>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
Przepraszam, że tak dopytam ale jaką politykę promocyjną?? Ostatni bonus, jaki od nich otrzymałem to był bonus właśnie urodzinowy. Ale było to 16 października. Czyli przed zmianami. I otrzymałem nie 40zł ale 20zł do depozytu. I widzę, że w tym roku nie mam już na co liczyć. Tak w ogóle to bwin już chyba całkowicie zrezygnował z dawania jakichkolwiek bonusów. A szkoda.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
@Jerzyk63
Nie otrzymałem odpowiedzi, ponieważ osoby z którymi się kontaktuje są na szkoleniach.
Jeśli miałeś w ostatnim czasie urodziny, a bonusu nie otrzymałeś to podaj na priv login. Postaram się ten bonus załatwić.
Drogi Marcinie
Właśnie otrzymałem odpowiedź od Bwin po 5 dniach oczekiwania na nią, że Bwin już nie przyznaje bonusów urodzinowych dla graczy. Szkoda, że tak się stało, bo te bonusy urodzinowe, choć małe (40 PLN) to utrzymywały przy Bwin wielu tzw. rekreacyjnych graczy - takich jak Ja.
No, ale cóż - obecnie Bwin ma taką, a nie inną politykę promocyjną. Zobaczymy, jak na tym wyjdzie
Jeszcze 1 drobne, ale chyba ważne uzupełnienie do powyższej informacji. Otóż odpowiedź z Bwin w przedmiotowej sprawie brzmiała dokładnie tak, cytuję:
&quot;Uprzejmie informujemy, iż obecnie nie przyznajemy bonusów urodzinowych dla graczy z Polski&quot;.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
5.01 otrzymałem bonus 10e na urodziny ;) może coś ruszyło.
Nic się nie ruszyło, gdyż wszystko się zamknęło. Na forach bukmacherskich jest bowiem pełno informacji, potwierdzających wcześniejsze zapowiedzi, ze BWIN nie oferuje już tych tzw. bonusów urodzinowych dla graczy z Polski. A jak ktoś dostał ten bonus urodzinowy - to jest to według BWIN tzw. błąd systemu.
Natomiast jedyną promocją oferowaną przez BWIN dla graczy z Polski jest tzw. bonus przyjaźni - za pozyskanie nowego gracza do BWIN. Wynosi on 60 PLN, ale niesamowite jest to, jakie zaporowe warunki (oczywiście zaporowe - w rozumieniu takich graczy rekreacyjnych jak ja) BWIN postawił przy obrocie tym bonusem przyjaźni. Otóż ten bonus przyjaźni (60 PLN) trzeba obrócić aż 20 razy (słownie dwadzieścia razy) przy minimalnym kursie 1,7.
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
pisał ktoś ostatnio maila do supportu? ile czekaliście na odpowiedź? ja do polskiego pisałem 6 dni temu i zadnej odpowiedzi a do angielskiego 2 dni temu i też nic nie odpowiadają...wtf??? bwin już całkowicie schodzi na psy !!! ;/
 
J 0

jw.jw.zg

Użytkownik
bwin to oszuści
Ja 25 grudnia 2012 roku zlikwidowałem konto do dnia dzisiejszego firma bwin nie oddała mi 180 zł które przed likwidacja zleciłem do wypłaty. Dział Obsługi Klienta totalne dno ! zero poszanowania dla klientów zresztą brak odpowiedzi od miesiąca. Ich modernizacja strony ograniczyła się do tego że wprowadzili tylko opłaty od wszystkich wypłat. Odradzam i ostrzegam.????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
pisał ktoś ostatnio maila do supportu? ile czekaliście na odpowiedź? ja do polskiego pisałem 6 dni temu i zadnej odpowiedzi a do angielskiego 2 dni temu i też nic nie odpowiadają...wtf??? bwin już całkowicie schodzi na psy !!! ;/
Pisałem po świętach jakoś, żeby szybciej rozliczyli zdarzenie, które rozegrało się dzień temu (było normalnie zakończone) - odpowiedź dostałem wczoraj ;) :?
 
3mil 0

3mil

Użytkownik
To ladnie jedyny bukmacher na jakim obstawiam a jest tak do bani . Wlasnie przegladalem zeby zobaczyc opinie zeby przekonac sie jak wyglada to na tle innych. Z moja grą jeszczenie wyplacalem nigdy bo zazwyczaj jestem pod kreska. Mam Nadzieje ze jak bede chcial zmienic to wyplaca mi wszystko w miare szybko.
Na bwin podoba mi sie mozliwosc obstawiania na zywo w czasie spotkania chociaz dzieki tej opcji pare razy grubiej wtopilem
 
B 0

belmondo

Użytkownik
14 dni temu złozyłem depozyt do Bwin. Czekam i czekam a pieniędzy ma koncie brak. ostatnio wyczytałem, ze przy depozycie (przelew bankowy) konieczne jest wpisanie w tytule nr referencyjnego. Ja wpisałem tylko login i swoje dane. Pisałem kilka wiadomości w tej sprawie i zero odezwu ze strony ich supportu. Nie wiem co dalej robić.
ogólnie to nie polecam bukmachera
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
ja tam zanych problemów jak na razie z nimi nie miałem a gram juz ktorys rok.. ale czasami z oferta leca ładnie w chvja
e: ooo kvrwa ale widze ze teraz jakas oplate za wyplacanie kasy zrobili niezlego maja speca od pr&#39;u
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
No właśnie widzę że mają daleko w poważaniu ale tu chodzi o moje pieniądze i to nie małe więc mogliby łaskawie odpisać. Nie mają prawa przywłaszczyć sobie czyichś pieniędzy. Wiem że to też po części moja wina no ale trochę szacunku dla klienta się należy.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Wpłata została odrzucona
Musimy przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą Twojego konta. Prosimy o kontakt. Po tej rozmowie będziesz mieć możliwość dokonywania wpłat.
Od poniedziałku wysłałem im już trzy maile, ale odpowiedzi nie widzę... ostatni zakład rozegrałem u nich w maju 2012, teraz chciałem powrócić ponieważ mają ciekawą ofertę na NHL, ale niestety nie mogę wpłacić pieniędzy, wcześniej wpłacałem i wypłacałem bez problemu :?
NHL zaczyna się w sobotę, jak dzisiajszego wieczora nic się nie zmieni to będę musiał poszukać innego buka...
edit: fuck , nie tu napisałem
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Nic się nie ruszyło, gdyż wszystko się zamknęło. Na forach bukmacherskich jest bowiem pełno informacji, potwierdzających wcześniejsze zapowiedzi, ze BWIN nie oferuje już tych tzw. bonusów urodzinowych dla graczy z Polski. A jak ktoś dostał ten bonus urodzinowy - to jest to według BWIN tzw. błąd systemu.
Natomiast jedyną promocją oferowaną przez BWIN dla graczy z Polski jest tzw. bonus przyjaźni - za pozyskanie nowego gracza do BWIN. Wynosi on 60 PLN, ale niesamowite jest to, jakie zaporowe warunki (oczywiście zaporowe - w rozumieniu takich graczy rekreacyjnych jak ja) BWIN postawił przy obrocie tym bonusem przyjaźni. Otóż ten bonus przyjaźni (60 PLN) trzeba obrócić aż 20 razy (słownie dwadzieścia razy) przy minimalnym kursie 1,7.
Kolejna najświeższa informacja - Bonus przyjaźni też jest już niedostępny dla Polaków.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Jak to jest możliwe, że jeden z największych bukmacherów jakim jest bwin, nie ma takiej opcji jak czat online. W ogóle, żeby się z nimi skontaktować to potrzeba cudu. Czekać tydzień na odpowiedź na jednego prostego maila? Dla mnie to jest lekka kpina i wielki niedociągnięcie z ich strony.
 
D 0

dominiaczeq

Użytkownik
To co oni odstawiają to jest jedna wielka kpina...zarejestrowałem się tam.. wpłaciłem sto złotych... miał by bonus... nic nie dostałem.. na emaile nie odpisują... kabaret
 
Do góry Bottom