>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

V 0

vander1989

Użytkownik
W lutym zakonczyłem 18 lat ! nie posiadam swojej karty płatniczej! mam konto na bwin a na nim pusto! dlaczego nie moge dokonac wpłaty karta osoby trzeciej?? nawet jesli mam konto na osobe czyjej jest karto to tez wyskakuje komuniakat ze karta nie dostała autoryzacji czy cos takiego! co mam zrobic zeby było dobrze??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Można dokonywać wpłat od osób trzecich! Widocznie twoja karta nie jest przystosowana do transakcji internetowych. Niech zgadnę... masz kartę z mBanku? ;-)
 
michalj 0

michalj

Użytkownik
MOim zdaniem powinienes zrobic wplate pieniedzy przelewem bankowym (od osob trzecich tez przyjmie),zamiast karta jets latwiej,ale dlluzej heh ????
 
V 0

vander1989

Użytkownik
wpłaciłem pieniazki w banku! a teraz moje pytanie brzmi ile trzeba czekac na to by doszły na konto bwin?? i czy dostane jakas promocje przy wpłacie 50 zł ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam

Na kasę czeka się ok 2-3 dni roboczych. Dziś jest piątek, więc talary powinny być na koncie gdzieś we wtorek-środę.
Jeżeli rejestrowałeś się z linku promocyjnego (temat w dziale Promocje i Bonusy u Bukmacherów) to bonus dostaniesz. (bodajże 50% więcej od depozyty)
 
masa 0

masa

Użytkownik
Ja mam takie pytanie czy te minimalne 40 zł ktore trzeba wpłacić, to za kazdym razem musze je wplacic czy np jak wplacam drugi raz to moge wplacic sobie np 10 zł
 
D 0

denas

Użytkownik
WAZNE
Jaka jest minimalna wyplata na konto bankowe al bo na moneybookers?
Czy to prawda ze to jest 120PLN? :wowsdf:
Czy jesli naprzyklad wplace sobie z moneybookers 40PLN,to aby wyplacic,bede musial &quot;dojsc&quot; do 120PLN,wczesniej mi nie wyplaca kasy?
 
lolek18 0

lolek18

Użytkownik
Mam pytanie!! Po ilu dniach będe miał kase na koncie w BAW jeśli wpłaciłem kase w piątek? Wiem, że na stronce pisze, że do 7 dni, ale czy mam w to wliczać soboty i niedziele? Zaczynam się denerwować!!
 
J 0

jedi_2008

Użytkownik
Sory wiecie może jaka jest minimalna wpłata na bwin. Mam na Moneybooker tylko 2.72 i narazie nie zanosi się na to abym miał więcej hehe.
 
Do góry Bottom