>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

L 72

loozer21

Użytkownik
panowie wczoraj zlecilem wyplate na mb z bwin a dzis sie loguje i patrze anulowali wyplate i kasa dalje na koncie i takie cos pisze: Ręcznie dokonana anulacja wypłaty przez Money Bookers. wiecie moze o co chodzi??
 
L 72

loozer21

Użytkownik
wysyłałem bo jzu kiedys wyplacalem im kase no ale napisalem im maila no i odpisali mi ze niby nie zrobilem obortu no ale postawilem gdzies za 3-4tys no i o ile dobrze pamietam mozna obracac po kursie 1.01 no wiec obracalem na live no i niby nie zrobilem obrotu nie rozumiem...a bonus dostałem tylko 100zł.. Wie ktos ile musze w takim razie zrobic obrotu?
 
M 0

mario_man

Użytkownik
Witam, mam pytanie jezeli kiedys w bwinie robilem przelew z jednego konta to bylo oczywiste ze musze wyplacic na to samo konto ale teraz gdy chce przelac do bwina pieniadze z drugiego konta to w razie ewentualnego zysku pieniadze moge przelac na ktore konto ? Bedzie mozliwosc przelania na to drugie? Ewentualnie moglbym zrezygnowac z poprzedniego konto i zalozyc nowe konto ale czy nie przyczepia sie ze podany jest ten sam adres zamieszkania i ten sam adres ip?? Wczesniej gralem jako moj ojciec a pozniej na dlugo przenioslem sie do expecta a teraz postanowilem powrocic do bwina...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak chcesz zmienić konto bankowe to napisz do supportu.
Chyba mowa jest o koncie bankowym.
Jak wpłacałeś kartą to wystarczy dokonać ponownej wpłaty i karta zostanie zapisana.
Jeśli masz możliwość wpłaty kartą debetową/kredytową to wpłać tym sposobem. I będziesz mógł wypłacić na kartę z powrotem.
Wtedy nie będziesz musiał pisać do supportu o zmianę konta.
 
K 0

kluczo_89

Użytkownik
Witam, mam taki problem ze chce wplacic kase na bwin za pomoca mTransferu, musialem sie wiec zarejestrowac na moneybookers, potem przelałem pieniądze na mb i nie wiem co teraz ? Nie wiem na jaki adres mam wyslac te pieniadze..
 
ester 87

ester

Użytkownik
Witam, mam taki problem ze chce wplacic kase na bwin za pomoca mTransferu, musialem sie wiec zarejestrowac na moneybookers, potem przelałem pieniądze na mb i nie wiem co teraz ? Nie wiem na jaki adres mam wyslac te pieniadze..
Wysyłasz ze strony bwin. Na górze masz zakładkę wpłaty. Klikasz na nią, potem wybierasz wpłata przez moneybookers i zostajesz automatycznie przekierowany na stronę mb. Logujesz i zatwierdzasz wpłatę, nie musisz wpisywać żadnego adresu, on już przypisany do transakcji.
 
K 0

kluczo_89

Użytkownik
Dziękuję za pomoc, wczesniej nie zwracalem uwagi ze jest tam opcja wplacania przez mb i caly czas klikalem na mTransfer :p
 
K 0

kruszyna221

Użytkownik
Raczej nie mają kłopotów finansowych ,poniewarz zleciłem wypłatę 14.05.2009 ,a dotarła 18.05.2009. Dodam ,że była to wypłata na kartę kredytową .
 
W 0

widen

Użytkownik
Ja zażądałem wypłaty dokładnie tydzień temu na kartę kredytową i nadal jej nie ma, nawet nie dostałem żadnego emaila, że wypłata została zlecona... to jest moja pierwsza wypłata, upload dowodu zrobiłem kilka min przed zażądaniem wypłaty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja zażądałem wypłaty dokładnie tydzień temu na kartę kredytową i nadal jej nie ma, nawet nie dostałem żadnego emaila, że wypłata została zlecona... to jest moja pierwsza wypłata, upload dowodu zrobiłem kilka min przed zażądaniem wypłaty.
Już gdzieś o tym pisałem. Czas oczekiwania na weryfikacje czasami dochodzi do 2 tygodni...

Rada dla wszystkich co będą robić pierwsze wypłaty:

Nie zwlekajcie z uplodowaniem dowodu. Szybciej to zróbcie i po sprawie. A nie robicie to chwilę przed wypłatą albo razem ze zleceniem wypłaty.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
a jak rok temu wyplacalem pieniadze od nich wysłalem im skan to teraz tez wysłac na wszelki wypadek czy nie trzeba?
 
L 0

lillixvp

Użytkownik
Hejka...mam pytanie zleciłam pierwsza wypłatę...kopię dowodu im wysłałam...wybrałam wypłatę przelewem...na konto....zleciłam ją 24.05.09 oczywiście nie oczekuje że będzie od razu tylko ile moge najdłużej czekać aż mogę się zacząć denerwować i do nich napisać...
mam jeszcze stresa bo nie jestem pewna czy dobry numer konta im podałam...będę wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam ????
ŻYCZYMY WYSOKICH WYGRANYCH :p:p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli kopię dowodu wysłałaś powiedzmy &quot;dawno&quot;, zweryfikowali Tobie pozytywnie, nie ma innych przeszkód w postaci np. konieczności wykonania obrotu bonusem/depozytem to raczej do piątku kasa powinna być. Jeśli nie to max. poniedziałek. Ale wtedy już można pisać do supportu. Chyba, że wypłata zostanie anulowana i pieniądze wrócą na konto.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Teraz to wogóle jakaś lipa jest, bo podobno wszystkie wypłaty realizują z tygodniowym opóźneiniem ze względu na problemy techniczne ehh...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
3 dni na konto w mBanku w przypadku Bwina nie zaliczam do porażki i żadnego opóźnienia, a wręcz do sukcesu, no chyba, że masz do wypłaty ok 200tys pln to się im nie dziw.
 
H 0

hbl

Użytkownik
Mam na koncie bwin wygrane 100 zl i chcialbym je wyplacic... czy jezeli wplace teraz 40 zlotych to mam mozliwosc od razu wyplacenia 140?
 
Do góry Bottom