>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

A 38

avv1910

Użytkownik
Robilem 10 , 11 i 14 wyplaty na moneybookers nie bylo problemu. 10 i 11 okolo 6h czekania natomiast 14 co mnie bardzo zdziwilo jedynie 1,5h
 
A 0

adamaszek1986

Użytkownik
Witam,
Zlecilem wyplate 12.02.2013 7200 euro i czekam do dnia dzisiejszego.
Na poczatku status zamowienia mialem jako w trakcie weryfikacji w tym momencie w polu &quot;stan&quot; i &quot;uwagi&quot; nie mam zadnego napisu - puste pola.
Taki widok mam od wczoraj.
Konto mam zweryfikowane i wyplacealem wczesniej 400 euro bez problemu.
Napisalem do nich 2 maile - po Polsku i angielsku dzisiaj.
Czy mial ktos podobny przypadek by w statusie wyplaty byly puste pola??
Jesli Tak to jak sie sprawa zakonczyla?
nie ukrywam, ze jest to kupa kasy i zaczynam sie denerwowac.
pozdrawiam
Marek
 
grzes_inter 38

grzes_inter

Użytkownik
Ja zrobiłem 2 wypłaty 14 lutego doszły po 2 godzinach jednak zrobiłem 15,16 i 17 lutego i cały czas pisze że oczekuje na weryfikacje. Dodam że jak mi wypłacali 14 to przychodziły 2 maile że przyjeli i że wypłacą a teraz przychodził tylko 1 że przyjeli co wy na to? (wypłacam na MB oczywiście)

Edit: wtorek 10:10 przychodzą 3 maile, wypłaty w trakcie realizacji
Edit: wtorek 18:30 kasa na MB
 
A 0

adamaszek1986

Użytkownik
po napisaniu 3 maili i 6 dniach czekania wyplacili wkoncu kase!!!
Kamien mi z serca spadl bo 7200 euro to dla mnie nie mala kwota.
Wydaje mi sie ze poskutkowal mail w jez. angielskim na adres:
ts(malpa)pay-pro.com
Po godzinie od wyslania maila dostalem potwierdzenie, ze status jest w realizacji w jez. angielskim.
Jezeli nie musicie grac u tego buka to polecam zdecydowanie pinnacle - wyplaty natychmiastowe brak limitow dla graczy niebo a ziemia.
Bwin do tej pory nie wyplacil mi tez bonusu za pierwsza wplate w wysokosci 50 euro ktora obiecal.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Panowie jak z tymi wypłatami na przelew bankowy? Wypłacał ktos ostatnio w ten sposób? Ja wypłaciłem w niedziele 2x po 260zł i doszedł tylko jeden przelew. We wtorek przelalem kolejne 260zł i tez nie ma kasy. A zawsze dochodziło po dwóch dniach.
 
B 2

bvito123

Użytkownik
Ja czekam aż na 5 różnych wypłat z bwin na MB, z tego pierwsza zlecona przeze mnie w dniu 20.02.2013r. godz. 09.00 i dalej nic, pisałem do nich dzwoniłem ze dwa razy i dalej mi weryfikują.
A teraz pomimo tego że jestem zalogowany to jak wchodzę na wypłaty to pojawia się komunikat:
Please log in!
This information is only available to users who have already logged in. Please log in now using your user ID and password. Once you have logged in, you will be automatically taken to the desired page.

A przecież jestem zalogowany, co to oznacza, co oni robią???????
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Cześć Wszystkim !

Mam pytanko do tych bardziej wtajemniczonych. Zleciłem wypłatę za pomocą przelewu bankowego na bwinie kilka dni temu, i od 2 dni mam pieniądze na Skrill Moneybrokers. Stamtąd samo przeleje mi na konto bankowe ? Kilka razy wcześniej tak to działało, ale teraz jakoś podejrzanie dłużej czekam na pieniądze..

Jest ktoś w stanie pomóc ?
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
ok, tylko pomożesz jak ? W SEND MONEY mam do wypełnienia imię i emaila odbiorcy oraz kwotę i opcjonalnie jakies wyjaśnienie.. gdzie mam podać nr konta ?
 
X 41

xradzix

Użytkownik
musisz mieć zweryikowane konto bankowe zeby z Moneybookers wyslac sobie na swoje konto bankowe przez send money mozesz tylko wyslac komus na jego konto MB.
Jak maz kolejne pytania piz na PW by nie spamować
 
P 0

paweel32

Użytkownik
Mam ważne pytanie.
Czy ktoś was zlecał przelew bankowy na zwykłe konto w dniach od 15.02 i otrzymał pieniądze?
Ja zlecałem 3 przelewy na łączną kowte 3500 i nie dostałęm do dzisiaj żadnego, dzowniłem kilka razy kilkanaście emaili i żadnej konkretnej odpowiedzi.
Transkacje wypłat miałem zaakceptowane w tym samym dniu
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam ważne pytanie.
Czy ktoś was zlecał przelew bankowy na zwykłe konto w dniach od 15.02 i otrzymał pieniądze?
Ja zlecałem 3 przelewy na łączną kowte 3500 i nie dostałęm do dzisiaj żadnego, dzowniłem kilka razy kilkanaście emaili i żadnej konkretnej odpowiedzi.
Transkacje wypłat miałem zaakceptowane w tym samym dniu
Napisz ale na Angielski support uwierz mi odpowiedź przyjdzie do 3godzin. Miałem ostatnio problem z zakładem Live Polacy mnie olali. Natomiast Angielski support udzielił szybkiej rzeczowej odpowiedzi.
 
P 0

paweel32

Użytkownik
Dzięki za radę chyba tak zrobie, tylko chodzi mi też o to że dzisiaj dostałem od nich lakoniczną odpowiedź iż mają problem techniczny od 15.02 i to dlatego, zero konkretów ani terminu realizacji wypłat. Dlatego szukam kogoś komu zrealizowali przelew żeby wytkąć im że kłamią...
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wygląda na to że nie jestem sam, od 15 lutego zleciłem 3 wypłaty na łączna sumę ok. 800 zł do dnia dzisiejszego zobaczyłem tylko 250zł na koncie więc nie jesteś jedynym który nie dostał kasy. Widocznie trzeba poczekać aż rozwiążą problem. Ale jak napiszesz na ich angielskiego maila to daj znać na PW co ciekawego Ci odpisali. Pozdro ????
 
P 0

paweel32

Użytkownik
Napisałem na angielski, ale jeszcze nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Przynajmniej dostałeś jeden przelew. Ja żadnego, a 3500 zł piechotą nie chodzi.
Najśmieszniejsze jest to, że kłóce się z nimi od kilku dni najpierw mi wciskali kit, że przelali tylko jeszcze nie dotarało na konto, więc zadzwoniłem i ich zbluzgałem, że jak się nie znają na przelewach bankowych i czasie ich trwaniu, to niech wogóle nic nie piszą. Po chyba 15 emailach dzisiaj raczyli odpisac iż jednak nie przelali, bo mają problem. Jak można od 10 dni miec problem z tak błachą sprawą jak przelewy (to jak on daja rade z prowadzeniem strony). Trzeba się zastanowić nad zmianą serwisu
 
travism 190

travism

Forum VIP
Odkąd gram tam to pamiętam że co jakiś czas zawsze mają problemy z przelewami ale zawsze prędzej czy później te przelewy przychodziły, miejmy nadzieję że i tym razem też dojdą. Ale 10 dni czekania na kasę to już gruba przesada...
 
P 0

paweel32

Użytkownik
nr do bwin 00350 200 79277
Nie mogłem odpisać na priv. Za mało postów.
Odbiera jakaś laska. Nie zna się na niczym, ale można jej powiedziec coś do słuchu.
Ja też gram od dawna i wiem że mają czasami problemy ale nie aż 10 dni.
A po drugie nie lubie jak ktoś ze mnie robi idiotę i nie odpisuje na emaile i kłamie że przelał pieniądze, jak tego nie zrobił. Jak pby przelali to maiłbym na drugi dzień rano, przez 4 dni sie upierali że przelali i że jeszcze nie doszły przez mój bank, a teraz zmienili nagle zdanie i twierdzą że jednak nie przelali...
Jaja sobie robią z klientów i tyle
 
B 2

bvito123

Użytkownik
Witam
ja miałem taki problem z wypłatami na MB przytrzymali mnie 4 dni, ale od niedzieli od godz. 15.00 wszystkie wypłaty są błyskawiczne..... od ręki przelewają na MB i pieniądze dochodzą.......
Mi się problem skończył, ale pisałem już wszędzie do ecogra, angielskiego supportu, polskiego, dzwoniłem i ich w**(*m cały czas
To mi zlecili wypłaty, dziś też wypłacałem i przelew poszedł od ręki od razu zweryfikowali
 
Do góry Bottom