

Użytkownik
a jeszcze jedno pytanie,
po ilu dniach/godzinach pieniądze dochodzą na konto gracza jeżeli wpłaca sie je przez Moneybookers :?:
 
Do góry Bottom