>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bwin oszukuje ! STOP BWIN !

heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Łap za telefon i dzwon tam takie Panie zawsze odbieraja warto je podissowac zwłaszcza jak przy sprawdzeniu uzytkownika musisz mowic 5 razy swoj login ????
Jak widzcie Bwin zmienił numer konta i panel na stronie domyslam sie czemu to zrobili ????
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
drodzy użytkownicy mam taki problem, a mianowicie stawiałem wczoraj zakład na ilość kornerów powyżej 4,5 w 1 połowie meczu Celtic-Juventus.Zakład jest trafiony, ponieważ w 1 połowie spotkania padło 7 kornerów. Potwierdeniem mojej wypowiedzi jest choćby link do oficjalnego zrodla BBC (nie wklejam bo nie wiem czy moge), który posiadam. Oglądałem także mecz i wiem, że zakład wszedł mi na pewno, ale Bwin twierdzi, ze zaklad przegralem. Siedziałem na koncie podczas meczu i w zakładce live do połowy widziałem, że był na 100% over. Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją lub obstawiał to samo zdarzenie co ja ? Co moge poradzic na zaistniałą sytuację
 
kapi12 46

kapi12

Użytkownik
mi sie wydaje ze przez ta nasza ustawe coraz wiecej bedzie takich zdarzen jak opisujesz wiedza ze nie mozemy grac przez neta i beda to wykorzystywc
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Nie wiem jak to jest w uk,jestem rezydentem wiec moze tutaj zaklady sa legalne. Wciaz cxekam na odp z bwin,bo zlozylem reklamacje...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
U 0

usiu18

Użytkownik
drodzy użytkownicy mam taki problem, a mianowicie stawiałem wczoraj zakład na ilość kornerów powyżej 4,5 w 1 połowie meczu Celtic-Juventus.Zakład jest trafiony, ponieważ w 1 połowie spotkania padło 7 kornerów. Potwierdeniem mojej wypowiedzi jest choćby link do oficjalnego zrodla BBC (nie wklejam bo nie wiem czy moge), który posiadam. Oglądałem także mecz i wiem, że zakład wszedł mi na pewno, ale Bwin twierdzi, ze zaklad przegralem. Siedziałem na koncie podczas meczu i w zakładce live do połowy widziałem, że był na 100% over. Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją lub obstawiał to samo zdarzenie co ja ? Co moge poradzic na zaistniałą sytuację
Miałem podobny problem w bet365 , w meczu tow. Bayern-Salzburg na rzuty rożne grałem over 6,5 .Oglądałem ten mecz i było 7 rzutów rożnych, nawet statystyki pomeczowe to potwierdzały. Bet365 rozliczył kupon jako przegrany, przez tydzień pisalem do nich, wysyłałem maile ze statystykami z innych stron. Tłumaczyli się tym że ich traderzy zarejestrowali 6 rzutów rożnych i oni nie beda korzystać ze statystyk z innych stron.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pomiędzy tymi faktycznymi 7 cornerami w 1/2 a zakładem na over 4.5 - jest wg mnie zbyt duża różnica jak na pomyłkę...
Będę głośno myślał: czy przypadkiem nie został tu zawarty zakład ale nie przedmeczowy a na live i dotyczył on jedynie ilość cornerów od momentu zawarcia zakładu?
Lub ew. był to zakład na cornery ale tylko jednej z drużyn?
Bo może tu jest pies pogrzebany... i to tłumaczyłoby tę sytuację.

........

@master.mk1988 &gt;&gt;&gt; jak już będziesz miał 10 postów na forum - to wrzuć tu ten kupon.

.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Mi też się wydaję że linia 4.5 była mało realna, no ale może chłopak ma rację, wrzuć screena zakładu na jakąś stronę hostującą zdjęcia i daj link zobaczymy co jest grane, może wszystko się wyjaśni.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Witam ponownie panowie ! Sluchajcie pisalem do polskiego supportu korzystając z domeny .pl . Niestety przez caly dzień nikt nie był w stanie mi odp. Pomyślałem, że napisze do domeny .com, po kilku godzinach otrzymałem odp, że mam skopiować wszystkie informacje dotyczące kuponu (zakładu), które zostały wniesione i wtedy oni mi pomogą. O to e-mail:
Thank you for your e-mail.
In order to reply to your query, we would kindly ask you to send us the bet slip ID of the bet in question. To find that, please log in to your account and click on &quot;My account/My bets&quot;. This is where all bets placed are saved and the list contains the following headings:
Date, Bet type, Bet, Pick, Result, Stake, Odds and Winnings.
By clicking on the bet in question, a new page will open on which all details of your bet are specified, for example:
Type of bet: Single bet
Bet slip ID: 1P7DM8205C
Date: 1/11/20xx 7:48 PM
Total stake: 0.50 EUR
Win: 1.25 EUR
Please copy the 10-digit number specified under &quot;Bet slip ID&quot; and forward it to us.
We thank you for your cooperation.
Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.
Kind regards,

W między czasie rozmawiałem z kolegą, który gra także na kornery, okazało się że grał to samo co ja, a jego zakład świecił się na zielono i był zaliczony na plus.... także będzie dobrze, ale chciałbym uczulić osoby grające na rożne, żeby pilnowały interesu i sami sprawdzali wyniki, bo jak widać różnie bywa. Pozdrawiam forumowiczów i życzę udanego wieczoru przy Lidze Mistrzów %-)
Pisząc do was sprawdziłem raz jeszcze pocztę i okazało się, że odpowiedział pl support:
Po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem, pragniemy powiadomić, iż wynik zakładu &quot;Celtic - Juventus, How many corners will be awarded in the 1st half?, Over 4,5&quot; z dnia 12.02.2013 został w międzyczasie skorygowany.
Człowiek się namęczył, ale swoje wywalczył. Dało mi to ostrzeżenie, że to co gram najlepiej oglądać lub mieć dobrą stronę ze statystykami z rożnych (choć pewnie i to nie pomoże).
Grałem to przed meczem, kupon mogę wysłać na priv (już rozliczony na +)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No to gratulacje i na przyszłość nie wrzucaj takich tytułów rodem z faktów :p tylko poczekaj na rozwiązanie sprawy, jeśli to nie przyniesie efektów wtedy rób wrzuty na forum ;) pozdrawiam i powodzenia w dalszym typowaniu ;)
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
No to gratulacje i na przyszłość nie wrzucaj takich tytułów rodem z faktów :p tylko poczekaj na rozwiązanie sprawy, jeśli to nie przyniesie efektów wtedy rób wrzuty na forum ;) pozdrawiam i powodzenia w dalszym typowaniu ;)
Ale jak jego kolega miał taki sam zaklad rozliczony na ✅ a on na ⛔ to cos z bwin nie gra...
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Dobra powiedzcie mi gdzie pisac na tych pajacow skarge do eCogry czy IBAS-u??Bo zarty sie skonczyly nie pozwole grac ze soba w ciulu-ciula jakiegos
 
kicur 2

kicur

Użytkownik
Wszędzie zdarzają się błędy w systemie ale na bwin jest to dość częste ja zakończyłem współprace z tym bukiem pomimo dobrej oferty i kursów.
 
P 0

pele_1983

Użytkownik
Witam
W dniu 12.02 zleciłem wypłatę na moneybookers. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy. Pisałem e-maile do polskiego supportu i angielskiego. Nie otrzymałem nawet żadnej odpowiedzi.
Czy mieliście może podobny problem???
Pozdrawiam
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ale jaja.W sobote (16.02.2013r) postawilem,ze G.Schlierenzauer(skoki) zakonczy wsrod 5 najlepszych--byl trzeci--a patrze na kupon-zonk.Ofc napisalem meila,pewnie za pare dni cos laskawie odpisza,ale bez kitu widze ze to niezla plaga.Znajac tych kretaczy pewnie anuluja zaklad zaslaniajac sie regulaminem,ale szczerze to teraz mnie grzeje juz-skoncze z bonusem i bye bye bwin
 
S 0

sebollo

Użytkownik
Ja wczoraj zlecilem wyplate na bwin po czym dzis próbuje zalogowac sie na konto i zablokowane pisze do nich i poki co bez odp ...
Konto na bwin posiadam ok 7 lat nigdy nie miałem z wypłatami problemu o co teraz moze chodzic ?? ;/;/
 
P 0

plajerr

Użytkownik
***** wczoraj zlecilem wyplate z bwina dzis nie moge sie zalogowac na konto ani zmienic hasla widze ze juz byly takie problemy co to ma byc ?
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
***** wczoraj zlecilem wyplate z bwina dzis nie moge sie zalogowac na konto ani zmienic hasla widze ze juz byly takie problemy co to ma byc ?
Ja tez nie mogę się dziś zalogować. Mam nadzieje, że to tylko chwilowa &quot;awaria&quot;.
 
A 0

alien82

Użytkownik
na jaki adres wysylacie maile z reklamacjami?
hej,
na jaki adres wysylacie maile w przypadku kiedy zdarzenie faktycznie weszlo ale bwin twierdzi inaczej? z gory dziekuje za odpowiedz
 
Do góry Bottom