>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Juz nie wroce chyba wiecej do tego buka

Hahaha :jezora: kto tam gra ten za wiele na koncie nie ma, dobrze że zrobiłeś wypłatę i form pepper (spieprz....) :mrgreen: z tego buka, najlepszy wybór ;) GB, 2 miejsce Exp


Odżyjesz głównie jak będziesz sobie mógł zagrać II holenderska na under/over czego Bw** ???? nie dawał (dawał czy będzie parzysta czy nie parzysta liczba goli-przecież to loteria :! ???? albo underki w Francuskiej II. Jednym słowem ???? reszta powinna wziąć z Ciebie przykład i postąpić podobnie wybrać innego buka, ja trzymam się z dala Bw** wczoraj jedynie mnie drażniła reklama Bw** na koszulkach Biało-czerwonych-nie dało się innego buka wybrać czy jak :?: Wstyd PZPR (Polski Związek Piłki Ręcznej) za taką reklamę :;/:
 
O 0

ostownik1

Użytkownik
Mam pytanie ile czas idzie wyplata na MB i na jaki adres trzeba im wyslac scan dowodu??I czy moge wyslac go juz teraz jesli jeszcze nie poprosili.
 
O 0

ostownik1

Użytkownik
Witam was ponownie podobno pomylilem sie przy rejestracji podajac zla date urodzenia chociaz wydaje mi sie to nie mozliwe i dlatego zablokowali mi konto ugralem z 40zl ponad 400 i mam zablokowane jak im napisalem ze to byla pomylka i wyslalem scan dowodu ciagle odpisuja mi taka rzecz.

Szanowny Panie ...,


Uprzejmie informujemy, że Pańska kwestia niezgodności danych została już przesłana do odpowiedniego działu, który w chwili obecnej zajmuje się rozwiązaniem tego problemu.

Jak tylko otrzymamy więcej informacji, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.

Z poważaniem,

Support Team z bwin

Napiszcie co radzicie mi zrobic bo sam juz nie wiem a troche kasy tam mam konto mam zblokowane od piatku od 15 .
 
M 0

micha

Użytkownik
wplacilem dzis 40 zl, kiedy pieniadze beda dostepne na zaklady?? jest napisane ze do 7 dni, a tak najczesciej to ile trzeba czekac??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie słuchaj bzdur od Krzysztofa...
Koleś niby został oszukany na Bwin i teraz cały czas najeżdża na tą firmę

Ja osobiście grałem tam kilka miesięcy i nie miałem żadnych problemów.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja gram teraz i także nie mam żadnych problemów ... wypłaty szybkie, żadnych limtów piękny live ???? mi tam sie tu podoba ???? polecam buka ????

PozDro :jezora:
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Siema mam takie pytanie chce wypłacić kase z bwina netellerem przez który wcześniej kumpel wpłacał kase. Teraz chce wypłacić kase na netellera, którym wcześniej kase wpłacał ze swojego netellera. Czy jest to możliwe??
 
Do góry Bottom