>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

B 0

beniaminvag

Użytkownik
odp mi na wiadomość:

Jak został Pan poinformowany, wypłata o numerze transakcji xxxx w wysokości xxx PLN została przekazana na kartę Visa dnia 31.12.2012. Jeżeli wypłata nie zostanie przekazana na Pana konto bwin w ciągu 30 dni od momentu jej zlecenia, prosimy o przesłanie wyciągu z rachunku Pana karty Visa.

to sa chyba zarty 30dni na wyplate
EDIT:
mam jeszcze jedno pytanie
a jakich godz są przelewy na kartę VISA w podkarpackim banku spółdzielczym ?? Wie ktoś??

z góry dzieki za info
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bwin upada... żenada co się stało po zmianach na stronie. Kompletne dno ten bukmacher zaczyna prezentować, od działa strony, pokera, po wypłaty. Same skargi lecą, cóż dobrze, że w porę człowiek przestał u nich grać, z resztą mimo, że oferta nawet nawet to kursy jak i łączenie poszczególnych typów koszmarne. Są lepsi bukmacherzy na rynku, a ta firma to w tej chwili gniot.
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
odp mi na wiadomość:

Jak został Pan poinformowany, wypłata o numerze transakcji xxxx w wysokości xxx PLN została przekazana na kartę Visa dnia 31.12.2012. Jeżeli wypłata nie zostanie przekazana na Pana konto bwin w ciągu 30 dni od momentu jej zlecenia, prosimy o przesłanie wyciągu z rachunku Pana karty Visa.

to sa chyba zarty 30dni na wyplate
EDIT:
mam jeszcze jedno pytanie
a jakich godz są przelewy na kartę VISA w podkarpackim banku spółdzielczym ?? Wie ktoś??

z góry dzieki za info
wie ktos??? ????
 
D 2

daz5

Użytkownik
porażka z tym bwinem ????
3 stycznia zlecona wyplata na moneybookers, do dzisiaj brak pieniędzy ani odpowiedzi na maile, widzę że nie tylko ja mam ten problem ????
jak tylko otrzymam pieniądze to zamykam tam konto ????
jak ktoś ma zamiar tam grać to odradzam
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
porażka z tym bwinem ????
3 stycznia zlecona wyplata na moneybookers, do dzisiaj brak pieniędzy ani odpowiedzi na maile, widzę że nie tylko ja mam ten problem ????
jak tylko otrzymam pieniądze to zamykam tam konto ????
jak ktoś ma zamiar tam grać to odradzam
Dokładnie ja niestety mielem z euro konto na bwin i wyplacilem ponad 220 euro i ***** do dzis nie dostałem pieniedzy.... Leca w h... jak nic
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
Witam serdecznie,
Wypłaciłem pieniądze na moje konto bankowe i po kilku dniach jak pieniądze nie dochodziły zauważyłem w szczegółach transakcji że numer konta na który zleciłem przelew jest za krótki (brakuje 2 ostatnich cyfr). Nic przy zatwierdzaniu przelewu nie było napisane że numer konta jest niepoprawny. Mija już tydzień czasu a ze strony bwin żadnego odzewu. Chyba do nikogo innego pieniędzy nie wysłali bo na 24 cyfrowy numer jest to raczej niemożliwe.
Miał ktoś może taką sytuację że wpisał niepoprawny numer konta przy wypłacie pieniędzy?
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Dobra, nie wypłacili mi, mam tą kasę z powrotem na koncie. Co teraz, jeszcze raz kombinować przez MB?
edit: tym razem pieniądze na MB pojawiły się w parę godzin.
 
A 0

artek

Użytkownik
heh ja miesiac temu zlecilem wyplate na mb i mi konto na bwin zablokowali ktore istnieje 5 lat. Do dzis ani kasy ani konta nie odblokowali ;/
Zaczalem do nich pisac meile jeden na tydzien
Pierwszy moj meil do nich ocb ? a oni :trwaja prace nad update itd
Drugi moj meil co z kasa ? a oni : Przykro nam ale nie moglismy zidentyfikowac pana w naszej bazie danych (a przed wyplata wysylalem skany im bo znowu trzeba bylo)
Trzeci moj meil do nich a oni ? :przepraszamy ale wyplaty na MB moga byc opoznione prosimy o wyrozumialosc....
Czwarty meil do nich a w tresci nadal nie otrzymalem pieniedzy i konto dalel mam zablokowane a oni ? Witamy panie XXXX informujemy ze przekazemy panskie zapytanie do odpowiedniego dzialu i otrzyma pan odpowiedz naj najszybciej to mozliwe (mija tydzien i nic)
Piaty meil poszedl do nich dzis
Takze tak sobie bedziemy pisac meile jak dzieci jakies z podstawowki i tak do konca swiata i jeden dzien dluzej a w nastepnym meilu chyba ich zapytam jaka u nich jest pogoda.
Najgorsze jest to ze ta kasa 210zl to 80zeta matki i reszta brata ;/
Zawsze z bwin bylo super szybkie wyplaty itd w przeciagu tych okolo 5 lat z mojej strony zadnego pisniecia zlego slowa o bwin nie bylo a teraz wzystko leglo w gruzach jesli mi wyplaca w koncu ta kase to koniec grania tam close .Jedynie tam bede se wchodzil (majac obstawiony mecz u innego buka) zeby sluchac dzwieku gdy wpada gol bo na ta chwile to tam najlepsze maja &gt;&gt;&gt;&gt; dgy wpada gool super dzwiek jest ;]
To tyle baj baj ;/
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
Witam
Nie wiecie może jak u nich jest jak mialem konto na bwin zrobione w EURO i wyplacałem z euro na pln karta VISA na konto bankowe (pbs) to czy idzie u nich przelewem za granicy czy maja mozliwosc z poskiego banku?
Ciekawi mnie wlasnie czy przelewajac z euro nie idzie czasami przez zagraniczny bank.
Z gory dzieki za odp kto by wiedzial ????
 
K 0

kwiatek69

Użytkownik
Do aaaaaarti
Ja mialem taki sam problem to dzwonilem i pisalem do nich z odpowiedziami bylo ciezko ale w koncu przeleli mi pieniadze na konto bwim ale to trwalo troche czasu przelew robilem 23.12.2012 a pieniadze mi przyslali dopiero15.01 2013 oczywiscie pomniejszone o kwote przelewu ktora dnia23.12 wynosila 30.02zl a teraz jak przelewalem 10zl wczoraj zrobilem przelew i czekam na pieniadze na koncie bankowym.pozdrawiam i cierpliwosci
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
dzięki kwiatek69 ???? już sie bałem że mogę tych pieniędzy nie odzyskać z powrotem ale będę czekał cierpliwie i mam nadzieje że wszystko się dobrze skończy. pozdro
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
dzięki kwiatek69 ???? już sie bałem że mogę tych pieniędzy nie odzyskać z powrotem ale będę czekał cierpliwie i mam nadzieje że wszystko się dobrze skończy. pozdro
Co ja mam powiedziec jak mi maja oddac nie całe 900ziko?? ????
Pisali mi ze 31 Grudnia zaksiegowali i do tej pory brak srodkow na koncie. Zaczynam sie skurw... na bet365 spokojnie wplacam i wyplacam a tu taki badziew ze szkoda gadac....;/
 
C 0

cezarski

Użytkownik
wyplaty
Witam
Ja zrobiłem przelew na konto w mBanku 23.12.2012 po tych problemach technicznych zwrócono mi je ale na konto b-win-u a co najlepsze pobrano mi prowizje w momencie ich wysyłania tj. 23.12.2012 i ponownie za odesłanie ich na konto w bwin co to k.... ma znaczyć zobaczyłem to dopiero dziś kiedy sie zalogowałem ale było już za późno na telefon do nich ale jutro zrobię tam dym bo to jest zwyczajne OSZUSTWO zapłaciłem za usługę której nie otrzymałem na dodatek podwójnie za nią zapłaciłem A teraz jak bede chciał znów je przeslac to co .... znowu pobiorą prowizję szlak mnie trafił
Ludzie dzwońcie tam piszcie i żądajcie zwrotu pieniędzy przecież to jest zwykle oszustwo !!!!!!
 
C 0

cezarski

Użytkownik
Nie wiem jak ta sprawa sie zakończy ale bardzo BARDZO odradzam taka współprace w której tylko klient jest obciążany i to jeszcze za błędy operatora B-win
 
B 0

beniaminvag

Użytkownik
mi odp po paru dnich:

Dziękujemy za e-mail i serdecznie przepraszamy za tak późną odpowiedź na Pana pytanie.
Z przykrością informujemy, że Pana wypłata o numerze transakcji xxxxxxxx, w kwocie 200,00 +++ EUR została ponownie zaksięgowana na Pana koncie bwin.
Informujemy również, że kwestia związana z dostępem do Pana konta została już przekazana do odpowiedniego działu.
Gdy tylko uzyskamy więcej informacji w tej sprawie, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.
Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem,
Support Team z bwin
bwin wspiera ideę Responsible gaming

a kur... konto mi zablokowali ich kur juz calkiem chyba jeblo
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Wpłata została odrzucona
Musimy przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą Twojego konta. Prosimy o kontakt. Po tej rozmowie będziesz mieć możliwość dokonywania wpłat.
Od poniedziałku wysłałem im już trzy maile, ale odpowiedzi nie widzę... ostatni zakład rozegrałem u nich w maju 2012, teraz chciałem powrócić ponieważ mają ciekawą ofertę na NHL, ale niestety nie mogę wpłacić pieniędzy, wcześniej wpłacałem i wypłacałem bez problemu :?
NHL zaczyna się w sobotę, jak dzisiejszego wieczora nic się nie zmieni to będę musiał poszukać innego buka...
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Jest cała masa fajnych buków, u których można znaleźć przyjemne kursy. Naprwdę dziwi mnie fakt dlaczego tak wiele osób chce grać u tego buka.
Kolega wyżej znalazł np. zakłady z NHL - zapytam, czy patrzyłeś u innych, bardziej solidnych buków czy nie mają tych zdarzeń, które chcesz pograć?
Niektóre z buków mają opcję dodania oferty na żądanie, może trzeba poszukać.
Później sporo osób narzeka, że im konta zamykają, blokują czy też są problemy z wypłatą. U tego buka przecież to standard. Pewnie na każdej ze stron w tym temacie można przeczytać negatywy, lecz za wiele to nie daje. U nich nie gram już dłuższy czas i nie zamierzam, gdyż nie chcę się denerwować.
Przemyślcie czy chcecie lokować środki w tej firmie, radze się dobrze zastanowić ;)
 
Do góry Bottom