>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

W 0

witold1981

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum więc na początku proszę o łagodne potraktowanie jeśli pytam o rzeczy jasne dla wszystkich ???? .
Mam kilka pytań odnośnie bukmachera.
1. Chciałem pierwszy raz dokonać wypłaty, ponieważ myślałem że pieniądze idą z zagranicznego banku wpisałem iban/swift itp. Czy ma to jakiś wpływ na transakcję??
2. Druga sprawa to że zrobiłem upload dowodu 10 minut po wypłacie. Czy ma to jakieś znaczenie?? Oczywiście wiem że na pewno będzie wydłużenie w czasie, ale czy może np. wyniknąć zablokowanie pieniędzy??.
3. Kliknąłem kolejny raz na wypłaty by sprawdzić wszystko, ale jak się okazało numeru konta na które wypłacałem pieniądze jak i reszty już nie można zmienić. Czy jest taka możliwość by np. zmienić nr konta na które chcę by były wypłacane pieniądze??
4. Ostatnie pytanie i chyba najważniejsze. Gdy wpłacałem pieniądze użyłem mbanku niestety przy wypłacie przez pomyłkę wpisałem numer konta innego banku na którym mam konto. Czy to będzie poważny problem przy ewentualnej wypłacie??.
Dziękuję z góry za odpowiedzi i sorki za męczenie ???? .
PS. Pieniędzy jeszcze nie otrzymałem poczekam do 2 tygodni. Jeśli nic się nie stanie napiszę na forum. Pozdrawiam.
PS 2. Dziś dostałem email takiej treści &quot;Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy kopię Pana dowodu tożsamości. Została ona przypisana do Pana konta zakładów, przy kolejnych wypłatach nie będzie więc potrzeby ponownego jej przesłania&quot;. &quot;Informujemy również, że Pana wypłata... jest w trakcie realizacji&quot;. także myślę że wszystko będzie w porządku.
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
1. nie znam się zabardzo powinno byc ok
2. nie ma problemu po prostu najpierw poczekasz az potwierdza skan a potem beda realizowac wyplate, mialem tak samo czekalem okolo 5dni
3. mozna
4. buki wola jak sie wypalaca na to konto ktorym sie wplacalo ale jak dane sa zgodne to nie bedzie problemu
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dokonałem na bwin wpłaty za pośrednictwem konta kolegi, miało to miejsce już kilkakrotnie. Ma on jednak na koncie zupełnie inne dane niż ja w bwin, co muszę więc zrobić, by móc wypłacić na swoje konto? Jestem oczywiście pełnoletni, spełniam wszystkie wymogi.
 
norek999 0

norek999

Użytkownik
Witam mam pytanie czy graliscie tak zeby obstawiac jeden pewniak i tak caly czas?? Bedzie z tym problem?? zablokuja mi konto lub cos innego za takie granie?? prosze o odpowiedz
 
norek999 0

norek999

Użytkownik
Aha to spoko a mam jeszcze jedno pytanie jezeli mam juz konto od dawna i teraz je usune bo jest taka opcja, to moge zrobic odrazu nowe i skorzystac z bonusa??
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Aha to spoko a mam jeszcze jedno pytanie jezeli mam juz konto od dawna i teraz je usune bo jest taka opcja, to moge zrobic odrazu nowe i skorzystac z bonusa??
Były już te pytania. a więc Ty konta nie usuwasz tylko zamykasz, opcja ta jest w celu ograniczenia hazardu jeśli traci się nad tym kontrole. Więc odp. Brzmi nie.
 
W 0

wiele

Użytkownik
mam taki problem z wypłata , wypłacam pierwszy raz i chciałem zlecić przelew bankowy ale po wciśnięciu &quot;wypłata&quot; wyskakuje komunikat, że IBAN jest nieaktywny i mam go wpisać bez spacji i myślników(mam wpisany poprawnie tak jak każą) co z tym zrobić?? ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
mi doszla nastepnego dnia rano. za to mooneybookers w ****a leci. zawsze kasa byla nastepnego dnia a dzis nie ma :/
 
S 0

shiks

Użytkownik
witojta ????
a wiec zawsze bylo wplacane do bwin przez przelew bankowy
a teraz chce wplacic poprzez mtransfer mbanku

niebedzie z tym zadnych problemow???
jesli wchodze w taka opcje to tam pisze
podac mail i kwote
czyli mam rozumiec ze ten mail to z mbanku ???? ???
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
witojta ????

a wiec zawsze bylo wplacane do bwin przez przelew bankowy

a teraz chce wplacic poprzez mtransfer mbanku


niebedzie z tym zadnych problemow???

jesli wchodze w taka opcje to tam pisze

podac mail i kwote
czyli mam rozumiec ze ten mail to z mbanku ???? ???


Ja nie wiem o czym Ty piszesz w ogóle to jest najgorsze.....

1) niby jak ma być problem to normalne, że możesz mTransferem

2) jaki mail z mbanku? raczej mail z moneybookersa, bo mtransfer w bwin jest obłusgiwany przez moneybookers.
 
S 0

squash

Użytkownik
jak to jest z tym bwin czy jeśli się wygra większą sumę np 10 tys to czy robią problemy czy nie, bo już nie wiadomo każdy pisze inaczej,
 
S 0

shiks

Użytkownik
Ja nie wiem o czym Ty piszesz w ogóle to jest najgorsze.....
1) niby jak ma być problem to normalne, że możesz mTransferem
2) jaki mail z mbanku? raczej mail z moneybookersa, bo mtransfer w bwin jest obłusgiwany przez moneybookers.
kondorze ????
monybookers to opcja wplaty w zakladce portfel
jest tez opcja w online banking poprzez mtransfer mbanku
i w tym rczej trzeba mail ekonta w mbanku a nie moneybookers
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tak uważasz to po co tracisz tu czas? to zobacz , że Mbank powered by moneybookers, po co komu Twój mail mbanku?...... zresztą zobacz sam, bo nie ma sensu Ci tłumaczyc.
 
Do góry Bottom