>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - opinie

L 0

lodzkiseb

Użytkownik
Czy oni są teraz połączeni z jakimś innym bukiem? Czemu wycofali się z Polski a potem nagle wrócili? Nie będzie jakichś problemów za pół roku znowu?
 
P 5

petmay

Użytkownik
Jakiś miesiąc mnie tam się nie logowałem, a teraz jakieś zmiany wprowadzili. Chcą skanu dokumentów dla potwierdzenia konta. Od kiedy to wprowadzili ? U innych buków też tak jest?
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Co prawda jeszcze nie zagrałem na tym bukmacherze ale już mogę im dać duży minus! Przed założeniem konta, wyskoczyła informacja o bonusie 100% do 50E. Po założeniu konta o promocji nie można nigdzie przeczytać. Chcę skontaktować się w jakikolwiek sposób z obsługą tego bukmachera i również jestem skazany na straty. Żadnego kontaktu z nimi nie ma. Ciekawe co w sytuacji, gdybym wypłacił, pograł i chciał wypłacić... Jak z weryfikacją...

⛔⛔⛔⛔
 
G 0

gramylegalnie

Użytkownik
www(kropka)bwin(kropka)com/pl/account/contact

grafika w postach od 10 postów ? jaka grafika ? linka chciałem wrzucić i takie ograniczenia pytam po co ?
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
znów oczywiście nie można się zalogować na konto, próba odzyskania hasła czy kontaktu z supportem takze jest niemożliwa gdyż pisze &quot;Wystąpił błąd techniczny. Prosimy spróbować ponownie lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, jeśli błąd będzie się powtarzać.&quot;
 
bej 178

bej

Użytkownik
opisywalem swoj przypadek ponad rok temu. Kilka dni temu postanowilem bwinowi dac jeszcze jedna szanse. (tak wiem, dalem sie wyru** po raz drugi)

Zagralem zaklad na live po kursie 2.45. Wczoraj rozliczono go jako wygrany. Zlecilem wyplate, a dzisiaj zaklad ten zostal przez nich anulowany (nie bylo zadnej ewidentnej pomylki kursowej czy zle wystawionej linii) stan konta w tej chwili wynosi u mnie ponad 2k na minusie ????

o ile wyplata przejdzie to mam ich w dupie i wiecej tam nie zagram ale znajac zycie to wyplate cofna, zaktualizuja stan konta i wg nich wszystko bedzie cacy. nie da sie u nich wygrac troszeczke wiekszej sumy i wyplacic bez problemu.


pajace, a nie porzadna firma ????
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Znalazłem tutaj wynik
http://www.goalwire.com/pl/statystyki_i_tabele/koszyk%C3%B3wka/filipiny/pba,_commissioner_cup/kia_sorento_vs_purefoods_star_hotshots/6679275/
95-84, więc poniżej 184,5 pkt. Pisz do nich, niech ci to poprawią. Bo jest błąd. Chyba że coś więcej było z tym zakładem. Swoją drogą co ty grasz, filipińska koszykówka?? OMG...
Czy napisał, że zakład został anulowany czy przegrany? ???? Po co wklejasz wynik? Co za różnica czy gra kosza filipińskiego, hiszpańskiego czy nba? Co wniósł twój wpis? Tyle co ta część mojego - nic, oba do usunięcia.
A do autora wpisu - beja - da się wygrać w Bwinie większą kasę, ba! nawet da się ją wypłacić. W kulminacyjnym punkcie grania surebetów tam miałem na koncie ponad 17k i wypłaciłem to cierpliwie, w pięciu depozytach po 3k (2k zostawiłem na dalsze granie) ;) Żadnych problemów z samą wypłatą nie było, niestety dało mi popalić 3% prowizji, a na koniec walneli jeszcze limit 50 złotych na wszystko ...
Na live niestety często anulują, oczywiście zawsze te wygrane zakłady. Na pre przez całą swoją surebetową karierę miałem dokładnie 2 anulacje ;) Na live niestety wygląda to dużo gorzej.
Daj znać czy wyplacili, pozdro
 
U 0

ucho87

Użytkownik
A ja mam taki problem grałem/chciałem zagrać wczoraj Tottenham DNB ale wychodzi mi że grałem dwudrożny zakład gdzie wykluczam zwycięstwo Fiorentiny a mogę wybierać miedzy Kogutami a remisem. To przecież troszkę bez sensu o ile nie grasz na remis. Zakład rozliczony jako przegrany oczywiście czy jest szansa na zwrot? To byl double na drugim mialem Adnerlecht Dynamo Moskwa DNB juz bez problemów.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
A ja mam taki problem grałem/chciałem zagrać wczoraj Tottenham DNB ale wychodzi mi że grałem dwudrożny zakład gdzie wykluczam zwycięstwo Fiorentiny a mogę wybierać miedzy Kogutami a remisem. To przecież troszkę bez sensu o ile nie grasz na remis. Zakład rozliczony jako przegrany oczywiście czy jest szansa na zwrot? To byl double na drugim mialem Adnerlecht Dynamo Moskwa DNB juz bez problemów.
Pomyliłeś rodzaj zakładu-Nie zagrałes Tottenham DNB! W twoim wypadku dostałbyś zwrot, gdyby Florentina wygrała (a był remis).Czytaj uważniej co stawiasz
Pzdr
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Od wczoraj wisi mi nierozliczony zaklad na bwin. Jest to o tyle dziwne, ze chodzi o zwyciezce 2 seta w meczu Tomic - Vesely. Mecz rozliczyli jak tylko sie skonczyl, a to czeka i czeka. Mozna sie z nimi jakos skontaktowac, pogonic ich odrobine?
 
Do góry Bottom