>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bwin oszukuje ! STOP BWIN !

heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Krótki opis histori ktróra spotkała mojego przyjaciela grającego w sieci Bwin.

Zaczeło sie to tak, chłopak założył konto i wpłacił 150zł , liczył na bonus 200% do 200zł i kwote na start 350zł.
Pewnego dnia gdy wrocił do domu zalogował sie zobaczył sume 250zł , stwierdził ze moze nastapiła jakas pomyłka i niezwracajac uwagi zaczoł sobie grać na zakładach na żywo.
W momenci gdy jego suma wynosiła 261zł i chciał postawic zakład na żywo jego konto samo sie wylogowało, gdy znow chciał sie zalogowac wyświetlała mu sie informacja o kontak do supporta Bwin.
W tym momecie chłopaczyna został juz dosłownie zdenerwowany tym jak został potraktowany przez Bwin, po szybkim kontkacie z Polski Supportem Bwin meilowym i telofniczym nakazano mu wysłac skan dowodu osobistego.
Maciej bo tak jest mu na imie dokonał skanu dowodu w skanerze HP mojego innego znajomego , skan w 100% wyrazny bez zadrapanie mozna powiedziec został wysłany na Polski support Bwin,
po jakims czasie dostał odpowiedz ze dowodu został nieprzyjety bo miał złe kolory , pozniej znow zła rozdzielczosc. Po wykonaniu kolejnego skanu juz z kolorami i rozdzielczoscia ze ślepy już by zauważył jego skan znow niezostał przyjęty.
W dalej sprawie support Bwin poprosił o Prawo jazdy lub Paszport , Pan Maciej nieposiadał takowy dokumentow bo niejezdzi za granice i nierobił kursu na prawo jazdy.
W takiej sytucji był duzy problem rozmowy trawały kilka dni poprze meila wysyłanie tych samych skanow w dobrej jakosci nieprzynisły skutkow.W pewnym momencie Pan Maciej zaproponował wysłanie karty kibica jednego z klubow ekstraklasy dla werywfikacji
danych (Kto chodzi na mecze w Polsce wie jak to wyglada co sie na niej znajduje i jak uzywa) po tym jak juz doszedł skan karty kibica tym razem support Polski Bwin stwierdzil ze niepowie Panu Maciejowi ze jest niewyraźna tylko ze niemoga jej przyjac co dla Pana Macieja było
wielkim skandalem , chłopak domyślał sie juz ze jest oszukiwany.
W dalszym ciagu trwały rozmowy a pieniadze na koniec stały zamkniete, pewniego dnia Support Bwin zaproponował wysłanie aktu urodzenia niestety Pan Maciej niezgodził sie na wysłanie takowego dokumentu , poniewaz nieposiada u siebie takiego dokumentu, taki papier posiadaja jego rodzice
i on niema prawa grzebac w dokumentach rodzicow a zapytanie lub prosba była by dla niech podejrzana, a chłopak niechciał zeby rodzice widzieli ze zajmuje sie hazardem.
Po kilku rozmowach i znow wysyłania dokumentow skanu tego samego dowodu Pan Maciej odposcil juz rozmowy i usługi firmy Bwin i przeniosł sie na inna ktora mu poleciłem i jest z niej bardzo zadowolony bo tam jego dowdu został przyjety bez zastanawiania.

Konczac ta krotka opisowo historie ale długo realistyczna przygode mozna stwierdzic ze nawet wielka znana firma jak Bwin moze zrobic sobie kpine z młodego chłopaka.????



Dla wszsytkich czytajacych te inforamacje Prosze o niepisanie swoich racji, dla osob niewierzacych moge pokazac skan i wszystko czego by sobie oczekiwali niechce zdradza publicznie danch tej osoby.

Pozdrawiam.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Trochę dziwne, ponieważ ja im wysłałem zdjęcie dowodu osobistego (dwie strony) cyknięte komórką i przyjęli bez mrugnięcia okiem. Może po prostu Twój kolega był niepełnoletni (dowód można wyrobić sobie nie mając 18 lat) i stąd te wszystkie schody? Jeżeli był niepełnoletni to jednak i tak kasę powinni byli odesłać (wpłaconą, oczywiście jeżeli nie została przegrana) i zamknąć konto lub zawiesić je do ukończenia pełnoletności.
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Jest pełnoletni , to jest bardzo dziwne.
Prosił o zwrot ale nic z tego, dmuchanie balona ciag dalszy..
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
dziwne, bo ja nigdy nie miałem żadnych problemów z bwin.. tak jak kolega pisze, jestem w 99% pewien, że depozyt mogą zwrócić i zamknąć konto, wg. mnie kolega coś kombinuje i nie mówisz albo on Ci nie mówi do końca prawdy
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
pieniazki pojawily sie na koncie, ale co ciekawe tylko u tych co skierowali swoja sprawe do IBAS-a
Wypowiedź jednego z forumowiczów, po tym jak złożył sprawę w IBAS-ie przeciwko Betfair. Dopiero po tym buk przyznał mu rację ;) Jak widać trzeba tylko przycisnąć ;)
 
D 0

darecki44

Użytkownik
&quot;support&quot; bwin to jest totalne dno Ci ludzie co tam pracują robią to chyba za kare albo za darmo, nikt jeszcze w żadnej instytucji mnie nie potraktował tak jak oni, ale co tam jestem przecież tylko jakimś tam klientem...
łosie sobie nawet sprawy nie zdają ze istnieją tylko i wyłącznie dzięki nam
&quot;Caciavita-Załóż sprawę w sądzie. Powinnieneś wygrać&quot;
Hehe a w którym sadzie? polskim moze?;]
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Trzymajcie bo nie wytrzymam , ten Buk to totalne dno oni sobie chyba jaja robią.
Postawiłem Kupon z tenisa dziś Mecz Cilic-Sam co prawda trwał ponad 5h ale skończył się chyba 2 h temu. Miałem powyżej 42.5 gemów.Nie rozliczyli ponad 1 h ja postawiłem za wszystkie pieniądze to napisalem do nich e-mail zdziwiłem się bo szybko nawet odpisali ale co najlepsze jeszcze bardziej się zdziwiłem trescią.która brzmi.
&quot;Spieszy się gdzieś Panu?&quot;
Proszę cierpliwie czekać na rozliczenie zakładu.
Ludzie co to ma być się pytam ? jak wypłacę od nich pieniądze bo za pewne to zrobie wtedy ich sobie pożyczę.
Dodam że jeszcze nie rozliczyli tego zakładu Śmiech na sali.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Przeciez bwin na sbr z tego co pamietam to jest D- czyli prawie scam jeden z najgorszych (najgorszy?) bukow w necie, promuje sie na koszulkach Realu Madryt z czego zakladam ze ponad polowa rejestracji jest z samego marketingu a nie kursow
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Przeciez bwin na sbr z tego co pamietam to jest D- czyli prawie scam jeden z najgorszych (najgorszy?) bukow w necie, promuje sie na koszulkach Realu Madryt z czego zakladam ze ponad polowa rejestracji jest z samego marketingu a nie kursow
Ma ocenę B-,a to jest dość subtelna różnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Piepszyc tego buka i te cipy z Polskiego supporta
kategoria D !
do zamkniecia.
I takich ludzi to forum potrzebuje!!Nie dość,że wypowiedź kulturalna,to jeszcze poprawna gramatycznie.A co najważniejsze głęboko konstruktywna i merytoryczna,BRAWO.
 
gats 20,3K

gats

Użytkownik
bwin to syf, to byl moj pierwszy buk, konto juz dawno zamknalem, teraz mozna wybierac, jest mnostwo firm w sieci. generalnie nie polecam nikomu.
 
B 12

boryss6

Użytkownik
wpłaciłem kasę kartą zleciłem poprzez przelew. Operacja ma status Zrealizowano. Czekam 8 dni. Support 0 odzewu. Co w tym przypadku robić? powinienem na kartę wypłacić , ale się pomyliłem.
 
Do góry Bottom