>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

pavel885 0

pavel885

Użytkownik
Witam. Kase przelalem wczoraj w poludnie przez Inteligo na kiedy powinna byc?? Ile tak srednio ida przelewy do BWIN??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
witam! mam pytanie: czy trzeba jakos potwierdzic ukonczenie 18 lat przed wpłatą?? pozdrawiam!
Witam również

Przed wpłatą na konto Bwin nie, ale jeżeli będziesz wypłacał z konta Bwin na konto bankowe to zostaniesz poproszony o wysłanie scan dowodu osobistego
 
tomasztomek 0

tomasztomek

Użytkownik
witam! mam pytanie: czy trzeba jakos potwierdzic ukonczenie 18 lat przed wpłatą?? pozdrawiam!
Witam również

Przed wpłatą na konto Bwin nie, ale jeżeli będziesz wypłacał z konta Bwin na konto bankowe to zostaniesz poproszony o wysłanie scan dowodu osobistego
ok dzieki bardzo ???? a jesli wplacilem pieniazki w czwartek rano i nadal ich nie ma to czy moge sie ich spodziewac jutro?? czy dopiero w przyszlym tyg.?? pzdr.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Banki w niedziele i sobote nie maja sesji. Zazwyczja sa 3 sesje przychodzace i wychodzace jesli bwin zleciło wypłate w wekend dostaniesz kase w pierwszej swojej sesji
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
nie podaobaja mi sie tu wplaty :/ Kiedys chcialem wyplacic duza sume i chcieli dowud, ja im wyslalem a oni nic mi nie wyplacili .. ⛔ ⛔ ????
 
N 0

nuvolari

Użytkownik
zamierzam wpłacić kase na konto bwin i tak zastanawiam się po co te nr IBAN I SWIFT ? z tego co wiem to przy poleceniach przelewu nigdy o to nie pytaja :-? Są one potrzebne przy wpłacie czy tak dla picu podali ?
 
Q 0

qb

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie do tych z Was, którzy posyłali do bWin scany starych książeczkowych dowodów.
Ile stron żądają? Czy to prawda, że 4? (te 2 strony ze zdjęciem + 2 z zameldowaniami)
Dopiero będę wymieniał dowód na plastik, a w starym mam wpisany inny adres zameldowania. Jak czytam ten wątek to zastanawiam się czy nie poczekać tych 2 miesięcy i posłac im już nowy dowód, bo wyglada na to, że akurat ten buk tylko czeka na jakies niedomówienia i z tak błahego powodu moze mi zawiesic konto i cała kasa przepadnie.
A rozumiem, że nie ma opcji, żeby posłać paszport czy prawo jazdy.
 
Do góry Bottom